Актуальні пропозиції
Аналітика
Порівняння транспортних засобів
Каталог агенцій
Поширені запитання

Вроцлав, Dolnoslaskie – прокат авто

Шукаєте недороге авто в оренду у м. Вроцлав, Dolnoslaskie? Виберіть найвигіднішу пропозицію прямо зараз!

Вік водія: 26-65
вт 18/6
вт 25/6

Дізнавайтеся пропозиції від агенцій у понад 70 000 пунктах прокату.

Проголосовано за переможця конкурсу найкращих додатків Європи для подорожей 2023 року
Заощаджуйте на оренді авто з momondo
Недорогий прокат автомобілів
Недорогий прокат автомобілів
Перегляньте пропозиції від агенцій у понад 70 000 пунктах прокату.
Прозорі ціни
Прозорі ціни
Жодних прикрих сюрпризів – дізнавайтеся загальну вартість відразу.
Гнучке бронювання
Гнучке бронювання
Знайдіть авто з можливістю безплатного скасування та додатковим прибиранням.
Сповіщення про ціну
Сповіщення про ціну
Ще не готові бронювати? Створіть сповіщення про ціну, щоб стежити за цінами.

Найкращі пропозиції з прокату авто у м. Вроцлав, Dolnoslaskie

Знайдіть нижче найвигідніші пропозиції з оренди різноманітних популярних типів авто – Вроцлав, Dolnoslaskie

Статистики та тенденції оренди авто у м. Вроцлав

Корисні статистики, щоб допомогти вам забронювати ідеальне авто напрокат у м. Вроцлав

У якій прокатній агенції м. Вроцлав найнижчі ціни?

Як правило, найдешевші пропозиції оренди авто у м. Вроцлав пропонує агенція ADDCAR RENTAL . У разі бронювання авто в агенції ADDCAR RENTAL ви можете знайти авто напрокат за ціною вже від ₴538 на день. Середня вартість оренди автомобіля у м. Вроцлав становить ₴539 на день.

Які авто мають попит серед мандрівників, які відвідують м. Вроцлав?

Більшість користувачів momondo у м. Вроцлав орендують авто моделі Renault Clio. Другий за популярністю варіант – Toyota Corolla Wagon. Що стосується вартості оренди Renault Clio у м. Вроцлав, то середній тариф становить ₴878, а мінімальний — ₴443 на день. Прокат Toyota Corolla Wagon у м. Вроцлав зазвичай коштує близько ₴793 на добу, хоча іноді ціни опускаються до ₴577 на день.

Вигідна оренда авто у м. Вроцлав, Dolnoslaskie, знайдена на momondo

Вроцлав: знайдіть авто напрокат, яке підходить вам якнайкраще

Невеликі авто

₴454 - ₴1 106

Усі категорії авто

₴454 - ₴8 073

Середня ціна оренди в м. Вроцлав, Польщі — ₴858, а найвигідніший час для прокату авто категорії невеликі авто в м. Вроцлав, Польщі – це листопада. У цьому місяці ціни на 48% нижчі, ніж у будь-який інший час року, і вартість прокату машини типу невеликі авто становить лише ₴454 на день. Вартість оренди авто категорії невеликі авто зазвичай На 53% дешевше середньої вартості оренди авто у м. Вроцлав. Середня вартість прокату авто в м. Вроцлав варіюється залежно від таких факторів, як попит, популярність моделі та термін бронювання. Нижче наведено найкращі ціни на авто категорії невеликі авто у м. Вроцлав, знайдені на momondo за останній тиждень.

Середня ціна оренди в м. Вроцлав, Польщі — ₴2 873, а найвигідніший час для прокату авто категорії середні авто в м. Вроцлав, Польщі – це жовтня. У цьому місяці ціни на 68% нижчі, ніж у будь-який інший час року, і вартість прокату машини типу середні авто становить лише ₴926 на день. Вартість оренди авто категорії середні авто зазвичай на 38% дорожче за середньої вартості оренди авто у м. Вроцлав. Середня вартість прокату авто в м. Вроцлав варіюється залежно від таких факторів, як попит, популярність моделі та термін бронювання. Нижче наведено найкращі ціни на авто категорії середні авто у м. Вроцлав, знайдені на momondo за останній тиждень.

