Актуальні пропозиції
Аналітика
Порівняння транспортних засобів
Каталог агенцій
Поширені запитання

Оренда авто в Іспанії

Шукаєте недороге авто в оренду в Іспанії? Знайдіть найвигіднішу пропозицію просто зараз!

Вік водія: 26-65
нд 21/7
нд 28/7

Дізнавайтеся пропозиції від агенцій у понад 70 000 пунктах прокату.

Проголосовано за переможця конкурсу найкращих додатків Європи для подорожей 2023 року
Заощаджуйте на оренді авто з momondo
Недорогий прокат автомобілів
Недорогий прокат автомобілів
Перегляньте пропозиції від агенцій у понад 70 000 пунктах прокату.
Прозорі ціни
Прозорі ціни
Жодних прикрих сюрпризів – дізнавайтеся загальну вартість відразу.
Гнучке бронювання
Гнучке бронювання
Знайдіть авто з можливістю безплатного скасування та додатковим прибиранням.
Сповіщення про ціну
Сповіщення про ціну
Ще не готові бронювати? , щоб стежити за цінами.

Найкращі пропозиції з прокату авто у м. Іспанія

Знайдіть найвигідніші пропозиції популярних агенцій з прокату авто – Іспанія
Fiat 500
або подібне (Міні)
До 2 пасажирів

₴435/день

21 вер. – 28 вер.
Fiat 500
Volkswagen Polo
або подібне (Економ)
До 2 пасажирів

₴457/день

20 лип. – 27 лип.
Volkswagen Polo
Fiat 500
або подібне (Міні)
До 2 пасажирів

₴457/день

3 вер. – 15 вер.
Fiat 500
Ford Fiesta
або подібне (Економ)
До 2 пасажирів

₴463/день

21 вер. – 28 вер.
Ford Fiesta
Fiat 500
або подібне (Міні)
До 2 пасажирів

₴473/день

22 лип. – 30 лип.
Fiat 500
Renault Mégane
або подібне (Компакт)
До 4 пасажирів

₴481/день

21 вер. – 28 вер.
Renault Mégane
Volkswagen T-ROC
або подібне (Джип компакт)
До 4 пасажирів

₴492/день

21 вер. – 28 вер.
Volkswagen T-ROC
Peugeot 208
або подібне (Економ)
До 2 пасажирів

₴494/день

3 вер. – 15 вер.
Peugeot 208
Ford Fiesta
або подібне (Економ)
До 2 пасажирів

₴496/день

22 лип. – 30 лип.
Ford Fiesta

Статистики та тенденції оренди авто у м. Іспанія

Корисні статистики, щоб допомогти вам забронювати ідеальне авто напрокат у м. Іспанія

У якій прокатній агенції країни (Іспанія) найнижчі ціни?

За нашими даними, Goldcar Rental SP пропонує найдешевший прокат автомобілів у країні (Іспанія). Користувачі, які броюнюють у цій агенції, часто знаходять дешевші пропозиції, ніж у середньому по країні (₴902 за день). Залежно від того, яке авто, у якому місті та на скільки днів ви шукаєте, прокат у Goldcar Rental SP може коштувати від ₴206 на день.

Іспанія: яка прокатна агенція найпопулярніша в країні?

Наразі найпопулярнішою компанією з прокату автомобілів у країні (Іспанія) є Goldcar Rental SP. 11 користувачів оцінили її у середньому на 4,9 із 10. За минулий місяць 43% користувачів momondo забронювали авто через Goldcar Rental SP під час своєї подорожі до країни Іспанія.

У якої агенції найбільше пунктів прокату по країні (Іспанія)?

Sunnycars має найбільшу кількість точок оренди (Іспанія). Ви можете звернутися до будь-якого з 500 пунктів прокату – часто вони розташовані в аеропортах і центрах міст. Ви ще не знаєте, які міста відвідаєте, але впевнені, що хочете орендувати автомобіль в Sunnycars? Барселона – найпопулярніше місто країни, і ви знайдете тут 11 пунктів прокату Sunnycars.

