Актуальні пропозиції
Аналітика
Порівняння транспортних засобів
Каталог агенцій
Поширені запитання

Оренда авто в Португалії

Шукаєте недороге авто в оренду в Португалії? Знайдіть найвигіднішу пропозицію просто зараз!

Вік водія: 26-65
ср 24/7
ср 31/7

Дізнавайтеся пропозиції від агенцій у понад 70 000 пунктах прокату.

Проголосовано за переможця конкурсу найкращих додатків Європи для подорожей 2023 року
Заощаджуйте на оренді авто з momondo
Недорогий прокат автомобілів
Недорогий прокат автомобілів
Перегляньте пропозиції від агенцій у понад 70 000 пунктах прокату.
Прозорі ціни
Прозорі ціни
Жодних прикрих сюрпризів – дізнавайтеся загальну вартість відразу.
Гнучке бронювання
Гнучке бронювання
Знайдіть авто з можливістю безплатного скасування та додатковим прибиранням.
Сповіщення про ціну
Сповіщення про ціну
Ще не готові бронювати? , щоб стежити за цінами.

Найкращі пропозиції з прокату авто у м. Португалія

Знайдіть найвигідніші пропозиції популярних агенцій з прокату авто – Португалія
Citroen C3
або подібне (Економ)
До 2 пасажирів

₴289/день

5 вер. – 13 вер.
Citroen C3
Fiat 500
або подібне (Міні)
До 2 пасажирів

₴313/день

5 вер. – 13 вер.
Fiat 500
Hyundai i30
або подібне (Компакт)
До 4 пасажирів

₴381/день

5 вер. – 13 вер.
Hyundai i30
Nissan Qashqai
або подібне (Джип компакт)
До 4 пасажирів

₴458/день

5 вер. – 13 вер.
Nissan Qashqai
Opel Corsa
або подібне (Економ)
До 2 пасажирів

₴540/день

5 вер. – 13 вер.
Opel Corsa
Nissan Qashqai
або подібне (Джип компакт)
До 4 пасажирів

₴568/день

5 вер. – 13 вер.
Nissan Qashqai
Volkswagen Golf
або подібне (Компакт)
До 4 пасажирів

₴590/день

5 вер. – 13 вер.
Volkswagen Golf
Seat Leon ST
або подібне (Компактний універсал)
До 4 пасажирів

₴602/день

5 вер. – 13 вер.
Seat Leon ST
Hyundai Elantra
або подібне (Середній)
До 5 пасажирів

₴629/день

5 вер. – 13 вер.
Hyundai Elantra

Статистики та тенденції оренди авто у м. Португалія

Корисні статистики, щоб допомогти вам забронювати ідеальне авто напрокат у м. Португалія

У якій прокатній агенції країни (Португалія) найнижчі ціни?

Найдешевший прокат авто в країні (Португалія) пропонує Drive4Move. У деяких містах користувачі знаходили пропозиції з оренди вже від ₴1 027 на добу. Це дешевше, ніж у середньому по країні (₴2 516 на день). Зауважте, що ціни зазвичай варіюються залежно від того, який автомобіль ви шукаєте.

У якої агенції найбільше пунктів прокату по країні (Португалія)?

Найбільше пропозицій з оренди авто має Free2Move (Португалія). Наразі ця агенція має 177 пунктів прокату як в аеропортах, так і в центрах міст по всій країні. Лісабон може бути хорошим варіантом, адже це найпопулярніше місто країни (Португалія). Free2Move має тут щільну мережу із 11 пунктами прокату – багато з них розташовані в аеропорту або центрі міста.

Португалія: які автомобілі мандрівники орендують найчастіше?

Вибір прокатних авто сьогодні чималий, але якщо країна, яку ви відвідуєте, – це Португалія, то ми радимо звернути увагу на найпопулярніший тут клас автомобіля – Компакт. За нашими оцінками, 36% користувачів momondo вибрали авто саме цього класу за останні 30 днів (вартість оренди становить в середньому ₴1 140 на день). Звичайно, хорошим варіантом може бути й інша машина залежно від того, скільки ви хочете витратити, що плануєте робити і яка очікується погода.

Вигідна оренда авто у м. Португалія, знайдена на momondo

Португалія: знайдіть авто напрокат, яке підходить вам якнайкраще

Невеликі авто

₴345 - ₴1 344

Усі категорії авто

₴711 - ₴2 922

Середня ціна оренди в м. Португалія — ₴820, а найвигідніший час для прокату авто категорії невеликі авто в м. Португалія – це грудня. У цьому місяці ціни на 58% нижчі, ніж у будь-який інший час року, і вартість прокату машини типу невеликі авто становить лише ₴345 на день. Вартість оренди авто категорії невеликі авто зазвичай На 41% дешевше середньої вартості оренди авто у м. Португалія. Середня вартість прокату авто в м. Португалія варіюється залежно від таких факторів, як попит, популярність моделі та термін бронювання. Нижче наведено найкращі ціни на авто категорії невеликі авто у м. Португалія, знайдені на momondo за останній тиждень.

