Актуальні пропозиції
Аналітика
Порівняння транспортних засобів
Каталог агенцій
Поширені запитання

Лісабон – прокат авто

Шукаєте недороге авто в оренду у м. Лісабон? Виберіть найвигіднішу пропозицію прямо зараз!

Вік водія: 26-65
пн 22/7
пн 29/7

Дізнавайтеся пропозиції від агенцій у понад 70 000 пунктах прокату.

Проголосовано за переможця конкурсу найкращих додатків Європи для подорожей 2023 року
Заощаджуйте на оренді авто з momondo
Недорогий прокат автомобілів
Недорогий прокат автомобілів
Перегляньте пропозиції від агенцій у понад 70 000 пунктах прокату.
Прозорі ціни
Прозорі ціни
Жодних прикрих сюрпризів – дізнавайтеся загальну вартість відразу.
Гнучке бронювання
Гнучке бронювання
Знайдіть авто з можливістю безплатного скасування та додатковим прибиранням.
Сповіщення про ціну
Сповіщення про ціну
Ще не готові бронювати? , щоб стежити за цінами.

Найкращі пропозиції з прокату авто у м. Лісабон

Знайдіть нижче найвигідніші пропозиції з оренди різноманітних популярних типів авто – Лісабон

Статистики та тенденції оренди авто у м. Лісабон

Корисні статистики, щоб допомогти вам забронювати ідеальне авто напрокат у м. Лісабон

У якій прокатній агенції м. Лісабон найнижчі ціни?

Як правило, найдешевші пропозиції оренди авто у м. Лісабон пропонує агенція Cheap Rent. У разі бронювання авто в агенції Cheap Rent ви можете знайти авто напрокат за ціною вже від ₴260 на день. Середня вартість оренди автомобіля у м. Лісабон становить ₴260 на день.

У якої агенції м. Лісабон найбільше пунктів прокату?

У агенції keddy by Europcar найбільше пунктів прокату з усіх прокатних агенцій м. Лісабон – 17 пунктів.

Які авто мають попит серед мандрівників, які відвідують м. Лісабон?

Орендуючи автомобіль у м. Лісабон, більшість наших користувачів вибирають Seat Arona за ціною в середньому ₴981 на день. На другому місці за популярністю – Mini Convertible. Середня вартість прокату цієї моделі становить ₴4 546 на день. Дехто з наших користувачів знайшов прокат авто типу Seat Aronaу м. Лісабон лише за ₴258, а Mini Convertible – за ₴2 506 на день.

Вигідна оренда авто у м. Лісабон, знайдена на momondo

Лісабон: знайдіть авто напрокат, яке підходить вам якнайкраще

Невеликі авто

₴343 - ₴1 475

Усі категорії авто

₴707 - ₴3 123

Середня ціна оренди в м. Лісабон, Португалії — ₴856, а найвигідніший час для прокату авто категорії невеликі авто в м. Лісабон, Португалії – це грудня. У цьому місяці ціни на 60% нижчі, ніж у будь-який інший час року, і вартість прокату машини типу невеликі авто становить лише ₴343 на день. Вартість оренди авто категорії невеликі авто зазвичай На 40% дешевше середньої вартості оренди авто у м. Лісабон. Середня вартість прокату авто в м. Лісабон варіюється залежно від таких факторів, як попит, популярність моделі та термін бронювання. Нижче наведено найкращі ціни на авто категорії невеликі авто у м. Лісабон, знайдені на momondo за останній тиждень.

Середня ціна оренди в м. Лісабон, Португалії — ₴2 248, а найвигідніший час для прокату авто категорії середні авто в м. Лісабон, Португалії – це січня. У цьому місяці ціни на 66% нижчі, ніж у будь-який інший час року, і вартість прокату машини типу середні авто становить лише ₴784 на день. Вартість оренди авто категорії середні авто зазвичай на 37% дорожче за середньої вартості оренди авто у м. Лісабон. Середня вартість прокату авто в м. Лісабон варіюється залежно від таких факторів, як попит, популярність моделі та термін бронювання. Нижче наведено найкращі ціни на авто категорії середні авто у м. Лісабон, знайдені на momondo за останній тиждень.

