Оренда авто в Іспанії

Шукаєте недороге авто в оренду в Іспанії? Знайдіть найвигіднішу пропозицію просто зараз!

Барселона, Іспанія
5 груд. — 12 груд.
Барселона, Іспанія
вт 5/12
Опівдні
вт 12/12
Опівдні
Вік водія:

Дізнавайтеся пропозиції від агенцій у понад 70 000 пунктах прокату.

Статистики та тенденції оренди авто у м. Іспанія

Корисні статистики, щоб допомогти вам забронювати ідеальне авто напрокат у м. Іспанія

У якій прокатній агенції країни (Іспанія) найнижчі ціни?

За нашими даними, Goldcar Rental SP пропонує найдешевший прокат автомобілів у країні (Іспанія). Користувачі, які броюнюють у цій агенції, часто знаходять дешевші пропозиції, ніж у середньому по країні (₴807 за день). Залежно від того, яке авто, у якому місті та на скільки днів ви шукаєте, прокат у Goldcar Rental SP може коштувати від ₴203 на день.

Іспанія: яка прокатна агенція найпопулярніша в країні?

Наразі найпопулярнішою компанією з прокату автомобілів у країні (Іспанія) є CLICK RENT . 25 користувачів оцінили її у середньому на 7,1 із 10. За минулий місяць 34% користувачів momondo забронювали авто через CLICK RENT під час своєї подорожі до країни Іспанія.

У якої агенції найбільше пунктів прокату по країні (Іспанія)?

Sunnycars має найбільшу кількість точок оренди (Іспанія). Ви можете звернутися до будь-якого з 443 пунктів прокату – часто вони розташовані в аеропортах і центрах міст. Ви ще не знаєте, які міста відвідаєте, але впевнені, що хочете орендувати автомобіль в Sunnycars? Барселона – найпопулярніше місто країни, і ви знайдете тут 12 пунктів прокату Sunnycars.

Іспанія: які автомобілі мандрівники орендують найчастіше?

Найпопулярніший клас автомобілів у цій країні (Іспанія) – це Економ. 33% наших користувачів вибрали таке авто під час планування своєї поїздки. Якщо Економ відповідає вашим потребам, то оренда автомобіля цього класу може коштувати близько ₴861 на день. Зауважте, що ціни можуть варіюватися залежно від міста та обраної прокатної агенції.

Найкращі пропозиції з прокату авто у м. Іспанія

Знайдіть найвигідніші пропозиції популярних агенцій з прокату авто – Іспанія
Citroen C3
або подібне (Економ)
До 2 пасажирів

₴193/день

3 груд. – 10 груд.
Citroen C3
Skoda Octavia
або подібне (Компакт)
До 4 пасажирів

₴210/день

4 груд. – 11 груд.
Skoda Octavia
Nissan Qashqai
або подібне (Джип компакт)
До 4 пасажирів

₴218/день

3 груд. – 10 груд.
Nissan Qashqai
Skoda Octavia
або подібне (Компакт)
До 4 пасажирів

₴222/день

3 груд. – 10 груд.
Skoda Octavia
Nissan Qashqai
або подібне (Джип компакт)
До 4 пасажирів

₴253/день

4 груд. – 11 груд.
Nissan Qashqai
Ford Focus
або подібне (Компакт)
До 4 пасажирів

₴275/день

3 груд. – 10 груд.
Ford Focus
Renault Mégane
або подібне (Компакт)
До 4 пасажирів

₴277/день

4 груд. – 11 груд.
Renault Mégane
Volkswagen Passat
або подібне (Середній)
До 5 пасажирів

₴278/день

4 груд. – 11 груд.
Volkswagen Passat
Nissan Qashqai
або подібне (Джип компакт)
До 4 пасажирів

₴291/день

3 груд. – 10 груд.
Nissan Qashqai

Вигідна оренда авто у м. Іспанія, знайдена на momondo

Іспанія: знайдіть авто напрокат, яке підходить вам якнайкраще

Невеликі cars

₴449 - ₴2 133

Усі категорії авто

₴1 165 - ₴2 953

Середня ціна оренди в м. Іспанія — ₴955, а найвигідніший час для прокату авто категорії невеликі car в м. Іспанія – це січня. У цьому місяці ціни на 53% нижчі, ніж у будь-який інший час року, і вартість прокату машини типу невеликі car становить лише ₴449 на день. Вартість оренди авто категорії невеликі car зазвичай На 52% дешевше середньої вартості оренди авто у м. Іспанія. Середня вартість прокату авто в м. Іспанія варіюється залежно від таких факторів, як попит, популярність моделі та термін бронювання. Нижче наведено найкращі ціни на авто категорії невеликі car у м. Іспанія, знайдені на momondo за останній тиждень.

