Барселона, Каталонія: авто в оренду

Шукаєте недороге авто в оренду у м. Барселона, Каталонія? Виберіть найвигіднішу пропозицію прямо зараз!

Барселона, Іспанія
2 лют. — 9 лют.
Те саме місце повернення
Барселона, Іспанія
чт 2/2
Опівдні
чт 9/2
Опівдні
Вік водія:

Дізнавайтеся пропозиції від агенцій у понад 70 000 пунктах прокату.

Найкращі пропозиції з прокату авто у м. Барселона, Каталонія

Знайдіть найвигідніші пропозиції популярних агенцій з прокату авто – Барселона, Каталонія
Peugeot 208
або подібне (Економ)
До 2 пасажирів

₴6/день

5 лют. – 17 лют.
Peugeot 208
Skoda Octavia
або подібне (Компакт)
До 4 пасажирів

₴7/день

5 лют. – 17 лют.
Skoda Octavia
Ford Focus
або подібне (Компакт)
До 4 пасажирів

₴9/день

5 лют. – 17 лют.
Ford Focus

Вигідна оренда авто у м. Барселона, Каталонія, знайдена на momondo

Барселона: знайдіть авто напрокат, яке підходить вам якнайкраще

Невеликі – авто

₴461 - ₴2 100

Усі категорії авто

₴848 - ₴2 753

Середня ціна оренди в м. Барселона, Іспанії — ₴964, а найвигідніший час для прокату авто категорії Невеликі в м. Барселона, Іспанії – це січня. У цьому місяці ціни на 53% нижчі, ніж у будь-який інший час року, і вартість прокату машини типу Невеликі становить лише ₴461 на день. Вартість авто категорії Невеликі зазвичай На 52% дешевше середньої вартості оренди машин у м. Барселона. Середня вартість прокату авто в м. Барселона варіюється залежно від таких факторів, як попит, популярність моделі та термін бронювання. Нижче наведено найкращі ціни на авто категорії Невеликі у м. Барселона, знайдені на momondo за останній тиждень.

Середня ціна оренди в м. Барселона, Іспанії — ₴2 144, а найвигідніший час для прокату авто категорії Середні в м. Барселона, Іспанії – це лютого. У цьому місяці ціни на 65% нижчі, ніж у будь-який інший час року, і вартість прокату машини типу Середні становить лише ₴764 на день. Вартість авто категорії Середні зазвичай на 8% дорожче за середньої вартості оренди машин у м. Барселона. Середня вартість прокату авто в м. Барселона варіюється залежно від таких факторів, як попит, популярність моделі та термін бронювання.

Середня ціна оренди в м. Барселона, Іспанії — ₴3 690, а найвигідніший час для прокату авто категорії Великі в м. Барселона, Іспанії – це листопада. У цьому місяці ціни на 62% нижчі, ніж у будь-який інший час року, і вартість прокату машини типу Великі становить лише ₴1 421 на день. Вартість авто категорії Великі зазвичай на 47% дорожче за середньої вартості оренди машин у м. Барселона. Середня вартість прокату авто в м. Барселона варіюється залежно від таких факторів, як попит, популярність моделі та термін бронювання.

Середня ціна оренди в м. Барселона, Іспанії — ₴1 599, а найвигідніший час для прокату авто категорії Джип в м. Барселона, Іспанії – це жовтня. У цьому місяці ціни на 75% нижчі, ніж у будь-який інший час року, і вартість прокату машини типу Джип становить лише ₴403 на день. Вартість авто категорії Джип зазвичай На 20% дешевше середньої вартості оренди машин у м. Барселона. Середня вартість прокату авто в м. Барселона варіюється залежно від таких факторів, як попит, популярність моделі та термін бронювання.

Середня ціна оренди в м. Барселона, Іспанії — ₴1 586, а найвигідніший час для прокату авто категорії Люкс в м. Барселона, Іспанії – це листопада. У цьому місяці ціни на 0% нижчі, ніж у будь-який інший час року, і вартість прокату машини типу Люкс становить лише ₴1 688 на день. Вартість авто категорії Люкс зазвичай На 21% дешевше середньої вартості оренди машин у м. Барселона. Середня вартість прокату авто в м. Барселона варіюється залежно від таких факторів, як попит, популярність моделі та термін бронювання.

Середня ціна оренди в м. Барселона, Іспанії — ₴1 270, а найвигідніший час для прокату авто категорії Кабріолет в м. Барселона, Іспанії – це листопада. У цьому місяці ціни на 64% нижчі, ніж у будь-який інший час року, і вартість прокату машини типу Кабріолет становить лише ₴468 на день. Вартість авто категорії Кабріолет зазвичай На 36% дешевше середньої вартості оренди машин у м. Барселона. Середня вартість прокату авто в м. Барселона варіюється залежно від таких факторів, як попит, популярність моделі та термін бронювання.

