Авто в оренду – Мілан, Італія

Шукаєте недороге авто в оренду у м. Мілан, Італія? Виберіть найвигіднішу пропозицію прямо зараз!

Мілан, Milano, Італія
22 жов. — 29 жов.
Те саме місце повернення
Мілан, Milano, Італія
пт 22/10
Опівдні
пт 29/10
Опівдні
Вік водія:

Вигідна оренда авто у м. Мілан, Італія, знайдена на momondo

Знайдіть авто напрокат, яке підходить вам якнайкраще

Невеликі – авто

₴167 - ₴856

Усі категорії авто

₴167 - ₴3 782

Середня ціна оренди в м. Мілан (Італія) — ₴432, а найвигідніший час для прокату авто категорії Невеликі – це листопада. У цьому місяці ціни на 62% нижчі, ніж у будь-який інший час року, і вартість прокату машини типу Невеликі становить лише ₴167 на день. Вартість авто категорії Невеликі зазвичай На 61% дешевше середньої вартості оренди машин у м. Мілан. Середня вартість прокату авто в м. Мілан варіюється залежно від таких факторів, як популярність моделі та на який термін ви хочете забронювати машину. Ось найкращі ціни на прокат машин категорії Мілан в м. Невеликі, знайдені на momondo минулого тижня.

Середня ціна оренди в м. Мілан (Італія) — ₴1 314, а найвигідніший час для прокату авто категорії Середні – це квітня. У цьому місяці ціни на 59% нижчі, ніж у будь-який інший час року, і вартість прокату машини типу Середні становить лише ₴544 на день. Вартість авто категорії Середні зазвичай на 18% дорожче за середньої вартості оренди машин у м. Мілан. Середня вартість прокату авто в м. Мілан варіюється залежно від таких факторів, як популярність моделі та на який термін ви хочете забронювати машину. Ось найкращі ціни на прокат машин категорії Мілан в м. Середні, знайдені на momondo минулого тижня.

Середня ціна оренди в м. Мілан (Італія) — ₴589, а найвигідніший час для прокату авто категорії Джип – це вересня. У цьому місяці ціни на 31% нижчі, ніж у будь-який інший час року, і вартість прокату машини типу Джип становить лише ₴408 на день. Вартість авто категорії Джип зазвичай На 46% дешевше середньої вартості оренди машин у м. Мілан. Середня вартість прокату авто в м. Мілан варіюється залежно від таких факторів, як популярність моделі та на який термін ви хочете забронювати машину. Ось найкращі ціни на прокат машин категорії Мілан в м. Джип, знайдені на momondo минулого тижня.


Агентства із прокату авто у м. Мілан

Усі найбільші агентства із прокату авто у м. Мілан, Італія
14 пункту прокату
Опис

Чистота

5,8

Комфорт

5,6

Загальний рейтинг

5,1

Отримання/повернення

5,0

Ціна-якість

4,7
13 пункту прокату
Опис

Чистота

10,0

Комфорт

10,0

Загальний рейтинг

10,0

Отримання/повернення

10,0

Ціна-якість

10,0
8 пункту прокату
Опис

Чистота

10,0

Комфорт

10,0

Загальний рейтинг

10,0

Отримання/повернення

10,0

Ціна-якість

10,0
12 пункту прокату
Опис

Чистота

8,0

Комфорт

8,0

Загальний рейтинг

8,6

Отримання/повернення

8,6

Ціна-якість

8,6
8 пункту прокату
Опис

Чистота

7,2

Комфорт

6,8

Загальний рейтинг

7,2

Отримання/повернення

6,8

Ціна-якість

7,6
21 пункту прокату
Опис

Чистота

7,3

Комфорт

6,8

Загальний рейтинг

6,3

Отримання/повернення

6,1

Ціна-якість

6,6
6 пункту прокату
Опис

Чистота

6,0

Комфорт

8,0

Загальний рейтинг

6,0

Отримання/повернення

2,0

Ціна-якість

8,0
6 пункту прокату
Опис

Чистота

6,2

Комфорт

6,1

Загальний рейтинг

5,2

Отримання/повернення

5,1

Ціна-якість

5,5

Відстань до популярних готелів від аеропорту Мілан, Італія

Припаркуйтеся в одному з найпопулярніших готелів неподалік від пункту прокату автомобілів Мілан Аеропорт Мілан Мальпенса

Мілан: авто в оренду

В жовтень, 4 користувачів momondo шукали дешеву оренду авто в Мілан.

