Будапешт, Budapest – прокат авто

Шукаєте недороге авто в оренду у м. Будапешт, Budapest? Виберіть найвигіднішу пропозицію прямо зараз!

Будапешт, Угорщина
14 груд. — 21 груд.
Будапешт, Угорщина
чт 14/12
Опівдні
чт 21/12
Опівдні
Вік водія:

Дізнавайтеся пропозиції від агенцій у понад 70 000 пунктах прокату.

Статистики та тенденції оренди авто у м. Будапешт

Корисні статистики, щоб допомогти вам забронювати ідеальне авто напрокат у м. Будапешт

У якій прокатній агенції м. Будапешт найнижчі ціни?

Як правило, найдешевші пропозиції оренди авто у м. Будапешт пропонує агенція Klass Wagen. У разі бронювання авто в агенції Klass Wagen ви можете знайти авто напрокат за ціною вже від ₴300 на день. Середня вартість оренди автомобіля у м. Будапешт становить ₴403 на день.

У якої агенції м. Будапешт найбільше пунктів прокату?

У агенції Sixt найбільше пунктів прокату з усіх прокатних агенцій м. Будапешт – 9 пунктів.

Які авто мають попит серед мандрівників, які відвідують м. Будапешт?

Більшість користувачів momondo у м. Будапешт орендують авто моделі Ford Focus Wagon. Другий за популярністю варіант – Volkswagen Polo. Що стосується вартості оренди Ford Focus Wagon у м. Будапешт, то середній тариф становить ₴769, а мінімальний — ₴403 на день. Прокат Volkswagen Polo у м. Будапешт зазвичай коштує близько ₴809 на добу, хоча іноді ціни опускаються до ₴300 на день.

Вигідна оренда авто у м. Будапешт, Budapest, знайдена на momondo

Будапешт: знайдіть авто напрокат, яке підходить вам якнайкраще

Невеликі cars

₴440 - ₴9 007

Усі категорії авто

₴954 - ₴7 992

Середня ціна оренди в м. Будапешт, Угорщини — ₴1 990, а найвигідніший час для прокату авто категорії невеликі car в м. Будапешт, Угорщини – це лютого. У цьому місяці ціни на 78% нижчі, ніж у будь-який інший час року, і вартість прокату машини типу невеликі car становить лише ₴440 на день. Вартість оренди авто категорії невеликі car зазвичай На 50% дешевше середньої вартості оренди авто у м. Будапешт. Середня вартість прокату авто в м. Будапешт варіюється залежно від таких факторів, як попит, популярність моделі та термін бронювання.

Середня ціна оренди в м. Будапешт, Угорщини — ₴3 933, а найвигідніший час для прокату авто категорії середні car в м. Будапешт, Угорщини – це вересня. У цьому місяці ціни на 68% нижчі, ніж у будь-який інший час року, і вартість прокату машини типу середні car становить лише ₴1 263 на день. Вартість оренди авто категорії середні car зазвичай На 1% дешевше середньої вартості оренди авто у м. Будапешт. Середня вартість прокату авто в м. Будапешт варіюється залежно від таких факторів, як попит, популярність моделі та термін бронювання.

Середня ціна оренди в м. Будапешт, Угорщини — ₴4 790, а найвигідніший час для прокату авто категорії великі car в м. Будапешт, Угорщини – це травня. У цьому місяці ціни на 31% нижчі, ніж у будь-який інший час року, і вартість прокату машини типу великі car становить лише ₴3 323 на день. Вартість оренди авто категорії великі car зазвичай на 18% дорожче за середньої вартості оренди авто у м. Будапешт. Середня вартість прокату авто в м. Будапешт варіюється залежно від таких факторів, як попит, популярність моделі та термін бронювання.

Середня ціна оренди в м. Будапешт, Угорщини — ₴2 003, а найвигідніший час для прокату авто категорії Джип в м. Будапешт, Угорщини – це грудня. У цьому місяці ціни на 56% нижчі, ніж у будь-який інший час року, і вартість прокату машини типу Джип становить лише ₴894 на день. Вартість оренди авто категорії Джип зазвичай На 50% дешевше середньої вартості оренди авто у м. Будапешт. Середня вартість прокату авто в м. Будапешт варіюється залежно від таких факторів, як попит, популярність моделі та термін бронювання.

