Варшава, Мазовецьке воєводство – прокат авто

Шукаєте недороге авто в оренду у м. Варшава, Мазовецьке воєводство? Виберіть найвигіднішу пропозицію прямо зараз!

Варшава, Польща
13 груд. — 20 груд.
Варшава, Польща
ср 13/12
Опівдні
ср 20/12
Опівдні
Вік водія:

Дізнавайтеся пропозиції від агенцій у понад 70 000 пунктах прокату.

Статистики та тенденції оренди авто у м. Варшава

Корисні статистики, щоб допомогти вам забронювати ідеальне авто напрокат у м. Варшава

У якій прокатній агенції м. Варшава найнижчі ціни?

Як правило, найдешевші пропозиції оренди авто у м. Варшава пропонує агенція AUTOCASH . У разі бронювання авто в агенції AUTOCASH ви можете знайти авто напрокат за ціною вже від ₴114 на день. Середня вартість оренди автомобіля у м. Варшава становить ₴114 на день.

У якої агенції м. Варшава найбільше пунктів прокату?

У агенції Panek найбільше пунктів прокату з усіх прокатних агенцій м. Варшава – 12 пунктів.

Які авто мають попит серед мандрівників, які відвідують м. Варшава?

За нашими даними, Volkswagen Caddy — це найпопулярніша модель машини, яку вибирають більшість відвідувачів м. Варшава. Декому з наших користувачів вдалося знайти прокат авто типу Volkswagen Caddy у м. Варшава за ціною всього ₴1 510 на день, хоча в середньому ціни становлять близько ₴2 018 на день. Toyota Corolla Wagon також популярний серед мандрівників, які відвідують м. Варшава. Тарифи на оренду авто цієї моделі починаються від ₴623 на день, а в середньому складають ₴699 на день.

Найкращі пропозиції з прокату авто у м. Варшава, Мазовецьке воєводство

Знайдіть нижче найвигідніші пропозиції з оренди різноманітних популярних типів авто – Варшава, Мазовецьке воєводство

Вигідна оренда авто у м. Варшава, Мазовецьке воєводство, знайдена на momondo

Варшава: знайдіть авто напрокат, яке підходить вам якнайкраще

Невеликі cars

₴674 - ₴2 451

Усі категорії авто

₴1 463 - ₴3 665

Середня ціна оренди в м. Варшава, Польщі — ₴1 151, а найвигідніший час для прокату авто категорії невеликі car в м. Варшава, Польщі – це листопада. У цьому місяці ціни на 42% нижчі, ніж у будь-який інший час року, і вартість прокату машини типу невеликі car становить лише ₴674 на день. Вартість оренди авто категорії невеликі car зазвичай На 54% дешевше середньої вартості оренди авто у м. Варшава. Середня вартість прокату авто в м. Варшава варіюється залежно від таких факторів, як попит, популярність моделі та термін бронювання. Нижче наведено найкращі ціни на авто категорії невеликі car у м. Варшава, знайдені на momondo за останній тиждень.

Середня ціна оренди в м. Варшава, Польщі — ₴2 264, а найвигідніший час для прокату авто категорії середні car в м. Варшава, Польщі – це листопада. У цьому місяці ціни на 57% нижчі, ніж у будь-який інший час року, і вартість прокату машини типу середні car становить лише ₴994 на день. Вартість оренди авто категорії середні car зазвичай На 8% дешевше середньої вартості оренди авто у м. Варшава. Середня вартість прокату авто в м. Варшава варіюється залежно від таких факторів, як попит, популярність моделі та термін бронювання. Нижче наведено найкращі ціни на авто категорії середні car у м. Варшава, знайдені на momondo за останній тиждень.

Середня ціна оренди в м. Варшава, Польщі — ₴3 118, а найвигідніший час для прокату авто категорії великі car в м. Варшава, Польщі – це вересня. У цьому місяці ціни на 37% нижчі, ніж у будь-який інший час року, і вартість прокату машини типу великі car становить лише ₴1 987 на день. Вартість оренди авто категорії великі car зазвичай на 22% дорожче за середньої вартості оренди авто у м. Варшава. Середня вартість прокату авто в м. Варшава варіюється залежно від таких факторів, як попит, популярність моделі та термін бронювання.

Середня ціна оренди в м. Варшава, Польщі — ₴1 666, а найвигідніший час для прокату авто категорії Джип в м. Варшава, Польщі – це грудня. У цьому місяці ціни на 43% нижчі, ніж у будь-який інший час року, і вартість прокату машини типу Джип становить лише ₴962 на день. Вартість оренди авто категорії Джип зазвичай На 33% дешевше середньої вартості оренди авто у м. Варшава. Середня вартість прокату авто в м. Варшава варіюється залежно від таких факторів, як попит, популярність моделі та термін бронювання. Нижче наведено найкращі ціни на авто категорії Джип у м. Варшава, знайдені на momondo за останній тиждень.

