Актуальні пропозиції
Аналітика
Порівняння транспортних засобів
Каталог агенцій
Поширені запитання

Оренда авто в Польщі

Шукаєте недороге авто в оренду в Польщі? Знайдіть найвигіднішу пропозицію просто зараз!

Вік водія: 26-65
чт 25/7
чт 1/8

Дізнавайтеся пропозиції від агенцій у понад 70 000 пунктах прокату.

Проголосовано за переможця конкурсу найкращих додатків Європи для подорожей 2023 року
Заощаджуйте на оренді авто з momondo
Недорогий прокат автомобілів
Недорогий прокат автомобілів
Перегляньте пропозиції від агенцій у понад 70 000 пунктах прокату.
Прозорі ціни
Прозорі ціни
Жодних прикрих сюрпризів – дізнавайтеся загальну вартість відразу.
Гнучке бронювання
Гнучке бронювання
Знайдіть авто з можливістю безплатного скасування та додатковим прибиранням.
Сповіщення про ціну
Сповіщення про ціну
Ще не готові бронювати? , щоб стежити за цінами.

Найкращі пропозиції з прокату авто у м. Польща

Знайдіть найвигідніші пропозиції популярних агенцій з прокату авто – Польща
Fiat 500
або подібне (Міні)
До 2 пасажирів

₴300/день

1 вер. – 8 вер.
Fiat 500
Opel Corsa
або подібне (Економ)
До 2 пасажирів

₴318/день

1 вер. – 8 вер.
Opel Corsa
Toyota Corolla
або подібне (Компакт)
До 4 пасажирів

₴373/день

1 вер. – 8 вер.
Toyota Corolla
Skoda Fabia
або подібне (Економ)
До 2 пасажирів

₴400/день

1 вер. – 8 вер.
Skoda Fabia
Fiat 500
або подібне (Міні)
До 2 пасажирів

₴419/день

27 серп. – 3 вер.
Fiat 500
Opel Corsa
або подібне (Економ)
До 2 пасажирів

₴426/день

27 серп. – 3 вер.
Opel Corsa
Fiat 500
або подібне (Міні)
До 2 пасажирів

₴437/день

23 лип. – 30 лип.
Fiat 500
Volkswagen Polo
або подібне (Економ)
До 2 пасажирів

₴438/день

23 лип. – 30 лип.
Volkswagen Polo
Seat Leon ST
або подібне (Компактний універсал)
До 4 пасажирів

₴457/день

1 вер. – 8 вер.
Seat Leon ST

Статистики та тенденції оренди авто у м. Польща

Корисні статистики, щоб допомогти вам забронювати ідеальне авто напрокат у м. Польща

У якій прокатній агенції країни (Польща) найнижчі ціни?

Наразі найдешевший прокат автомобілів у країні (Польща) пропонує агенція Вибір постачальника. Тут користувачі знаходять пропозиції від ₴718 на день. У цієї компанії ви можете забронювати автомобіль дешевше, ніж у середньому по країні, а це ₴1 249/день. Варто мати на увазі, що ціни варіюються залежно від типу авто, а також того, де ви плануєте його орендувавти і на скільки днів.

Польща: яка прокатна агенція найпопулярніша в країні?

За нашими даними, Flex To Go – це найпопулярніша агенція у країнаі (Польща). Минулого місяця 43% користувачів орендували авто у Flex To Go. 4 користувача оцінили агенцію Flex To Go в м. Польща на 7,5 із 10 (у середньому).

У якої агенції найбільше пунктів прокату по країні (Польща)?

Польща: якщо ви плануєте поїздку до цієї країни і хотіли б орендувати автомобіль, врахуйте, що RENTIS має найбільше пунктів прокату. Часто одну з 193 точок цієї агенції ви можете знайти в аеропорту або центрі міста. Якщо ви ще не знаєте, куди саме вирушити, то розгляньте Варшава – одне з найпопулярніших міст країни. Тут ви знайдете 7 пунктів прокату агенції RENTIS.

Польща: які автомобілі мандрівники орендують найчастіше?

Що стосується оренди авто у цій країні (Польща), то мандрівники зазвичай беруть на прокат Економ. 36% користувачів momondo орендували автомобіль цього класу за останні 30 днів за ціною в середньому ₴1 196 на день.

Вигідна оренда авто у м. Польща, знайдена на momondo

Польща: знайдіть авто напрокат, яке підходить вам якнайкраще

Невеликі авто

₴780 - ₴2 504

Усі категорії авто

₴1 236 - ₴2 514

Середня ціна оренди в м. Польща — ₴1 072, а найвигідніший час для прокату авто категорії невеликі авто в м. Польща – це листопада. У цьому місяці ціни на 28% нижчі, ніж у будь-який інший час року, і вартість прокату машини типу невеликі авто становить лише ₴780 на день. Вартість оренди авто категорії невеликі авто зазвичай На 42% дешевше середньої вартості оренди авто у м. Польща. Середня вартість прокату авто в м. Польща варіюється залежно від таких факторів, як попит, популярність моделі та термін бронювання. Нижче наведено найкращі ціни на авто категорії невеликі авто у м. Польща, знайдені на momondo за останній тиждень.

