Актуальні пропозиції
Аналітика
Порівняння транспортних засобів
Каталог агенцій
Поширені запитання

Гранаділья-де-Абона, Канарські острови – прокат авто

Шукаєте недороге авто в оренду у м. Гранаділья-де-Абона, Канарські острови? Виберіть найвигіднішу пропозицію прямо зараз!

Вік водія: 26-65
вт 30/7
вт 6/8

Дізнавайтеся пропозиції від агенцій у понад 70 000 пунктах прокату.

Проголосовано за переможця конкурсу найкращих додатків Європи для подорожей 2023 року
Заощаджуйте на оренді авто з momondo
Недорогий прокат автомобілів
Недорогий прокат автомобілів
Перегляньте пропозиції від агенцій у понад 70 000 пунктах прокату.
Прозорі ціни
Прозорі ціни
Жодних прикрих сюрпризів – дізнавайтеся загальну вартість відразу.
Гнучке бронювання
Гнучке бронювання
Знайдіть авто з можливістю безплатного скасування та додатковим прибиранням.
Сповіщення про ціну
Сповіщення про ціну
Ще не готові бронювати? , щоб стежити за цінами.

Найкращі пропозиції з прокату авто у м. Гранаділья-де-Абона, Канарські острови

Знайдіть нижче найвигідніші пропозиції з оренди різноманітних популярних типів авто – Гранаділья-де-Абона, Канарські острови

Статистики та тенденції оренди авто у м. Гранаділья-де-Абона

Корисні статистики, щоб допомогти вам забронювати ідеальне авто напрокат у м. Гранаділья-де-Абона

У якій прокатній агенції м. Гранаділья-де-Абона найнижчі ціни?

Як правило, найдешевші пропозиції оренди авто у м. Гранаділья-де-Абона пропонує агенція Goldcar Rental SP. У разі бронювання авто в агенції Goldcar Rental SP ви можете знайти авто напрокат за ціною вже від ₴292 на день. Середня вартість оренди автомобіля у м. Гранаділья-де-Абона становить ₴459 на день.

Які авто мають попит серед мандрівників, які відвідують м. Гранаділья-де-Абона?

Авто типу Volkswagen Polo, які можна орендувати у м. Гранаділья-де-Абона у середньому за ₴812 на день (а іноді лише за ₴628 на день), — найбільш популярний варіант серед наших користувачів. Ще одна поширена модель, яку часто орендують у м. Гранаділья-де-Абона – це Citroen C1. У середньому вона коштуватиме ₴820 на добу, а якщо пощастить — лише ₴819 на добу.

Вигідна оренда авто у м. Гранаділья-де-Абона, Канарські острови, знайдена на momondo

Гранаділья-де-Абона: знайдіть авто напрокат, яке підходить вам якнайкраще

Невеликі авто

₴517 - ₴1 501

Усі категорії авто

₴603 - ₴1 688

Середня ціна оренди в м. Гранаділья-де-Абона, Іспанії — ₴950, а найвигідніший час для прокату авто категорії невеликі авто в м. Гранаділья-де-Абона, Іспанії – це червня. У цьому місяці ціни на 46% нижчі, ніж у будь-який інший час року, і вартість прокату машини типу невеликі авто становить лише ₴517 на день. Вартість оренди авто категорії невеликі авто зазвичай На 18% дешевше середньої вартості оренди авто у м. Гранаділья-де-Абона. Середня вартість прокату авто в м. Гранаділья-де-Абона варіюється залежно від таких факторів, як попит, популярність моделі та термін бронювання. Нижче наведено найкращі ціни на авто категорії невеликі авто у м. Гранаділья-де-Абона, знайдені на momondo за останній тиждень.

Середня ціна оренди в м. Гранаділья-де-Абона, Іспанії — ₴1 147, а найвигідніший час для прокату авто категорії середні авто в м. Гранаділья-де-Абона, Іспанії – це червня. У цьому місяці ціни на 60% нижчі, ніж у будь-який інший час року, і вартість прокату машини типу середні авто становить лише ₴461 на день. Вартість оренди авто категорії середні авто зазвичай На 1% дешевше середньої вартості оренди авто у м. Гранаділья-де-Абона. Середня вартість прокату авто в м. Гранаділья-де-Абона варіюється залежно від таких факторів, як попит, популярність моделі та термін бронювання. Нижче наведено найкращі ціни на авто категорії середні авто у м. Гранаділья-де-Абона, знайдені на momondo за останній тиждень.