Середня ціна оренди в м. Будапешт, Угорщини — ₴3 976, а найвигідніший час для прокату авто категорії фургон в м. Будапешт, Угорщини – це жовтня. У цьому місяці ціни на 26% нижчі, ніж у будь-який інший час року, і вартість прокату машини типу фургон становить лише ₴2 978 на день. Вартість оренди авто категорії фургон зазвичай на 1% дорожче за середньої вартості оренди авто у м. Будапешт. Середня вартість прокату авто в м. Будапешт варіюється залежно від таких факторів, як попит, популярність моделі та термін бронювання.


Агентства із прокату авто в м. Будапешт

Усі найбільші агентства із прокату авто у м. Будапешт, Budapest

BUCHBINDER

3 пункти прокату
Опис

Чистота

8,0

Комфорт

8,0

Загальна оцінка

8,0

Отримання/повернення

6,0

Ціна/якість

10,0

GREEN MOTION

4 пункти прокату
Опис

Чистота

9,5

Комфорт

8,0

Загальна оцінка

7,5

Отримання/повернення

7,5

Ціна/якість

8,0

Hertz

3 пункти прокату
Опис

Чистота

8,5

Комфорт

7,9

Загальна оцінка

7,2

Отримання/повернення

7,1

Ціна/якість

7,1

Europcar

4 пункти прокату
Опис

Чистота

7,0

Комфорт

6,0

Загальна оцінка

7,0

Отримання/повернення

7,0

Ціна/якість

6,0

Enterprise Rent-A-Car

3 пункти прокату
Опис

Чистота

10,0

Комфорт

8,9

Загальна оцінка

6,9

Отримання/повернення

5,9

Ціна/якість

6,9

Budget

2 пункти прокату
Опис

Чистота

7,4

Комфорт

7,1

Загальна оцінка

6,8

Отримання/повернення

6,0

Ціна/якість

6,0

Sixt

9 пунктів прокату
Опис

Чистота

6,4

Комфорт

6,4

Загальна оцінка

6,4

Отримання/повернення

6,2

Ціна/якість

6,0

Avis

3 пункти прокату
Опис

Чистота

2,0

Комфорт

2,0

Загальна оцінка

2,0

Отримання/повернення

2,0

Ціна/якість

2,0

Будапешт – орендуйте машину поблизу одного з популярних готелів

Будапешт: найбільш популярні готелі регіону

Оренда авто в м. Будапешт — поширені запитання

Дізнайтеся все, що потрібно знати про оренду авто в регіоні Будапешт, і добре підготуйтеся до наступної поїздки.

Чи стягують агенції у м. Будапешт, Угорщина плату за скасування оренди автомобіля?

Якщо ви хочете взяти автомобіль напрокат у м. Будапешт, то зауважте, що більшість місцевих агенцій не стягує плати за скасування. momondo не встановлює ці правила, але може допомогти вам знайти чудові пропозиції з оренди авто у місті Будапешт – лише не забудьте перевірити умови скасування, перш ніж що-небудь забронювати.

Який автомобіль варто орендувати у м. Будапешт, якщо я планую поїздку на січень?

Більшість мандрівників до м. Будапешт, які запланували подорож на січень, надають перевагу автомобілям класу стандарт. За кермом такого авто ви почуватиметеся впевнено – січень зазвичай тут характеризується середньою температурою 1 °C та опадами близько 30 мм на місяць. Це ідеальний тип авто в оренду для мокрих доріг і за температур трохи вище нуля. Оренда авто класу Стандарт у м. Будапешт коштує в середньому ₴725/день.

Які обмеження швидкості діють у м. Будапешт, Угорщина?

У м. Будапешт діє обмеження швидкості 50 км/год, яке також поширюється на довколишні міста та селища. Максимальна швидкість руху в передмісті та на автомагістралях складає 90 км/год та 130 км/год відповідно. Якщо ви плануєте орендувати автомобіль у м. Будапешт, обов'язково візьміть до уваги ці обмеження.