Середня ціна оренди в м. Вроцлав, Польщі — ₴1 733, а найвигідніший час для прокату авто категорії великі авто в м. Вроцлав, Польщі – це вересня. У цьому місяці ціни на 15% нижчі, ніж у будь-який інший час року, і вартість прокату машини типу великі авто становить лише ₴1 480 на день. Вартість оренди авто категорії великі авто зазвичай На 4% дешевше середньої вартості оренди авто у м. Вроцлав. Середня вартість прокату авто в м. Вроцлав варіюється залежно від таких факторів, як попит, популярність моделі та термін бронювання.

Середня ціна оренди в м. Вроцлав, Польщі — ₴912, а найвигідніший час для прокату авто категорії Джип в м. Вроцлав, Польщі – це грудня. У цьому місяці ціни на 34% нижчі, ніж у будь-який інший час року, і вартість прокату машини типу Джип становить лише ₴607 на день. Вартість оренди авто категорії Джип зазвичай На 50% дешевше середньої вартості оренди авто у м. Вроцлав. Середня вартість прокату авто в м. Вроцлав варіюється залежно від таких факторів, як попит, популярність моделі та термін бронювання. Нижче наведено найкращі ціни на авто категорії Джип у м. Вроцлав, знайдені на momondo за останній тиждень.

Середня ціна оренди в м. Вроцлав, Польщі — ₴4 837, а найвигідніший час для прокату авто категорії фургон в м. Вроцлав, Польщі – це вересня. У цьому місяці ціни на 67% нижчі, ніж у будь-який інший час року, і вартість прокату машини типу фургон становить лише ₴1 607 на день. Вартість оренди авто категорії фургон зазвичай на 63% дорожче за середньої вартості оренди авто у м. Вроцлав. Середня вартість прокату авто в м. Вроцлав варіюється залежно від таких факторів, як попит, популярність моделі та термін бронювання.

Peugeot 208
або подібне (Економ)
До 2 пасажирів

₴590/день

17 черв. – 24 черв.
Peugeot 208
Toyota Corolla
або подібне (Компакт)
До 4 пасажирів

₴644/день

17 черв. – 24 черв.
Toyota Corolla

Агентства із прокату авто в м. Вроцлав

Усі найбільші агентства із прокату авто у м. Вроцлав, Dolnoslaskie

Budget

2 пункти прокату
Опис

Чистота

10,0

Комфорт

10,0

Загальна оцінка

10,0

Отримання/повернення

10,0

Ціна/якість

10,0

keddy by Europcar

3 пункти прокату

Express Rent a Car

3 пункти прокату

Avis

2 пункти прокату
Опис

Чистота

8,0

Комфорт

8,0

Загальна оцінка

8,0

Отримання/повернення

8,0

Ціна/якість

8,0

Panek

5 пунктів прокату
Опис

Чистота

7,3

Комфорт

7,3

Загальна оцінка

6,0

Отримання/повернення

7,3

Ціна/якість

6,0

Europcar

3 пункти прокату
Опис

Чистота

4,0

Комфорт

4,0

Загальна оцінка

4,0

Отримання/повернення

4,0

Ціна/якість

4,0

SURPRICE CAR RENTAL

9 пунктів прокату

RENTIS

4 пункти прокату

Оренда авто в м. Вроцлав — поширені запитання

Дізнайтеся все, що потрібно знати про оренду авто в регіоні Вроцлав, і добре підготуйтеся до наступної поїздки.

Чи стягують агенції у м. Вроцлав, Польща плату за скасування оренди автомобіля?

Більшість агенцій з оренди автомобілів у м. Вроцлав, із якими ми співпрацюємо, пропонує безкоштовне скасування. Це означає, що якщо ваші плани раптово зміняться, значна кількість компаній з прокату авто у м. Вроцлав, наприклад, Budget, Go Rental та Avis, найімовірніше, не стягуватиме плати за скасування, залежно від того, наскільки заздалегідь ви скасовуєте замовлення.

Які обмеження швидкості діють у м. Вроцлав, Польща?

Якщо ви орендуєте авто у м. Вроцлав, то майте на увазі, що поточне обмеження швидкості в межах міста становить 50 км/год, якщо не вказано інше. У передмістях м. Вроцлав встановлено швидкісний режим, що дорівнює 100 км/год. Максимальна допустима швидкість на шосе в м. Вроцлав або на його околицях – 140 км/год.

Яка прокатна агенція має авто моделі Kia Stonic у м. Вроцлав?

Яка погода у м. Вроцлав, Польща цього місяця (червень)?