Середня ціна оренди в м. Португалія — ₴2 197, а найвигідніший час для прокату авто категорії середні авто в м. Португалія – це січня. У цьому місяці ціни на 65% нижчі, ніж у будь-який інший час року, і вартість прокату машини типу середні авто становить лише ₴789 на день. Вартість оренди авто категорії середні авто зазвичай на 38% дорожче за середньої вартості оренди авто у м. Португалія. Середня вартість прокату авто в м. Португалія варіюється залежно від таких факторів, як попит, популярність моделі та термін бронювання. Нижче наведено найкращі ціни на авто категорії середні авто у м. Португалія, знайдені на momondo за останній тиждень.

Середня ціна оренди в м. Португалія — ₴3 085, а найвигідніший час для прокату авто категорії великі авто в м. Португалія – це січня. У цьому місяці ціни на 73% нижчі, ніж у будь-який інший час року, і вартість прокату машини типу великі авто становить лише ₴846 на день. Вартість оренди авто категорії великі авто зазвичай на 56% дорожче за середньої вартості оренди авто у м. Португалія. Середня вартість прокату авто в м. Португалія варіюється залежно від таких факторів, як попит, популярність моделі та термін бронювання.

Середня ціна оренди в м. Португалія — ₴1 539, а найвигідніший час для прокату авто категорії Джип в м. Португалія – це листопада. У цьому місяці ціни на 71% нижчі, ніж у будь-який інший час року, і вартість прокату машини типу Джип становить лише ₴448 на день. Вартість оренди авто категорії Джип зазвичай на 11% дорожче за середньої вартості оренди авто у м. Португалія. Середня вартість прокату авто в м. Португалія варіюється залежно від таких факторів, як попит, популярність моделі та термін бронювання. Нижче наведено найкращі ціни на авто категорії Джип у м. Португалія, знайдені на momondo за останній тиждень.

Середня ціна оренди в м. Португалія — ₴2 237, а найвигідніший час для прокату авто категорії люкс авто в м. Португалія – це листопада. У цьому місяці ціни на 1% нижчі, ніж у будь-який інший час року, і вартість прокату машини типу люкс авто становить лише ₴2 231 на день. Вартість оренди авто категорії люкс авто зазвичай на 39% дорожче за середньої вартості оренди авто у м. Португалія. Середня вартість прокату авто в м. Португалія варіюється залежно від таких факторів, як попит, популярність моделі та термін бронювання.

Середня ціна оренди в м. Португалія — ₴1 049, а найвигідніший час для прокату авто категорії кабріолет в м. Португалія – це січня. У цьому місяці ціни на 65% нижчі, ніж у будь-який інший час року, і вартість прокату машини типу кабріолет становить лише ₴372 на день. Вартість оренди авто категорії кабріолет зазвичай На 24% дешевше середньої вартості оренди авто у м. Португалія. Середня вартість прокату авто в м. Португалія варіюється залежно від таких факторів, як попит, популярність моделі та термін бронювання.

Citroen C3
або подібне (Економ)
До 2 пасажирів

₴289/день

5 вер. – 13 вер.
Citroen C3
Fiat 500
або подібне (Міні)
До 2 пасажирів

₴313/день

5 вер. – 13 вер.
Fiat 500

Агентства із прокату авто в м. Португалія

Усі найбільші агентства із прокату авто у м. Португалія

Free2Move

177 пунктів прокату

Sunnycars

158 пунктів прокату

keddy by Europcar

140 пунктів прокату

Europcar

98 пунктів прокату

Guerin

92 пункти прокату

Firefly

70 пунктів прокату

Hertz

69 пунктів прокату

Avis

58 пунктів прокату

Car rental in Португалія

Дізнайтеся все, що потрібно знати про оренду авто в регіоні Португалія, і добре підготуйтеся до наступної поїздки.

У країні Португалія лівосторонній чи правосторонній рух?

Португалія – країна з правостороннім рухом, тому незалежно від того, орендуєте ви автомобіль або володієте власним транспортом, ви зобов'язані притримуватися правого боку. Якщо вам некомфортно їздити по цій стороні дороги, ви завжди можете замовити таксі або скористатися сервісом для спільного проїзду.

Чи хороші дороги у м. Португалія?

За даними 2019 року, Португалія займає 5 місце у світі за якістю доріг. Ця країна має оцінку якості доріг 6,2 з 7, де 7 – це найвищий можливий бал. Майте на увазі, що погода та будівельні роботи також можуть вплинути на дорожні умови під час вашого візиту.

