Авто в оренду – Лодзь, Польща

Шукаєте недороге авто в оренду у м. Лодзь, Польща? Виберіть найвигіднішу пропозицію прямо зараз!

Лодзь, Польща
23 жов. — 30 жов.
Те саме місце повернення
Лодзь, Польща
сб 23/10
Опівдні
сб 30/10
Опівдні
Вік водія:

Агентства із прокату авто у м. Лодзь

Усі найбільші агентства із прокату авто у м. Лодзь, Польща
3 пункту прокату
Опис

Чистота

9,0

Комфорт

9,0

Загальний рейтинг

9,0

Отримання/повернення

9,0

Ціна-якість

9,0
5 пункту прокату
4 пункту прокату
3 пункту прокату
3 пункту прокату
3 пункту прокату
2 пункту прокату
2 пункту прокату

Відстань до популярних готелів від аеропорту Лодзь, Польща

Припаркуйтеся в одному з найпопулярніших готелів неподалік від пункту прокату автомобілів Варшава Аеропорт Варшава-Шопен

Лодзь: авто в оренду

298 користувачів шукали оренду авто в Лодзь через momondo в жовтень.

Яких заходів вживають агенції з оренди авто в м. Лодзь для профілактики поширення COVID-19?

У багатьох компаніях з оренди машин в м. Лодзь введено нові вимоги до прибирання, які включають дезінфекцію автомобілів. Додаткове чищення салону зараз виконують такі агенції, як Hertz. Наш новий фільтр на сторінці пошуку авто відразу покаже всі компанії у м. Лодзь, які пропонують цю послугу. У міру того, як змінюється ситуація, агенції коригують свої умови та доповнюють список послуг. Ми робимо все можливе, щоб показувати вам лише актуальну інформацію, але все ж таки просимо вас перевіряти її на сайті постачальника.

Які обмеження швидкості діють у м. Лодзь, Польща?

Якщо на дорожніх знаках не вказано інше, то обмеження швидкості у м. Лодзь дорівнює 50 км/год. У передмістях м. Лодзь також діє швидкісний ліміт 100 км/год, який суворо дотримується. Якщо ви опинилися на шосе у м. Лодзь, то майте на увазі, що максимальна дозволена швидкість зазвичай становить 140 км/год.

Які авто мають попит серед мандрівників, які відвідують м. Лодзь?

За нашими даними, Ford Focus та Fiat 500 мають найбільший попит серед мандрівників, які шукають авто напрокат у м. Лодзь. Ціни на оренду Ford Focus у м. Лодзь варіюються залежно від прокатної агенції, але наші користувачі виявили, що в середньому вони тримаються на рівні ₴721 на день, хоча й знижуються іноді до ₴378 на день. Вартість оренди Fiat 500 також може бути різною, але, як правило, становить близько ₴692 на добу (найнижчі ціни починаються від ₴289).

Яка прокатна агенція має авто моделі BMW 5 Series у м. Лодзь?

RENTIS — найпопулярніша прокатна агенція, що пропонує оренду BMW 5 Series у м. Лодзь. Вартість прокату машини типу BMW 5 Series в компанії RENTIS у середньому становить ₴4 401 на день.

Яка погода у м. Лодзь, Польща цього місяця (жовтень)?

Цього місяця (Лодзь) у м. жовтень в середньому випадає 40 мм опадів, а середня температура становить 8 °C. Ця інформація може допомогти вам вибрати найвідповідніше авто в оренду для вашої подорожі до м. Лодзь.

Яке авто рекомендує орендувати momondo, якщо мандрівку заплановано на жовтень?

Якщо брати до уваги погоду, то жовтень в м. Лодзь зазвичай не спостерігається екстремальних температур або інших явищ, які могли б вплинути на вибір авто напрокат. Хоча, за нашими даними, користувачі momondo для оренди в м. Лодзь найчастіше шукають машини конкретних марок. Мандрівники, яким важлива ціна оренди, у м. Лодзь зазвичай беруть напрокат невеликі авто – саме вони зазвичай найдешевші. Прикладами таких машин в оренду можуть бути Ford Focus, Fiat 500 та Hyundai Accent.

Чи погода у м. Лодзь така сама, як на території решти регіону Лодзинське воєводство?

Погода у регіоні Лодзинське воєводство цього місяця (жовтень) зазвичай така: середня температура – 8 °C, а очікувана кількість опадів – 40 мм. Це варто взяти до уваги тим, хто бажає орендувати машину та вирушити в автомобільну подорож навколо м. Лодзь.


Почніть планувати поїздку у м. Лодзь