Краків, Малопольське воєводство – прокат авто

Шукаєте недороге авто в оренду у м. Краків, Малопольське воєводство? Виберіть найвигіднішу пропозицію прямо зараз!

Краків, Польща
14 груд. — 21 груд.
Краків, Польща
чт 14/12
Опівдні
чт 21/12
Опівдні
Вік водія:

Дізнавайтеся пропозиції від агенцій у понад 70 000 пунктах прокату.

Статистики та тенденції оренди авто у м. Краків

Корисні статистики, щоб допомогти вам забронювати ідеальне авто напрокат у м. Краків

У якій прокатній агенції м. Краків найнижчі ціни?

Як правило, найдешевші пропозиції оренди авто у м. Краків пропонує агенція Flex To Go. У разі бронювання авто в агенції Flex To Go ви можете знайти авто напрокат за ціною вже від ₴174 на день. Середня вартість оренди автомобіля у м. Краків становить ₴238 на день.

У якої агенції м. Краків найбільше пунктів прокату?

У агенції Express Rent a Car найбільше пунктів прокату з усіх прокатних агенцій м. Краків – 9 пунктів.

Які авто мають попит серед мандрівників, які відвідують м. Краків?

За нашими даними, Fiat 500 — це найпопулярніша модель машини, яку вибирають більшість відвідувачів м. Краків. Декому з наших користувачів вдалося знайти прокат авто типу Fiat 500 у м. Краків за ціною всього ₴172 на день, хоча в середньому ціни становлять близько ₴723 на день. Toyota Yaris також популярний серед мандрівників, які відвідують м. Краків. Тарифи на оренду авто цієї моделі починаються від ₴208 на день, а в середньому складають ₴800 на день.

Найкращі пропозиції з прокату авто у м. Краків, Малопольське воєводство

Знайдіть нижче найвигідніші пропозиції з оренди різноманітних популярних типів авто – Краків, Малопольське воєводство

Вигідна оренда авто у м. Краків, Малопольське воєводство, знайдена на momondo

Краків: знайдіть авто напрокат, яке підходить вам якнайкраще

Невеликі cars

₴713 - ₴3 062

Усі категорії авто

₴1 406 - ₴3 637

Середня ціна оренди в м. Краків, Польщі — ₴1 306, а найвигідніший час для прокату авто категорії невеликі car в м. Краків, Польщі – це лютого. У цьому місяці ціни на 46% нижчі, ніж у будь-який інший час року, і вартість прокату машини типу невеликі car становить лише ₴713 на день. Вартість оренди авто категорії невеликі car зазвичай На 39% дешевше середньої вартості оренди авто у м. Краків. Середня вартість прокату авто в м. Краків варіюється залежно від таких факторів, як попит, популярність моделі та термін бронювання. Нижче наведено найкращі ціни на авто категорії невеликі car у м. Краків, знайдені на momondo за останній тиждень.

Середня ціна оренди в м. Краків, Польщі — ₴2 570, а найвигідніший час для прокату авто категорії середні car в м. Краків, Польщі – це листопада. У цьому місяці ціни на 66% нижчі, ніж у будь-який інший час року, і вартість прокату машини типу середні car становить лише ₴882 на день. Вартість оренди авто категорії середні car зазвичай на 18% дорожче за середньої вартості оренди авто у м. Краків. Середня вартість прокату авто в м. Краків варіюється залежно від таких факторів, як попит, популярність моделі та термін бронювання. Нижче наведено найкращі ціни на авто категорії середні car у м. Краків, знайдені на momondo за останній тиждень.

Середня ціна оренди в м. Краків, Польщі — ₴2 449, а найвигідніший час для прокату авто категорії великі car в м. Краків, Польщі – це березня. У цьому місяці ціни на 81% нижчі, ніж у будь-який інший час року, і вартість прокату машини типу великі car становить лише ₴473 на день. Вартість оренди авто категорії великі car зазвичай на 14% дорожче за середньої вартості оренди авто у м. Краків. Середня вартість прокату авто в м. Краків варіюється залежно від таких факторів, як попит, популярність моделі та термін бронювання.

Середня ціна оренди в м. Краків, Польщі — ₴1 389, а найвигідніший час для прокату авто категорії Джип в м. Краків, Польщі – це вересня. У цьому місяці ціни на 33% нижчі, ніж у будь-який інший час року, і вартість прокату машини типу Джип становить лише ₴944 на день. Вартість оренди авто категорії Джип зазвичай На 35% дешевше середньої вартості оренди авто у м. Краків. Середня вартість прокату авто в м. Краків варіюється залежно від таких факторів, як попит, популярність моделі та термін бронювання. Нижче наведено найкращі ціни на авто категорії Джип у м. Краків, знайдені на momondo за останній тиждень.