Peugeot 208
або подібне (Економ)
До 2 пасажирів

₴6/день

5 лют. – 17 лют.
Peugeot 208
Skoda Octavia
або подібне (Компакт)
До 4 пасажирів

₴7/день

5 лют. – 17 лют.
Skoda Octavia

Агентства із прокату авто в м. Барселона

Усі найбільші агентства із прокату авто у м. Барселона, Каталонія

Centauro

3 пункти прокату
Опис

Чистота

10,0

Комфорт

10,0

Загальна оцінка

10,0

Отримання/повернення

10,0

Ціна/якість

10,0

Sixt

8 пунктів прокату
Опис

Чистота

8,1

Комфорт

8,0

Загальна оцінка

7,3

Отримання/повернення

7,8

Ціна/якість

6,9

Dollar

6 пунктів прокату
Опис

Чистота

7,7

Комфорт

8,0

Загальна оцінка

6,4

Отримання/повернення

6,2

Ціна/якість

7,7

Enterprise

5 пунктів прокату
Опис

Чистота

7,2

Комфорт

7,4

Загальна оцінка

7,2

Отримання/повернення

6,9

Ціна/якість

6,8

Budget

4 пункти прокату
Опис

Чистота

8,0

Комфорт

8,0

Загальна оцінка

7,1

Отримання/повернення

6,6

Ціна/якість

7,4

Avis

4 пункти прокату
Опис

Чистота

7,8

Комфорт

7,9

Загальна оцінка

6,4

Отримання/повернення

6,3

Ціна/якість

6,6

Hertz

6 пунктів прокату
Опис

Чистота

7,2

Комфорт

6,9

Загальна оцінка

6,0

Отримання/повернення

5,9

Ціна/якість

6,2

Thrifty

6 пунктів прокату
Опис

Чистота

6,7

Комфорт

6,7

Загальна оцінка

5,7

Отримання/повернення

5,0

Ціна/якість

5,7

Барселона – орендуйте машину поблизу одного з популярних готелів

Барселона: найбільш популярні готелі регіону

Оренда авто в м. Барселона — поширені запитання

Дізнайтеся все, що потрібно знати про оренду авто в регіоні Барселона, і добре підготуйтеся до наступної поїздки.

Як правило, найдешевші пропозиції оренди авто у м. Барселона пропонує агенція Record Go. У разі бронювання авто в агенції Record Go ви можете знайти авто напрокат за ціною вже від 5,41 на день. Середня вартість оренди автомобіля у м. Барселона становить 10,78 на день.

Кожна агенція з прокату автомобілів у м. Барселона має власну політику скасування. У результатах пошуку авто на momondo завжди повідомляється, чи стягує компанія плату за скасування бронювання. Більшість мандрівників до м. Барселона беруть авто напрокат у Hertz, Centauro або Alamo – можливо, вам теж буде цікаво дізнатися про їхні правила скасування.

Більшість мандрівників до м. Барселона, які запланували подорож на лютий, надають перевагу автомобілям класу стандарт. За кермом такого авто ви почуватиметеся впевнено – лютий зазвичай тут характеризується середньою температурою 11 °C та опадами близько 42 мм на місяць. Це ідеальний тип авто в оренду для мокрих доріг і за температур трохи вище нуля. Оренда авто класу Стандарт у м. Барселона коштує в середньому ₴1 593/день.

У агенції Sunnycars найбільше пунктів прокату з усіх прокатних агенцій м. Барселона – 18 пунктів.

Якщо на дорожніх знаках не вказано інше, то обмеження швидкості у м. Барселона дорівнює 50 км/год. У передмістях м. Барселона також діє швидкісний ліміт 100 км/год, який суворо дотримується. Якщо ви опинилися на шосе у м. Барселона, то майте на увазі, що максимальна дозволена швидкість зазвичай становить 120 км/год.

Як правило, температура в м. Барселона цього місяця (січень) становить у середньому 9 °C, а очікувана кількість опадів – 41 мм. Це корисно знати, щоб взяти напрокат автомобіль, який ідеально відповідатиме погодним умовам.

Якщо відправна точка вашої автомобільної мандрівки регіоном Каталонія – це Барселона, то зауважте, що цього місяця (січень) температура тут зазвичай складає близько 8 °C, а очікувана кількість опадів – 53 мм.


Авто напрокат у популярних аеропортах поблизу м. Барселона

Забронюйте авто в будь-якому з цих популярних аеропортів поблизу м. Барселона

Популярні агенції прокату в м. Барселона

Візьміть будь-яке з цих популярних типів авто напрокат у м. Барселона

Оренда авто в районах м. Барселона

Потрібен автомобіль напрокат у певному районі м. Барселона? Звузьте пошук за допомогою наведених нижче параметрів.

Інші прокатні агенції у м. Іспанії

Перегляньте ціни на оренду авто в м. Іспанії

Час готуватися до прильоту у Барселона


Переваги momondo

Використання momondo, щоб забронювати авто напрокат у м. Барселона, може заощадити вам час і гроші. momondo здійснює пошук на тисячах сайтів та пунктів прокату авто, щоб запевнити вам широкий вибір авто та варіантів прокату.

momondo допоможе вам знайти найкращі пропозиції прокату авто в м. Барселона, дозволяючи фільтрувати результати за ціною, місткістю, функціями автомобілів, розташуванням пунктів видачі та повернення, а також за багатьма іншими факторами.

Так, на momondo дійсно є фільтр, щоб висвітлити лише пропозиції прокату авто з безкоштовним скасуванням. Цей фільтр на momondo можна застосувати до всіх пошуків авто напрокат, включно з прокатом у м. Барселона.

На momondo можна вибрати справедливу паливну політику, що дозволяє уточнити ваш пошук авто напрокат у м. Барселона.

Послуги ретельного прибирання можна знайти в усіх пунктах прокату авто на momondo, включно з м. Барселона.

Необмежений пробіг дійсно включено momondo як варіант для пошуку авто напрокат у м. Барселона.


Чому мандрівники вибирають користуватися momondo
Бронюйте впевнено
Ми порівнюємо пропозиції прокату автомобілів у понад 70 000 розташуваннях, що дає вам змогу швидко та легко зробити вибір.
Екосвідомість
Вибирайте з ряду транспортних засобів, включно з гібридними та електричними варіантами, щоб запевнити екологічність вашої подорожі.
Жодних прихованих коштів
Усі вказані ціни будуть повними. Жодних прихованих коштів чи комісій – ви можете бути впевнені в ціні, яку бачите.