Барселона, Каталонія – прокат авто

Шукаєте недороге авто в оренду у м. Барселона, Каталонія? Виберіть найвигіднішу пропозицію прямо зараз!

Барселона, Іспанія
14 груд. — 21 груд.
Барселона, Іспанія
чт 14/12
Опівдні
чт 21/12
Опівдні
Вік водія:

Дізнавайтеся пропозиції від агенцій у понад 70 000 пунктах прокату.

Статистики та тенденції оренди авто у м. Барселона

Корисні статистики, щоб допомогти вам забронювати ідеальне авто напрокат у м. Барселона

У якій прокатній агенції м. Барселона найнижчі ціни?

Як правило, найдешевші пропозиції оренди авто у м. Барселона пропонує агенція Centauro. У разі бронювання авто в агенції Centauro ви можете знайти авто напрокат за ціною вже від ₴112 на день. Середня вартість оренди автомобіля у м. Барселона становить ₴178 на день.

У якої агенції м. Барселона найбільше пунктів прокату?

У агенції Sunnycars найбільше пунктів прокату з усіх прокатних агенцій м. Барселона – 12 пунктів.

Які авто мають попит серед мандрівників, які відвідують м. Барселона?

Більшість користувачів momondo у м. Барселона орендують Fiat 500, а от Fiat 500C — це другий за популярністю варіант за нашими даними. Якщо вас цікавить саме Fiat 500, то ціни на оренду такого авто в середньому складають ₴634 на день. Дехто з наших користувачів знайшов пропозиції щодо прокату Fiat 500 у м. Барселона лише за ₴210 на день. Fiat 500C у м. Барселона коштуватиме в середньому ₴379 на день, а деякі бюджетніші моделі – лише ₴276 на день.

Найкращі пропозиції з прокату авто у м. Барселона, Каталонія

Знайдіть нижче найвигідніші пропозиції з оренди різноманітних популярних типів авто – Барселона, Каталонія

Вигідна оренда авто у м. Барселона, Каталонія, знайдена на momondo

Барселона: знайдіть авто напрокат, яке підходить вам якнайкраще

Невеликі cars

₴456 - ₴2 066

Усі категорії авто

₴1 116 - ₴3 004

Середня ціна оренди в м. Барселона, Іспанії — ₴962, а найвигідніший час для прокату авто категорії невеликі car в м. Барселона, Іспанії – це січня. У цьому місяці ціни на 53% нижчі, ніж у будь-який інший час року, і вартість прокату машини типу невеликі car становить лише ₴456 на день. Вартість оренди авто категорії невеликі car зазвичай На 53% дешевше середньої вартості оренди авто у м. Барселона. Середня вартість прокату авто в м. Барселона варіюється залежно від таких факторів, як попит, популярність моделі та термін бронювання. Нижче наведено найкращі ціни на авто категорії невеликі car у м. Барселона, знайдені на momondo за останній тиждень.

Середня ціна оренди в м. Барселона, Іспанії — ₴2 054, а найвигідніший час для прокату авто категорії середні car в м. Барселона, Іспанії – це лютого. У цьому місяці ціни на 66% нижчі, ніж у будь-який інший час року, і вартість прокату машини типу середні car становить лише ₴711 на день. Вартість оренди авто категорії середні car зазвичай на 2% дорожче за середньої вартості оренди авто у м. Барселона. Середня вартість прокату авто в м. Барселона варіюється залежно від таких факторів, як попит, популярність моделі та термін бронювання. Нижче наведено найкращі ціни на авто категорії середні car у м. Барселона, знайдені на momondo за останній тиждень.

Середня ціна оренди в м. Барселона, Іспанії — ₴3 150, а найвигідніший час для прокату авто категорії великі car в м. Барселона, Іспанії – це листопада. У цьому місяці ціни на 57% нижчі, ніж у будь-який інший час року, і вартість прокату машини типу великі car становить лише ₴1 381 на день. Вартість оренди авто категорії великі car зазвичай на 37% дорожче за середньої вартості оренди авто у м. Барселона. Середня вартість прокату авто в м. Барселона варіюється залежно від таких факторів, як попит, популярність моделі та термін бронювання.

Середня ціна оренди в м. Барселона, Іспанії — ₴1 577, а найвигідніший час для прокату авто категорії Джип в м. Барселона, Іспанії – це квітня. У цьому місяці ціни на 66% нижчі, ніж у будь-який інший час року, і вартість прокату машини типу Джип становить лише ₴547 на день. Вартість оренди авто категорії Джип зазвичай На 22% дешевше середньої вартості оренди авто у м. Барселона. Середня вартість прокату авто в м. Барселона варіюється залежно від таких факторів, як попит, популярність моделі та термін бронювання. Нижче наведено найкращі ціни на авто категорії Джип у м. Барселона, знайдені на momondo за останній тиждень.

