Прокат авто в Швеції

Шукаєте недороге авто в оренду в Швеції? Знайдіть найвигіднішу пропозицію просто зараз!

Стокгольм, Швеція
5 лип. — 12 лип.
Те саме місце повернення
Стокгольм, Швеція
вт 5/7
Опівдні
вт 12/7
Опівдні
Вік водія:

Вигідна оренда авто у м. Швеція, знайдена на momondo

Швеція: знайдіть авто напрокат, яке підходить вам якнайкраще

Невеликі – авто

₴876 - ₴1 923

Усі категорії авто

₴876 - ₴2 921

Середня ціна оренди в м. Швеція — ₴860, а найвигідніший час для прокату авто категорії Невеликі в м. Швеція – це червня. У цьому місяці ціни на 0% нижчі, ніж у будь-який інший час року, і вартість прокату машини типу Невеликі становить лише ₴876 на день. Вартість авто категорії Невеликі зазвичай На 13% дешевше середньої вартості оренди машин у м. Швеція. Середня вартість прокату авто в м. Швеція варіюється залежно від таких факторів, як попит, популярність моделі та термін бронювання.


Швеція – орендуйте машину поблизу одного з популярних готелів

Швеція: найбільш популярні готелі регіону

Car rental in Швеція

Дізнайтеся все, що потрібно знати про оренду авто в регіоні Швеція, і добре підготуйтеся до наступної поїздки.

Найбільше пропозицій з оренди авто має Sunnycars (Швеція). Наразі ця агенція має 254 пункти прокату як в аеропортах, так і в центрах міст по всій країні. Sunnycars – це агенція, пункти прокату якої розміщено в усіх найцікавіших місцях країни. Наприклад, у місті Стокгольм є 25 точок прокату компанії Sunnycars.

У цій країні (Швеція) правосторонній рух. Пам'ятайте про це, особливо якщо ви плануєте взяти автомобіль на прокат.

Дорожню мережу країни (Швеція) було оцінено на 5,4 (де 1 – це найнижчий, а 7 – найвищий бал). Завдяки цьому вона посідає 23 місце у світі (усього 137 країн). Якість покряття може значно відрізнятися в різних регіонах, тому наведену оцінку варто використовувати лише як орієнтир.

Максимальна кількість алкоголю в крові водія у цій країні (Швеція) — 0,20‰. Якщо цю норму перевищено, водієві буде пред'явлено звинувачення в керуванні автомобілем у стані сп'яніння, що тягне за собою штрафи, вилучення прав та інші види адміністративних покарань. Швеція – це країна, де вживання алкоголю особами до 18 років} заборонено. Закон також передбачає суворіші покарання за керування автомобілем у стані сп'яніння для тих, хто молодший за цей вік.

Що стосується оренди авто у цій країні (Швеція), то мандрівники зазвичай беруть на прокат Compact. 26% користувачів momondo орендували автомобіль цього класу за останні 30 днів за ціною в середньому ₴1 157 на день.

Минулого тижня середня ціна пального у регіоні Швеція складала ₴67,29 за літр. За нашими даними, Швеція – це країна, де ціни на пальне хоч і не найнижчі у світі, але і не найвищі. Алжир пропонує наразі найдешевше паливо (₴9,07 за літр), у той час як Гонконг – найдорожче (₴87,76 за літр). Зауважте, що ціни на пальне регулярно змінюються і можуть бути іншими під час вашої поїздки.


Інші прокатні агенції регіону Європа

Перегляньте ціни на оренду авто в м. Європа

Час готуватися до прильоту у Швеція


Переваги momondo

Booking a car rental in Швеція via momondo could save you time and money. momondo provides you with a wide selection of options and cars as we search thousands of car rental websites and locations to enable you to make the best choice for your trip.

momondo enables you to find the best car rental deal in Швеція by providing useful filters to narrow your search. Filters include, but are not limited to: price, body type, rental company and specific policies that you may want.

Yes you can filter specifically for car rental companies in Швеція offering free cancellation on momondo.

Yes, momondo has a filter for fair fuel policies on car rentals in Швеція.

Enhanced cleaning services can be found on all car rental locations on momondo including Швеція.

Yes, car rental deals in Швеція with unlimited mileage can be found on momondo.


Here's why travelers choose to use momondo
Book with confidence
We compare rental car deals from over 70,000 locations, allowing you to make a quick and easy choice.
Eco Conscious
Choose from a range of vehicles including hybrid and electric options to ensure your travel is environmentally friendly.
No Hidden Costs
All prices shown will be in full. No hidden costs or charges so you have confidence in the price you see.