Що ми робимо

momondo – це безкоштовний туристичний пошуковик, який надихає на мандрівки людей з усього світу і порівнює дешеві авіарейси, готелі та сервіси оренди авто.
Ми надаємо достовірну інформацію про доступні варіанти подорожей без додаткових комісій.
Ми не продаємо авіаквитки, не здійснюємо бронювання готелів і не здаємо авто в оренду – ми показуємо доступні ціни, пропонуючи вам обрати найвигідніший варіант. В один клік ми перенаправляємо вас до обраного сайту, де ви можете завершити бронювання.
Сьогодні нашими послугами користуються мандрівники із понад 30-ти країн, а наші унікальні продукти і сервіс отримали міжнародне визнання. Нас рекомендують такі провідні світові медіа, як New York Times, Forbes та The Daily Telegraph. Ми також отримали численні нагороди за найкращу метапошукову систему, найкраще використання соціальних мереж і найкращий сайт із пошуку авіаквитків.

Наше бачення

Ми вважаємо, що будь-хто повинен мати можливість подорожувати. Наше бачення полягає в тому, що культурні відмінності є джерелом натхнення та розвитку, а не стереотипів і нетолерантності. Наша мета – мотивувати кожного залишатися допитливим і відкритим, щоб усі ми могли жити у кращому, різноманітнітнішому світі.

Let’s Open Our World

Компанію momondo було засновано 2006 року, а сьогодні більше 250 осіб із понад 40 країн світу працюють у її головному офісі в Копенгагені, Данія. momondo керується компанією KAYAK, незалежним дочірнім підприємством Booking Holdings Inc. Нас дуже надихає наша робота, і ми пишаємося можливістю відкривати світ для людей із усіх його куточків.

Щоб дізнатися більше про наше бачення, відвідайте momondo.ua/letsopenourworld.

stay curious