Прокат авто в Литві

Шукаєте недороге авто в оренду в Литві? Знайдіть найвигіднішу пропозицію просто зараз!

Вільнюс, Литва
4 лип. — 11 лип.
Те саме місце повернення
Вільнюс, Литва
пн 4/7
Опівдні
пн 11/7
Опівдні
Вік водія:

Вигідна оренда авто у м. Литва, знайдена на momondo

Литва: знайдіть авто напрокат, яке підходить вам якнайкраще

Невеликі – авто

₴147 - ₴1 110

Усі категорії авто

₴147 - ₴1 544

Середня ціна оренди в м. Литва — ₴626, а найвигідніший час для прокату авто категорії Невеликі в м. Литва – це лютого. У цьому місяці ціни на 77% нижчі, ніж у будь-який інший час року, і вартість прокату машини типу Невеликі становить лише ₴147 на день. Вартість авто категорії Невеликі зазвичай На 18% дешевше середньої вартості оренди машин у м. Литва. Середня вартість прокату авто в м. Литва варіюється залежно від таких факторів, як попит, популярність моделі та термін бронювання.

Середня ціна оренди в м. Литва — ₴466, а найвигідніший час для прокату авто категорії Середні в м. Литва – це грудня. У цьому місяці ціни на 54% нижчі, ніж у будь-який інший час року, і вартість прокату машини типу Середні становить лише ₴215 на день. Вартість авто категорії Середні зазвичай На 39% дешевше середньої вартості оренди машин у м. Литва. Середня вартість прокату авто в м. Литва варіюється залежно від таких факторів, як попит, популярність моделі та термін бронювання.


Литва – орендуйте машину поблизу одного з популярних готелів

Литва: найбільш популярні готелі регіону

Car rental in Литва

Дізнайтеся все, що потрібно знати про оренду авто в регіоні Литва, і добре підготуйтеся до наступної поїздки.

Литва: якщо ви плануєте поїздку до цієї країни і хотіли б орендувати автомобіль, врахуйте, що ADDCAR RENTAL має найбільше пунктів прокату. Часто одну з 18 точок цієї агенції ви можете знайти в аеропорту або центрі міста. Вільнюс – це одне з найпопулярніших міст країни Литва. Ви без проблем орендуєте автомобіль в одному з 6 пунктів прокату ADDCAR RENTAL , які розташовані неподалік.

Литва – країна з правостороннім рухом, тому незалежно від того, орендуєте ви автомобіль або володієте власним транспортом, ви зобов'язані притримуватися правого боку. Якщо вам некомфортно їздити по цій стороні дороги, ви завжди можете замовити таксі або скористатися сервісом для спільного проїзду.

Із 137 країн Литва посідає 33 місце за якістю доріг. За шкалою від 1 до 7, де 7 є найвищою оцінкою, дороги всередині країни було оцінено на 5. Якість дорожнього покриття у країні може варіюватися залежно від місця та погоди.

Максимальна кількість алкоголю в крові водія у цій країні (Литва) — 0,40‰. Якщо цю норму перевищено, водієві буде пред'явлено звинувачення в керуванні автомобілем у стані сп'яніння, що тягне за собою штрафи, вилучення прав та інші види адміністративних покарань. Закон цієї країни (Литва) дозволяє вживати алкоголь лише особам, яким уже виповнилося 20 років. Для водіїв, які не досягли зазначеного віку, діють суворіші правила щодо керування автомобілем у стані сп'яніння.

30% користувачів momondo віддають перевагу автомобілям класу Литва під час поїздки до цієї країни (Литва). Ціни на прокат таких авто залежать від декількох факторів, але, як правило, складають близько ₴373 на день.

Минулого тижня середня ціна пального в регіоні Литва складала ₴62,58 за літр. Для порівняння, Алжир наразі має найнижчі ціни на паливо (₴9,07 за літр). А якщо ваша країна призначення – це Гонконг, то тут вартість пального найвища (у середньому ₴87,73 за літр).


Литва: прокат авто в популярних містах

Литва — порівняйте ціни на прокат автомобілів у найпопулярніших містах

Інші прокатні агенції регіону Європа

Перегляньте ціни на оренду авто в м. Європа

Час готуватися до прильоту у Литва


Переваги momondo

momondo finds and compares thousands of car rental websites to provide you with the best selection of policies and car rentals in Литва. Finding a rental car is quick and free of charge, so using momondo for your booking makes sense.

momondo makes it easier for you to find great car rentals in Литва, by allowing you to refine your search with numerous filtering options. You can narrow your selection by looking at price, car type, location and more.

Yes, whether it is for cars in Литва or elsewhere, momondo allows you to filter specifically for policies that offer free cancellation.

Yes, simply select the fair fuel policy filter after performing a search for rental cars in Литва on momondo.

You certainly can. momondo has a dedicated filter for enhanced cleaning services for all car rental locations including Литва.

Yes, momondo is capable of showing unlimited mileage car rental options in Литва.


Here's why travelers choose to use momondo
Book with confidence
We compare rental car deals from over 70,000 locations, allowing you to make a quick and easy choice.
Eco Conscious
Choose from a range of vehicles including hybrid and electric options to ensure your travel is environmentally friendly.
No Hidden Costs
All prices shown will be in full. No hidden costs or charges so you have confidence in the price you see.