Прокат авто в Іспанії

Шукаєте недороге авто в оренду в Іспанії? Знайдіть найвигіднішу пропозицію просто зараз!

Барселона, Іспанія
14 черв. — 21 черв.
Те саме місце повернення
Барселона, Іспанія
ср 14/6
Опівдні
ср 21/6
Опівдні
Вік водія:

Дізнавайтеся пропозиції від агенцій у понад 70 000 пунктах прокату.

Статистики та тенденції оренди авто у м. Іспанія

Корисні статистики, щоб допомогти вам забронювати ідеальне авто напрокат у м. Іспанія

У якій прокатній агенції країни (Іспанія) найнижчі ціни?

За нашими даними, Goldcar Rental SP пропонує найдешевший прокат автомобілів у країні (Іспанія). Користувачі, які броюнюють у цій агенції, часто знаходять дешевші пропозиції, ніж у середньому по країні (₴877 за день). Залежно від того, яке авто, у якому місті та на скільки днів ви шукаєте, прокат у Goldcar Rental SP може коштувати від ₴207 на день.

Іспанія: яка прокатна агенція найпопулярніша в країні?

Наразі найпопулярнішою компанією з прокату автомобілів у країні (Іспанія) є Goldcar Rental SP. 47 користувачів оцінили її у середньому на 5,6 із 10. За минулий місяць 47% користувачів momondo забронювали авто через Goldcar Rental SP під час своєї подорожі до країни Іспанія.

У якої агенції найбільше пунктів прокату по країні (Іспанія)?

Sunnycars має найбільшу кількість точок оренди (Іспанія). Ви можете звернутися до будь-якого з 635 пунктів прокату – часто вони розташовані в аеропортах і центрах міст. Ви ще не знаєте, які міста відвідаєте, але впевнені, що хочете орендувати автомобіль в Sunnycars? Барселона – найпопулярніше місто країни, і ви знайдете тут 18 пунктів прокату Sunnycars.

Іспанія: які автомобілі мандрівники орендують найчастіше?

Найпопулярніший клас автомобілів у цій країні (Іспанія) – це Компакт. 35% наших користувачів вибрали таке авто під час планування своєї поїздки. Якщо Компакт відповідає вашим потребам, то оренда автомобіля цього класу може коштувати близько ₴1 026 на день. Зауважте, що ціни можуть варіюватися залежно від міста та обраної прокатної агенції.

Найкращі пропозиції з прокату авто у м. Іспанія

Знайдіть найвигідніші пропозиції популярних агенцій з прокату авто – Іспанія
Ford Focus
або подібне (Компакт)
До 4 пасажирів

₴191/день

14 черв. – 21 черв.
Ford Focus
Hyundai i30
або подібне (Компакт)
До 4 пасажирів

₴198/день

14 черв. – 21 черв.
Hyundai i30
Skoda Scala
або подібне (Економ)
До 2 пасажирів

₴210/день

14 черв. – 21 черв.
Skoda Scala
Nissan Qashqai
або подібне (Джип компакт)
До 4 пасажирів

₴213/день

14 черв. – 21 черв.
Nissan Qashqai
Nissan Qashqai
або подібне (Джип компакт)
До 4 пасажирів

₴219/день

14 черв. – 21 черв.
Nissan Qashqai
Skoda Octavia
або подібне (Середній)
До 5 пасажирів

₴222/день

14 черв. – 21 черв.
Skoda Octavia
Citroen C3
або подібне (Економ)
До 2 пасажирів

₴240/день

14 черв. – 21 черв.
Citroen C3
Toyota Corolla
або подібне (Компакт)
До 4 пасажирів

₴250/день

14 черв. – 21 черв.
Toyota Corolla
Skoda Octavia
або подібне (Середній)
До 5 пасажирів

₴251/день

14 черв. – 21 черв.
Skoda Octavia

Вигідна оренда авто у м. Іспанія, знайдена на momondo

Іспанія: знайдіть авто напрокат, яке підходить вам якнайкраще

Невеликі – авто

₴459 - ₴1 566

Усі категорії авто

₴1 184 - ₴3 018

Середня ціна оренди в м. Іспанія — ₴874, а найвигідніший час для прокату авто категорії Невеликі в м. Іспанія – це січня. У цьому місяці ціни на 48% нижчі, ніж у будь-який інший час року, і вартість прокату машини типу Невеликі становить лише ₴459 на день. Вартість оренди авто категорії Невеликі зазвичай На 57% дешевше середньої вартості оренди авто у м. Іспанія. Середня вартість прокату авто в м. Іспанія варіюється залежно від таких факторів, як попит, популярність моделі та термін бронювання. Нижче наведено найкращі ціни на авто категорії Невеликі у м. Іспанія, знайдені на momondo за останній тиждень.

Середня ціна оренди в м. Іспанія — ₴2 173, а найвигідніший час для прокату авто категорії Середні в м. Іспанія – це лютого. У цьому місяці ціни на 68% нижчі, ніж у будь-який інший час року, і вартість прокату машини типу Середні становить лише ₴715 на день. Вартість оренди авто категорії Середні зазвичай на 7% дорожче за середньої вартості оренди авто у м. Іспанія. Середня вартість прокату авто в м. Іспанія варіюється залежно від таких факторів, як попит, популярність моделі та термін бронювання. Нижче наведено найкращі ціни на авто категорії Середні у м. Іспанія, знайдені на momondo за останній тиждень.

Середня ціна оренди в м. Іспанія — ₴3 528, а найвигідніший час для прокату авто категорії Великі в м. Іспанія – це листопада. У цьому місяці ціни на 60% нижчі, ніж у будь-який інший час року, і вартість прокату машини типу Великі становить лише ₴1 425 на день. Вартість оренди авто категорії Великі зазвичай на 43% дорожче за середньої вартості оренди авто у м. Іспанія. Середня вартість прокату авто в м. Іспанія варіюється залежно від таких факторів, як попит, популярність моделі та термін бронювання.