Середня ціна оренди в м. Лісабон, Португалії — ₴2 905, а найвигідніший час для прокату авто категорії великі авто в м. Лісабон, Португалії – це січня. У цьому місяці ціни на 72% нижчі, ніж у будь-який інший час року, і вартість прокату машини типу великі авто становить лише ₴840 на день. Вартість оренди авто категорії великі авто зазвичай на 51% дорожче за середньої вартості оренди авто у м. Лісабон. Середня вартість прокату авто в м. Лісабон варіюється залежно від таких факторів, як попит, популярність моделі та термін бронювання.

Середня ціна оренди в м. Лісабон, Португалії — ₴1 525, а найвигідніший час для прокату авто категорії Джип в м. Лісабон, Португалії – це листопада. У цьому місяці ціни на 71% нижчі, ніж у будь-який інший час року, і вартість прокату машини типу Джип становить лише ₴445 на день. Вартість оренди авто категорії Джип зазвичай на 7% дорожче за середньої вартості оренди авто у м. Лісабон. Середня вартість прокату авто в м. Лісабон варіюється залежно від таких факторів, як попит, популярність моделі та термін бронювання. Нижче наведено найкращі ціни на авто категорії Джип у м. Лісабон, знайдені на momondo за останній тиждень.

Середня ціна оренди в м. Лісабон, Португалії — ₴2 223, а найвигідніший час для прокату авто категорії люкс авто в м. Лісабон, Португалії – це листопада. У цьому місяці ціни на 1% нижчі, ніж у будь-який інший час року, і вартість прокату машини типу люкс авто становить лише ₴2 217 на день. Вартість оренди авто категорії люкс авто зазвичай на 36% дорожче за середньої вартості оренди авто у м. Лісабон. Середня вартість прокату авто в м. Лісабон варіюється залежно від таких факторів, як попит, популярність моделі та термін бронювання.

Середня ціна оренди в м. Лісабон, Португалії — ₴1 746, а найвигідніший час для прокату авто категорії кабріолет в м. Лісабон, Португалії – це січня. У цьому місяці ціни на 79% нижчі, ніж у будь-який інший час року, і вартість прокату машини типу кабріолет становить лише ₴370 на день. Вартість оренди авто категорії кабріолет зазвичай на 19% дорожче за середньої вартості оренди авто у м. Лісабон. Середня вартість прокату авто в м. Лісабон варіюється залежно від таких факторів, як попит, популярність моделі та термін бронювання.

Fiat 500
або подібне (Міні)
До 2 пасажирів

₴253/день

5 вер. – 13 вер.
Fiat 500
Citroen C3
або подібне (Економ)
До 2 пасажирів

₴313/день

5 вер. – 13 вер.
Citroen C3

Агентства із прокату авто в м. Лісабон

Усі найбільші агентства із прокату авто у м. Лісабон

Sixt

5 пунктів прокату
Опис

Чистота

8,4

Комфорт

7,9

Загальна оцінка

7,3

Отримання/повернення

7,2

Ціна/якість

7,2

DRIVEONHOLIDAYS

4 пункти прокату
Опис

Чистота

7,2

Комфорт

7,4

Загальна оцінка

7,2

Отримання/повернення

6,8

Ціна/якість

7,4

Avis

5 пунктів прокату
Опис

Чистота

7,8

Комфорт

7,8

Загальна оцінка

6,5

Отримання/повернення

6,4

Ціна/якість

6,1

Budget

3 пункти прокату
Опис

Чистота

7,8

Комфорт

7,5

Загальна оцінка

6,4

Отримання/повернення

6,1

Ціна/якість

6,3

Europcar

10 пунктів прокату
Опис

Чистота

8,2

Комфорт

7,6

Загальна оцінка

6,4

Отримання/повернення

6,1

Ціна/якість

6,0

SURPRICE CAR RENTAL

4 пункти прокату
Опис

Чистота

6,4

Комфорт

6,4

Загальна оцінка

6,2

Отримання/повернення

4,8

Ціна/якість

5,7

keddy by Europcar

17 пунктів прокату

Free2Move

10 пунктів прокату

Що потрібно знати про прокат авто в м. Лісабон

Огляд вигідних пропозицій, популярних компаній з прокату, а також найкращих типів авто для подорожі в м. Лісабон

