Лісабон – прокат авто

Шукаєте недороге авто в оренду у м. Лісабон? Виберіть найвигіднішу пропозицію прямо зараз!

Лісабон, Португалія
6 груд. — 13 груд.
Лісабон, Португалія
ср 6/12
Опівдні
ср 13/12
Опівдні
Вік водія:

Дізнавайтеся пропозиції від агенцій у понад 70 000 пунктах прокату.

Статистики та тенденції оренди авто у м. Лісабон

Корисні статистики, щоб допомогти вам забронювати ідеальне авто напрокат у м. Лісабон

У якій прокатній агенції м. Лісабон найнижчі ціни?

Як правило, найдешевші пропозиції оренди авто у м. Лісабон пропонує агенція BRAVACAR . У разі бронювання авто в агенції BRAVACAR ви можете знайти авто напрокат за ціною вже від ₴123 на день. Середня вартість оренди автомобіля у м. Лісабон становить ₴123 на день.

У якої агенції м. Лісабон найбільше пунктів прокату?

У агенції keddy by Europcar найбільше пунктів прокату з усіх прокатних агенцій м. Лісабон – 17 пунктів.

Які авто мають попит серед мандрівників, які відвідують м. Лісабон?

Орендуючи автомобіль у м. Лісабон, більшість наших користувачів вибирають Opel Astra за ціною в середньому ₴540 на день. На другому місці за популярністю – Fiat 500. Середня вартість прокату цієї моделі становить ₴535 на день. Дехто з наших користувачів знайшов прокат авто типу Opel Astraу м. Лісабон лише за ₴529, а Fiat 500 – за ₴222 на день.

Найкращі пропозиції з прокату авто у м. Лісабон

Знайдіть нижче найвигідніші пропозиції з оренди різноманітних популярних типів авто – Лісабон

Вигідна оренда авто у м. Лісабон, знайдена на momondo

Лісабон: знайдіть авто напрокат, яке підходить вам якнайкраще

Невеликі cars

₴376 - ₴2 057

Усі категорії авто

₴470 - ₴3 697

Середня ціна оренди в м. Лісабон, Португалії — ₴1 179, а найвигідніший час для прокату авто категорії невеликі car в м. Лісабон, Португалії – це січня. У цьому місяці ціни на 69% нижчі, ніж у будь-який інший час року, і вартість прокату машини типу невеликі car становить лише ₴376 на день. Вартість оренди авто категорії невеликі car зазвичай На 48% дешевше середньої вартості оренди авто у м. Лісабон. Середня вартість прокату авто в м. Лісабон варіюється залежно від таких факторів, як попит, популярність моделі та термін бронювання. Нижче наведено найкращі ціни на авто категорії невеликі car у м. Лісабон, знайдені на momondo за останній тиждень.

Середня ціна оренди в м. Лісабон, Португалії — ₴1 723, а найвигідніший час для прокату авто категорії середні car в м. Лісабон, Португалії – це лютого. У цьому місяці ціни на 79% нижчі, ніж у будь-який інший час року, і вартість прокату машини типу середні car становить лише ₴373 на день. Вартість оренди авто категорії середні car зазвичай На 24% дешевше середньої вартості оренди авто у м. Лісабон. Середня вартість прокату авто в м. Лісабон варіюється залежно від таких факторів, як попит, популярність моделі та термін бронювання. Нижче наведено найкращі ціни на авто категорії середні car у м. Лісабон, знайдені на momondo за останній тиждень.

Середня ціна оренди в м. Лісабон, Португалії — ₴4 389, а найвигідніший час для прокату авто категорії великі car в м. Лісабон, Португалії – це листопада. У цьому місяці ціни на 65% нижчі, ніж у будь-який інший час року, і вартість прокату машини типу великі car становить лише ₴1 565 на день. Вартість оренди авто категорії великі car зазвичай на 49% дорожче за середньої вартості оренди авто у м. Лісабон. Середня вартість прокату авто в м. Лісабон варіюється залежно від таких факторів, як попит, популярність моделі та термін бронювання.