Середня ціна оренди в м. Гранаділья-де-Абона, Іспанії — ₴657, а найвигідніший час для прокату авто категорії Джип в м. Гранаділья-де-Абона, Іспанії – це вересня. У цьому місяці ціни на 31% нижчі, ніж у будь-який інший час року, і вартість прокату машини типу Джип становить лише ₴458 на день. Вартість оренди авто категорії Джип зазвичай На 43% дешевше середньої вартості оренди авто у м. Гранаділья-де-Абона. Середня вартість прокату авто в м. Гранаділья-де-Абона варіюється залежно від таких факторів, як попит, популярність моделі та термін бронювання. Нижче наведено найкращі ціни на авто категорії Джип у м. Гранаділья-де-Абона, знайдені на momondo за останній тиждень.

Середня ціна оренди в м. Гранаділья-де-Абона, Іспанії — ₴1 166, а найвигідніший час для прокату авто категорії кабріолет в м. Гранаділья-де-Абона, Іспанії – це червня. У цьому місяці ціни на 3% нижчі, ніж у будь-який інший час року, і вартість прокату машини типу кабріолет становить лише ₴1 132 на день. Вартість оренди авто категорії кабріолет зазвичай на 2% дорожче за середньої вартості оренди авто у м. Гранаділья-де-Абона. Середня вартість прокату авто в м. Гранаділья-де-Абона варіюється залежно від таких факторів, як попит, популярність моделі та термін бронювання.

Fiat 500
або подібне (Міні)
До 2 пасажирів

₴385/день

29 вер. – 28 жов.
Fiat 500
Opel Corsa
або подібне (Економ)
До 2 пасажирів

₴406/день

29 вер. – 28 жов.
Opel Corsa

Агентства із прокату авто в м. Гранаділья-де-Абона

Усі найбільші агентства із прокату авто у м. Гранаділья-де-Абона, Канарські острови

Goldcar Rental SP

1 пункт прокату
Опис

Чистота

10,0

Комфорт

10,0

Загальна оцінка

10,0

Отримання/повернення

10,0

Ціна/якість

10,0

Turisprime

1 пункт прокату
Опис

Чистота

10,0

Комфорт

10,0

Загальна оцінка

10,0

Отримання/повернення

10,0

Ціна/якість

10,0

Budget

1 пункт прокату
Опис

Чистота

9,1

Комфорт

8,7

Загальна оцінка

9,1

Отримання/повернення

9,1

Ціна/якість

8,3

Europcar

1 пункт прокату
Опис

Чистота

7,0

Комфорт

7,0

Загальна оцінка

7,0

Отримання/повернення

7,0

Ціна/якість

7,0

Enterprise Rent-A-Car

1 пункт прокату

Avis

1 пункт прокату
Опис

Чистота

5,0

Комфорт

5,0

Загальна оцінка

2,0

Отримання/повернення

2,0

Ціна/якість

3,0

Ok Mobility

1 пункт прокату
Опис

Чистота

5,3

Комфорт

6,0

Загальна оцінка

2,0

Отримання/повернення

2,0

Ціна/якість

2,0

Atesa

1 пункт прокату

Що потрібно знати про прокат авто в м. Гранаділья-де-Абона

Огляд вигідних пропозицій, популярних компаній з прокату, а також найкращих типів авто для подорожі в м. Гранаділья-де-Абона

Популярні типи авто

Compact, Mini, Economy

Найдешевше авто напрокат

₴532

Найпопулярніша модель

Volkswagen Polo
Прокатні агенції в м. Гранаділья-де-Абона за останні 72 години пропонували такі типи авто: Compact, Mini, Economy.
Найнижча ціна на оренду авто у м. Гранаділья-де-Абона – ₴532/день. Середня ціна у цій місцевості починається від ₴910/день.
Найпопулярніша модель авто в оренду в м. Гранаділья-де-Абона за останні 7 днів – Volkswagen Polo. Нашим користувачам також подобається Citroen C1 як варіант.

Оренда авто в м. Гранаділья-де-Абона — поширені запитання

Дізнайтеся все, що потрібно знати про оренду авто в регіоні Гранаділья-де-Абона, і добре підготуйтеся до наступної поїздки.

Чи стягують агенції у м. Гранаділья-де-Абона, Іспанія плату за скасування оренди автомобіля?

Більшість агенцій з оренди автомобілів у м. Гранаділья-де-Абона пропонує безкоштовне скасування. Цікавитеся, чи є штраф у Europcar, Goldcar Rental SP або Turisprime? На momondo завжди повідомляється, чи стягує компанія плату з мандрівників, плани яких змінилися в останню хвилину.

Які обмеження швидкості діють у м. Гранаділья-де-Абона, Іспанія?

У м. Гранаділья-де-Абона діє обмеження швидкості 50 км/год, яке також поширюється на довколишні міста та селища. Максимальна швидкість руху в передмісті та на автомагістралях складає 100 км/год та 120 км/год відповідно. Якщо ви плануєте орендувати автомобіль у м. Гранаділья-де-Абона, обов'язково візьміть до уваги ці обмеження.

