Авто в оренду у м. Відень, Австрія

Шукаєте недороге авто в оренду у м. Відень, Австрія? Виберіть найвигіднішу пропозицію прямо зараз!

Відень, Австрія
22 квіт. — 29 квіт.
Те саме місце повернення
Відень, Австрія
чт 22/4
Опівдні
чт 29/4
Опівдні

Агентства із прокату авто у м. Відень

Усі найбільші агентства із прокату авто у м. Відень, Австрія
Оцінка агенції: Чудово – 8.3

Оцінка базується на 79 відгука

Оцінка агенції: Добре – 7.9

Оцінка базується на 75 відгука

Оцінка агенції: Добре – 7.8

Оцінка базується на 66 відгука

Оцінка агенції: Чудово – 9.2

Оцінка базується на 1 відгуку

Оцінка агенції: Чудово – 8.2

Оцінка базується на 21 відгука

Оцінка агенції: Чудово – 8.0

Оцінка базується на 16 відгука

Оцінка агенції: Добре – 7.8

Оцінка базується на 3 відгука

Оцінка агенції: Добре – 7.2

Оцінка базується на 11 відгука


Відстань до популярних готелів від аеропорту Відень, Австрія

Припаркуйтеся в одному з найпопулярніших готелів неподалік від пункту прокату автомобілів Віденський міжнародний аеропорт

Відень: авто в оренду

В квітень було здійснено 51 пошукових запитів на momondo щодо оренди авто в Відень.

Яких заходів вживають агенції з оренди авто в м. Відень для профілактики поширення COVID-19?

Enterprise, National, Avis та деякі інші компанії запровадили додаткове прибирання салону для профілактики поширення COVID-19 у м. Відень. Прибирання в машинах і раніше проводилося регулярно, але зараз прокатні агенції роблять усе від них залежне, щоб забезпечити ретельну санітарну обробку автомобілів. Щоб побачити всі компанії з оренди авто в м. Відень, які пропонують цю послугу, скористайтеся відповідним фільтром на сторінці пошуку momondo. У міру того, як змінюється ситуація, агенції коригують свої умови та доповнюють список послуг. Ми робимо все можливе, щоб показувати вам лише актуальну інформацію, але все ж таки просимо вас перевіряти її на сайті постачальника.

У якої агенції з прокату автомобілів у м. Відень найнижчі ціни?

Вартість оренди авто в агенції GREEN MOTION зазвичай найнижча у місті Відень і складає близько ₴1 928/день. Найвигідніша ціна, яку можна знайти у її 2 пунктах прокату у м. Відень, – це ₴586 на день.

Чи стягують агенції у м. Відень, Австрія плату за скасування оренди автомобіля?

Більшість агенцій з оренди автомобілів у м. Відень, із якими ми співпрацюємо, пропонує безкоштовне скасування. Це означає, що якщо ваші плани раптово зміняться, значна кількість компаній з прокату авто у м. Відень, наприклад, Enterprise, National та Avis, найімовірніше, не стягуватиме плати за скасування, залежно від того, наскільки заздалегідь ви скасовуєте замовлення.

Скільки пунктів прокату авто має агенція BUCHBINDER у м. Відень?

У м. Відень, Австрія агенція BUCHBINDER має 4 пункти прокату, де користувачі momondo зазвичай можуть орендувати авто за ціною близько ₴1 984 на день.

Які обмеження швидкості діють у м. Відень, Австрія?

Якщо на дорожніх знаках не вказано інше, то обмеження швидкості у м. Відень дорівнює 50 км/год. У передмістях м. Відень також діє швидкісний ліміт 100 км/год, який суворо дотримується. Якщо ви опинилися на шосе у м. Відень, то майте на увазі, що максимальна дозволена швидкість зазвичай становить 100 км/год.

Яка погода у м. Відень, Австрія цього місяця (квітень)?

Тим, хто шукає автомобіль напрокат у м. Відень цього місяця (квітень), повідомляємо: середня температура тут становить близько 12 °C, а кількість опадів – 39 мм. Сподіваємося, що це допоможе вам вибрати авто, яке цілком відповідатиме вашим потребам і погодним умовам.

Яке авто рекомендує орендувати momondo, якщо мандрівку заплановано на квітень?

Середня за квітень температура та кількість опадів у м. Відень загалом не впливають на вибір авто напрокат. Хоча користувачі momondo часто шукають конкретні марки машин для оренди в м. Відень. Мандрівники, яким важлива ціна оренди, у м. Відень зазвичай беруть напрокат невеликі авто – саме вони зазвичай найдешевші. Прикладами таких машин в оренду можуть бути Ford Focus, Volkswagen Golf та Opel Corsa.

Чи погода у м. Відень така сама, як на території решти регіону Vienna?

Погода у регіоні Vienna цього місяця (квітень) зазвичай така: середня температура – 12 °C, а очікувана кількість опадів – 39 мм. Це варто взяти до уваги тим, хто бажає орендувати машину та вирушити в автомобільну подорож навколо м. Відень.


Австрія: прокат авто в інших містах


Авто напрокат в аеропортах м. Відень

Забронюйте машину в іншому аеропорту м. Відень

Почніть планувати поїздку у м. Відень