Середня ціна оренди в м. Іспанія — ₴2 078, а найвигідніший час для прокату авто категорії середні car в м. Іспанія – це лютого. У цьому місяці ціни на 67% нижчі, ніж у будь-який інший час року, і вартість прокату машини типу середні car становить лише ₴699 на день. Вартість оренди авто категорії середні car зазвичай на 5% дорожче за середньої вартості оренди авто у м. Іспанія. Середня вартість прокату авто в м. Іспанія варіюється залежно від таких факторів, як попит, популярність моделі та термін бронювання. Нижче наведено найкращі ціни на авто категорії середні car у м. Іспанія, знайдені на momondo за останній тиждень.

Середня ціна оренди в м. Іспанія — ₴3 099, а найвигідніший час для прокату авто категорії великі car в м. Іспанія – це листопада. У цьому місяці ціни на 56% нижчі, ніж у будь-який інший час року, і вартість прокату машини типу великі car становить лише ₴1 394 на день. Вартість оренди авто категорії великі car зазвичай на 36% дорожче за середньої вартості оренди авто у м. Іспанія. Середня вартість прокату авто в м. Іспанія варіюється залежно від таких факторів, як попит, популярність моделі та термін бронювання.

Середня ціна оренди в м. Іспанія — ₴1 552, а найвигідніший час для прокату авто категорії Джип в м. Іспанія – це квітня. У цьому місяці ціни на 66% нижчі, ніж у будь-який інший час року, і вартість прокату машини типу Джип становить лише ₴538 на день. Вартість оренди авто категорії Джип зазвичай На 22% дешевше середньої вартості оренди авто у м. Іспанія. Середня вартість прокату авто в м. Іспанія варіюється залежно від таких факторів, як попит, популярність моделі та термін бронювання. Нижче наведено найкращі ціни на авто категорії Джип у м. Іспанія, знайдені на momondo за останній тиждень.

Середня ціна оренди в м. Іспанія — ₴1 885, а найвигідніший час для прокату авто категорії фургон в м. Іспанія – це листопада. У цьому місяці ціни на 86% нижчі, ніж у будь-який інший час року, і вартість прокату машини типу фургон становить лише ₴271 на день. Вартість оренди авто категорії фургон зазвичай На 6% дешевше середньої вартості оренди авто у м. Іспанія. Середня вартість прокату авто в м. Іспанія варіюється залежно від таких факторів, як попит, популярність моделі та термін бронювання.

Середня ціна оренди в м. Іспанія — ₴2 510, а найвигідніший час для прокату авто категорії люкс car в м. Іспанія – це червня. У цьому місяці ціни на 63% нижчі, ніж у будь-який інший час року, і вартість прокату машини типу люкс car становить лише ₴940 на день. Вартість оренди авто категорії люкс car зазвичай на 21% дорожче за середньої вартості оренди авто у м. Іспанія. Середня вартість прокату авто в м. Іспанія варіюється залежно від таких факторів, як попит, популярність моделі та термін бронювання.

Середня ціна оренди в м. Іспанія — ₴2 323, а найвигідніший час для прокату авто категорії кабріолет в м. Іспанія – це березня. У цьому місяці ціни на 81% нижчі, ніж у будь-який інший час року, і вартість прокату машини типу кабріолет становить лише ₴446 на день. Вартість оренди авто категорії кабріолет зазвичай на 15% дорожче за середньої вартості оренди авто у м. Іспанія. Середня вартість прокату авто в м. Іспанія варіюється залежно від таких факторів, як попит, популярність моделі та термін бронювання.

Citroen C3
або подібне (Економ)
До 2 пасажирів

₴193/день

3 груд. – 10 груд.
Citroen C3
Skoda Octavia
або подібне (Компакт)
До 4 пасажирів

₴210/день

4 груд. – 11 груд.
Skoda Octavia

Агентства із прокату авто в м. Іспанія

Усі найбільші агентства із прокату авто у м. Іспанія

Sunnycars

443 пункти прокату

keddy by Europcar

250 пунктів прокату

Free2Move

192 пункти прокату

Europcar

186 пунктів прокату

Enterprise Rent-A-Car

180 пунктів прокату

Avis

153 пункти прокату

Budget

137 пунктів прокату

Alquicoche

128 пунктів прокату

Іспанія – орендуйте машину поблизу одного з популярних готелів

Іспанія: найбільш популярні готелі регіону

Car rental in Іспанія

Дізнайтеся все, що потрібно знати про оренду авто в регіоні Іспанія, і добре підготуйтеся до наступної поїздки.

У країні Іспанія лівосторонній чи правосторонній рух?

У цій країні (Іспанія) правосторонній рух, і це правило діє як для місцевих жителів, так і для іноземців. Майте на увазі, що їзда по зустрічній смузі може привести до серйозних аварій і штрафів за порушення правил дорожнього руху.

Чи хороші дороги у м. Іспанія?

