Прага, Prague Region: авто в оренду

Шукаєте недороге авто в оренду у м. Прага, Prague Region? Виберіть найвигіднішу пропозицію прямо зараз!

Прага, Prague Region, Чехія
19 серп. — 26 серп.
Те саме місце повернення
Прага, Prague Region, Чехія
пт 19/8
Опівдні
пт 26/8
Опівдні
Вік водія:

Вигідна оренда авто у м. Прага, Prague Region, знайдена на momondo

Прага: знайдіть авто напрокат, яке підходить вам якнайкраще

Невеликі – авто

₴450 - ₴3 418

Усі категорії авто

₴466 - ₴3 659

Середня ціна оренди в м. Прага, Чехії — ₴1 013, а найвигідніший час для прокату авто категорії Невеликі в м. Прага, Чехії – це листопада. У цьому місяці ціни на 56% нижчі, ніж у будь-який інший час року, і вартість прокату машини типу Невеликі становить лише ₴450 на день. Вартість авто категорії Невеликі зазвичай На 27% дешевше середньої вартості оренди машин у м. Прага. Середня вартість прокату авто в м. Прага варіюється залежно від таких факторів, як попит, популярність моделі та термін бронювання.

Середня ціна оренди в м. Прага, Чехії — ₴1 460, а найвигідніший час для прокату авто категорії Середні в м. Прага, Чехії – це січня. У цьому місяці ціни на 69% нижчі, ніж у будь-який інший час року, і вартість прокату машини типу Середні становить лише ₴466 на день. Вартість авто категорії Середні зазвичай на 6% дорожче за середньої вартості оренди машин у м. Прага. Середня вартість прокату авто в м. Прага варіюється залежно від таких факторів, як попит, популярність моделі та термін бронювання.

Середня ціна оренди в м. Прага, Чехії — ₴1 000, а найвигідніший час для прокату авто категорії Джип в м. Прага, Чехії – це березня. У цьому місяці ціни на 49% нижчі, ніж у будь-який інший час року, і вартість прокату машини типу Джип становить лише ₴510 на день. Вартість авто категорії Джип зазвичай На 28% дешевше середньої вартості оренди машин у м. Прага. Середня вартість прокату авто в м. Прага варіюється залежно від таких факторів, як попит, популярність моделі та термін бронювання.


Агентства із прокату авто в м. Прага

Усі найбільші агентства із прокату авто у м. Прага, Prague Region
3 пункти прокату
Опис

Чистота

10,0

Комфорт

10,0

Загальна оцінка

10,0

Отримання/повернення

10,0

Ціна/якість

10,0
2 пункти прокату
Опис

Чистота

8,4

Комфорт

4,9

Загальна оцінка

6,4

Отримання/повернення

4,9

Ціна/якість

6,4
4 пункти прокату
Опис

Чистота

2,0

Комфорт

2,0

Загальна оцінка

2,0

Отримання/повернення

2,0

Ціна/якість

2,0
6 пунктів прокату
5 пунктів прокату
3 пункти прокату
3 пункти прокату
3 пункти прокату

Прага – орендуйте машину поблизу одного з популярних готелів

Прага: найбільш популярні готелі регіону

Оренда авто в м. Прага — поширені запитання

Дізнайтеся все, що потрібно знати про оренду авто в регіоні Прага, і добре підготуйтеся до наступної поїздки.

Якщо ви збираєтеся до м. Прага, то зверніть увагу на агенцію Rent Plus – вона пропонує найнижчі тарифи. У своїх 2 пунктах прокату Rent Plus пропонує авто в оренду за середньою ціною вже від ₴1 816/день.

Здебільшого скасувати бронювання авто в оренду у м. Прага можна безкоштовно. Під час пошуку на momondo завжди можна перевірити, чи стягує вибрана прокатна агенція у м. Прага плату за скасування.

За середньої температури 8 °C та опадів близько 30 мм на місяць, вересень – це час, коли під час візиту до м. Прага слід подумати про оренду авто класу стандарт. Таке авто може витримати коливання температури і опади, якими характеризується вересень у регіоні Прага, тому мандрівники часто вибирають саме його. Оренда авто класу Стандарт у м. Прага коштує в середньому ₴2 183/день.

У м. Прага, Чехія агенція Rent Plus має 2 пункти прокату, де користувачі momondo зазвичай можуть орендувати авто за ціною близько ₴1 816 на день.

У межах міста Прага діє обмеження швидкості 50 км/год. Цей ліміт може також застосовуватися до навколишніх міст і районів. Швидкісний режим у передмістях м. Прага дорівнює 90 км/год, а на автомагістралях – 130 км/год. Однак уважно стежте за дорожніми знаками, оскільки ці обмеження можуть варіюватися.

Тим, хто шукає автомобіль напрокат у м. Прага цього місяця (серпень), повідомляємо: середня температура тут становить близько 17 °C, а кількість опадів – 60 мм. Сподіваємося, що це допоможе вам вибрати авто, яке цілком відповідатиме вашим потребам і погодним умовам.

Тим, хто бажає орендувати авто в м. Прага для подорожі прилеглими районами, буде корисно знати, що температура в регіоні Prague Region протягом цього місяця (серпень) зазвичай становить близько 17 °C з кількістю опадів 60 мм.


Інші прокатні агенції регіону Чехії

Перегляньте ціни на оренду авто в м. Чехії

Час готуватися до прильоту у Прага


Переваги momondo

You should use momondo to book a car rental in Прага because it could save you time and money. momondo fetches and allows you to compare car rental prices and policies from thousands of car rental websites.

By the use of filters, momondo makes finding a great car rental in Прага easier. Whether it is price, car type, amenities or policies, momondo allows you to refine your search with these and more filters to find the best deal for you.

Free cancellation is a policy that can be filtered on momondo car rental searches for Прага and all other locations. Availability may vary by location.

Yes, momondo has a filter for fair fuel policies on car rentals in Прага.

Enhanced cleaning services can be found on all car rental locations on momondo including Прага.

Unlimited mileage is indeed an option momondo offers on rental cars in Прага.


Here's why travelers choose to use momondo
Book with confidence
We compare rental car deals from over 70,000 locations, allowing you to make a quick and easy choice.
Eco Conscious
Choose from a range of vehicles including hybrid and electric options to ensure your travel is environmentally friendly.
No Hidden Costs
All prices shown will be in full. No hidden costs or charges so you have confidence in the price you see.