Яка прокатна агенція має авто моделі Toyota C-HR у м. Будапешт?

Яка погода у м. Будапешт, Угорщина цього місяця (грудень)?

Цього місяця (Будапешт) у м. грудень в середньому випадає 40 мм опадів, а середня температура становить 1 °C. Ця інформація може допомогти вам вибрати найвідповідніше авто в оренду для вашої подорожі до м. Будапешт.

Чи погода у м. Будапешт така сама, як на території решти регіону Budapest?

Якщо відправна точка вашої автомобільної мандрівки регіоном Budapest – це Будапешт, то зауважте, що цього місяця (грудень) температура тут зазвичай складає близько 1 °C, а очікувана кількість опадів – 40 мм.

Коли востаннє оновлено на momondo ціни в категорії авто з розташуванням Будапешт?

Ціни на варіанти в категорії авто з розташуванням Будапешт оновлено сьогодні.

Скільки операторів можна знайти на momondo, щоб вибрати авто з розташуванням Будапешт?

З місяця грудня 2023 року кількість операторів у категорії авто з розташуванням Будапешт становить 93.

В якому віці дозволено орендувати авто в пункті Будапешт?

Інші країни можуть мати інший мінімальний вік для водіїв, Будапешт також. У багатьох країнах Євросоюзу мінімальний вік для водіїв становить 18 років. Як правило, орендувати авто за кордоном можливо у віці від 21 року. А якщо вам менше ніж 25 років, може застосовуватися додатковий збір за недосвідченого водія. Ми рекомендуємо ознайомитися з правилами обраної прокатної агенції перед бронюванням.

Які документи чи посвідчення особи мені потрібні, щоб орендувати авто в пункті Будапешт?

Під час оренди авто в пункті Будапешт усі водії повинні мати дійсні посвідчення водія. Якщо посвідчення водія написане іншою мовою, ніж мова країни, де здійснюється оренда, може знадобитися міжнародне посвідчення водія, щоб уникнути ризику можливих штрафів. Якщо ви орендуєте авто за кордоном, вам також може знадобитися надати підтвердження зворотної подорожі та відомості про житло під час вашого перебування. Рекомендується перевірити цю інформацію з прокатною агенцією, де ви бронюєте.


Переваги momondo

Чому варто скористатися momondo, щоб забронювати авто напрокат у м. Будапешт?

momondo знаходить і порівнює тисячі сайтів прокату авто, щоб запевнити вам найкращий вибір авто та політик оренди в м. Будапешт. Пошук авто в оренду швидкий і безкоштовний, отже варто скористатися momondo для бронювання.

Як momondo допоможе мені знайти найкращу пропозицію прокату авто в м. Будапешт?

Фільтрування на momondo допоможе вам знайти найкращий варіант авто на прокат у м. Будапешт. Можна звузити пошук за ціною та функціями карти, а також відфільтрувавши за паливом або політиками пробігу серед багатьох інших наявних фільтрів.

Чи momondo показує пропозиції оренди авто в м. Будапешт із безкоштовним скасуванням?

Так, на momondo дійсно є фільтр, щоб висвітлити лише пропозиції прокату авто з безкоштовним скасуванням. Цей фільтр на momondo можна застосувати до всіх пошуків авто напрокат, включно з прокатом у м. Будапешт.

Чи на momondo можна взяти авто напрокат зі справедливою паливною політикою у м. Будапешт?

Так, на momondo є фільтр для справедливої паливної політики в агенціях прокату авто в м. Будапешт.

Чи на momondo можна знайти агенцію прокату в м. Будапешт, що пропонує ретельне прибирання?

Так, momondo показує пропозиції з послугами ретельного прибирання автомобілів напрокат у м. Будапешт.

Чи на momondo можна шукати авто напрокат у м. Будапешт із необмеженим пробігом?

Безперечно. На momondo можна фільтрувати пропозиції прокату авто в м. Будапешт зокрема за необмеженим пробігом.


Найпростіший спосіб керувати поїздкою (Будапешт)

З нами легко планувати, організовувати та подорожувати з друзями чи родиною. Сервіс "Поїздки" безкоштовний і доступний незалежно від того, де ви бронюєте.