Порівняйте оренду авто від понад 90 прокатних агенцій.

Вік водія: 26-65
чт 25/7
чт 1/8
Як недорого орендувати авто на momondo
 • Як momondo знаходить найкращі пропозиції на прокат авто?
  Пошук momondo охоплює понад 30 000 пунктів прокату, включаючи пропозиції найбільших агенцій з прокату автомобілів, таких як Hertz, Thrifty, Dollar, Enterprise, Payless і багатьох інших. Це означає, що ви можете вибрати з безлічі недорогих авто в оренду в будь-якому куточку світу.

  Пропозиції, які ви бачите на momondo, – це ціна оренди, без прихованих платежів та інших сюрпризів під час отримання. Вам також не варто хвилюватися, що плани зміняться, – за нашою політикою ви можете безкоштовно скасувати бронювання за 48 годин до початку прокату.
 • Як знайти найкращу пропозицію на авто в оренду?
  Скористайтеся нашим простим інструментом порівняння авто в оренду, і ми допоможемо вам знайти найвигідніші пропозиції. Просто знайдіть прокат автомобілів там, куди ви йдете, і відфільтруйте результати, щоб порівняти вартість цікавих вам авто різних класів.
 • Які автомобілі можна орендувати на momondo?
  Пошук momondo охоплює пропозиції найбільших агенцій з прокату автомобілів, таких як Hertz, Thrifty, Dollar, Enterprise, Payless і багатьох інших. Це означає, що ви можете вибрати з безлічі авто в оренду в будь-якому куточку світу.

  На momondo ви можете знайти вигідні ціни та знижки на будь-які автомобілі в оренду: звичайні, міні, великогабаритні авто, джипи, мінівени, автомобілі класу люкс, фургони, кабріолети та вантажні транспортні засоби.
 • Чи можна повернути прокатне авто не там, де його отримано?
  На momondo є можливість передбачити повернення орендованого автомобіля не там, де його отримано. Усе що вам потрібно, це вибрати вкладку "Інше місце повернення" і зазначити бажане місце повернення.

  Майте на увазі, що за повернення авто в іншому місці можуть стягуватися додаткові збори, однак ми чітко вказуємо, чи включено цю суму до ціни оренди автомобіля.