Яка допустима кількість алкоголю в крові водія у країні (Португалія)?

Згідно з місцевим законодавством (Португалія), допустима кількість алкоголю в крові у водія становить 0,50‰. В окремих регіонах і містах можуть діяти додаткові правила щодо зазначеного обмеження. Ознайомтеся з ними, перш ніж бронювати автомобіль. Зауважте, що в цій країні (Португалія) передбачено суворіші покарання для осіб, які керують автомобілем у стані алкогольного сп'яніння і при цьому не досягли віку, з якого його вживання дозволено (тобто молодші 18 років).

Португалія: скільки коштує пальне?

Середня ціна пального за минулий тиждень у регіоні Португалія – ₴76,97 за літр. Якщо ви хочете, щоб оренда автомобіля обійшлася не надто дорого, розгляньте країну з нижчими цінами на паливо. Такою може бути, наприклад, Єгипет – тут середня ціна складає ₴11,47 за літр. Гонконг – це теж чудова країна, але тут вартість пального вища: близько ₴133,47 за літр станом на минулий тиждень.

Коли востаннє оновлено на momondo ціни в категорії авто з розташуванням Португалія?

Ціни в категорії авто з розташуванням Португалія оновлюються щодня.

Скільки операторів можна знайти на momondo, щоб вибрати авто з розташуванням Португалія?

З місяця липня 2024 року є декілька операторів (2 066) у категорії авто з розташуванням Португалія.

В якому віці дозволено орендувати авто в пункті Португалія?

Інші країни можуть мати інший мінімальний вік для водіїв, Португалія також. У багатьох країнах Євросоюзу мінімальний вік для водіїв становить 18 років. Щоб орендувати авто за кордоном, мінімальний вік зазвичай становить 21 рік. А якщо вам менше ніж 25 років, може застосовуватися додатковий збір за недосвідченого водія. Ми радимо ознайомитися з правилами обраної прокатної агенції, перш ніж бронювати.

Які документи чи посвідчення особи мені потрібні, щоб орендувати авто в пункті Португалія?

Щоб орендувати авто в пункті Португалія, усі водії повинні пред’явити дійсні посвідчення водія. Якщо посвідчення водія написане іншою мовою, ніж мова країни, де здійснюється оренда, потрібне міжнародне посвідчення водія. Воно може знадобитися, щоб уникнути ризику можливих штрафів. Якщо ви орендуєте авто за кордоном, вам також може знадобитися надати підтвердження зворотної подорожі та відомості про житло під час вашого перебування. Завжди варто перевірити це в прокатній агенції, де ви бронюєте.


Переваги momondo

Чому варто скористатися momondo, щоб забронювати авто напрокат у м. Португалія?

Використання momondo, щоб забронювати авто напрокат у м. Португалія, може заощадити вам час і гроші. momondo здійснює пошук на тисячах сайтів та пунктів прокату авто, щоб запевнити вам широкий вибір авто та варіантів прокату.

Як momondo допоможе мені знайти найкращу пропозицію прокату авто в м. Португалія?

Після здійснення пошуку авто напрокат у м. Португалія momondo відобразить результати та дозволить вам знайти найкращу пропозицію за допомогою фільтрів. Тут ви можете звузити пошук за типом транспортного засобу, ціною, агенцією та багатьма іншими стосовними політиками.

Чи momondo показує пропозиції оренди авто в м. Португалія із безкоштовним скасуванням?

Так, momondo дозволяє фільтрувати зокрема агенції з оренди у м. Португалія, що пропонують безкоштовне скасування.

Чи на momondo можна взяти авто напрокат зі справедливою паливною політикою у м. Португалія?

На momondo можна вибрати справедливу паливну політику, що дозволяє уточнити ваш пошук авто напрокат у м. Португалія.

Чи на momondo можна знайти агенцію прокату в м. Португалія, що пропонує ретельне прибирання?

Так, momondo може показати вам конкретні пропозиції, що включають ретельне прибирання, в агенціях оренди в м. Португалія.

Чи на momondo можна шукати авто напрокат у м. Португалія із необмеженим пробігом?

Так, на momondo можна знайти варіанти прокату автомобілів із необмеженим пробігом у м. Португалія.


Найпростіший спосіб керувати поїздкою (Португалія)

З нами легко планувати, організовувати та подорожувати з друзями чи родиною. Сервіс "Поїздки" безкоштовний і доступний незалежно від того, де ви бронюєте.

Дізнаватися про зниження цін

Щоденні листи про змінення цін — тільки з послугою сповіщення про ціну.
ср 24/7
Опівдні
ср 31/7
Опівдні
Хочу отримувати спецпропозиції momondo

Португалія: знайдіть кращі варіанти житла