Авто в оренду – Прага, Чехія

Шукаєте недороге авто в оренду у м. Прага, Чехія? Виберіть найвигіднішу пропозицію прямо зараз!

Прага, PR, Чехія
23 жов. — 30 жов.
Те саме місце повернення
Прага, PR, Чехія
сб 23/10
Опівдні
сб 30/10
Опівдні
Вік водія:

Вигідна оренда авто у м. Прага, Чехія, знайдена на momondo

Знайдіть авто напрокат, яке підходить вам якнайкраще

Невеликі – авто

₴321 - ₴2 326

Усі категорії авто

₴333 - ₴2 545

Середня ціна оренди в м. Прага (Чехія) — ₴513, а найвигідніший час для прокату авто категорії Невеликі – це листопада. У цьому місяці ціни на 38% нижчі, ніж у будь-який інший час року, і вартість прокату машини типу Невеликі становить лише ₴321 на день. Вартість авто категорії Невеликі зазвичай На 20% дешевше середньої вартості оренди машин у м. Прага. Середня вартість прокату авто в м. Прага варіюється залежно від таких факторів, як популярність моделі та на який термін ви хочете забронювати машину. Ось найкращі ціни на прокат машин категорії Прага в м. Невеликі, знайдені на momondo минулого тижня.

Середня ціна оренди в м. Прага (Чехія) — ₴613, а найвигідніший час для прокату авто категорії Середні – це січня. У цьому місяці ціни на 46% нижчі, ніж у будь-який інший час року, і вартість прокату машини типу Середні становить лише ₴333 на день. Вартість авто категорії Середні зазвичай На 5% дешевше середньої вартості оренди машин у м. Прага. Середня вартість прокату авто в м. Прага варіюється залежно від таких факторів, як популярність моделі та на який термін ви хочете забронювати машину. Ось найкращі ціни на прокат машин категорії Прага в м. Середні, знайдені на momondo минулого тижня.


Агентства із прокату авто у м. Прага

Усі найбільші агентства із прокату авто у м. Прага, Чехія
2 пункту прокату
Опис

Чистота

8,2

Комфорт

7,9

Загальний рейтинг

7,7

Отримання/повернення

7,6

Ціна-якість

7,8
2 пункту прокату
Опис

Чистота

9,5

Комфорт

9,5

Загальний рейтинг

8,0

Отримання/повернення

9,5

Ціна-якість

7,0
2 пункту прокату
Опис

Чистота

9,3

Комфорт

8,6

Загальний рейтинг

8,0

Отримання/повернення

8,6

Ціна-якість

6,6
2 пункту прокату
Опис

Чистота

8,0

Комфорт

8,0

Загальний рейтинг

8,0

Отримання/повернення

8,0

Ціна-якість

8,0
2 пункту прокату
Опис

Чистота

8,0

Комфорт

7,5

Загальний рейтинг

7,6

Отримання/повернення

7,7

Ціна-якість

7,8
2 пункту прокату
Опис

Чистота

7,7

Комфорт

7,7

Загальний рейтинг

7,7

Отримання/повернення

7,7

Ціна-якість

7,7
2 пункту прокату
Опис

Чистота

10,0

Комфорт

4,0

Загальний рейтинг

4,0

Отримання/повернення

6,0

Ціна-якість

4,0
3 пункту прокату
Опис

Чистота

2,0

Комфорт

2,0

Загальний рейтинг

2,0

Отримання/повернення

2,0

Ціна-якість

2,0

Відстань до популярних готелів від аеропорту Прага, Чехія

Припаркуйтеся в одному з найпопулярніших готелів неподалік від пункту прокату автомобілів Прага Міжнародний аеропорт Вацлава Гавела

Прага: авто в оренду

Ми отримали 1 285 пошукових запитів від користувачів, що шукали оренду авто в Прага цього місяця.

Яких заходів вживають агенції з оренди авто в м. Прага для профілактики поширення COVID-19?