Середня ціна оренди в м. Польща — ₴2 187, а найвигідніший час для прокату авто категорії середні авто в м. Польща – це вересня. У цьому місяці ціни на 37% нижчі, ніж у будь-який інший час року, і вартість прокату машини типу середні авто становить лише ₴1 397 на день. Вартість оренди авто категорії середні авто зазвичай на 16% дорожче за середньої вартості оренди авто у м. Польща. Середня вартість прокату авто в м. Польща варіюється залежно від таких факторів, як попит, популярність моделі та термін бронювання. Нижче наведено найкращі ціни на авто категорії середні авто у м. Польща, знайдені на momondo за останній тиждень.

Середня ціна оренди в м. Польща — ₴3 643, а найвигідніший час для прокату авто категорії великі авто в м. Польща – це січня. У цьому місяці ціни на 45% нижчі, ніж у будь-який інший час року, і вартість прокату машини типу великі авто становить лише ₴2 005 на день. Вартість оренди авто категорії великі авто зазвичай на 50% дорожче за середньої вартості оренди авто у м. Польща. Середня вартість прокату авто в м. Польща варіюється залежно від таких факторів, як попит, популярність моделі та термін бронювання.

Середня ціна оренди в м. Польща — ₴1 751, а найвигідніший час для прокату авто категорії Джип в м. Польща – це лютого. У цьому місяці ціни на 53% нижчі, ніж у будь-який інший час року, і вартість прокату машини типу Джип становить лише ₴826 на день. Вартість оренди авто категорії Джип зазвичай На 5% дешевше середньої вартості оренди авто у м. Польща. Середня вартість прокату авто в м. Польща варіюється залежно від таких факторів, як попит, популярність моделі та термін бронювання. Нижче наведено найкращі ціни на авто категорії Джип у м. Польща, знайдені на momondo за останній тиждень.

Середня ціна оренди в м. Польща — ₴4 543, а найвигідніший час для прокату авто категорії фургон в м. Польща – це жовтня. У цьому місяці ціни на 50% нижчі, ніж у будь-який інший час року, і вартість прокату машини типу фургон становить лише ₴2 278 на день. Вартість оренди авто категорії фургон зазвичай на 60% дорожче за середньої вартості оренди авто у м. Польща. Середня вартість прокату авто в м. Польща варіюється залежно від таких факторів, як попит, популярність моделі та термін бронювання. Нижче наведено найкращі ціни на авто категорії фургон у м. Польща, знайдені на momondo за останній тиждень.

Середня ціна оренди в м. Польща — ₴5 697, а найвигідніший час для прокату авто категорії люкс авто в м. Польща – це вересня. У цьому місяці ціни на 51% нижчі, ніж у будь-який інший час року, і вартість прокату машини типу люкс авто становить лише ₴2 816 на день. Вартість оренди авто категорії люкс авто зазвичай на 68% дорожче за середньої вартості оренди авто у м. Польща. Середня вартість прокату авто в м. Польща варіюється залежно від таких факторів, як попит, популярність моделі та термін бронювання.

Fiat 500
або подібне (Міні)
До 2 пасажирів

₴300/день

1 вер. – 8 вер.
Fiat 500
Opel Corsa
або подібне (Економ)
До 2 пасажирів

₴318/день

1 вер. – 8 вер.
Opel Corsa
Toyota Corolla
або подібне (Компакт)
До 4 пасажирів

₴373/день

1 вер. – 8 вер.
Toyota Corolla

Агентства із прокату авто в м. Польща

Усі найбільші агентства із прокату авто у м. Польща

RENTIS

193 пункти прокату

Panek

133 пункти прокату

Express Rent a Car

107 пунктів прокату

SURPRICE CAR RENTAL

76 пунктів прокату

99Rent

53 пункти прокату

Car Net

44 пункти прокату

Hertz

41 пункт прокату

ADDCAR RENTAL

39 пунктів прокату

Car rental in Польща

Дізнайтеся все, що потрібно знати про оренду авто в регіоні Польща, і добре підготуйтеся до наступної поїздки.

У країні Польща лівосторонній чи правосторонній рух?

У цій країні (Польща) правосторонній рух, і це правило діє як для місцевих жителів, так і для іноземців. Майте на увазі, що їзда по зустрічній смузі може привести до серйозних аварій і штрафів за порушення правил дорожнього руху.

Чи хороші дороги у м. Польща?

За даними 2019 року, Польща займає 76 місце у світі за якістю доріг. Ця країна має оцінку якості доріг 3,8 з 7, де 7 – це найвищий можливий бал. Майте на увазі, що погода та будівельні роботи також можуть вплинути на дорожні умови під час вашого візиту.

