Прокат авто в Молдові

Шукаєте недороге авто в оренду в Молдові? Знайдіть найвигіднішу пропозицію просто зараз!

Кишинів, Молдова
16 серп. — 23 серп.
Те саме місце повернення
Кишинів, Молдова
вт 16/8
Опівдні
вт 23/8
Опівдні
Вік водія:

Молдова – орендуйте машину поблизу одного з популярних готелів

Молдова: найбільш популярні готелі регіону

Car rental in Молдова

Дізнайтеся все, що потрібно знати про оренду авто в регіоні Молдова, і добре підготуйтеся до наступної поїздки.

FLIZZR має найбільшу кількість точок оренди (Молдова). Ви можете звернутися до будь-якого з 5 пунктів прокату – часто вони розташовані в аеропортах і центрах міст. Якщо ви ще не знаєте, куди саме вирушити, то розгляньте Кишинів – одне з найпопулярніших міст країни. Тут ви знайдете 5 пунктів прокату агенції FLIZZR.

Молдова – це країна з правостороннім рухом. Це означає, що за кермом транспортного засобу вам завжди потрібно дотримуватися правого боку дороги.

За даними 2019 року, Молдова займає 133 місце у світі за якістю доріг. Ця країна має оцінку якості доріг 2,4 з 7, де 7 – це найвищий можливий бал. Майте на увазі, що погода та будівельні роботи також можуть вплинути на дорожні умови під час вашого візиту.

Максимально допустима концентрація алкоголю в крові під час керування автомобілем у цій країні (Молдова) становить 0,30‰. Зазначене обмеження може варіюватися залежно від регіону або міста, тому варто уточнити цю інформацію перед поїздкою. Якщо вам ще немає 18 років – а це вік, з якого вживання алкоголю в цій країні (Молдова) дозволено, – то ви можете отримати вищий штраф або серйозніше адміністративне покарання за керування автомобілем у стані сп'яніння. Загалом, сідати за кермо в нетверезому стані завжди небезпечно, незалежно від віку водія.

Найпопулярніший клас автомобілів у цій країні (Молдова) – це Economy. 100% наших користувачів вибрали таке авто під час планування своєї поїздки. Якщо Economy відповідає вашим потребам, то оренда автомобіля цього класу може коштувати близько ₴782 на день. Зауважте, що ціни можуть варіюватися залежно від міста та обраної прокатної агенції.

Минулого тижня середня ціна пального в регіоні Молдова складала ₴54,07 за літр. Для порівняння, Алжир – це країна, де ціни на пальне найнижчі (₴11,41 за літр), у той час як у країні Гонконг вони найвищі – у середньому близько ₴109,62 за літр.


Молдова: прокат авто в популярних містах

Молдова — порівняйте ціни на прокат автомобілів у найпопулярніших містах

Інші прокатні агенції регіону Європа

Перегляньте ціни на оренду авто в м. Європа

Час готуватися до прильоту у Молдова


Переваги momondo

Booking a car rental in Молдова via momondo could save you time and money. momondo provides you with a wide selection of options and cars as we search thousands of car rental websites and locations to enable you to make the best choice for your trip.

momondo enables you to find the best car rental deal in Молдова by providing useful filters to narrow your search. Filters include, but are not limited to: price, body type, rental company and specific policies that you may want.

Yes you can filter specifically for car rental companies in Молдова offering free cancellation on momondo.

Fair fuel policies are specifically available to select on momondo, allowing you to refine your search for rental cars in Молдова.

Yes, momondo shows deals with enhanced cleaning services for rental cars in Молдова.

Yes, car rental deals in Молдова with unlimited mileage can be found on momondo.


Here's why travelers choose to use momondo
Book with confidence
We compare rental car deals from over 70,000 locations, allowing you to make a quick and easy choice.
Eco Conscious
Choose from a range of vehicles including hybrid and electric options to ensure your travel is environmentally friendly.
No Hidden Costs
All prices shown will be in full. No hidden costs or charges so you have confidence in the price you see.