Вроцлав, Dolnoslaskie: авто в оренду

Шукаєте недороге авто в оренду у м. Вроцлав, Dolnoslaskie? Виберіть найвигіднішу пропозицію прямо зараз!

Вроцлав, Польща
15 серп. — 22 серп.
Те саме місце повернення
Вроцлав, Польща
пн 15/8
Опівдні
пн 22/8
Опівдні
Вік водія:

Найкращі пропозиції з прокату авто у м. Вроцлав, Dolnoslaskie

Знайдіть найвигідніші пропозиції популярних агенцій з прокату авто – Вроцлав, Dolnoslaskie
Hyundai Elantra
або подібне (Середній)
До 5 пасажирів

₴23/день

13 серп. – 20 серп.
Hyundai Elantra
Audi A4
або подібне (Стандарт)
До 5 пасажирів
2-дверне авто

₴49/день

9 жов. – 19 жов.
Audi A4
Ford Fiesta
або подібне (Економ)
До 2 пасажирів

₴18/день

9 жов. – 19 жов.
Ford Fiesta
Hyundai i30
або подібне (Компакт)
До 4 пасажирів

₴36/день

9 жов. – 19 жов.
Hyundai i30
Hyundai Elantra
або подібне (Середній)
До 5 пасажирів

₴41/день

9 жов. – 19 жов.
Hyundai Elantra
Ford Fiesta
або подібне (Економ)
До 2 пасажирів

₴30/день

14 серп. – 16 серп.
Ford Fiesta
Audi A4
або подібне (Стандарт)
До 5 пасажирів
2-дверне авто

₴33/день

9 жов. – 19 жов.
Audi A4
Hyundai i30
або подібне (Компакт)
До 4 пасажирів

₴20/день

9 жов. – 19 жов.
Hyundai i30

Вигідна оренда авто у м. Вроцлав, Dolnoslaskie, знайдена на momondo

Вроцлав: знайдіть авто напрокат, яке підходить вам якнайкраще

Невеликі – авто

₴219 - ₴1 606

Усі категорії авто

₴219 - ₴3 586

Середня ціна оренди в м. Вроцлав, Польщі — ₴980, а найвигідніший час для прокату авто категорії Невеликі в м. Вроцлав, Польщі – це січня. У цьому місяці ціни на 78% нижчі, ніж у будь-який інший час року, і вартість прокату машини типу Невеликі становить лише ₴219 на день. Вартість авто категорії Невеликі зазвичай На 45% дешевше середньої вартості оренди машин у м. Вроцлав. Середня вартість прокату авто в м. Вроцлав варіюється залежно від таких факторів, як попит, популярність моделі та термін бронювання. Нижче наведено найкращі ціни на авто категорії Невеликі у м. Вроцлав, знайдені на momondo за останній тиждень.

Середня ціна оренди в м. Вроцлав, Польщі — ₴1 312, а найвигідніший час для прокату авто категорії Середні в м. Вроцлав, Польщі – це вересня. У цьому місяці ціни на 0% нижчі, ніж у будь-який інший час року, і вартість прокату машини типу Середні становить лише ₴1 374 на день. Вартість авто категорії Середні зазвичай На 26% дешевше середньої вартості оренди машин у м. Вроцлав. Середня вартість прокату авто в м. Вроцлав варіюється залежно від таких факторів, як попит, популярність моделі та термін бронювання. Нижче наведено найкращі ціни на авто категорії Середні у м. Вроцлав, знайдені на momondo за останній тиждень.

Середня ціна оренди в м. Вроцлав, Польщі — ₴2 305, а найвигідніший час для прокату авто категорії Великі в м. Вроцлав, Польщі – це жовтня. У цьому місяці ціни на 0% нижчі, ніж у будь-який інший час року, і вартість прокату машини типу Великі становить лише ₴2 337 на день. Вартість авто категорії Великі зазвичай на 24% дорожче за середньої вартості оренди машин у м. Вроцлав. Середня вартість прокату авто в м. Вроцлав варіюється залежно від таких факторів, як попит, популярність моделі та термін бронювання.

