Авто в оренду – Гданськ, Польща

Шукаєте недороге авто в оренду у м. Гданськ, Польща? Виберіть найвигіднішу пропозицію прямо зараз!

Гданськ, Польща
23 жов. — 30 жов.
Те саме місце повернення
Гданськ, Польща
сб 23/10
Опівдні
сб 30/10
Опівдні
Вік водія:

Вигідна оренда авто у м. Гданськ, Польща, знайдена на momondo

Знайдіть авто напрокат, яке підходить вам якнайкраще

Невеликі – авто

₴213 - ₴2 006

Усі категорії авто

₴213 - ₴2 006

Середня ціна оренди в м. Гданськ (Польща) — ₴432, а найвигідніший час для прокату авто категорії Невеликі – це березня. У цьому місяці ціни на 51% нижчі, ніж у будь-який інший час року, і вартість прокату машини типу Невеликі становить лише ₴213 на день. Вартість авто категорії Невеликі зазвичай На 12% дешевше середньої вартості оренди машин у м. Гданськ. Середня вартість прокату авто в м. Гданськ варіюється залежно від таких факторів, як популярність моделі та на який термін ви хочете забронювати машину. Ось найкращі ціни на прокат машин категорії Гданськ в м. Невеликі, знайдені на momondo минулого тижня.


Агентства із прокату авто у м. Гданськ

Усі найбільші агентства із прокату авто у м. Гданськ, Польща
3 пункту прокату
Опис

Чистота

10,0

Комфорт

10,0

Загальний рейтинг

10,0

Отримання/повернення

10,0

Ціна-якість

10,0
2 пункту прокату
Опис

Чистота

8,0

Комфорт

6,0

Загальний рейтинг

6,0

Отримання/повернення

6,0

Ціна-якість

6,0
10 пункту прокату
5 пункту прокату
4 пункту прокату
4 пункту прокату
4 пункту прокату
4 пункту прокату

Відстань до популярних готелів від аеропорту Гданськ, Польща

Припаркуйтеся в одному з найпопулярніших готелів неподалік від пункту прокату автомобілів Аеропорт Гданськ Rebiechowo

Гданськ: авто в оренду

1 185 користувачів шукали оренду авто в Гданськ в жовтень.

Яких заходів вживають агенції з оренди авто в м. Гданськ для профілактики поширення COVID-19?

У багатьох компаніях з оренди машин в м. Гданськ введено нові вимоги до прибирання, які включають дезінфекцію автомобілів. Додаткове чищення салону зараз виконують такі агенції, як Hertz і Budget. Наш новий фільтр на сторінці пошуку авто відразу покаже всі компанії у м. Гданськ, які пропонують цю послугу. У міру того, як змінюється ситуація, агенції коригують свої умови та доповнюють список послуг. Ми робимо все можливе, щоб показувати вам лише актуальну інформацію, але все ж таки просимо вас перевіряти її на сайті постачальника.

Які обмеження швидкості діють у м. Гданськ, Польща?

Мандрівникам, які орендують автомобіль у м. Гданськ, варто знати, що обмеження швидкості в межах міста становить 50 км/год. У передмістях м. Гданськ встановлено швидкісний режим, що дорівнює 100 км/год, а на шосе – 140 км/год. Майте на увазі, що обмеження швидкості може змінюватися залежно від того, якою дорогою ви їдете, тому уважно стежте за дорожніми знаками.

Які авто мають попит серед мандрівників, які відвідують м. Гданськ?

За нашими даними, Volkswagen Golf та Volkswagen Polo мають найбільший попит серед мандрівників, які шукають авто напрокат у м. Гданськ. Ціни на оренду Volkswagen Golf у м. Гданськ варіюються залежно від прокатної агенції, але наші користувачі виявили, що в середньому вони тримаються на рівні ₴639 на день, хоча й знижуються іноді до ₴15 на день. Вартість оренди Volkswagen Polo також може бути різною, але, як правило, становить близько ₴442 на добу (найнижчі ціни починаються від ₴10).

Яка прокатна агенція має авто моделі Audi A4 у м. Гданськ?

Hertz – це найпопулярніша прокатна агенція у м. Гданськ, яка пропонує модель Audi A4. Оренда Audi A4 у м. Гданськ від Hertz коштує в середньому ₴2 163 на день.

Яка погода у м. Гданськ, Польща цього місяця (жовтень)?

Як правило, температура в м. Гданськ цього місяця (жовтень) становить у середньому 8 °C, а очікувана кількість опадів – 50 мм. Це корисно знати, щоб взяти напрокат автомобіль, який ідеально відповідатиме погодним умовам.

Яке авто рекомендує орендувати momondo, якщо мандрівку заплановано на жовтень?

Якщо брати до уваги погоду, то жовтень в м. Гданськ зазвичай не спостерігається екстремальних температур або інших явищ, які могли б вплинути на вибір авто напрокат. Хоча, за нашими даними, користувачі momondo для оренди в м. Гданськ найчастіше шукають машини конкретних марок. Мандрівники, яким важлива ціна оренди, у м. Гданськ зазвичай беруть напрокат невеликі авто – саме вони зазвичай найдешевші. Прикладами таких машин в оренду можуть бути Volkswagen Golf, Volkswagen Polo та Fiat 500.

Чи погода у м. Гданськ така сама, як на території решти регіону Поморське воєводство?

Якщо ви плануєте взяти автомобіль напрокат не лише для поїздок містом Гданськ, а й навколо нього, то зауважте, що на території решти регіону Поморське воєводство протягом цього місяця (жовтень) середня температура зазвичай становить 8 °C, а очікувана кількість опадів – 50 мм.


Почніть планувати поїздку у м. Гданськ