Чи погода у м. Гранаділья-де-Абона така сама, як на території решти регіону Канарські острови?

Якщо відправна точка вашої автомобільної мандрівки регіоном Канарські острови – це Гранаділья-де-Абона, то зауважте, що цього місяця (липень) температура тут зазвичай складає близько 23 °C, а очікувана кількість опадів – 0,2 мм.

Коли востаннє оновлено на momondo ціни в категорії авто з розташуванням Гранаділья-де-Абона?

Ціни на варіанти в категорії авто з розташуванням Гранаділья-де-Абона оновлено сьогодні.

Скільки операторів можна знайти на momondo, щоб вибрати авто з розташуванням Гранаділья-де-Абона?

З місяця липня 2024 року є декілька операторів (13) у категорії авто з розташуванням Гранаділья-де-Абона.

В якому віці дозволено орендувати авто в пункті Гранаділья-де-Абона?

Інші країни можуть мати інший мінімальний вік для водіїв, Гранаділья-де-Абона також. У багатьох країнах Євросоюзу мінімальний вік для водіїв становить 18 років. Щоб орендувати авто за кордоном, мінімальний вік зазвичай становить 21 рік. А якщо вам менше ніж 25 років, може застосовуватися додатковий збір за недосвідченого водія. Ми радимо ознайомитися з правилами обраної прокатної агенції, перш ніж бронювати.

Які документи чи посвідчення особи мені потрібні, щоб орендувати авто в пункті Гранаділья-де-Абона?

Щоб орендувати авто в пункті Гранаділья-де-Абона, усі водії повинні пред’явити дійсні посвідчення водія. Якщо посвідчення водія написане іншою мовою, ніж мова країни, де здійснюється оренда, потрібне міжнародне посвідчення водія. Воно може знадобитися, щоб уникнути ризику можливих штрафів. Якщо ви орендуєте авто за кордоном, вам також може знадобитися надати підтвердження зворотної подорожі та відомості про житло під час вашого перебування. Завжди варто перевірити це в прокатній агенції, де ви бронюєте.


Переваги momondo

Чому варто скористатися momondo, щоб забронювати авто напрокат у м. Гранаділья-де-Абона?

Використання momondo, щоб забронювати авто напрокат у м. Гранаділья-де-Абона, може заощадити вам час і гроші. momondo здійснює пошук на тисячах сайтів та пунктів прокату авто, щоб запевнити вам широкий вибір авто та варіантів прокату.

Як momondo допоможе мені знайти найкращу пропозицію прокату авто в м. Гранаділья-де-Абона?

Завдяки фільтрам momondo знайти чудовий прокат авто в м. Гранаділья-де-Абона – легше. Будь то ціна, тип автомобіля, зручності чи політики, momondo дозволяє вам уточнити пошук за допомогою цих та інших фільтрів, щоб знайти найкращу для вас пропозицію.

Чи momondo показує пропозиції оренди авто в м. Гранаділья-де-Абона із безкоштовним скасуванням?

Безкоштовне скасування – політика, яку на momondo можна фільтрувати для пошуків авто напрокат у м. Гранаділья-де-Абона і всіх інших розташуваннях. Доступність може залежати від місця розташування.

Чи на momondo можна взяти авто напрокат зі справедливою паливною політикою у м. Гранаділья-де-Абона?

momondo зокрема дозволяє шукати авто напрокат у м. Гранаділья-де-Абона зі справедливою паливною політикою.

Чи на momondo можна знайти агенцію прокату в м. Гранаділья-де-Абона, що пропонує ретельне прибирання?

Так, momondo може показати вам конкретні пропозиції, що включають ретельне прибирання, в агенціях оренди в м. Гранаділья-де-Абона.

Чи на momondo можна шукати авто напрокат у м. Гранаділья-де-Абона із необмеженим пробігом?

Безперечно. На momondo можна фільтрувати пропозиції прокату авто в м. Гранаділья-де-Абона зокрема за необмеженим пробігом.


Найпростіший спосіб керувати поїздкою (Гранаділья-де-Абона)

З нами легко планувати, організовувати та подорожувати з друзями чи родиною. Сервіс "Поїздки" безкоштовний і доступний незалежно від того, де ви бронюєте.

Дізнаватися про зниження цін

Щоденні листи про змінення цін — тільки з послугою сповіщення про ціну.
вт 30/7
Опівдні
вт 6/8
Опівдні
Хочу отримувати спецпропозиції momondo

Гранаділья-де-Абона: знайдіть кращі варіанти житла