Авто в оренду – Бидгощ, Польща

Шукаєте недороге авто в оренду у м. Бидгощ, Польща? Виберіть найвигіднішу пропозицію прямо зараз!

Бидгощ, Польща
23 жов. — 30 жов.
Те саме місце повернення
Бидгощ, Польща
сб 23/10
Опівдні
сб 30/10
Опівдні
Вік водія:

Агентства із прокату авто у м. Бидгощ

Усі найбільші агентства із прокату авто у м. Бидгощ, Польща
3 пункту прокату
Опис

Чистота

10,0

Комфорт

10,0

Загальний рейтинг

10,0

Отримання/повернення

10,0

Ціна-якість

10,0
2 пункту прокату
Опис

Чистота

10,0

Комфорт

10,0

Загальний рейтинг

10,0

Отримання/повернення

6,0

Ціна-якість

10,0
2 пункту прокату
Опис

Чистота

10,0

Комфорт

10,0

Загальний рейтинг

8,0

Отримання/повернення

2,0

Ціна-якість

6,0
4 пункту прокату
4 пункту прокату
3 пункту прокату
2 пункту прокату
2 пункту прокату

Відстань до популярних готелів від аеропорту Бидгощ, Польща

Припаркуйтеся в одному з найпопулярніших готелів неподалік від пункту прокату автомобілів Аеропорт Гданськ Rebiechowo

Бидгощ: авто в оренду

Цього жовтень ми здійснили 250 пошукових запитів в Бидгощ для користувачів momondo.

Яких заходів вживають агенції з оренди авто в м. Бидгощ для профілактики поширення COVID-19?

У багатьох компаніях з оренди машин в м. Бидгощ введено нові вимоги до прибирання, які включають дезінфекцію автомобілів. Додаткове чищення салону зараз виконують такі агенції, як Dollar і Hertz. Наш новий фільтр на сторінці пошуку авто відразу покаже всі компанії у м. Бидгощ, які пропонують цю послугу. У міру того, як змінюється ситуація, агенції коригують свої умови та доповнюють список послуг. Ми робимо все можливе, щоб показувати вам лише актуальну інформацію, але все ж таки просимо вас перевіряти її на сайті постачальника.

У якої агенції з прокату автомобілів у м. Бидгощ найнижчі ціни?

Найнижчі ціни у місті Бидгощ пропонує агенція Car Net, котра має тут 2 точки прокату. Користувачам momondo вдалося знайти пропозиції всього лише ₴676 на день, однак середній тариф Car Net на оренду автомобілів у м. Бидгощ становить близько ₴972/день.

Чи стягують агенції у м. Бидгощ, Польща плату за скасування оренди автомобіля?

Більшість агенцій з оренди автомобілів у м. Бидгощ, із якими ми співпрацюємо, пропонує безкоштовне скасування. Це означає, що якщо ваші плани раптово зміняться, значна кількість компаній з прокату авто у м. Бидгощ, наприклад, Panek, Dollar та Hertz, найімовірніше, не стягуватиме плати за скасування, залежно від того, наскільки заздалегідь ви скасовуєте замовлення.

Які обмеження швидкості діють у м. Бидгощ, Польща?

У м. Бидгощ діє обмеження швидкості 50 км/год, яке також поширюється на довколишні міста та селища. Максимальна швидкість руху в передмісті та на автомагістралях складає 100 км/год та 140 км/год відповідно. Якщо ви плануєте орендувати автомобіль у м. Бидгощ, обов'язково візьміть до уваги ці обмеження.

Які авто мають попит серед мандрівників, які відвідують м. Бидгощ?

Орендуючи автомобіль у м. Бидгощ, більшість наших користувачів вибирають Ford Focus за ціною в середньому ₴733 на день. На другому місці за популярністю – Hyundai Accent. Середня вартість прокату цієї моделі становить ₴563 на день. Дехто з наших користувачів знайшов прокат авто типу Ford Focusу м. Бидгощ лише за ₴366, а Hyundai Accent – за ₴243 на день.

Яка прокатна агенція має авто моделі BMW 5 Series у м. Бидгощ?

Car Net пропонує оренду авто типу BMW 5 Series у м. Бидгощ у середньому за ₴3 973 на день. Доступність моделі BMW 5 Series у м. Бидгощ може змінюватися, тому рекомендуємо не відкладати бронювання на останній момент.

Яка погода у м. Бидгощ, Польща цього місяця (жовтень)?

Цього місяця (Бидгощ) у м. жовтень в середньому випадає 20 мм опадів, а середня температура становить 8 °C. Ця інформація може допомогти вам вибрати найвідповідніше авто в оренду для вашої подорожі до м. Бидгощ.

Яке авто рекомендує орендувати momondo, якщо мандрівку заплановано на жовтень?

Середня за жовтень температура та кількість опадів у м. Бидгощ загалом не впливають на вибір авто напрокат. Хоча користувачі momondo часто шукають конкретні марки машин для оренди в м. Бидгощ. Мандрівники, яким важлива ціна оренди, у м. Бидгощ зазвичай беруть напрокат невеликі авто – саме вони зазвичай найдешевші. Прикладами таких машин в оренду можуть бути Ford Focus, Hyundai Accent та Volkswagen Polo.

Чи погода у м. Бидгощ така сама, як на території решти регіону Kujawsko-Pomorskie?

Якщо ви плануєте взяти автомобіль напрокат не лише для поїздок містом Бидгощ, а й навколо нього, то зауважте, що на території решти регіону Kujawsko-Pomorskie протягом цього місяця (жовтень) середня температура зазвичай становить 8 °C, а очікувана кількість опадів – 20 мм.


Авто напрокат в аеропортах м. Бидгощ

Забронюйте машину в іншому аеропорту м. Бидгощ

Почніть планувати поїздку у м. Бидгощ