Авто в оренду – Закопане, Польща

Шукаєте недороге авто в оренду у м. Закопане, Польща? Виберіть найвигіднішу пропозицію прямо зараз!

Закопане, Польща
23 жов. — 30 жов.
Те саме місце повернення
Закопане, Польща
сб 23/10
Опівдні
сб 30/10
Опівдні
Вік водія:

Агентства із прокату авто у м. Закопане

Усі найбільші агентства із прокату авто у м. Закопане, Польща
3 пункту прокату
1 пункт прокату
1 пункт прокату
1 пункт прокату
1 пункт прокату
1 пункт прокату
1 пункт прокату
1 пункт прокату

Відстань до популярних готелів від аеропорту Закопане, Польща

Припаркуйтеся в одному з найпопулярніших готелів неподалік від пункту прокату автомобілів Краків Міжнародний аеропорт імені Яна Павла II Краків-Баліце

Закопане: авто в оренду

42 користувачів шукали оренду авто в Закопане через momondo в жовтень.

Які обмеження швидкості діють у м. Закопане, Польща?

У м. Закопане діє обмеження швидкості 50 км/год, яке також поширюється на довколишні міста та селища. Максимальна швидкість руху в передмісті та на автомагістралях складає 100 км/год та 140 км/год відповідно. Якщо ви плануєте орендувати автомобіль у м. Закопане, обов'язково візьміть до уваги ці обмеження.

Які авто мають попит серед мандрівників, які відвідують м. Закопане?

Більшість користувачів momondo у м. Закопане орендують Ford Focus, а от Ford Fiesta — це другий за популярністю варіант за нашими даними. Якщо вас цікавить саме Ford Focus, то ціни на оренду такого авто в середньому складають ₴965 на день. Дехто з наших користувачів знайшов пропозиції щодо прокату Ford Focus у м. Закопане лише за ₴521 на день. Ford Fiesta у м. Закопане коштуватиме в середньому ₴1 000 на день, а деякі бюджетніші моделі – лише ₴534 на день.

Яка погода у м. Закопане, Польща цього місяця (жовтень)?

Протягом цього місяця (жовтень) середня температура в м. Закопане становить 1 °C, а очікувана кількість опадів – 90 мм. С подіваємося, що ця інформація стане в пригоді мандрівникам, які в м. Закопане планують орендувати авто.

Яке авто рекомендує орендувати momondo, якщо мандрівку заплановано на жовтень?

Середня за жовтень температура та кількість опадів у м. Закопане загалом не впливають на вибір авто напрокат. Хоча користувачі momondo часто шукають конкретні марки машин для оренди в м. Закопане. Мандрівники, яким важлива ціна оренди, у м. Закопане зазвичай беруть напрокат невеликі авто – саме вони зазвичай найдешевші. Прикладами таких машин в оренду можуть бути Ford Focus, Ford Fiesta та Volkswagen Polo.

Чи погода у м. Закопане така сама, як на території решти регіону Малопольське воєводство?

Тим, хто бажає орендувати авто в м. Закопане для подорожі прилеглими районами, буде корисно знати, що температура в регіоні Малопольське воєводство протягом цього місяця (жовтень) зазвичай становить близько 4 °C з кількістю опадів 65 мм.


Авто напрокат в аеропортах м. Закопане

Забронюйте машину в іншому аеропорту м. Закопане

Почніть планувати поїздку у м. Закопане