Яка допустима кількість алкоголю в крові водія у країні (Польща)?

Максимальна кількість алкоголю в крові водія у цій країні (Польща) — 0,20‰. Якщо цю норму перевищено, водієві буде пред'явлено звинувачення в керуванні автомобілем у стані сп'яніння, що тягне за собою штрафи, вилучення прав та інші види адміністративних покарань. Зауважте, що в цій країні (Польща) передбачено суворіші покарання для осіб, які керують автомобілем у стані алкогольного сп'яніння і при цьому не досягли віку, з якого його вживання дозволено (тобто молодші 18 років).

Польща: скільки коштує пальне?

У середньому по країні (Польща) пальне коштує близько ₴67,91 за літр. Зауважте, що це середня ціна станом на минулий тиждень, тому може варіюватися у різних містах країни. Якщо ви хочете, щоб оренда автомобіля обійшлася не надто дорого, розгляньте країну з нижчими цінами на паливо. Такою може бути, наприклад, Єгипет – тут середня ціна складає ₴11,53 за літр. Гонконг – це теж чудова країна, але тут вартість пального вища: близько ₴134,16 за літр станом на минулий тиждень.

Коли востаннє оновлено на momondo ціни в категорії авто з розташуванням Польща?

Ціни в категорії авто з розташуванням Польща оновлюються щодня.

Скільки операторів можна знайти на momondo, щоб вибрати авто з розташуванням Польща?

З місяця липня 2024 року є декілька операторів (1 800) у категорії авто з розташуванням Польща.

В якому віці дозволено орендувати авто в пункті Польща?

Інші країни можуть мати інший мінімальний вік для водіїв, Польща також. У багатьох країнах Євросоюзу мінімальний вік для водіїв становить 18 років. Щоб орендувати авто за кордоном, мінімальний вік зазвичай становить 21 рік. А якщо вам менше ніж 25 років, може застосовуватися додатковий збір за недосвідченого водія. Ми радимо ознайомитися з правилами обраної прокатної агенції, перш ніж бронювати.

Які документи чи посвідчення особи мені потрібні, щоб орендувати авто в пункті Польща?

Щоб орендувати авто в пункті Польща, усі водії повинні пред’явити дійсні посвідчення водія. Якщо посвідчення водія написане іншою мовою, ніж мова країни, де здійснюється оренда, потрібне міжнародне посвідчення водія. Воно може знадобитися, щоб уникнути ризику можливих штрафів. Якщо ви орендуєте авто за кордоном, вам також може знадобитися надати підтвердження зворотної подорожі та відомості про житло під час вашого перебування. Завжди варто перевірити це в прокатній агенції, де ви бронюєте.


Переваги momondo

Чому варто скористатися momondo, щоб забронювати авто напрокат у м. Польща?

Варто бронювати авто напрокат у м. Польща за допомогою momondo, адже це швидкий, безкоштовний та легкий спосіб заощадити час і гроші. momondo виконає важку роботу з пошуку цін і політик оренди авто, а вам залишиться лише порівняти та вибрати те, що найкраще підходить для вашої подорожі.

Як momondo допоможе мені знайти найкращу пропозицію прокату авто в м. Польща?

Після здійснення пошуку авто напрокат у м. Польща momondo відобразить результати та дозволить вам знайти найкращу пропозицію за допомогою фільтрів. Тут ви можете звузити пошук за типом транспортного засобу, ціною, агенцією та багатьма іншими стосовними політиками.

Чи momondo показує пропозиції оренди авто в м. Польща із безкоштовним скасуванням?

Так, momondo дозволяє фільтрувати зокрема агенції з оренди у м. Польща, що пропонують безкоштовне скасування.

Чи на momondo можна взяти авто напрокат зі справедливою паливною політикою у м. Польща?

Так, потрібно лише вибрати справедливу паливну політику під час пошуку авто напрокат у м. Польща на momondo.

Чи на momondo можна знайти агенцію прокату в м. Польща, що пропонує ретельне прибирання?

Так, momondo може показати вам конкретні пропозиції, що включають ретельне прибирання, в агенціях оренди в м. Польща.

Чи на momondo можна шукати авто напрокат у м. Польща із необмеженим пробігом?

momondo пропонує фільтр зокрема для необмеженого пробігу в прокатних агенціях м. Польща.


Найпростіший спосіб керувати поїздкою (Польща)

З нами легко планувати, організовувати та подорожувати з друзями чи родиною. Сервіс "Поїздки" безкоштовний і доступний незалежно від того, де ви бронюєте.

Дізнаватися про зниження цін

Щоденні листи про змінення цін — тільки з послугою сповіщення про ціну.
чт 25/7
Опівдні
чт 1/8
Опівдні
Хочу отримувати спецпропозиції momondo

Польща: знайдіть кращі варіанти житла