Іспанія: які автомобілі мандрівники орендують найчастіше?

Найпопулярніший клас автомобілів у цій країні (Іспанія) – це Економ. 30% наших користувачів вибрали таке авто під час планування своєї поїздки. Якщо Економ відповідає вашим потребам, то оренда автомобіля цього класу може коштувати близько ₴1 258 на день. Зауважте, що ціни можуть варіюватися залежно від міста та обраної прокатної агенції.

Вигідна оренда авто у м. Іспанія, знайдена на momondo

Іспанія: знайдіть авто напрокат, яке підходить вам якнайкраще

Невеликі авто

₴579 - ₴2 175

Усі категорії авто

₴676 - ₴2 337

Середня ціна оренди в м. Іспанія — ₴1 171, а найвигідніший час для прокату авто категорії невеликі авто в м. Іспанія – це січня. У цьому місяці ціни на 51% нижчі, ніж у будь-який інший час року, і вартість прокату машини типу невеликі авто становить лише ₴579 на день. Вартість оренди авто категорії невеликі авто зазвичай На 25% дешевше середньої вартості оренди авто у м. Іспанія. Середня вартість прокату авто в м. Іспанія варіюється залежно від таких факторів, як попит, популярність моделі та термін бронювання. Нижче наведено найкращі ціни на авто категорії невеликі авто у м. Іспанія, знайдені на momondo за останній тиждень.

Середня ціна оренди в м. Іспанія — ₴1 461, а найвигідніший час для прокату авто категорії середні авто в м. Іспанія – це листопада. У цьому місяці ціни на 61% нижчі, ніж у будь-який інший час року, і вартість прокату машини типу середні авто становить лише ₴571 на день. Вартість оренди авто категорії середні авто зазвичай На 6% дешевше середньої вартості оренди авто у м. Іспанія. Середня вартість прокату авто в м. Іспанія варіюється залежно від таких факторів, як попит, популярність моделі та термін бронювання. Нижче наведено найкращі ціни на авто категорії середні авто у м. Іспанія, знайдені на momondo за останній тиждень.

Середня ціна оренди в м. Іспанія — ₴2 706, а найвигідніший час для прокату авто категорії великі авто в м. Іспанія – це листопада. У цьому місяці ціни на 83% нижчі, ніж у будь-який інший час року, і вартість прокату машини типу великі авто становить лише ₴479 на день. Вартість оренди авто категорії великі авто зазвичай на 43% дорожче за середньої вартості оренди авто у м. Іспанія. Середня вартість прокату авто в м. Іспанія варіюється залежно від таких факторів, як попит, популярність моделі та термін бронювання.

Середня ціна оренди в м. Іспанія — ₴1 480, а найвигідніший час для прокату авто категорії Джип в м. Іспанія – це лютого. У цьому місяці ціни на 69% нижчі, ніж у будь-який інший час року, і вартість прокату машини типу Джип становить лише ₴463 на день. Вартість оренди авто категорії Джип зазвичай На 5% дешевше середньої вартості оренди авто у м. Іспанія. Середня вартість прокату авто в м. Іспанія варіюється залежно від таких факторів, як попит, популярність моделі та термін бронювання. Нижче наведено найкращі ціни на авто категорії Джип у м. Іспанія, знайдені на momondo за останній тиждень.

Середня ціна оренди в м. Іспанія — ₴2 312, а найвигідніший час для прокату авто категорії фургон в м. Іспанія – це жовтня. У цьому місяці ціни на 72% нижчі, ніж у будь-який інший час року, і вартість прокату машини типу фургон становить лише ₴651 на день. Вартість оренди авто категорії фургон зазвичай на 34% дорожче за середньої вартості оренди авто у м. Іспанія. Середня вартість прокату авто в м. Іспанія варіюється залежно від таких факторів, як попит, популярність моделі та термін бронювання.

