Оренда авто в Україні

Шукаєте недороге авто в оренду в Україні? Знайдіть найвигіднішу пропозицію просто зараз!

Харків, Україна
10 груд. — 17 груд.
Харків, Україна
нд 10/12
Опівдні
нд 17/12
Опівдні
Вік водія:

Дізнавайтеся пропозиції від агенцій у понад 70 000 пунктах прокату.

Статистики та тенденції оренди авто у м. Україна

Корисні статистики, щоб допомогти вам забронювати ідеальне авто напрокат у м. Україна

У якій прокатній агенції країни (Україна) найнижчі ціни?

Найбюджетніший прокат автомобілів у країні Україна – це Europcar. У деяких регіонах ціни на оренду становлять уже від ₴1 143 на день. Для порівняння, середня вартість прокату складає ₴2 257/день.

Україна: яка прокатна агенція найпопулярніша в країні?

За нашими даними, United International Car Rentals – це найпопулярніша агенція у країнаі (Україна). Минулого місяця 52% користувачів орендували авто у United International Car Rentals. 1 користувач оцінив агенцію United International Car Rentals в м. Україна на 10,0 із 10 (у середньому).

У якої агенції найбільше пунктів прокату по країні (Україна)?

Sixt має більше точок оренди авто у країні (Україна), ніж будь-яка інша агенція. Ви можете скористатися одним з 28 пунктів прокату в аеропорті або центрі міста по всій країні. Львів – це одне з найпопулярніших міст країни Україна. Ви без проблем орендуєте автомобіль в одному з 2 пунктів прокату Sixt, які розташовані неподалік.

Україна: які автомобілі мандрівники орендують найчастіше?

Що стосується оренди авто у цій країні (Україна), то мандрівники зазвичай беруть на прокат Компакт. 33% користувачів momondo орендували автомобіль цього класу за останні 30 днів за ціною в середньому ₴3 004 на день.

Найкращі пропозиції з прокату авто у м. Україна

Знайдіть найвигідніші пропозиції популярних агенцій з прокату авто – Україна
Skoda Scala
або подібне (Економ)
До 2 пасажирів

₴962/день

8 груд. – 15 груд.
Skoda Scala
Hyundai i30
або подібне (Компакт)
До 4 пасажирів

₴962/день

8 груд. – 15 груд.
Hyundai i30
Volkswagen Polo
або подібне (Економ)
До 2 пасажирів

₴963/день

8 груд. – 15 груд.
Volkswagen Polo
Ford Focus
або подібне (Компакт)
До 4 пасажирів

₴963/день

8 груд. – 15 груд.
Ford Focus
Volkswagen Polo
або подібне (Економ)
До 2 пасажирів

₴987/день

8 груд. – 15 груд.
Volkswagen Polo
Volkswagen Polo
або подібне (Економ)
До 2 пасажирів

₴988/день

8 груд. – 15 груд.
Volkswagen Polo
Opel Corsa
або подібне (Економ)
До 2 пасажирів

₴988/день

8 груд. – 15 груд.
Opel Corsa
Ford Fiesta
або подібне (Економ)
До 2 пасажирів

₴1 257/день

8 груд. – 15 груд.
Ford Fiesta
Renault Mégane
або подібне (Компакт)
До 4 пасажирів

₴1 302/день

8 груд. – 15 груд.
Renault Mégane

Вигідна оренда авто у м. Україна, знайдена на momondo

Україна: знайдіть авто напрокат, яке підходить вам якнайкраще

Невеликі cars

₴1 293 - ₴2 060

Усі категорії авто

₴2 419 - ₴4 461

Середня ціна оренди в м. Україна — ₴1 685, а найвигідніший час для прокату авто категорії невеликі car в м. Україна – це вересня. У цьому місяці ціни на 24% нижчі, ніж у будь-який інший час року, і вартість прокату машини типу невеликі car становить лише ₴1 293 на день. Вартість оренди авто категорії невеликі car зазвичай На 50% дешевше середньої вартості оренди авто у м. Україна. Середня вартість прокату авто в м. Україна варіюється залежно від таких факторів, як попит, популярність моделі та термін бронювання. Нижче наведено найкращі ціни на авто категорії невеликі car у м. Україна, знайдені на momondo за останній тиждень.