Найпопулярніша агенція

Master Kings

Популярні типи авто

Economy, Compact, Convertible

Найдешевше авто напрокат

₴1 562

Найпопулярніша модель

Class Convertible
Найбільш популярна агенція з прокату авто в м. Лісабон, знайдена на momondo цього місяця, – Master Kings. Інші найкращі вибори прокатних агенцій – Drive4Move і Klass Wagen.
Прокатні агенції в м. Лісабон за останні 72 години пропонували такі типи авто: Economy, Compact, Convertible.
Найнижча ціна на оренду авто у м. Лісабон – ₴1 562/день. Середня ціна у цій місцевості починається від ₴2 945/день.
Найпопулярніша модель авто в оренду в м. Лісабон за останні 7 днів – Class Convertible. Нашим користувачам також подобається Seat Arona як варіант.

Оренда авто в м. Лісабон — поширені запитання

Дізнайтеся все, що потрібно знати про оренду авто в регіоні Лісабон, і добре підготуйтеся до наступної поїздки.

Яка середня ціна оренди авто у м. Лісабон, Португалія за серпень?

На вихідних ціни віраюються від ₴257 до ₴268 (дані за серпень, Лісабон). ₴1 094 є прийнятною ціною за оренду авто на тиждень у цьому регіоні (Лісабон), але наступного місяця (серпень) ви можете знайти авто вартістю від ₴865, залежно від ваших вимог.

Чи стягують агенції у м. Лісабон, Португалія плату за скасування оренди автомобіля?

Кожна агенція з прокату автомобілів у м. Лісабон має власну політику скасування. У результатах пошуку авто на momondo завжди повідомляється, чи стягує компанія плату за скасування бронювання. Більшість мандрівників до м. Лісабон беруть авто напрокат у Hertz, Budget або Global Rent A Car – можливо, вам теж буде цікаво дізнатися про їхні правила скасування.

Який автомобіль варто орендувати у м. Лісабон, якщо я планую поїздку на серпень?

Із середньою температурою 22 °C та кількістю опадів лише 29 мм, серпень – це найсприятливіший місяць, щоб взяти напрокат кабріолет. Оренда кабріолета в м. Лісабон – це чудова нагода оглянути місцевість, не турбуючись про несприятливі погодні умови. Тим не менш, перевірити прогноз перед поїздкою, щоб мати змогу змінити плани на оренду, – це завжди хороша ідея. Оренда авто класу Кабріолет у м. Лісабон коштує в середньому ₴4 514/день.

Які обмеження швидкості діють у м. Лісабон, Португалія?

Бронюючи авто напрокат у м. Лісабон, пам'ятайте про швидкісний ліміт 50 км/год. Обмеження швидкості на будь-яких приміських дорогах і магістралях у м. Лісабон складають 100 км/год та 120 км/год відповідно. Уважно стежте за дорожніми знаками, оскільки ці обмеження можуть змінюватися залежно від того, у якій частині м. Лісабон ви перебуваєте.

Яка прокатна агенція має авто моделі Peugeot 2008 у м. Лісабон?

Яка погода у м. Лісабон, Португалія цього місяця (липень)?

Тим, хто шукає автомобіль напрокат у м. Лісабон цього місяця (липень), повідомляємо: середня температура тут становить близько 23 °C, а кількість опадів – 6 мм. Сподіваємося, що це допоможе вам вибрати авто, яке цілком відповідатиме вашим потребам і погодним умовам.

Чи погода у м. Лісабон така сама, як на території решти регіону Лісабон?