Ретельне прибирання салону завжди було важливим для компаній з прокату автомобілів у м. Прага, але зараз до нього часто включено спеціальні заходи, які гарантують безпеку вашого авто. Додаткове прибирання салону запровадили агенції Budget, Avis та Hertz. Дізнайтеся більше про всі доступні варіанти і послуги. У міру того, як змінюється ситуація, агенції коригують свої умови та доповнюють список послуг. Ми робимо все можливе, щоб показувати вам лише актуальну інформацію, але все ж таки просимо вас перевіряти її на сайті постачальника.

У якої агенції з прокату автомобілів у м. Прага найнижчі ціни?

Якщо ви збираєтеся до м. Прага, то зверніть увагу на агенцію Rent Plus – вона пропонує найнижчі тарифи. У своїх 2 пунктах прокату Rent Plus пропонує авто в оренду за середньою ціною вже від ₴453/день.

Чи стягують агенції у м. Прага, Чехія плату за скасування оренди автомобіля?

Здебільшого скасувати бронювання авто в оренду у м. Прага можна безкоштовно. Під час пошуку на momondo завжди можна перевірити, чи стягує вибрана прокатна агенція у м. Прага плату за скасування.

Скільки пунктів прокату авто має агенція GREEN MOTION у м. Прага?

У м. Прага, Чехія агенція GREEN MOTION має 2 пункти прокату, де користувачі momondo зазвичай можуть орендувати авто за ціною близько ₴429 на день.

Які обмеження швидкості діють у м. Прага, Чехія?

У межах міста Прага діє обмеження швидкості 50 км/год. Цей ліміт може також застосовуватися до навколишніх міст і районів. Швидкісний режим у передмістях м. Прага дорівнює 90 км/год, а на автомагістралях – 130 км/год. Однак уважно стежте за дорожніми знаками, оскільки ці обмеження можуть варіюватися.

Які авто мають попит серед мандрівників, які відвідують м. Прага?

За нашими даними, Ford Focus — це найпопулярніша модель машини, яку вибирають більшість відвідувачів м. Прага. Декому з наших користувачів вдалося знайти прокат авто типу Ford Focus у м. Прага за ціною всього ₴97 на день, хоча в середньому ціни становлять близько ₴1 057 на день. Fiat Panda також популярний серед мандрівників, які відвідують м. Прага. Тарифи на оренду авто цієї моделі починаються від ₴159 на день, а в середньому складають ₴1 126 на день.

Яка прокатна агенція має авто моделі Audi A4 у м. Прага?

Avis пропонує оренду авто типу Audi A4 у м. Прага у середньому за ₴3 981 на день. Доступність моделі Audi A4 у м. Прага може змінюватися, тому рекомендуємо не відкладати бронювання на останній момент.

Яка погода у м. Прага, Чехія цього місяця (жовтень)?

Тим, хто шукає автомобіль напрокат у м. Прага цього місяця (жовтень), повідомляємо: середня температура тут становить близько 8 °C, а кількість опадів – 30 мм. Сподіваємося, що це допоможе вам вибрати авто, яке цілком відповідатиме вашим потребам і погодним умовам.

Яке авто рекомендує орендувати momondo, якщо мандрівку заплановано на жовтень?

жовтень характеризується помірними погодними умовами, які зазвичай не впливають на вибір авто для оренди в м. Прага. Проте користувачі momondo нерідко шукають конкретні марки машин для прокату за напрямком Прага. Мандрівники, яким важлива ціна оренди, у м. Прага зазвичай беруть напрокат невеликі авто – саме вони зазвичай найдешевші. Прикладами таких машин в оренду можуть бути Ford Focus, Fiat Panda та Volkswagen Polo.

Чи погода у м. Прага така сама, як на території решти регіону Prague Region?

Тим, хто бажає орендувати авто в м. Прага для подорожі прилеглими районами, буде корисно знати, що температура в регіоні Prague Region протягом цього місяця (жовтень) зазвичай становить близько 8 °C з кількістю опадів 30 мм.


Чехія: прокат авто в інших містах


Авто напрокат в аеропортах м. Прага

Забронюйте машину в іншому аеропорту м. Прага

Почніть планувати поїздку у м. Прага