Авто в оренду – Іракліон, Греція

Шукаєте недороге авто в оренду у м. Іракліон, Греція? Виберіть найвигіднішу пропозицію прямо зараз!

Іракліон, Heraklion, Греція
2 лют. — 9 лют.
Те саме місце повернення
Іракліон, Heraklion, Греція
ср 2/2
Опівдні
ср 9/2
Опівдні
Вік водія:

Агентства із прокату авто у м. Іракліон

Усі найбільші агентства із прокату авто у м. Іракліон, Греція
3 пункту прокату
Опис

Чистота

6,0

Комфорт

6,0

Загальна оцінка

6,0

Ціна/якість

6,0
6 пункту прокату
5 пункту прокату
4 пункту прокату
4 пункту прокату
4 пункту прокату
3 пункту прокату
3 пункту прокату

Відстань до популярних готелів від аеропорту Іракліон, Греція

Припаркуйтеся в одному з найпопулярніших готелів неподалік від пункту прокату автомобілів Аеропорт Іракліон

Іракліон: авто в оренду

 • Яких заходів вживають агенції з оренди авто в м. Іракліон для профілактики поширення COVID-19?

  Budget, Enterprise, Dollar та деякі інші компанії запровадили додаткове прибирання салону для профілактики поширення COVID-19 у м. Іракліон. Прибирання в машинах і раніше проводилося регулярно, але зараз прокатні агенції роблять усе від них залежне, щоб забезпечити ретельну санітарну обробку автомобілів. Щоб побачити всі компанії з оренди авто в м. Іракліон, які пропонують цю послугу, скористайтеся відповідним фільтром на сторінці пошуку momondo. У міру того, як змінюється ситуація, агенції коригують свої умови та доповнюють список послуг. Ми робимо все можливе, щоб показувати вам лише актуальну інформацію, але все ж таки просимо вас перевіряти її на сайті постачальника.

 • У якої агенції з прокату автомобілів у м. Іракліон найнижчі ціни?

  Якщо ви збираєтеся до м. Іракліон, то зверніть увагу на агенцію SURPRICE CAR RENTAL – вона пропонує найнижчі тарифи. У своїх 6 пунктах прокату SURPRICE CAR RENTAL пропонує авто в оренду за середньою ціною вже від ₴860/день.

 • Чи стягують агенції у м. Іракліон, Греція плату за скасування оренди автомобіля?

  Кожна агенція з прокату автомобілів у м. Іракліон має власну політику скасування. У результатах пошуку авто на momondo завжди повідомляється, чи стягує компанія плату за скасування бронювання. Більшість мандрівників до м. Іракліон беруть авто напрокат у Budget, Enterprise або Dollar – можливо, вам теж буде цікаво дізнатися про їхні правила скасування.

 • Які обмеження швидкості діють у м. Іракліон, Греція?

  У м. Іракліон діє обмеження швидкості 50 км/год, яке також поширюється на довколишні міста та селища. Максимальна швидкість руху в передмісті та на автомагістралях складає 90 км/год та 130 км/год відповідно. Якщо ви плануєте орендувати автомобіль у м. Іракліон, обов'язково візьміть до уваги ці обмеження.

 • Які авто мають попит серед мандрівників, які відвідують м. Іракліон?

  За нашими даними, Fiat Panda та Hyundai Accent мають найбільший попит серед мандрівників, які шукають авто напрокат у м. Іракліон. Ціни на оренду Fiat Panda у м. Іракліон варіюються залежно від прокатної агенції, але наші користувачі виявили, що в середньому вони тримаються на рівні ₴461 на день, хоча й знижуються іноді до ₴107 на день. Вартість оренди Hyundai Accent також може бути різною, але, як правило, становить близько ₴556 на добу (найнижчі ціни починаються від ₴105).

 • Яка прокатна агенція має авто моделі BMW 4 Series Convertible у м. Іракліон?

  Наразі авто типу BMW 4 Series Convertible у м. Іракліон можна забронювати в агенції Hertz за середньою ціною ₴8 374 на день. Однак доступність автомобілів моделі BMW 4 Series Convertible у м. Іракліон може змінитися будь-коли.

 • Яке авто рекомендує орендувати momondo, якщо мандрівку заплановано на січень?

  Середня за січень температура та кількість опадів у м. Іракліон загалом не впливають на вибір авто напрокат. Хоча користувачі momondo часто шукають конкретні марки машин для оренди в м. Іракліон.

 • Чи погода у м. Іракліон така сама, як на території решти регіону Крит?

  Погода у регіоні Крит цього місяця (січень) зазвичай така: середня температура – 12 °C, а очікувана кількість опадів – 138 мм. Це варто взяти до уваги тим, хто бажає орендувати машину та вирушити в автомобільну подорож навколо м. Іракліон.


Авто напрокат в аеропортах м. Іракліон

Забронюйте машину в іншому аеропорту м. Іракліон

Інші прокатні агенції регіону Heraklion

Перегляньте ціни на оренди авто в містах Георгіуполіс, Елунда та Ретимно регіону Heraklion

Почніть планувати поїздку у м. Іракліон