Середня ціна оренди в м. Іспанія — ₴1 616, а найвигідніший час для прокату авто категорії люкс авто в м. Іспанія – це червня. У цьому місяці ціни на 35% нижчі, ніж у будь-який інший час року, і вартість прокату машини типу люкс авто становить лише ₴1 066 на день. Вартість оренди авто категорії люкс авто зазвичай на 5% дорожче за середньої вартості оренди авто у м. Іспанія. Середня вартість прокату авто в м. Іспанія варіюється залежно від таких факторів, як попит, популярність моделі та термін бронювання.

Середня ціна оренди в м. Іспанія — ₴1 206, а найвигідніший час для прокату авто категорії кабріолет в м. Іспанія – це листопада. У цьому місяці ціни на 67% нижчі, ніж у будь-який інший час року, і вартість прокату машини типу кабріолет становить лише ₴398 на день. Вартість оренди авто категорії кабріолет зазвичай На 22% дешевше середньої вартості оренди авто у м. Іспанія. Середня вартість прокату авто в м. Іспанія варіюється залежно від таких факторів, як попит, популярність моделі та термін бронювання. Нижче наведено найкращі ціни на авто категорії кабріолет у м. Іспанія, знайдені на momondo за останній тиждень.

Fiat 500
або подібне (Міні)
До 2 пасажирів

₴435/день

21 вер. – 28 вер.
Fiat 500
Fiat 500
або подібне (Міні)
До 2 пасажирів

₴473/день

22 лип. – 30 лип.
Fiat 500

Агентства із прокату авто в м. Іспанія

Усі найбільші агентства із прокату авто у м. Іспанія

Sunnycars

500 пунктів прокату

keddy by Europcar

260 пунктів прокату

Enterprise Rent-A-Car

199 пунктів прокату

Free2Move

196 пунктів прокату

Europcar

192 пункти прокату

Alquicoche

163 пункти прокату

Avis

154 пункти прокату

Budget

139 пунктів прокату

Car rental in Іспанія

Дізнайтеся все, що потрібно знати про оренду авто в регіоні Іспанія, і добре підготуйтеся до наступної поїздки.

У країні Іспанія лівосторонній чи правосторонній рух?

У цій країні (Іспанія) правосторонній рух, і це правило діє як для місцевих жителів, так і для іноземців. Майте на увазі, що їзда по зустрічній смузі може привести до серйозних аварій і штрафів за порушення правил дорожнього руху.

Чи хороші дороги у м. Іспанія?

Із 137 країн Іспанія посідає 11 місце за якістю доріг. За шкалою від 1 до 7, де 7 є найвищою оцінкою, дороги всередині країни було оцінено на 5,8. Якість дорожнього покриття у країні може варіюватися залежно від місця та погоди.

Яка допустима кількість алкоголю в крові водія у країні (Іспанія)?

Максимально допустима концентрація алкоголю в крові під час керування автомобілем у цій країні (Іспанія) становить 0,50‰. Зазначене обмеження може варіюватися залежно від регіону або міста, тому варто уточнити цю інформацію перед поїздкою. Якщо вам ще немає 18 років – а це вік, з якого вживання алкоголю в цій країні (Іспанія) дозволено, – то ви можете отримати вищий штраф або серйозніше адміністративне покарання за керування автомобілем у стані сп'яніння. Загалом, сідати за кермо в нетверезому стані завжди небезпечно, незалежно від віку водія.

Іспанія: скільки коштує пальне?

Станом на минулий тиждень пальне у середньому по країні (Іспанія) коштувало ₴70,40 за літр. Якщо ви плануєте орендувати тут автомобіль, то радимо розрахувати вартість бензину, виходячи з відстані, яку ви плануєте подолати. Для порівняння, Єгипет наразі має найнижчі ціни на паливо (₴11,40 за літр). А якщо ваша країна призначення – це Гонконг, то тут вартість пального найвища (у середньому ₴131,84 за літр).