Середня ціна оренди в м. Іспанія — ₴1 564, а найвигідніший час для прокату авто категорії Джип в м. Іспанія – це жовтня. У цьому місяці ціни на 75% нижчі, ніж у будь-який інший час року, і вартість прокату машини типу Джип становить лише ₴404 на день. Вартість оренди авто категорії Джип зазвичай На 23% дешевше середньої вартості оренди авто у м. Іспанія. Середня вартість прокату авто в м. Іспанія варіюється залежно від таких факторів, як попит, популярність моделі та термін бронювання. Нижче наведено найкращі ціни на авто категорії Джип у м. Іспанія, знайдені на momondo за останній тиждень.

Середня ціна оренди в м. Іспанія — ₴1 743, а найвигідніший час для прокату авто категорії Фургон в м. Іспанія – це листопада. У цьому місяці ціни на 85% нижчі, ніж у будь-який інший час року, і вартість прокату машини типу Фургон становить лише ₴277 на день. Вартість оренди авто категорії Фургон зазвичай На 15% дешевше середньої вартості оренди авто у м. Іспанія. Середня вартість прокату авто в м. Іспанія варіюється залежно від таких факторів, як попит, популярність моделі та термін бронювання. Нижче наведено найкращі ціни на авто категорії Фургон у м. Іспанія, знайдені на momondo за останній тиждень.

Середня ціна оренди в м. Іспанія — ₴1 984, а найвигідніший час для прокату авто категорії Люкс в м. Іспанія – це листопада. У цьому місяці ціни на 15% нижчі, ніж у будь-який інший час року, і вартість прокату машини типу Люкс становить лише ₴1 692 на день. Вартість оренди авто категорії Люкс зазвичай На 3% дешевше середньої вартості оренди авто у м. Іспанія. Середня вартість прокату авто в м. Іспанія варіюється залежно від таких факторів, як попит, популярність моделі та термін бронювання.

Середня ціна оренди в м. Іспанія — ₴2 073, а найвигідніший час для прокату авто категорії Кабріолет в м. Іспанія – це березня. У цьому місяці ціни на 79% нижчі, ніж у будь-який інший час року, і вартість прокату машини типу Кабріолет становить лише ₴456 на день. Вартість оренди авто категорії Кабріолет зазвичай на 2% дорожче за середньої вартості оренди авто у м. Іспанія. Середня вартість прокату авто в м. Іспанія варіюється залежно від таких факторів, як попит, популярність моделі та термін бронювання. Нижче наведено найкращі ціни на авто категорії Кабріолет у м. Іспанія, знайдені на momondo за останній тиждень.

Ford Focus
або подібне (Компакт)
До 4 пасажирів

₴191/день

14 черв. – 21 черв.
Ford Focus
Skoda Scala
або подібне (Економ)
До 2 пасажирів

₴210/день

14 черв. – 21 черв.
Skoda Scala

Агентства із прокату авто в м. Іспанія

Усі найбільші агентства із прокату авто у м. Іспанія

Sunnycars

635 пунктів прокату

keddy by Europcar

242 пункти прокату

Europcar

186 пунктів прокату

Free2Move

185 пунктів прокату

Enterprise Rent-A-Car

180 пунктів прокату

Avis

150 пунктів прокату

Budget

137 пунктів прокату

Hertz

111 пунктів прокату

Іспанія – орендуйте машину поблизу одного з популярних готелів

Іспанія: найбільш популярні готелі регіону

Car rental in Іспанія

Дізнайтеся все, що потрібно знати про оренду авто в регіоні Іспанія, і добре підготуйтеся до наступної поїздки.

У цій країні (Іспанія) правосторонній рух, і це правило діє як для місцевих жителів, так і для іноземців. Майте на увазі, що їзда по зустрічній смузі може привести до серйозних аварій і штрафів за порушення правил дорожнього руху.

Із 137 країн Іспанія посідає 11 місце за якістю доріг. За шкалою від 1 до 7, де 7 є найвищою оцінкою, дороги всередині країни було оцінено на 5,8. Якість дорожнього покриття у країні може варіюватися залежно від місця та погоди.


Іспанія – авто напрокат у популярних аеропортах

Іспанія – орендуйте машину в одному з популярних аеропортів

Інші прокатні агенції у м. Європа

Перегляньте ціни на оренду авто в м. Європа

Час готуватися до прильоту у Іспанія


Переваги momondo

Варто бронювати авто напрокат у м. Іспанія за допомогою momondo, адже це швидкий, безкоштовний та легкий спосіб заощадити час і гроші. momondo виконає важку роботу з пошуку цін і політик оренди авто, а вам залишиться лише порівняти та вибрати те, що найкраще підходить для вашої подорожі.

Фільтрування на momondo допоможе вам знайти найкращий варіант авто на прокат у м. Іспанія. Можна звузити пошук за ціною та функціями карти, а також відфільтрувавши за паливом або політиками пробігу серед багатьох інших наявних фільтрів.


Чому мандрівники вибирають користуватися momondo
Бронюйте впевнено
Ми порівнюємо пропозиції прокату автомобілів у понад 70 000 розташуваннях, що дає вам змогу швидко та легко зробити вибір.
Екосвідомість
Вибирайте з ряду транспортних засобів, включно з гібридними та електричними варіантами, щоб запевнити екологічність вашої подорожі.
Жодних прихованих коштів
Усі вказані ціни будуть повними. Жодних прихованих коштів чи комісій – ви можете бути впевнені в ціні, яку бачите.