Середня ціна оренди в м. Краків, Польщі — ₴2 378, а найвигідніший час для прокату авто категорії фургон в м. Краків, Польщі – це квітня. У цьому місяці ціни на 47% нижчі, ніж у будь-який інший час року, і вартість прокату машини типу фургон становить лише ₴1 283 на день. Вартість оренди авто категорії фургон зазвичай на 11% дорожче за середньої вартості оренди авто у м. Краків. Середня вартість прокату авто в м. Краків варіюється залежно від таких факторів, як попит, популярність моделі та термін бронювання.

Середня ціна оренди в м. Краків, Польщі — ₴3 384, а найвигідніший час для прокату авто категорії люкс car в м. Краків, Польщі – це квітня. У цьому місяці ціни на 24% нижчі, ніж у будь-який інший час року, і вартість прокату машини типу люкс car становить лише ₴2 599 на день. Вартість оренди авто категорії люкс car зазвичай на 38% дорожче за середньої вартості оренди авто у м. Краків. Середня вартість прокату авто в м. Краків варіюється залежно від таких факторів, як попит, популярність моделі та термін бронювання.

Opel Corsa
або подібне (Економ)
До 2 пасажирів

₴232/день

13 груд. – 20 груд.
Opel Corsa
Citroen C3
або подібне (Економ)
До 2 пасажирів

₴276/день

13 груд. – 20 груд.
Citroen C3

Агентства із прокату авто в м. Краків

Усі найбільші агентства із прокату авто у м. Краків, Малопольське воєводство

Express Rent a Car

9 пунктів прокату
Опис

Чистота

10,0

Комфорт

10,0

Загальна оцінка

10,0

Отримання/повернення

10,0

Ціна/якість

10,0

GREEN MOTION

4 пункти прокату
Опис

Чистота

9,6

Комфорт

9,2

Загальна оцінка

8,4

Отримання/повернення

8,0

Ціна/якість

8,4

Hertz

3 пункти прокату
Опис

Чистота

7,3

Комфорт

7,3

Загальна оцінка

7,3

Отримання/повернення

7,3

Ціна/якість

7,3

Panek

6 пунктів прокату
Опис

Чистота

6,0

Комфорт

6,0

Загальна оцінка

6,0

Отримання/повернення

6,0

Ціна/якість

6,0

SURPRICE CAR RENTAL

9 пунктів прокату

ADDCAR RENTAL

6 пунктів прокату

AUTOCASH

5 пунктів прокату

RENTIS

5 пунктів прокату

Краків – орендуйте машину поблизу одного з популярних готелів

Краків: найбільш популярні готелі регіону

Оренда авто в м. Краків — поширені запитання

Дізнайтеся все, що потрібно знати про оренду авто в регіоні Краків, і добре підготуйтеся до наступної поїздки.

Яка середня ціна оренди авто у м. Краків, Польща за січень?

Наша статистика показує, що за оренду авто на вихідні (Краків, січень), вам доведеться заплатити в середньому ₴620. Особливо вигідні пропозиції починатимуться від ₴432 – це найнижча ціна у цьому регіоні. Якщо термін вашої оренди більше 7 днів, то ціновий діапазон буде від ₴0 до ₴0.

Чи стягують агенції у м. Краків, Польща плату за скасування оренди автомобіля?

Якщо ви хочете взяти автомобіль напрокат у м. Краків, то зауважте, що більшість місцевих агенцій не стягує плати за скасування. momondo не встановлює ці правила, але може допомогти вам знайти чудові пропозиції з оренди авто у місті Краків – лише не забудьте перевірити умови скасування, перш ніж що-небудь забронювати.

Який автомобіль варто орендувати у м. Краків, якщо я планую поїздку на січень?

Оскільки січень у м. Краків – це не дуже сприятливий місяць, то вам варто подумати про оренду позашляховика. Зазвичай Краків у регіоні січень характеризується 30 мм опадів на місяць із середньою температурою -1 °C. Хоча погода може змінюватися від року до року, позашляховик напрокат – це раціональний варіант, адже це авто здатне добре маневрувати на снігу та льоду завдяки функції AWD. Оренда авто класу Джип у м. Краків коштує в середньому ₴652/день.

Які обмеження швидкості діють у м. Краків, Польща?

