Прокат авто в Чехії

Шукаєте недороге авто в оренду в Чехії? Знайдіть найвигіднішу пропозицію просто зараз!

Прага, Prague Region, Чехія
8 лип. — 15 лип.
Те саме місце повернення
Прага, Prague Region, Чехія
пт 8/7
Опівдні
пт 15/7
Опівдні
Вік водія:

Вигідна оренда авто у м. Чехія, знайдена на momondo

Чехія: знайдіть авто напрокат, яке підходить вам якнайкраще

Невеликі – авто

₴361 - ₴2 741

Усі категорії авто

₴373 - ₴2 935

Середня ціна оренди в м. Чехія — ₴787, а найвигідніший час для прокату авто категорії Невеликі в м. Чехія – це листопада. У цьому місяці ціни на 55% нижчі, ніж у будь-який інший час року, і вартість прокату машини типу Невеликі становить лише ₴361 на день. Вартість авто категорії Невеликі зазвичай На 22% дешевше середньої вартості оренди машин у м. Чехія. Середня вартість прокату авто в м. Чехія варіюється залежно від таких факторів, як попит, популярність моделі та термін бронювання.

Середня ціна оренди в м. Чехія — ₴915, а найвигідніший час для прокату авто категорії Середні в м. Чехія – це січня. У цьому місяці ціни на 60% нижчі, ніж у будь-який інший час року, і вартість прокату машини типу Середні становить лише ₴373 на день. Вартість авто категорії Середні зазвичай На 9% дешевше середньої вартості оренди машин у м. Чехія. Середня вартість прокату авто в м. Чехія варіюється залежно від таких факторів, як попит, популярність моделі та термін бронювання.


Чехія – орендуйте машину поблизу одного з популярних готелів

Чехія: найбільш популярні готелі регіону

Car rental in Чехія

Дізнайтеся все, що потрібно знати про оренду авто в регіоні Чехія, і добре підготуйтеся до наступної поїздки.

Найбюджетніший прокат автомобілів у країні Чехія – це Rent Plus. У деяких регіонах ціни на оренду становлять уже від ₴1 311 на день. Для порівняння, середня вартість прокату складає ₴1 311/день.

Europcar має найбільшу кількість точок оренди (Чехія). Ви можете звернутися до будь-якого з 13 пунктів прокату – часто вони розташовані в аеропортах і центрах міст. Ви ще не знаєте, які міста відвідаєте, але впевнені, що хочете орендувати автомобіль в Europcar? Прага – найпопулярніше місто країни, і ви знайдете тут 3 пункти прокату Europcar.

У цій країні (Чехія) правосторонній рух. Пам'ятайте про це, особливо якщо ви плануєте взяти автомобіль на прокат.

За шкалою від 1 до 7, де 1 – це найменше, Чехія має оцінку якості доріг 4. Завдяки цьому Чехія посідає 69 місце з 137 за якістю дорожнього покриття. Залежно від того, куди саме ви подорожуєте в межах країни, дорога може бути як кращою, так і гіршою.

Максимально допустима концентрація алкоголю в крові під час керування автомобілем у цій країні (Чехія) становить 0,00‰. Зазначене обмеження може варіюватися залежно від регіону або міста, тому варто уточнити цю інформацію перед поїздкою. Зауважте, що в цій країні (Чехія) передбачено суворіші покарання для осіб, які керують автомобілем у стані алкогольного сп'яніння і при цьому не досягли віку, з якого його вживання дозволено (тобто молодші 18 років).

Economy – це найпопулярніший клас автомобіля у мандрівників, які відвідують цю країну (Чехія). Як видно з наших даних, таким авто віддають перевагу 42% користувачів. Це може бути пов'язано із їхніми планами або очікуваною погодою у місті, куди вони подорожують. Оренда автомобіля такого класу в середньому по країні коштує близько ₴355 на день.

У середньому по країні (Чехія) пальне коштує близько ₴59,84 за літр. Зауважте, що це середня ціна станом на минулий тиждень, тому може варіюватися у різних містах країни. Якщо ви не впевнені, чи орендувати авто в цій країні (Чехія), то є інший варіант – Алжир. Ціни на бензин тут одні з найнижчих у світі (₴9,39 за літр станом на минулий тиждень). Гонконг – це теж цікаве місце, але зауважте, що ціни на пальне можуть бути тут значно вищими – приблизно ₴88,00 за літр.


Чехія: прокат авто в популярних регіонах

Чехія — знайдіть ідеальне авто напрокат для своєї подорожі в будь-який із популярних регіонів

Чехія: прокат авто в популярних містах

Чехія — порівняйте ціни на прокат автомобілів у найпопулярніших містах

Інші прокатні агенції регіону Європа

Перегляньте ціни на оренду авто в м. Європа

Час готуватися до прильоту у Чехія


Переваги momondo

Booking a car rental in Чехія via momondo could save you time and money. momondo provides you with a wide selection of options and cars as we search thousands of car rental websites and locations to enable you to make the best choice for your trip.

momondo helps you find the best car rental deal in Чехія by allowing you to filter results by price, capacity, car features, drop off, pick-up location and many more.

Of course! momondo has a dedicated filter for users to specifically look at car rentals in Чехія which offer free cancellation.

Yes, momondo has a filter for fair fuel policies on car rentals in Чехія.

You certainly can. momondo has a dedicated filter for enhanced cleaning services for all car rental locations including Чехія.

Yes, unlimited mileage options can be found on rental cars in Чехія on momondo.


Here's why travelers choose to use momondo
Book with confidence
We compare rental car deals from over 70,000 locations, allowing you to make a quick and easy choice.
Eco Conscious
Choose from a range of vehicles including hybrid and electric options to ensure your travel is environmentally friendly.
No Hidden Costs
All prices shown will be in full. No hidden costs or charges so you have confidence in the price you see.