Середня ціна оренди в м. Барселона, Іспанії — ₴1 918, а найвигідніший час для прокату авто категорії фургон в м. Барселона, Іспанії – це листопада. У цьому місяці ціни на 86% нижчі, ніж у будь-який інший час року, і вартість прокату машини типу фургон становить лише ₴276 на день. Вартість оренди авто категорії фургон зазвичай На 5% дешевше середньої вартості оренди авто у м. Барселона. Середня вартість прокату авто в м. Барселона варіюється залежно від таких факторів, як попит, популярність моделі та термін бронювання.

Середня ціна оренди в м. Барселона, Іспанії — ₴2 553, а найвигідніший час для прокату авто категорії люкс car в м. Барселона, Іспанії – це червня. У цьому місяці ціни на 63% нижчі, ніж у будь-який інший час року, і вартість прокату машини типу люкс car становить лише ₴956 на день. Вартість оренди авто категорії люкс car зазвичай на 22% дорожче за середньої вартості оренди авто у м. Барселона. Середня вартість прокату авто в м. Барселона варіюється залежно від таких факторів, як попит, популярність моделі та термін бронювання.

Середня ціна оренди в м. Барселона, Іспанії — ₴2 358, а найвигідніший час для прокату авто категорії кабріолет в м. Барселона, Іспанії – це листопада. У цьому місяці ціни на 83% нижчі, ніж у будь-який інший час року, і вартість прокату машини типу кабріолет становить лише ₴401 на день. Вартість оренди авто категорії кабріолет зазвичай на 15% дорожче за середньої вартості оренди авто у м. Барселона. Середня вартість прокату авто в м. Барселона варіюється залежно від таких факторів, як попит, популярність моделі та термін бронювання.

Volkswagen Polo
або подібне (Економ)
До 2 пасажирів

₴621/день

2 січ. – 8 січ.
Volkswagen Polo
Renault Mégane
або подібне (Компакт)
До 4 пасажирів

₴714/день

2 січ. – 8 січ.
Renault Mégane

Агентства із прокату авто в м. Барселона

Усі найбільші агентства із прокату авто у м. Барселона, Каталонія

Centauro

3 пункти прокату
Опис

Чистота

9,5

Комфорт

9,5

Загальна оцінка

8,5

Отримання/повернення

8,5

Ціна/якість

8,5

Europcar

7 пунктів прокату
Опис

Чистота

9,6

Комфорт

8,3

Загальна оцінка

7,9

Отримання/повернення

9,6

Ціна/якість

7,9

Budget

4 пункти прокату
Опис

Чистота

8,3

Комфорт

8,1

Загальна оцінка

7,3

Отримання/повернення

6,9

Ціна/якість

7,4

Sixt

9 пунктів прокату
Опис

Чистота

8,3

Комфорт

8,2

Загальна оцінка

7,2

Отримання/повернення

7,3

Ціна/якість

7,0

Enterprise Rent-A-Car

5 пунктів прокату
Опис

Чистота

7,3

Комфорт

7,4

Загальна оцінка

7,2

Отримання/повернення

7,0

Ціна/якість

6,8

Avis

4 пункти прокату
Опис

Чистота

7,7

Комфорт

7,5

Загальна оцінка

6,3

Отримання/повернення

5,9

Ціна/якість

6,4

Dollar

6 пунктів прокату
Опис

Чистота

7,2

Комфорт

6,6

Загальна оцінка

5,7

Отримання/повернення

5,4

Ціна/якість

5,8

Hertz

4 пункти прокату
Опис

Чистота

7,3

Комфорт

6,8

Загальна оцінка

5,5

Отримання/повернення

5,8

Ціна/якість

5,6

Барселона – орендуйте машину поблизу одного з популярних готелів

Барселона: найбільш популярні готелі регіону

Оренда авто в м. Барселона — поширені запитання

Дізнайтеся все, що потрібно знати про оренду авто в регіоні Барселона, і добре підготуйтеся до наступної поїздки.

Чи стягують агенції у м. Барселона, Іспанія плату за скасування оренди автомобіля?

Кожна агенція з прокату автомобілів у м. Барселона має власну політику скасування. У результатах пошуку авто на momondo завжди повідомляється, чи стягує компанія плату за скасування бронювання. Більшість мандрівників до м. Барселона беруть авто напрокат у Budget, Centauro або Quadis Rent A Car – можливо, вам теж буде цікаво дізнатися про їхні правила скасування.

Який автомобіль варто орендувати у м. Барселона, якщо я планую поїздку на січень?

Більшість мандрівників до м. Барселона, які запланували подорож на січень, надають перевагу автомобілям класу стандарт. За кермом такого авто ви почуватиметеся впевнено – січень зазвичай тут характеризується середньою температурою 10 °C та опадами близько 29 мм на місяць. Це ідеальний тип авто в оренду для мокрих доріг і за температур трохи вище нуля. Оренда авто класу Стандарт у м. Барселона коштує в середньому ₴1 590/день.