Середня ціна оренди в м. Лісабон, Португалії — ₴1 742, а найвигідніший час для прокату авто категорії Джип в м. Лісабон, Португалії – це листопада. У цьому місяці ціни на 78% нижчі, ніж у будь-який інший час року, і вартість прокату машини типу Джип становить лише ₴395 на день. Вартість оренди авто категорії Джип зазвичай На 23% дешевше середньої вартості оренди авто у м. Лісабон. Середня вартість прокату авто в м. Лісабон варіюється залежно від таких факторів, як попит, популярність моделі та термін бронювання. Нижче наведено найкращі ціни на авто категорії Джип у м. Лісабон, знайдені на momondo за останній тиждень.

Середня ціна оренди в м. Лісабон, Португалії — ₴1 572, а найвигідніший час для прокату авто категорії кабріолет в м. Лісабон, Португалії – це червня. У цьому місяці ціни на 58% нижчі, ніж у будь-який інший час року, і вартість прокату машини типу кабріолет становить лише ₴662 на день. Вартість оренди авто категорії кабріолет зазвичай На 30% дешевше середньої вартості оренди авто у м. Лісабон. Середня вартість прокату авто в м. Лісабон варіюється залежно від таких факторів, як попит, популярність моделі та термін бронювання.

Renault Mégane
або подібне (Компакт)
До 4 пасажирів

₴181/день

4 груд. – 22 груд.
Renault Mégane
Citroen C3
або подібне (Економ)
До 2 пасажирів

₴208/день

9 груд. – 14 груд.
Citroen C3

Агентства із прокату авто в м. Лісабон

Усі найбільші агентства із прокату авто у м. Лісабон

Enterprise Rent-A-Car

3 пункти прокату
Опис

Чистота

9,5

Комфорт

8,2

Загальна оцінка

8,5

Отримання/повернення

8,2

Ціна/якість

8,5

Sixt

4 пункти прокату
Опис

Чистота

8,3

Комфорт

7,7

Загальна оцінка

7,2

Отримання/повернення

6,9

Ціна/якість

6,9

Avis

5 пунктів прокату
Опис

Чистота

8,1

Комфорт

8,0

Загальна оцінка

6,8

Отримання/повернення

6,4

Ціна/якість

6,6

Budget

3 пункти прокату
Опис

Чистота

7,9

Комфорт

7,5

Загальна оцінка

6,4

Отримання/повернення

6,1

Ціна/якість

6,3

DRIVEONHOLIDAYS

3 пункти прокату
Опис

Чистота

6,2

Комфорт

6,5

Загальна оцінка

6,5

Отримання/повернення

6,0

Ціна/якість

6,5

Europcar

10 пунктів прокату
Опис

Чистота

8,1

Комфорт

7,2

Загальна оцінка

6,3

Отримання/повернення

6,1

Ціна/якість

6,2

keddy by Europcar

17 пунктів прокату

Free2Move

10 пунктів прокату

Лісабон – орендуйте машину поблизу одного з популярних готелів

Лісабон: найбільш популярні готелі регіону

Оренда авто в м. Лісабон — поширені запитання

Дізнайтеся все, що потрібно знати про оренду авто в регіоні Лісабон, і добре підготуйтеся до наступної поїздки.

Чи стягують агенції у м. Лісабон, Португалія плату за скасування оренди автомобіля?

Кожна агенція з прокату автомобілів у м. Лісабон має власну політику скасування. У результатах пошуку авто на momondo завжди повідомляється, чи стягує компанія плату за скасування бронювання. Більшість мандрівників до м. Лісабон беруть авто напрокат у Hertz, Budget або SADORENT – можливо, вам теж буде цікаво дізнатися про їхні правила скасування.

Які обмеження швидкості діють у м. Лісабон, Португалія?

Бронюючи авто напрокат у м. Лісабон, пам'ятайте про швидкісний ліміт 50 км/год. Обмеження швидкості на будь-яких приміських дорогах і магістралях у м. Лісабон складають 100 км/год та 120 км/год відповідно. Уважно стежте за дорожніми знаками, оскільки ці обмеження можуть змінюватися залежно від того, у якій частині м. Лісабон ви перебуваєте.

Яка прокатна агенція має авто моделі Fiat 500C у м. Лісабон?

