Прокат авто в Австрії

Шукаєте недороге авто в оренду в Австрії? Знайдіть найвигіднішу пропозицію просто зараз!

Відень, Австрія
9 лип. — 16 лип.
Те саме місце повернення
Відень, Австрія
сб 9/7
Опівдні
сб 16/7
Опівдні
Вік водія:

Вигідна оренда авто у м. Австрія, знайдена на momondo

Австрія: знайдіть авто напрокат, яке підходить вам якнайкраще

Невеликі – авто

₴672 - ₴2 551

Усі категорії авто

₴672 - ₴3 600

Середня ціна оренди в м. Австрія — ₴1 400, а найвигідніший час для прокату авто категорії Невеликі в м. Австрія – це лютого. У цьому місяці ціни на 53% нижчі, ніж у будь-який інший час року, і вартість прокату машини типу Невеликі становить лише ₴672 на день. Вартість авто категорії Невеликі зазвичай На 35% дешевше середньої вартості оренди машин у м. Австрія. Середня вартість прокату авто в м. Австрія варіюється залежно від таких факторів, як попит, популярність моделі та термін бронювання.

Середня ціна оренди в м. Австрія — ₴1 783, а найвигідніший час для прокату авто категорії Середні в м. Австрія – це січня. У цьому місяці ціни на 56% нижчі, ніж у будь-який інший час року, і вартість прокату машини типу Середні становить лише ₴795 на день. Вартість авто категорії Середні зазвичай На 18% дешевше середньої вартості оренди машин у м. Австрія. Середня вартість прокату авто в м. Австрія варіюється залежно від таких факторів, як попит, популярність моделі та термін бронювання.


Австрія – орендуйте машину поблизу одного з популярних готелів

Австрія: найбільш популярні готелі регіону

Car rental in Австрія

Дізнайтеся все, що потрібно знати про оренду авто в регіоні Австрія, і добре підготуйтеся до наступної поїздки.

За нашими даними, Alamo пропонує найдешевший прокат автомобілів у країні (Австрія). Користувачі, які броюнюють у цій агенції, часто знаходять дешевші пропозиції, ніж у середньому по країні (₴2 029 за день). Залежно від того, яке авто, у якому місті та на скільки днів ви шукаєте, прокат у Alamo може коштувати від ₴1 171 на день.

За нашими даними, Alamo – це найпопулярніша агенція у країнаі (Австрія). Минулого місяця 33% користувачів орендували авто у Alamo. 4 користувача оцінили агенцію Alamo в м. Австрія на 7,4 із 10 (у середньому).

Sunnycars – це агенція, яка наразі час має найбільшу кількість пунктів прокату в країні (Австрія). Вам буде не складно знайти зручне місце отримання авто, адже ви можете звернутися до будь-якої з 63 точок оренди по всій країні. Ще не знаєте, в якому місті зупинитися? Відень наразі користується високим попитом! Тут ви знайдете 11 пунктів прокату Sunnycars.

У цій країні (Австрія) правосторонній рух. Пам'ятайте про це, особливо якщо ви плануєте взяти автомобіль на прокат.

За даними 2019 року, Австрія займає 6 місце у світі за якістю доріг. Ця країна має оцінку якості доріг 6,1 з 7, де 7 – це найвищий можливий бал. Майте на увазі, що погода та будівельні роботи також можуть вплинути на дорожні умови під час вашого візиту.

Межа допустимої концентрації алкоголю в крові під час керування автомобілем у цій країні (Австрія) становить 0,50‰. Якщо цей поріг перевищено, то як громадянам країни, так і туристам загрожують штрафи. Якщо вам ще немає 16 років – а це вік, з якого вживання алкоголю в цій країні (Австрія) дозволено, – то ви можете отримати вищий штраф або серйозніше адміністративне покарання за керування автомобілем у стані сп'яніння. Загалом, сідати за кермо в нетверезому стані завжди небезпечно, незалежно від віку водія.

Що стосується оренди авто у цій країні (Австрія), то мандрівники зазвичай беруть на прокат Compact. 29% користувачів momondo орендували автомобіль цього класу за останні 30 днів за ціною в середньому ₴1 014 на день.

Станом на минулий тиждень пальне у середньому по країні (Австрія) коштувало ₴64,26 за літр. Якщо ви плануєте орендувати тут автомобіль, то радимо розрахувати вартість бензину, виходячи з відстані, яку ви плануєте подолати. Для порівняння, Алжир наразі має найнижчі ціни на паливо (₴9,35 за літр). А якщо ваша країна призначення – це Гонконг, то тут вартість пального найвища (у середньому ₴87,63 за літр).


Австрія – авто напрокат у популярних аеропортах

Австрія – орендуйте машину в одному з популярних аеропортів

Інші прокатні агенції регіону Європа

Перегляньте ціни на оренду авто в м. Європа

Час готуватися до прильоту у Австрія


Переваги momondo

momondo finds and compares thousands of car rental websites to provide you with the best selection of policies and car rentals in Австрія. Finding a rental car is quick and free of charge, so using momondo for your booking makes sense.

momondo helps you find the best car rental deal in Австрія by allowing you to filter results by price, capacity, car features, drop off, pick-up location and many more.

Of course! momondo has a dedicated filter for users to specifically look at car rentals in Австрія which offer free cancellation.

momondo specifically allows you to search for car rentals in Австрія with fair fuel policies.

Yes, momondo can show you specific deals which include enhanced cleaning on car rentals in Австрія.

Yes, momondo is capable of showing unlimited mileage car rental options in Австрія.


Here's why travelers choose to use momondo
Book with confidence
We compare rental car deals from over 70,000 locations, allowing you to make a quick and easy choice.
Eco Conscious
Choose from a range of vehicles including hybrid and electric options to ensure your travel is environmentally friendly.
No Hidden Costs
All prices shown will be in full. No hidden costs or charges so you have confidence in the price you see.