Середня ціна оренди в м. Україна — ₴2 855, а найвигідніший час для прокату авто категорії середні car в м. Україна – це січня. У цьому місяці ціни на 30% нижчі, ніж у будь-який інший час року, і вартість прокату машини типу середні car становить лише ₴2 024 на день. Вартість оренди авто категорії середні car зазвичай На 15% дешевше середньої вартості оренди авто у м. Україна. Середня вартість прокату авто в м. Україна варіюється залежно від таких факторів, як попит, популярність моделі та термін бронювання. Нижче наведено найкращі ціни на авто категорії середні car у м. Україна, знайдені на momondo за останній тиждень.

Середня ціна оренди в м. Україна — ₴5 058, а найвигідніший час для прокату авто категорії великі car в м. Україна – це вересня. У цьому місяці ціни на 27% нижчі, ніж у будь-який інший час року, і вартість прокату машини типу великі car становить лише ₴3 711 на день. Вартість оренди авто категорії великі car зазвичай на 35% дорожче за середньої вартості оренди авто у м. Україна. Середня вартість прокату авто в м. Україна варіюється залежно від таких факторів, як попит, популярність моделі та термін бронювання.

Середня ціна оренди в м. Україна — ₴4 431, а найвигідніший час для прокату авто категорії Джип в м. Україна – це липня. У цьому місяці ціни на 45% нижчі, ніж у будь-який інший час року, і вартість прокату машини типу Джип становить лише ₴2 455 на день. Вартість оренди авто категорії Джип зазвичай на 25% дорожче за середньої вартості оренди авто у м. Україна. Середня вартість прокату авто в м. Україна варіюється залежно від таких факторів, як попит, популярність моделі та термін бронювання.

Середня ціна оренди в м. Україна — ₴2 531, а найвигідніший час для прокату авто категорії фургон в м. Україна – це січня. У цьому місяці ціни на 46% нижчі, ніж у будь-який інший час року, і вартість прокату машини типу фургон становить лише ₴3 705 на день. Вартість оренди авто категорії фургон зазвичай На 25% дешевше середньої вартості оренди авто у м. Україна. Середня вартість прокату авто в м. Україна варіюється залежно від таких факторів, як попит, популярність моделі та термін бронювання. Нижче наведено найкращі ціни на авто категорії фургон у м. Україна, знайдені на momondo за останній тиждень.

Skoda Scala
або подібне (Економ)
До 2 пасажирів

₴962/день

8 груд. – 15 груд.
Skoda Scala
Hyundai i30
або подібне (Компакт)
До 4 пасажирів

₴962/день

8 груд. – 15 груд.
Hyundai i30

Агентства із прокату авто в м. Україна

Усі найбільші агентства із прокату авто у м. Україна

Sixt

28 пунктів прокату

United Auto Rental

27 пунктів прокату

United International Car Rentals

25 пунктів прокату

NarsCars

20 пунктів прокату

Budget

17 пунктів прокату

Bls

16 пунктів прокату

Europcar

13 пунктів прокату

keddy by Europcar

13 пунктів прокату

Знайдіть популярні пам'ятки поблизу від місця отримання автомобіля

Україна: відвідайте найцікавіші пам'ятки поблизу популярних прокатних агенцій

Пам'ятки поблизу:

Єкатеринська площа436,7 км
Lviv Theatre of Opera and Ballet461,3 км

Пам'ятки поблизу:

Єкатеринська площа428,8 км
Lviv Theatre of Opera and Ballet492,6 км

Пам'ятки поблизу:

Lviv Theatre of Opera and Ballet6,1 км
Єкатеринська площа623,6 км

Україна – орендуйте машину поблизу одного з популярних готелів

Україна: найбільш популярні готелі регіону

Car rental in Україна

Дізнайтеся все, що потрібно знати про оренду авто в регіоні Україна, і добре підготуйтеся до наступної поїздки.

У країні Україна лівосторонній чи правосторонній рух?

У цій країні (Україна) правосторонній рух, і це правило діє як для місцевих жителів, так і для іноземців. Майте на увазі, що їзда по зустрічній смузі може привести до серйозних аварій і штрафів за порушення правил дорожнього руху.

Чи хороші дороги у м. Україна?

Із 137 країн Україна посідає 132 місце за якістю доріг. За шкалою від 1 до 7, де 7 є найвищою оцінкою, дороги всередині країни було оцінено на 2,4. Якість дорожнього покриття у країні може варіюватися залежно від місця та погоди.