Із 137 країн Іспанія посідає 11 місце за якістю доріг. За шкалою від 1 до 7, де 7 є найвищою оцінкою, дороги всередині країни було оцінено на 5,8. Якість дорожнього покриття у країні може варіюватися залежно від місця та погоди.

Яка допустима кількість алкоголю в крові водія у країні (Іспанія)?

Максимально допустима концентрація алкоголю в крові під час керування автомобілем у цій країні (Іспанія) становить 0,50‰. Зазначене обмеження може варіюватися залежно від регіону або міста, тому варто уточнити цю інформацію перед поїздкою. Якщо вам ще немає 18 років – а це вік, з якого вживання алкоголю в цій країні (Іспанія) дозволено, – то ви можете отримати вищий штраф або серйозніше адміністративне покарання за керування автомобілем у стані сп'яніння. Загалом, сідати за кермо в нетверезому стані завжди небезпечно, незалежно від віку водія.

Іспанія: скільки коштує пальне?

Станом на минулий тиждень пальне у середньому по країні (Іспанія) коштувало ₴62,06 за літр. Якщо ви плануєте орендувати тут автомобіль, то радимо розрахувати вартість бензину, виходячи з відстані, яку ви плануєте подолати. Для порівняння, Кувейт наразі має найнижчі ціни на паливо (₴12,20 за літр). А якщо ваша країна призначення – це Гонконг, то тут вартість пального найвища (у середньому ₴111,21 за літр).

Коли востаннє оновлено на momondo ціни в категорії авто з розташуванням Іспанія?

Ціни на варіанти в категорії авто з розташуванням Іспанія оновлено сьогодні.

Скільки операторів можна знайти на momondo, щоб вибрати авто з розташуванням Іспанія?

З місяця листопада 2023 року кількість операторів у категорії авто з розташуванням Іспанія становить 3 868.

В якому віці дозволено орендувати авто в пункті Іспанія?

Інші країни, Іспанія також, можуть мати інший мінімальний вік для водіїв. У багатьох країнах Євросоюзу водіям має бути принаймні 18 років. Щоб орендувати авто за кордоном, мінімальний вік зазвичай становить 21 рік. А якщо вам менше ніж 25 років, може стягуватися додатковий збір за недосвідченого водія. Рекомендується ознайомитися з правилами обраної прокатної агенції перед бронюванням.

Які документи чи посвідчення особи мені потрібні, щоб орендувати авто в пункті Іспанія?

Щоб орендувати авто в пункті Іспанія, усі водії повинні пред’явити дійсні посвідчення водія. Якщо посвідчення водія написане іншою мовою, ніж мова країни, де здійснюється оренда, потрібне міжнародне посвідчення водія. Воно може знадобитися, щоб уникнути ризику можливих штрафів. Якщо ви орендуєте авто за кордоном, вам також може знадобитися надати підтвердження зворотної подорожі та відомості про житло під час вашого перебування. Завжди варто перевірити це в прокатній агенції, де ви бронюєте.


Переваги momondo

Чому варто скористатися momondo, щоб забронювати авто напрокат у м. Іспанія?

Варто бронювати авто напрокат у м. Іспанія за допомогою momondo, адже це швидкий, безкоштовний та легкий спосіб заощадити час і гроші. momondo виконає важку роботу з пошуку цін і політик оренди авто, а вам залишиться лише порівняти та вибрати те, що найкраще підходить для вашої подорожі.

Як momondo допоможе мені знайти найкращу пропозицію прокату авто в м. Іспанія?

Фільтрування на momondo допоможе вам знайти найкращий варіант авто на прокат у м. Іспанія. Можна звузити пошук за ціною та функціями карти, а також відфільтрувавши за паливом або політиками пробігу серед багатьох інших наявних фільтрів.

Чи momondo показує пропозиції оренди авто в м. Іспанія із безкоштовним скасуванням?

Безкоштовне скасування – політика, яку на momondo можна фільтрувати для пошуків авто напрокат у м. Іспанія і всіх інших розташуваннях. Доступність може залежати від місця розташування.

Чи на momondo можна взяти авто напрокат зі справедливою паливною політикою у м. Іспанія?

На momondo можна вибрати справедливу паливну політику, що дозволяє уточнити ваш пошук авто напрокат у м. Іспанія.

Чи на momondo можна знайти агенцію прокату в м. Іспанія, що пропонує ретельне прибирання?

Так, momondo може показати вам конкретні пропозиції, що включають ретельне прибирання, в агенціях оренди в м. Іспанія.

Чи на momondo можна шукати авто напрокат у м. Іспанія із необмеженим пробігом?

Так, momondo може вказати варіанти оренди авто з необмеженим пробігом у м. Іспанія.


Найпростіший спосіб керувати поїздкою (Іспанія)

З нами легко планувати, організовувати та подорожувати з друзями чи родиною. Сервіс "Поїздки" безкоштовний і доступний незалежно від того, де ви бронюєте.