Середня ціна оренди в м. Варшава, Польщі — ₴3 512, а найвигідніший час для прокату авто категорії фургон в м. Варшава, Польщі – це грудня. У цьому місяці ціни на 53% нижчі, ніж у будь-який інший час року, і вартість прокату машини типу фургон становить лише ₴1 684 на день. Вартість оренди авто категорії фургон зазвичай на 31% дорожче за середньої вартості оренди авто у м. Варшава. Середня вартість прокату авто в м. Варшава варіюється залежно від таких факторів, як попит, популярність моделі та термін бронювання.

Середня ціна оренди в м. Варшава, Польщі — ₴4 639, а найвигідніший час для прокату авто категорії люкс car в м. Варшава, Польщі – це лютого. У цьому місяці ціни на 70% нижчі, ніж у будь-який інший час року, і вартість прокату машини типу люкс car становить лише ₴1 437 на день. Вартість оренди авто категорії люкс car зазвичай на 48% дорожче за середньої вартості оренди авто у м. Варшава. Середня вартість прокату авто в м. Варшава варіюється залежно від таких факторів, як попит, популярність моделі та термін бронювання.

Skoda Scala
або подібне (Економ)
До 2 пасажирів

₴205/день

12 груд. – 19 груд.
Skoda Scala
Renault Mégane
або подібне (Компакт)
До 4 пасажирів

₴245/день

12 груд. – 19 груд.
Renault Mégane

Агентства із прокату авто в м. Варшава

Усі найбільші агентства із прокату авто у м. Варшава, Мазовецьке воєводство

Express Rent a Car

8 пунктів прокату
Опис

Чистота

10,0

Комфорт

5,9

Загальна оцінка

5,9

Отримання/повернення

5,9

Ціна/якість

3,9

Hertz

4 пункти прокату
Опис

Чистота

8,0

Комфорт

6,0

Загальна оцінка

5,0

Отримання/повернення

5,0

Ціна/якість

5,0

Panek

12 пунктів прокату
Опис

Чистота

6,0

Комфорт

6,4

Загальна оцінка

5,6

Отримання/повернення

5,2

Ціна/якість

5,2

GREEN MOTION

4 пункти прокату
Опис

Чистота

4,5

Комфорт

4,7

Загальна оцінка

4,3

Отримання/повернення

4,3

Ціна/якість

4,3

SURPRICE CAR RENTAL

12 пунктів прокату

Autounion Car Rental

8 пунктів прокату

Carsson

7 пунктів прокату

RENTIS

7 пунктів прокату

Знайдіть популярні пам'ятки поблизу від місця отримання автомобіля

Варшава: відвідайте найцікавіші пам'ятки поблизу популярних прокатних агенцій

Пам'ятки поблизу:

Royal Castle9,7 км

Пам'ятки поблизу:

Royal Castle33,3 км

Пам'ятки поблизу:

Royal Castle161,9 км

Варшава – орендуйте машину поблизу одного з популярних готелів

Варшава: найбільш популярні готелі регіону

Оренда авто в м. Варшава — поширені запитання

Дізнайтеся все, що потрібно знати про оренду авто в регіоні Варшава, і добре підготуйтеся до наступної поїздки.

Яка середня ціна оренди авто у м. Варшава, Польща за січень?

Наша статистика показує, що за оренду авто на вихідні (Варшава, січень), вам доведеться заплатити в середньому ₴605. Особливо вигідні пропозиції починатимуться від ₴605 – це найнижча ціна у цьому регіоні. Найнижча ціна за оренду на тиждень становила ₴251, більше варіантів можна знайти приблизно за ₴1 408.

Чи стягують агенції у м. Варшава, Польща плату за скасування оренди автомобіля?

Більшість агенцій з оренди автомобілів у м. Варшава, із якими ми співпрацюємо, пропонує безкоштовне скасування. Це означає, що якщо ваші плани раптово зміняться, значна кількість компаній з прокату авто у м. Варшава, наприклад, Avis, Enterprise Rent-A-Car та Panek, найімовірніше, не стягуватиме плати за скасування, залежно від того, наскільки заздалегідь ви скасовуєте замовлення.

Який автомобіль варто орендувати у м. Варшава, якщо я планую поїздку на січень?

