Прокат авто в Данії

Шукаєте недороге авто в оренду в Данії? Знайдіть найвигіднішу пропозицію просто зараз!

Копенгаген, Данія
8 лип. — 15 лип.
Те саме місце повернення
Копенгаген, Данія
пт 8/7
Опівдні
пт 15/7
Опівдні
Вік водія:

Вигідна оренда авто у м. Данія, знайдена на momondo

Данія: знайдіть авто напрокат, яке підходить вам якнайкраще

Невеликі – авто

₴432 - ₴2 726

Усі категорії авто

₴432 - ₴2 100

Середня ціна оренди в м. Данія — ₴571, а найвигідніший час для прокату авто категорії Невеликі в м. Данія – це грудня. У цьому місяці ціни на 25% нижчі, ніж у будь-який інший час року, і вартість прокату машини типу Невеликі становить лише ₴432 на день. Вартість авто категорії Невеликі зазвичай На 7% дешевше середньої вартості оренди машин у м. Данія. Середня вартість прокату авто в м. Данія варіюється залежно від таких факторів, як попит, популярність моделі та термін бронювання.


Данія – орендуйте машину поблизу одного з популярних готелів

Данія: найбільш популярні готелі регіону

Car rental in Данія

Дізнайтеся все, що потрібно знати про оренду авто в регіоні Данія, і добре підготуйтеся до наступної поїздки.

Найдешевший прокат авто в країні (Данія) пропонує FLIZZR. У деяких містах користувачі знаходили пропозиції з оренди вже від ₴1 436 на добу. Це дешевше, ніж у середньому по країні (₴1 436 на день). Зауважте, що ціни зазвичай варіюються залежно від того, який автомобіль ви шукаєте.

Sunnycars має більше точок оренди авто у країні (Данія), ніж будь-яка інша агенція. Ви можете скористатися одним з 76 пунктів прокату в аеропорті або центрі міста по всій країні. Ще не знаєте, в якому місті зупинитися? Копенгаген наразі користується високим попитом! Тут ви знайдете 5 пунктів прокату Sunnycars.

Відвідуючи цю країну (Данія), пам'ятайте, що тут правосторонній рух. Порушення цього правила може призвести до аварій або як мінімум неприємностей з дорожньою поліцією.

За шкалою від 1 до 7, де 1 – це найменше, Данія має оцінку якості доріг 5,6. Завдяки цьому Данія посідає 16 місце з 137 за якістю дорожнього покриття. Залежно від того, куди саме ви подорожуєте в межах країни, дорога може бути як кращою, так і гіршою.

Як для громадян країни (Данія), так і для нерезидентів максимальний рівень алкоголю в крові водія, визначений законом, становить 0,50‰. Поліція використовує спеціальні пристрої для визначення вмісту алкоголю в організмі. Від отриманого значення залежить, чи має місце правопорушення. Тому не забувайте, що якщо ви за кермом, то в будь-якому регіоні країни (Данія) вміст алкоголю у вашій крові не повинен перевищувати 0,50‰. Закон цієї країни (Данія) дозволяє вживати алкоголь лише особам, яким уже виповнилося 18 років. Для водіїв, які не досягли зазначеного віку, діють суворіші правила щодо керування автомобілем у стані сп'яніння.

Compact – це найпопулярніший клас автомобіля у мандрівників, які відвідують цю країну (Данія). Як видно з наших даних, таким авто віддають перевагу 30% користувачів. Це може бути пов'язано із їхніми планами або очікуваною погодою у місті, куди вони подорожують. Оренда автомобіля такого класу в середньому по країні коштує близько ₴767 на день.

Минулого тижня середня ціна пального в регіоні Данія складала ₴73,92 за літр. Якщо ви не впевнені, чи орендувати авто в цій країні (Данія), то є інший варіант – Алжир. Ціни на бензин тут одні з найнижчих у світі (₴9,39 за літр станом на минулий тиждень). Гонконг – це теж цікаве місце, але зауважте, що ціни на пальне можуть бути тут значно вищими – приблизно ₴88,00 за літр.


Інші прокатні агенції регіону Європа

Перегляньте ціни на оренду авто в м. Європа

Час готуватися до прильоту у Данія


Переваги momondo

Choosing momondo to search for rental cars in Данія makes sense because it is quick and free of charge. We find all the rental car prices and policies, you simply choose what works best for you and your trip.

Filtering is how momondo helps you find a great rental car in Данія. Narrow your search using price and map features as well as filtering by fuel or mileage policies amongst many other filters available.

Yes, whether it is for cars in Данія or elsewhere, momondo allows you to filter specifically for policies that offer free cancellation.

Yes, momondo has a filter for fair fuel policies on car rentals in Данія.

Yes, momondo shows deals with enhanced cleaning services for rental cars in Данія.

Yes, unlimited mileage options can be found on rental cars in Данія on momondo.


Here's why travelers choose to use momondo
Book with confidence
We compare rental car deals from over 70,000 locations, allowing you to make a quick and easy choice.
Eco Conscious
Choose from a range of vehicles including hybrid and electric options to ensure your travel is environmentally friendly.
No Hidden Costs
All prices shown will be in full. No hidden costs or charges so you have confidence in the price you see.