Тим, хто бажає орендувати авто в м. Лісабон для подорожі прилеглими районами, буде корисно знати, що температура в регіоні Лісабон протягом цього місяця (липень) зазвичай становить близько 23 °C з кількістю опадів 6 мм.

Коли востаннє оновлено на momondo ціни в категорії авто з розташуванням Лісабон?

Ціни в категорії авто з розташуванням Лісабон оновлюються кожного дня.

Скільки операторів можна знайти на momondo, щоб вибрати авто з розташуванням Лісабон?

З місяця липня 2024 року є декілька операторів (206) у категорії авто з розташуванням Лісабон.

В якому віці дозволено орендувати авто в пункті Лісабон?

Інші країни можуть мати інші вимоги щодо віку водія, Лісабон також. У декількох країнах Євросоюзу мінімальний вік для водіїв становить 18 років. Загалом, вам повинно бути принаймні 21 рік, щоб орендувати авто за кордоном. А якщо вам менше ніж 25 років, можливо, прийдеться заплатити додатковий збір за недосвідченого водія. Рекомендується переглянути правила обраної прокатної агенції перед бронюванням.

Які документи чи посвідчення особи мені потрібні, щоб орендувати авто в пункті Лісабон?

Під час оренди авто в пункті Лісабон усі водії повинні пред’явити дійсні посвідчення водія. Якщо посвідчення водія написане іншою мовою, ніж мова країни, де здійснюється оренда, потрібне міжнародне посвідчення водія. Воно може знадобитися, щоб уникнути ризику можливих штрафів. Якщо ви орендуєте за кордоном, вам також може знадобитися надати підтвердження зворотної подорожі та відомості про житло під час вашого перебування. Завжди варто проконсультуватися з прокатною агенцією, де ви бронюєте.


Переваги momondo

Чому варто скористатися momondo, щоб забронювати авто напрокат у м. Лісабон?

Використання momondo, щоб забронювати авто напрокат у м. Лісабон, може заощадити вам час і гроші. momondo здійснює пошук на тисячах сайтів та пунктів прокату авто, щоб запевнити вам широкий вибір авто та варіантів прокату.

Як momondo допоможе мені знайти найкращу пропозицію прокату авто в м. Лісабон?

Завдяки momondo ви можете легше знайти чудові варіанти прокату авто в м. Лісабон, уточнивши пошук за допомогою численних фільтрів. Ви можете звузити ваш вибір за ціною, типом автомобіля, розташуванням тощо.

Чи momondo показує пропозиції оренди авто в м. Лісабон із безкоштовним скасуванням?

Безкоштовне скасування – політика, яку на momondo можна фільтрувати для пошуків авто напрокат у м. Лісабон і всіх інших розташуваннях. Доступність може залежати від місця розташування.

Чи на momondo можна взяти авто напрокат зі справедливою паливною політикою у м. Лісабон?

Безперечно! momondo пропонує цю функцію для пошуку авто напрокат у м. Лісабон.

Чи на momondo можна знайти агенцію прокату в м. Лісабон, що пропонує ретельне прибирання?

Так, momondo може показати вам конкретні пропозиції, що включають ретельне прибирання, в агенціях оренди в м. Лісабон.

Чи на momondo можна шукати авто напрокат у м. Лісабон із необмеженим пробігом?

Так, на momondo можна знайти пропозиції прокату авто в м. Лісабон із необмеженим пробігом.


Найпростіший спосіб керувати поїздкою (Лісабон)

З нами легко планувати, організовувати та подорожувати з друзями чи родиною. Сервіс "Поїздки" безкоштовний і доступний незалежно від того, де ви бронюєте.

Дізнаватися про зниження цін

Щоденні листи про змінення цін — тільки з послугою сповіщення про ціну.
пн 22/7
Опівдні
пн 29/7
Опівдні
Хочу отримувати спецпропозиції momondo

Лісабон: знайдіть кращі варіанти житла

Популярні типи авто в оренду у Лісабоні