Прокат авто в Грузії

Шукаєте недороге авто в оренду в Грузії? Знайдіть найвигіднішу пропозицію просто зараз!

Тбілісі, Грузія
8 лип. — 15 лип.
Те саме місце повернення
Тбілісі, Грузія
пт 8/7
Опівдні
пт 15/7
Опівдні
Вік водія:

Вигідна оренда авто у м. Грузія, знайдена на momondo

Грузія: знайдіть авто напрокат, яке підходить вам якнайкраще

Невеликі – авто

₴834 - ₴1 554

Усі категорії авто

₴834 - ₴2 658

Середня ціна оренди в м. Грузія — ₴939, а найвигідніший час для прокату авто категорії Невеликі в м. Грузія – це травня. У цьому місяці ціни на 12% нижчі, ніж у будь-який інший час року, і вартість прокату машини типу Невеликі становить лише ₴834 на день. Вартість авто категорії Невеликі зазвичай На 32% дешевше середньої вартості оренди машин у м. Грузія. Середня вартість прокату авто в м. Грузія варіюється залежно від таких факторів, як попит, популярність моделі та термін бронювання.


Грузія – орендуйте машину поблизу одного з популярних готелів

Грузія: найбільш популярні готелі регіону

Car rental in Грузія

Дізнайтеся все, що потрібно знати про оренду авто в регіоні Грузія, і добре підготуйтеся до наступної поїздки.

Як правило, найдешевші пропозиції з оренди авто (Грузія) пропонує агенція Avis. У разі бронювання авто у цієї компанії ви можете знайти прокатні машини за ціною від ₴2 233 на день залежно від міста, яке ви плануєте відвідати. Для порівняння, середня вартість оренди автомобіля по країні (Грузія) становить ₴2 233 на день.

Грузія: якщо ви плануєте поїздку до цієї країни і хотіли б орендувати автомобіль, врахуйте, що keddy by Europcar має найбільше пунктів прокату. Часто одну з 10 точок цієї агенції ви можете знайти в аеропорту або центрі міста. Тбілісі – це одне з найпопулярніших міст країни Грузія. Ви без проблем орендуєте автомобіль в одному з 4 пунктів прокату keddy by Europcar, які розташовані неподалік.

Відвідуючи цю країну (Грузія), пам'ятайте, що тут правосторонній рух. Порушення цього правила може призвести до аварій або як мінімум неприємностей з дорожньою поліцією.

За даними 2019 року, Грузія займає 72 місце у світі за якістю доріг. Ця країна має оцінку якості доріг 3,9 з 7, де 7 – це найвищий можливий бал. Майте на увазі, що погода та будівельні роботи також можуть вплинути на дорожні умови під час вашого візиту.

Як для громадян країни (Грузія), так і для нерезидентів максимальний рівень алкоголю в крові водія, визначений законом, становить 0,20‰. Поліція використовує спеціальні пристрої для визначення вмісту алкоголю в організмі. Від отриманого значення залежить, чи має місце правопорушення. Тому не забувайте, що якщо ви за кермом, то в будь-якому регіоні країни (Грузія) вміст алкоголю у вашій крові не повинен перевищувати 0,20‰. Візьміть до уваги, що вживання алкоголю особами молодше 18 років тут заборонено, як і керування автомобілем у стані сп'яніння.

Що стосується оренди авто у цій країні (Грузія), то мандрівники зазвичай беруть на прокат Economy. 27% користувачів momondo орендували автомобіль цього класу за останні 30 днів за ціною в середньому ₴1 091 на день.

У середньому по країні (Грузія) пальне коштує близько ₴39,02 за літр. Зауважте, що це середня ціна станом на минулий тиждень, тому може варіюватися у різних містах країни. Для порівняння, Алжир – це країна, де ціни на пальне найнижчі (₴9,39 за літр), у той час як у країні Гонконг вони найвищі – у середньому близько ₴88,00 за літр.


Грузія: прокат авто в популярних містах

Грузія — порівняйте ціни на прокат автомобілів у найпопулярніших містах

Грузія – авто напрокат у популярних аеропортах

Грузія – орендуйте машину в одному з популярних аеропортів

Час готуватися до прильоту у Грузія


Переваги momondo

Booking a car rental in Грузія via momondo could save you time and money. momondo provides you with a wide selection of options and cars as we search thousands of car rental websites and locations to enable you to make the best choice for your trip.

By the use of filters, momondo makes finding a great car rental in Грузія easier. Whether it is price, car type, amenities or policies, momondo allows you to refine your search with these and more filters to find the best deal for you.

Yes momondo does have a filter to only highlight car rental deals which offer free cancellation. This filter is available for all car rental searches on momondo including those for cars in Грузія.

momondo specifically allows you to search for car rentals in Грузія with fair fuel policies.

Yes, momondo shows deals with enhanced cleaning services for rental cars in Грузія.

momondo offers a filter specifically for unlimited mileage on car rentals in Грузія.


Here's why travelers choose to use momondo
Book with confidence
We compare rental car deals from over 70,000 locations, allowing you to make a quick and easy choice.
Eco Conscious
Choose from a range of vehicles including hybrid and electric options to ensure your travel is environmentally friendly.
No Hidden Costs
All prices shown will be in full. No hidden costs or charges so you have confidence in the price you see.