Коли востаннє оновлено на momondo ціни в категорії авто з розташуванням Іспанія?

Ціни на варіанти в категорії авто з розташуванням Іспанія оновлено сьогодні.

Скільки операторів можна знайти на momondo, щоб вибрати авто з розташуванням Іспанія?

З місяця липня 2024 року кількість операторів у категорії авто з розташуванням Іспанія становить 4 333.

В якому віці дозволено орендувати авто в пункті Іспанія?

Інші країни, Іспанія також, можуть мати інший мінімальний вік для водіїв. У багатьох країнах Євросоюзу водіям має бути принаймні 18 років. Щоб орендувати авто за кордоном, мінімальний вік зазвичай становить 21 рік. А якщо вам менше ніж 25 років, може стягуватися додатковий збір за недосвідченого водія. Рекомендується ознайомитися з правилами обраної прокатної агенції перед бронюванням.

Які документи чи посвідчення особи мені потрібні, щоб орендувати авто в пункті Іспанія?

Щоб орендувати авто в пункті Іспанія, усі водії повинні пред’явити дійсні посвідчення водія. Якщо посвідчення водія написане іншою мовою, ніж мова країни, де здійснюється оренда, потрібне міжнародне посвідчення водія. Воно може знадобитися, щоб уникнути ризику можливих штрафів. Якщо ви орендуєте авто за кордоном, вам також може знадобитися надати підтвердження зворотної подорожі та відомості про житло під час вашого перебування. Завжди варто перевірити це в прокатній агенції, де ви бронюєте.


Переваги momondo

Чому варто скористатися momondo, щоб забронювати авто напрокат у м. Іспанія?

Варто бронювати авто напрокат у м. Іспанія за допомогою momondo, адже це швидкий, безкоштовний та легкий спосіб заощадити час і гроші. momondo виконає важку роботу з пошуку цін і політик оренди авто, а вам залишиться лише порівняти та вибрати те, що найкраще підходить для вашої подорожі.

Як momondo допоможе мені знайти найкращу пропозицію прокату авто в м. Іспанія?

Фільтрування на momondo допоможе вам знайти найкращий варіант авто на прокат у м. Іспанія. Можна звузити пошук за ціною та функціями карти, а також відфільтрувавши за паливом або політиками пробігу серед багатьох інших наявних фільтрів.

Чи momondo показує пропозиції оренди авто в м. Іспанія із безкоштовним скасуванням?

Безкоштовне скасування – політика, яку на momondo можна фільтрувати для пошуків авто напрокат у м. Іспанія і всіх інших розташуваннях. Доступність може залежати від місця розташування.

Чи на momondo можна взяти авто напрокат зі справедливою паливною політикою у м. Іспанія?

На momondo можна вибрати справедливу паливну політику, що дозволяє уточнити ваш пошук авто напрокат у м. Іспанія.

Чи на momondo можна знайти агенцію прокату в м. Іспанія, що пропонує ретельне прибирання?

Так, momondo може показати вам конкретні пропозиції, що включають ретельне прибирання, в агенціях оренди в м. Іспанія.

Чи на momondo можна шукати авто напрокат у м. Іспанія із необмеженим пробігом?

Так, momondo може вказати варіанти оренди авто з необмеженим пробігом у м. Іспанія.


Найпростіший спосіб керувати поїздкою (Іспанія)

З нами легко планувати, організовувати та подорожувати з друзями чи родиною. Сервіс "Поїздки" безкоштовний і доступний незалежно від того, де ви бронюєте.

Дізнаватися про зниження цін

Щоденні листи про змінення цін — тільки з послугою сповіщення про ціну.
нд 21/7
Опівдні
нд 28/7
Опівдні
Хочу отримувати спецпропозиції momondo

Іспанія: знайдіть кращі варіанти житла