Яких заходів вживають агенції з оренди авто в м. Мілан для профілактики поширення COVID-19?

Одна з нових послуг, які наразі пропонують компанії з оренди автомобілів у м. Мілан, — додаткове чищення салону. Ми додали відповідний фільтр на сторінку з результатами пошуку. Скористайтеся ним, щоб відразу побачити варіанти з цією опцією. У міру того, як змінюється ситуація, агенції коригують свої умови та доповнюють список послуг. Ми робимо все можливе, щоб показувати вам лише актуальну інформацію, але все ж таки просимо вас перевіряти її на сайті постачальника.

Яка середня ціна оренди авто у м. Мілан, Італія за листопад?

За листопад середня ціна на оренду авто у вихідні в цьому регіоні (Мілан) складала ₴395, хоча деяким користувачам вдалося знайти пропозиції від ₴395. ₴847 є прийнятною ціною за оренду авто на тиждень у цьому регіоні (Мілан), але наступного місяця (листопад) ви можете знайти авто вартістю від ₴173, залежно від ваших вимог.

У якої агенції з прокату автомобілів у м. Мілан найнижчі ціни?

Якщо ви збираєтеся до м. Мілан, то зверніть увагу на агенцію Centauro – вона пропонує найнижчі тарифи. У своєму пункті прокату Centauro пропонує авто в оренду за середньою ціною вже від ₴409/день.

Чи стягують агенції у м. Мілан, Італія плату за скасування оренди автомобіля?

Зазвичай у популярних прокатних агенціях м. Мілан, таких як Avis, MAGGIORE та Europcar, можна скасувати бронювання безкоштовно. momondo ніяк не контролює політики скасування у місті Мілан, але може допомогти вам знайти найдешевший автомобіль в оренду для вашої майбутньої подорожі.

Який автомобіль варто орендувати у м. Мілан, якщо я планую поїздку на листопад?

Автомобіль класу стандарт – це ідеальне авто напрокат, якщо ви запланували візит до м. Мілан на листопад. У середньому листопад у місті Мілан характеризується тим, що температура сягає 2 °C, а кількість опадів – 55 мм на місяць. Ці умови добре підходять для авто класу стандарт, якому не страшні зливи і навіть знижені температури. Оренда авто класу Стандарт у м. Мілан коштує в середньому ₴741/день.

Скільки пунктів прокату авто має агенція B-Rent у м. Мілан?

Агенція B-Rent має 8 пунктів прокату в м. Мілан, Італія, де можна орендувати авто у середньому за ₴533 на день.

Які обмеження швидкості діють у м. Мілан, Італія?

Бронюючи авто напрокат у м. Мілан, пам'ятайте про швидкісний ліміт 50 км/год. Обмеження швидкості на будь-яких приміських дорогах і магістралях у м. Мілан складають 90 км/год та 130 км/год відповідно. Уважно стежте за дорожніми знаками, оскільки ці обмеження можуть змінюватися залежно від того, у якій частині м. Мілан ви перебуваєте.

Яка погода у м. Мілан, Італія цього місяця (жовтень)?

Тим, хто шукає автомобіль напрокат у м. Мілан цього місяця (жовтень), повідомляємо: середня температура тут становить близько 12 °C, а кількість опадів – 107 мм. Сподіваємося, що це допоможе вам вибрати авто, яке цілком відповідатиме вашим потребам і погодним умовам.

Яке авто рекомендує орендувати momondo, якщо мандрівку заплановано на жовтень?

Середня за жовтень температура та кількість опадів у м. Мілан загалом не впливають на вибір авто напрокат. Хоча користувачі momondo часто шукають конкретні марки машин для оренди в м. Мілан. Мандрівники, яким важлива ціна оренди, у м. Мілан зазвичай беруть напрокат невеликі авто – саме вони зазвичай найдешевші. Прикладом такої машини в оренду може бути Ford Focus Wagon.

Чи погода у м. Мілан така сама, як на території решти регіону Ломбардія?

Якщо відправна точка вашої автомобільної мандрівки регіоном Ломбардія – це Мілан, то зауважте, що цього місяця (жовтень) температура тут зазвичай складає близько 12 °C, а очікувана кількість опадів – 112,3 мм.


Інші прокатні агенції регіону Milano

Перегляньте ціни на оренди авто в містах Legnano, Orio al Serio та Бергамо регіону Milano

Почніть планувати поїздку у м. Мілан