У місті Варшава січень – це середня температура -1 °C і близько 20 мм опадів на місяць. Щоб найкращим чином підготуватися до поїздки до м. Варшава, вам слід орендувати позашляховик. За кермом повнопривідного авто ви почуватиметеся безпечно навіть на засніжених та заледенілих дорогах м. Варшава. Оренда авто класу Джип у м. Варшава коштує в середньому ₴747/день.

Які обмеження швидкості діють у м. Варшава, Польща?

У межах міста Варшава діє обмеження швидкості 50 км/год. Цей ліміт може також застосовуватися до навколишніх міст і районів. Швидкісний режим у передмістях м. Варшава дорівнює 100 км/год, а на автомагістралях – 140 км/год. Однак уважно стежте за дорожніми знаками, оскільки ці обмеження можуть варіюватися.

Яка погода у м. Варшава, Польща цього місяця (грудень)?

Протягом цього місяця (грудень) середня температура в м. Варшава становить 0 °C, а очікувана кількість опадів – 30 мм. С подіваємося, що ця інформація стане в пригоді мандрівникам, які в м. Варшава планують орендувати авто.

Чи погода у м. Варшава така сама, як на території решти регіону Мазовецьке воєводство?

Якщо відправна точка вашої автомобільної мандрівки регіоном Мазовецьке воєводство – це Варшава, то зауважте, що цього місяця (грудень) температура тут зазвичай складає близько 0 °C, а очікувана кількість опадів – 46,7 мм.

Коли востаннє оновлено на momondo ціни в категорії авто з розташуванням Варшава?

Ціни в категорії авто з розташуванням Варшава оновлюються щодня.

Скільки операторів можна знайти на momondo, щоб вибрати авто з розташуванням Варшава?

З місяця грудня 2023 року є декілька операторів (187) у категорії авто з розташуванням Варшава.

В якому віці дозволено орендувати авто в пункті Варшава?

Інші країни, Варшава також, можуть мати інший мінімальний вік для водіїв. У багатьох країнах Євросоюзу водіям має бути принаймні 18 років. Щоб орендувати авто за кордоном, мінімальний вік зазвичай становить 21 рік. А якщо вам менше ніж 25 років, може стягуватися додатковий збір за недосвідченого водія. Рекомендується ознайомитися з правилами обраної прокатної агенції перед бронюванням.

Які документи чи посвідчення особи мені потрібні, щоб орендувати авто в пункті Варшава?

Щоб орендувати авто в пункті Варшава, усі водії повинні пред’явити дійсні посвідчення водія. Якщо посвідчення водія написане іншою мовою, ніж мова країни, де здійснюється оренда, потрібне міжнародне посвідчення водія. Воно може знадобитися, щоб уникнути ризику можливих штрафів. Якщо ви орендуєте авто за кордоном, вам також може знадобитися надати підтвердження зворотної подорожі та відомості про житло під час вашого перебування. Завжди варто перевірити це в прокатній агенції, де ви бронюєте.


Переваги momondo

Чому варто скористатися momondo, щоб забронювати авто напрокат у м. Варшава?

Використання momondo, щоб забронювати авто напрокат у м. Варшава, може заощадити вам час і гроші. momondo здійснює пошук на тисячах сайтів та пунктів прокату авто, щоб запевнити вам широкий вибір авто та варіантів прокату.

Як momondo допоможе мені знайти найкращу пропозицію прокату авто в м. Варшава?

momondo допоможе вам знайти найкращі пропозиції прокату авто в м. Варшава, дозволяючи фільтрувати результати за ціною, місткістю, функціями автомобілів, розташуванням пунктів видачі та повернення, а також за багатьма іншими факторами.

Чи momondo показує пропозиції оренди авто в м. Варшава із безкоштовним скасуванням?

Безкоштовне скасування – політика, яку на momondo можна фільтрувати для пошуків авто напрокат у м. Варшава і всіх інших розташуваннях. Доступність може залежати від місця розташування.

Чи на momondo можна взяти авто напрокат зі справедливою паливною політикою у м. Варшава?

momondo зокрема дозволяє шукати авто напрокат у м. Варшава зі справедливою паливною політикою.

Чи на momondo можна знайти агенцію прокату в м. Варшава, що пропонує ретельне прибирання?

Так, на momondo можна шукати авто напрокат у м. Варшава з варіантом ретельного прибирання.

Чи на momondo можна шукати авто напрокат у м. Варшава із необмеженим пробігом?

Так, на momondo можна знайти пропозиції прокату авто в м. Варшава із необмеженим пробігом.


Найпростіший спосіб керувати поїздкою (Варшава)

З нами легко планувати, організовувати та подорожувати з друзями чи родиною. Сервіс "Поїздки" безкоштовний і доступний незалежно від того, де ви бронюєте.