Прокат авто в Ірландії

Шукаєте недороге авто в оренду в Ірландії? Знайдіть найвигіднішу пропозицію просто зараз!

Дублін, Ірландія
16 серп. — 23 серп.
Те саме місце повернення
Дублін, Ірландія
вт 16/8
Опівдні
вт 23/8
Опівдні
Вік водія:

Ірландія – орендуйте машину поблизу одного з популярних готелів

Ірландія: найбільш популярні готелі регіону

Car rental in Ірландія

Дізнайтеся все, що потрібно знати про оренду авто в регіоні Ірландія, і добре підготуйтеся до наступної поїздки.

Enterprise – це агенція, яка наразі час має найбільшу кількість пунктів прокату в країні (Ірландія). Вам буде не складно знайти зручне місце отримання авто, адже ви можете звернутися до будь-якої з 29 точок оренди по всій країні. Enterprise – це агенція, пункти прокату якої розміщено в усіх найцікавіших місцях країни. Наприклад, у місті Дублін є 6 точок прокату компанії Enterprise.

Ірландія – це країна з лівійстороннім рухом. Якщо ви зазвичай їздите по протилежній стороні дороги, вам може знадобитися якийсь час, щоб до цього звикнути, тому будьте уважні за кермом орендованого авто.

За даними 2019 року, Ірландія займає 24 місце у світі за якістю доріг. Ця країна має оцінку якості доріг 5,3 з 7, де 7 – це найвищий можливий бал. Майте на увазі, що погода та будівельні роботи також можуть вплинути на дорожні умови під час вашого візиту.

Як для громадян країни (Ірландія), так і для нерезидентів максимальний рівень алкоголю в крові водія, визначений законом, становить 0,50‰. Поліція використовує спеціальні пристрої для визначення вмісту алкоголю в організмі. Від отриманого значення залежить, чи має місце правопорушення. Тому не забувайте, що якщо ви за кермом, то в будь-якому регіоні країни (Ірландія) вміст алкоголю у вашій крові не повинен перевищувати 0,50‰. Якщо вам ще немає 18 років – а це вік, з якого вживання алкоголю в цій країні (Ірландія) дозволено, – то ви можете отримати вищий штраф або серйозніше адміністративне покарання за керування автомобілем у стані сп'яніння. Загалом, сідати за кермо в нетверезому стані завжди небезпечно, незалежно від віку водія.

Мандрівники, місце призначення яких – Ірландія, зазвичай орендують авто класу Economy. Це може бути пов'язано з погодою, розвагами, які вони запланували, або їхнім бюджетом. За останні 30 днів 53% наших користувачів забронювали Economy для своєї поїздки до цієї країни (Ірландія) за середньою ціною ₴1 753 на день.

Минулого тижня ціна на пальне у середньому по країні (Ірландія) становила ₴77,25 за літр. Ціни можуть змінюватися залежно від міста, яке ви відвідуєте, пори року і поточної економічної ситуації. Для порівняння, Алжир наразі має найнижчі ціни на паливо (₴11,41 за літр). А якщо ваша країна призначення – це Гонконг, то тут вартість пального найвища (у середньому ₴109,62 за літр).


Ірландія: прокат авто в популярних регіонах

Ірландія — знайдіть ідеальне авто напрокат для своєї подорожі в будь-який із популярних регіонів

Інші прокатні агенції регіону Європа

Перегляньте ціни на оренду авто в м. Європа

Час готуватися до прильоту у Ірландія


Переваги momondo

You should book a car rental in Ірландія using momondo because it is quick, free and easy to use and could save you money. momondo does the hard work of finding the rental car prices and policies, all you need to do is compare and choose what works best for your trip.

momondo enables you to find the best car rental deal in Ірландія by providing useful filters to narrow your search. Filters include, but are not limited to: price, body type, rental company and specific policies that you may want.

Yes you can filter specifically for car rental companies in Ірландія offering free cancellation on momondo.

Fair fuel policies are specifically available to select on momondo, allowing you to refine your search for rental cars in Ірландія.

Yes, rental cars in Ірландія with enhanced cleaning options can be searched for on momondo.

Yes, car rental deals in Ірландія with unlimited mileage can be found on momondo.


Here's why travelers choose to use momondo
Book with confidence
We compare rental car deals from over 70,000 locations, allowing you to make a quick and easy choice.
Eco Conscious
Choose from a range of vehicles including hybrid and electric options to ensure your travel is environmentally friendly.
No Hidden Costs
All prices shown will be in full. No hidden costs or charges so you have confidence in the price you see.