Які обмеження швидкості діють у м. Барселона, Іспанія?

Якщо на дорожніх знаках не вказано інше, то обмеження швидкості у м. Барселона дорівнює 50 км/год. У передмістях м. Барселона також діє швидкісний ліміт 100 км/год, який суворо дотримується. Якщо ви опинилися на шосе у м. Барселона, то майте на увазі, що максимальна дозволена швидкість зазвичай становить 120 км/год.

Яка прокатна агенція має авто моделі Volvo XC60 у м. Барселона?

Яка погода у м. Барселона, Іспанія цього місяця (грудень)?

Як правило, температура в м. Барселона цього місяця (грудень) становить у середньому 10 °C, а очікувана кількість опадів – 51 мм. Це корисно знати, щоб взяти напрокат автомобіль, який ідеально відповідатиме погодним умовам.

Чи погода у м. Барселона така сама, як на території решти регіону Каталонія?

Якщо відправна точка вашої автомобільної мандрівки регіоном Каталонія – це Барселона, то зауважте, що цього місяця (грудень) температура тут зазвичай складає близько 9 °C, а очікувана кількість опадів – 57 мм.

Коли востаннє оновлено на momondo ціни в категорії авто з розташуванням Барселона?

Ціни на варіанти в категорії авто з розташуванням Барселона оновлено сьогодні.

Скільки операторів можна знайти на momondo, щоб вибрати авто з розташуванням Барселона?

З місяця грудня 2023 року кількість операторів у категорії авто з розташуванням Барселона становить 159.

В якому віці дозволено орендувати авто в пункті Барселона?

Інші країни можуть мати інший мінімальний вік для водіїв, Барселона також. У багатьох країнах Євросоюзу мінімальний вік для водіїв становить 18 років. Щоб орендувати авто за кордоном, мінімальний вік зазвичай становить 21 рік. А якщо вам менше ніж 25 років, може застосовуватися додатковий збір за недосвідченого водія. Ми радимо ознайомитися з правилами обраної прокатної агенції, перш ніж бронювати.

Які документи чи посвідчення особи мені потрібні, щоб орендувати авто в пункті Барселона?

Під час оренди авто в пункті Барселона усі водії повинні пред’явити дійсні посвідчення водія. Якщо посвідчення водія написане іншою мовою, ніж мова країни, де здійснюється оренда, потрібне міжнародне посвідчення водія. Воно може знадобитися, щоб уникнути ризику можливих штрафів. Якщо ви орендуєте за кордоном, вам також може знадобитися надати підтвердження зворотної подорожі та відомості про житло під час вашого перебування. Завжди варто проконсультуватися з прокатною агенцією, де ви бронюєте.


Переваги momondo

Чому варто скористатися momondo, щоб забронювати авто напрокат у м. Барселона?

Використання momondo, щоб забронювати авто напрокат у м. Барселона, може заощадити вам час і гроші. momondo здійснює пошук на тисячах сайтів та пунктів прокату авто, щоб запевнити вам широкий вибір авто та варіантів прокату.

Як momondo допоможе мені знайти найкращу пропозицію прокату авто в м. Барселона?

momondo допоможе вам знайти найкращі пропозиції прокату авто в м. Барселона, дозволяючи фільтрувати результати за ціною, місткістю, функціями автомобілів, розташуванням пунктів видачі та повернення, а також за багатьма іншими факторами.

Чи momondo показує пропозиції оренди авто в м. Барселона із безкоштовним скасуванням?

Так, на momondo дійсно є фільтр, щоб висвітлити лише пропозиції прокату авто з безкоштовним скасуванням. Цей фільтр на momondo можна застосувати до всіх пошуків авто напрокат, включно з прокатом у м. Барселона.

Чи на momondo можна взяти авто напрокат зі справедливою паливною політикою у м. Барселона?

На momondo можна вибрати справедливу паливну політику, що дозволяє уточнити ваш пошук авто напрокат у м. Барселона.

Чи на momondo можна знайти агенцію прокату в м. Барселона, що пропонує ретельне прибирання?

Послуги ретельного прибирання можна знайти в усіх пунктах прокату авто на momondo, включно з м. Барселона.

Чи на momondo можна шукати авто напрокат у м. Барселона із необмеженим пробігом?

Необмежений пробіг дійсно включено momondo як варіант для пошуку авто напрокат у м. Барселона.


Найпростіший спосіб керувати поїздкою (Барселона)

З нами легко планувати, організовувати та подорожувати з друзями чи родиною. Сервіс "Поїздки" безкоштовний і доступний незалежно від того, де ви бронюєте.