Середня ціна оренди в м. Вроцлав, Польщі — ₴1 362, а найвигідніший час для прокату авто категорії Джип в м. Вроцлав, Польщі – це квітня. У цьому місяці ціни на 15% нижчі, ніж у будь-який інший час року, і вартість прокату машини типу Джип становить лише ₴1 170 на день. Вартість авто категорії Джип зазвичай На 24% дешевше середньої вартості оренди машин у м. Вроцлав. Середня вартість прокату авто в м. Вроцлав варіюється залежно від таких факторів, як попит, популярність моделі та термін бронювання.

Ford Fiesta
або подібне (Економ)
До 2 пасажирів

₴18/день

9 жов. – 19 жов.
Ford Fiesta
Hyundai i30
або подібне (Компакт)
До 4 пасажирів

₴20/день

9 жов. – 19 жов.
Hyundai i30

Агентства із прокату авто в м. Вроцлав

Усі найбільші агентства із прокату авто у м. Вроцлав, Dolnoslaskie
9 пунктів прокату
6 пунктів прокату
5 пунктів прокату
3 пункти прокату
3 пункти прокату
3 пункти прокату
3 пункти прокату
3 пункти прокату

Вроцлав – орендуйте машину поблизу одного з популярних готелів

Вроцлав: найбільш популярні готелі регіону

Оренда авто в м. Вроцлав — поширені запитання

Дізнайтеся все, що потрібно знати про оренду авто в регіоні Вроцлав, і добре підготуйтеся до наступної поїздки.

Більшість агенцій з оренди автомобілів у м. Вроцлав, із якими ми співпрацюємо, пропонує безкоштовне скасування. Це означає, що якщо ваші плани раптово зміняться, значна кількість компаній з прокату авто у м. Вроцлав, наприклад, Avis, Alamo та Global Rent A Car, найімовірніше, не стягуватиме плати за скасування, залежно від того, наскільки заздалегідь ви скасовуєте замовлення.

Більшість мандрівників до м. Вроцлав, які запланували подорож на вересень, надають перевагу автомобілям класу стандарт. За кермом такого авто ви почуватиметеся впевнено – вересень зазвичай тут характеризується середньою температурою 9 °C та опадами близько 40 мм на місяць. Це ідеальний тип авто в оренду для мокрих доріг і за температур трохи вище нуля. Оренда авто класу Стандарт у м. Вроцлав коштує в середньому ₴2 297/день.

Якщо ви орендуєте авто у м. Вроцлав, то майте на увазі, що поточне обмеження швидкості в межах міста становить 50 км/год, якщо не вказано інше. У передмістях м. Вроцлав встановлено швидкісний режим, що дорівнює 100 км/год. Максимальна допустима швидкість на шосе в м. Вроцлав або на його околицях – 140 км/год.

Протягом цього місяця (серпень) середня температура в м. Вроцлав становить 17 °C, а очікувана кількість опадів – 70 мм. С подіваємося, що ця інформація стане в пригоді мандрівникам, які в м. Вроцлав планують орендувати авто.

Якщо ви плануєте взяти автомобіль напрокат не лише для поїздок містом Вроцлав, а й навколо нього, то зауважте, що на території решти регіону Dolnoslaskie протягом цього місяця (серпень) середня температура зазвичай становить 17 °C, а очікувана кількість опадів – 70 мм.


Інші прокатні агенції регіону Польщі

Перегляньте ціни на оренду авто в м. Польщі

Час готуватися до прильоту у Вроцлав


Переваги momondo

You should use momondo to book a car rental in Вроцлав because it could save you time and money. momondo fetches and allows you to compare car rental prices and policies from thousands of car rental websites.

momondo helps you find the best car rental deal in Вроцлав by allowing you to filter results by price, capacity, car features, drop off, pick-up location and many more.

Of course! momondo has a dedicated filter for users to specifically look at car rentals in Вроцлав which offer free cancellation.

Yes, fair fuel policies are a specific filter offered on momondo for all car rental locations including Вроцлав.

Yes, momondo can show you specific deals which include enhanced cleaning on car rentals in Вроцлав.

Yes, momondo is capable of showing unlimited mileage car rental options in Вроцлав.


Here's why travelers choose to use momondo
Book with confidence
We compare rental car deals from over 70,000 locations, allowing you to make a quick and easy choice.
Eco Conscious
Choose from a range of vehicles including hybrid and electric options to ensure your travel is environmentally friendly.
No Hidden Costs
All prices shown will be in full. No hidden costs or charges so you have confidence in the price you see.