Яка погода у м. Лісабон, Португалія цього місяця (листопад)?

Тим, хто шукає автомобіль напрокат у м. Лісабон цього місяця (листопад), повідомляємо: середня температура тут становить близько 15 °C, а кількість опадів – 107 мм. Сподіваємося, що це допоможе вам вибрати авто, яке цілком відповідатиме вашим потребам і погодним умовам.

Чи погода у м. Лісабон така сама, як на території решти регіону Лісабон?

Тим, хто бажає орендувати авто в м. Лісабон для подорожі прилеглими районами, буде корисно знати, що температура в регіоні Лісабон протягом цього місяця (листопад) зазвичай становить близько 15 °C з кількістю опадів 107 мм.

Коли востаннє оновлено на momondo ціни в категорії авто з розташуванням Лісабон?

Ціни в категорії авто з розташуванням Лісабон оновлюються кожного дня.

Скільки операторів можна знайти на momondo, щоб вибрати авто з розташуванням Лісабон?

З місяця листопада 2023 року є декілька операторів (195) у категорії авто з розташуванням Лісабон.

В якому віці дозволено орендувати авто в пункті Лісабон?

Інші країни можуть мати інші вимоги щодо віку водія, Лісабон також. У декількох країнах Євросоюзу мінімальний вік для водіїв становить 18 років. Загалом, вам повинно бути принаймні 21 рік, щоб орендувати авто за кордоном. А якщо вам менше ніж 25 років, можливо, прийдеться заплатити додатковий збір за недосвідченого водія. Рекомендується переглянути правила обраної прокатної агенції перед бронюванням.

Які документи чи посвідчення особи мені потрібні, щоб орендувати авто в пункті Лісабон?

Під час оренди авто в пункті Лісабон усі водії повинні пред’явити дійсні посвідчення водія. Якщо посвідчення водія написане іншою мовою, ніж мова країни, де здійснюється оренда, потрібне міжнародне посвідчення водія. Воно може знадобитися, щоб уникнути ризику можливих штрафів. Якщо ви орендуєте за кордоном, вам також може знадобитися надати підтвердження зворотної подорожі та відомості про житло під час вашого перебування. Завжди варто проконсультуватися з прокатною агенцією, де ви бронюєте.


Переваги momondo

Чому варто скористатися momondo, щоб забронювати авто напрокат у м. Лісабон?

Використання momondo, щоб забронювати авто напрокат у м. Лісабон, може заощадити вам час і гроші. momondo здійснює пошук на тисячах сайтів та пунктів прокату авто, щоб запевнити вам широкий вибір авто та варіантів прокату.

Як momondo допоможе мені знайти найкращу пропозицію прокату авто в м. Лісабон?

Завдяки momondo ви можете легше знайти чудові варіанти прокату авто в м. Лісабон, уточнивши пошук за допомогою численних фільтрів. Ви можете звузити ваш вибір за ціною, типом автомобіля, розташуванням тощо.

Чи momondo показує пропозиції оренди авто в м. Лісабон із безкоштовним скасуванням?

Безкоштовне скасування – політика, яку на momondo можна фільтрувати для пошуків авто напрокат у м. Лісабон і всіх інших розташуваннях. Доступність може залежати від місця розташування.

Чи на momondo можна взяти авто напрокат зі справедливою паливною політикою у м. Лісабон?

Безперечно! momondo пропонує цю функцію для пошуку авто напрокат у м. Лісабон.

Чи на momondo можна знайти агенцію прокату в м. Лісабон, що пропонує ретельне прибирання?

Так, momondo може показати вам конкретні пропозиції, що включають ретельне прибирання, в агенціях оренди в м. Лісабон.

Чи на momondo можна шукати авто напрокат у м. Лісабон із необмеженим пробігом?

Так, на momondo можна знайти пропозиції прокату авто в м. Лісабон із необмеженим пробігом.


Найпростіший спосіб керувати поїздкою (Лісабон)

З нами легко планувати, організовувати та подорожувати з друзями чи родиною. Сервіс "Поїздки" безкоштовний і доступний незалежно від того, де ви бронюєте.