Яка допустима кількість алкоголю в крові водія у країні (Україна)?

Згідно з місцевим законодавством (Україна), допустима кількість алкоголю в крові у водія становить 0,20‰. В окремих регіонах і містах можуть діяти додаткові правила щодо зазначеного обмеження. Ознайомтеся з ними, перш ніж бронювати автомобіль. Закон цієї країни (Україна) дозволяє вживати алкоголь лише особам, яким уже виповнилося 18 років. Для водіїв, які не досягли зазначеного віку, діють суворіші правила щодо керування автомобілем у стані сп'яніння.

Україна: скільки коштує пальне?

Минулого тижня середня ціна пального у регіоні Україна складала ₴57,28 за літр. За нашими даними, Україна – це країна, де ціни на пальне хоч і не найнижчі у світі, але і не найвищі. Кувейт пропонує наразі найдешевше паливо (₴12,33 за літр), у той час як Гонконг – найдорожче (₴112,39 за літр). Зауважте, що ціни на пальне регулярно змінюються і можуть бути іншими під час вашої поїздки.

Коли востаннє оновлено на momondo ціни в категорії авто з розташуванням Україна?

Ціни на варіанти в категорії авто з розташуванням Україна оновлено сьогодні.

Скільки операторів можна знайти на momondo, щоб вибрати авто з розташуванням Україна?

З місяця грудня 2023 року кількість операторів у категорії авто з розташуванням Україна становить 243.

В якому віці дозволено орендувати авто в пункті Україна?

Інші країни, Україна також, можуть мати інший мінімальний вік для водіїв. У багатьох країнах Євросоюзу водіям має бути принаймні 18 років. Щоб орендувати авто за кордоном, мінімальний вік зазвичай становить 21 рік. А якщо вам менше ніж 25 років, може стягуватися додатковий збір за недосвідченого водія. Рекомендується ознайомитися з правилами обраної прокатної агенції перед бронюванням.

Які документи чи посвідчення особи мені потрібні, щоб орендувати авто в пункті Україна?

Під час оренди авто в пункті Україна усі водії повинні мати дійсні посвідчення водія. Якщо посвідчення водія написане іншою мовою, ніж мова країни, де здійснюється оренда, може знадобитися міжнародне посвідчення водія, щоб уникнути ризику можливих штрафів. Якщо ви орендуєте авто за кордоном, вам також може знадобитися надати підтвердження зворотної подорожі та відомості про житло під час вашого перебування. Рекомендується перевірити цю інформацію з прокатною агенцією, де ви бронюєте.


Переваги momondo

Чому варто скористатися momondo, щоб забронювати авто напрокат у м. Україна?

Вибір momondo для пошуку авто напрокат у м. Україна є доцільним, адже це швидко та безкоштовно. Ми знайдемо всі ціни та політики оренди авто, а ви лише виберете найкращий для себе та вашої подорожі варіант.

Як momondo допоможе мені знайти найкращу пропозицію прокату авто в м. Україна?

momondo дає вам змогу знайти найкращі пропозиції оренди авто у м. Україна за допомогою корисних фільтрів, щоб звузити пошук. Фільтри включають ціну, тип кузова, прокатну компанію, конкретні політики, які вас можуть цікавити, тощо.

Чи momondo показує пропозиції оренди авто в м. Україна із безкоштовним скасуванням?

Звичайно! На momondo є спеціальний фільтр, щоб шукати зокрема прокатні агенції в м. Україна, що пропонують безкоштовне скасування.

Чи на momondo можна взяти авто напрокат зі справедливою паливною політикою у м. Україна?

На momondo можна вибрати справедливу паливну політику, що дозволяє уточнити ваш пошук авто напрокат у м. Україна.

Чи на momondo можна знайти агенцію прокату в м. Україна, що пропонує ретельне прибирання?

Послуги ретельного прибирання можна знайти в усіх пунктах прокату авто на momondo, включно з м. Україна.

Чи на momondo можна шукати авто напрокат у м. Україна із необмеженим пробігом?

Необмежений пробіг дійсно включено momondo як варіант для пошуку авто напрокат у м. Україна.


Найпростіший спосіб керувати поїздкою (Україна)

З нами легко планувати, організовувати та подорожувати з друзями чи родиною. Сервіс "Поїздки" безкоштовний і доступний незалежно від того, де ви бронюєте.