Якщо ви орендуєте авто у м. Краків, то майте на увазі, що поточне обмеження швидкості в межах міста становить 50 км/год, якщо не вказано інше. У передмістях м. Краків встановлено швидкісний режим, що дорівнює 100 км/год. Максимальна допустима швидкість на шосе в м. Краків або на його околицях – 140 км/год.

Яка прокатна агенція має авто моделі BMW 5 Series у м. Краків?

Яка погода у м. Краків, Польща цього місяця (грудень)?

Як правило, температура в м. Краків цього місяця (грудень) становить у середньому 0 °C, а очікувана кількість опадів – 40 мм. Це корисно знати, щоб взяти напрокат автомобіль, який ідеально відповідатиме погодним умовам.

Чи погода у м. Краків така сама, як на території решти регіону Малопольське воєводство?

Погода у регіоні Малопольське воєводство цього місяця (грудень) зазвичай така: середня температура – -2 °C, а очікувана кількість опадів – 60,3 мм. Це варто взяти до уваги тим, хто бажає орендувати машину та вирушити в автомобільну подорож навколо м. Краків.

Коли востаннє оновлено на momondo ціни в категорії авто з розташуванням Краків?

Ціни на варіанти в категорії авто з розташуванням Краків оновлено сьогодні.

Скільки операторів можна знайти на momondo, щоб вибрати авто з розташуванням Краків?

З місяця грудня 2023 року є декілька операторів (125) у категорії авто з розташуванням Краків.

В якому віці дозволено орендувати авто в пункті Краків?

Інші країни можуть мати інший мінімальний вік для водіїв, Краків також. У багатьох країнах Євросоюзу мінімальний вік для водіїв становить 18 років. Щоб орендувати авто за кордоном, мінімальний вік зазвичай становить 21 рік. А якщо вам менше ніж 25 років, може застосовуватися додатковий збір за недосвідченого водія. Ми радимо ознайомитися з правилами обраної прокатної агенції, перш ніж бронювати.

Які документи чи посвідчення особи мені потрібні, щоб орендувати авто в пункті Краків?

Під час оренди авто в пункті Краків усі водії повинні пред’явити дійсні посвідчення водія. Якщо посвідчення водія написане іншою мовою, ніж мова країни, де здійснюється оренда, потрібне міжнародне посвідчення водія. Воно може знадобитися, щоб уникнути ризику можливих штрафів. Якщо ви орендуєте за кордоном, вам також може знадобитися надати підтвердження зворотної подорожі та відомості про житло під час вашого перебування. Завжди варто проконсультуватися з прокатною агенцією, де ви бронюєте.


Переваги momondo

Чому варто скористатися momondo, щоб забронювати авто напрокат у м. Краків?

Варто бронювати авто напрокат у м. Краків за допомогою momondo, адже це швидкий, безкоштовний та легкий спосіб заощадити час і гроші. momondo виконає важку роботу з пошуку цін і політик оренди авто, а вам залишиться лише порівняти та вибрати те, що найкраще підходить для вашої подорожі.

Як momondo допоможе мені знайти найкращу пропозицію прокату авто в м. Краків?

Завдяки фільтрам momondo знайти чудовий прокат авто в м. Краків – легше. Будь то ціна, тип автомобіля, зручності чи політики, momondo дозволяє вам уточнити пошук за допомогою цих та інших фільтрів, щоб знайти найкращу для вас пропозицію.

Чи momondo показує пропозиції оренди авто в м. Краків із безкоштовним скасуванням?

Так, на momondo дійсно є фільтр, щоб висвітлити лише пропозиції прокату авто з безкоштовним скасуванням. Цей фільтр на momondo можна застосувати до всіх пошуків авто напрокат, включно з прокатом у м. Краків.

Чи на momondo можна взяти авто напрокат зі справедливою паливною політикою у м. Краків?

Так, потрібно лише вибрати справедливу паливну політику під час пошуку авто напрокат у м. Краків на momondo.

Чи на momondo можна знайти агенцію прокату в м. Краків, що пропонує ретельне прибирання?

Звичайно, так. На momondo є спеціальний фільтр для послуг ретельного прибирання для всіх пунктів прокату авто, включно з м. Краків.

Чи на momondo можна шукати авто напрокат у м. Краків із необмеженим пробігом?

Так, на momondo можна знайти варіанти прокату автомобілів із необмеженим пробігом у м. Краків.


Найпростіший спосіб керувати поїздкою (Краків)

З нами легко планувати, організовувати та подорожувати з друзями чи родиною. Сервіс "Поїздки" безкоштовний і доступний незалежно від того, де ви бронюєте.