Протягом цього місяця (червень) середня температура в м. Вроцлав становить 16 °C, а очікувана кількість опадів – 60 мм. С подіваємося, що ця інформація стане в пригоді мандрівникам, які в м. Вроцлав планують орендувати авто.

Чи погода у м. Вроцлав така сама, як на території решти регіону Dolnoslaskie?

Якщо ви плануєте взяти автомобіль напрокат не лише для поїздок містом Вроцлав, а й навколо нього, то зауважте, що на території решти регіону Dolnoslaskie протягом цього місяця (червень) середня температура зазвичай становить 16 °C, а очікувана кількість опадів – 60 мм.

Коли востаннє оновлено на momondo ціни в категорії авто з розташуванням Вроцлав?

Ціни в категорії авто з розташуванням Вроцлав оновлюються щодня.

Скільки операторів можна знайти на momondo, щоб вибрати авто з розташуванням Вроцлав?

З місяця червня 2024 року є декілька операторів (109) у категорії авто з розташуванням Вроцлав.

В якому віці дозволено орендувати авто в пункті Вроцлав?

Інші країни можуть мати інший мінімальний вік для водіїв, Вроцлав також. У багатьох країнах Євросоюзу мінімальний вік для водіїв становить 18 років. Як правило, орендувати авто за кордоном можливо у віці від 21 року. А якщо вам менше ніж 25 років, може застосовуватися додатковий збір за недосвідченого водія. Ми рекомендуємо ознайомитися з правилами обраної прокатної агенції перед бронюванням.

Які документи чи посвідчення особи мені потрібні, щоб орендувати авто в пункті Вроцлав?

Щоб орендувати авто в пункті Вроцлав, усі водії повинні пред’явити дійсні посвідчення водія. Якщо посвідчення водія написане іншою мовою, ніж мова країни, де здійснюється оренда, потрібне міжнародне посвідчення водія. Воно може знадобитися, щоб уникнути ризику можливих штрафів. Якщо ви орендуєте авто за кордоном, вам також може знадобитися надати підтвердження зворотної подорожі та відомості про житло під час вашого перебування. Завжди варто перевірити це в прокатній агенції, де ви бронюєте.


Переваги momondo

Чому варто скористатися momondo, щоб забронювати авто напрокат у м. Вроцлав?

Варто скористатися momondo для бронювання авто напрокат у м. Вроцлав, адже так можна заощадити час і гроші. momondo збирає та дозволяє вам порівняти ціни та політики на оренду авто з тисяч сайтів прокату.

Як momondo допоможе мені знайти найкращу пропозицію прокату авто в м. Вроцлав?

momondo допоможе вам знайти найкращі пропозиції прокату авто в м. Вроцлав, дозволяючи фільтрувати результати за ціною, місткістю, функціями автомобілів, розташуванням пунктів видачі та повернення, а також за багатьма іншими факторами.

Чи momondo показує пропозиції оренди авто в м. Вроцлав із безкоштовним скасуванням?

Звичайно! На momondo є спеціальний фільтр, щоб шукати зокрема прокатні агенції в м. Вроцлав, що пропонують безкоштовне скасування.

Чи на momondo можна взяти авто напрокат зі справедливою паливною політикою у м. Вроцлав?

Так, справедлива паливна політика – спеціальний фільтр, запропонований на momondo для всіх пунктів прокату авто, включно з Вроцлав.

Чи на momondo можна знайти агенцію прокату в м. Вроцлав, що пропонує ретельне прибирання?

Так, momondo може показати вам конкретні пропозиції, що включають ретельне прибирання, в агенціях оренди в м. Вроцлав.

Чи на momondo можна шукати авто напрокат у м. Вроцлав із необмеженим пробігом?

Так, momondo може вказати варіанти оренди авто з необмеженим пробігом у м. Вроцлав.


Найпростіший спосіб керувати поїздкою (Вроцлав)

З нами легко планувати, організовувати та подорожувати з друзями чи родиною. Сервіс "Поїздки" безкоштовний і доступний незалежно від того, де ви бронюєте.

Дізнаватися про зниження цін

Щоденні листи про змінення цін — тільки з послугою сповіщення про ціну.
вт 18/6
Опівдні
вт 25/6
Опівдні
Хочу отримувати спецпропозиції momondo

Вроцлав: знайдіть кращі варіанти житла

Популярні агенції оренди авто у Вроцлаві