Авто в оренду – Тронгейм, Норвегія

Шукаєте недороге авто в оренду у м. Тронгейм, Норвегія? Виберіть найвигіднішу пропозицію прямо зараз!

Тронгейм, Норвегія
5 жов. — 12 жов.
Те саме місце повернення
Тронгейм, Норвегія
вт 5/10
Опівдні
вт 12/10
Опівдні
Вік водія:

Агентства із прокату авто у м. Тронгейм

Усі найбільші агентства із прокату авто у м. Тронгейм, Норвегія
1 пункт прокату
Опис

Чистота

10,0

Комфорт

10,0

Загальний рейтинг

10,0

Отримання/повернення

10,0

Ціна-якість

10,0
1 пункт прокату
Опис

Чистота

10,0

Комфорт

10,0

Загальний рейтинг

8,0

Отримання/повернення

8,0

Ціна-якість

6,0
2 пункту прокату
Опис

Чистота

7,5

Комфорт

6,5

Загальний рейтинг

6,5

Отримання/повернення

6,0

Ціна-якість

6,5
2 пункту прокату
Опис

Чистота

8,0

Комфорт

8,0

Загальний рейтинг

4,0

Отримання/повернення

4,0

Ціна-якість

6,0
3 пункту прокату
1 пункт прокату
1 пункт прокату

Відстань до популярних готелів від аеропорту Тронгейм, Норвегія

Припаркуйтеся в одному з найпопулярніших готелів неподалік від пункту прокату автомобілів Аеропорт Тронгейм Vaernes

Тронгейм: авто в оренду

141 користувачів шукали оренду авто в Тронгейм в вересень.

Яких заходів вживають агенції з оренди авто в м. Тронгейм для профілактики поширення COVID-19?

Budget, Avis, Hertz та деякі інші компанії запровадили додаткове прибирання салону для профілактики поширення COVID-19 у м. Тронгейм. Прибирання в машинах і раніше проводилося регулярно, але зараз прокатні агенції роблять усе від них залежне, щоб забезпечити ретельну санітарну обробку автомобілів. Щоб побачити всі компанії з оренди авто в м. Тронгейм, які пропонують цю послугу, скористайтеся відповідним фільтром на сторінці пошуку momondo. У міру того, як змінюється ситуація, агенції коригують свої умови та доповнюють список послуг. Ми робимо все можливе, щоб показувати вам лише актуальну інформацію, але все ж таки просимо вас перевіряти її на сайті постачальника.

Чи стягують агенції у м. Тронгейм, Норвегія плату за скасування оренди автомобіля?

Здебільшого скасувати бронювання авто в оренду у м. Тронгейм можна безкоштовно. Під час пошуку на momondo завжди можна перевірити, чи стягує вибрана прокатна агенція у м. Тронгейм плату за скасування.

Який автомобіль варто орендувати у м. Тронгейм, якщо я планую поїздку на жовтень?

Більшість мандрівників до м. Тронгейм, які запланували подорож на жовтень, надають перевагу автомобілям класу стандарт. За кермом такого авто ви почуватиметеся впевнено – жовтень зазвичай тут характеризується середньою температурою 1 °C та опадами близько 70 мм на місяць. Це ідеальний тип авто в оренду для мокрих доріг і за температур трохи вище нуля. Оренда авто класу Стандарт у м. Тронгейм коштує в середньому ₴1 875/день.

Які обмеження швидкості діють у м. Тронгейм, Норвегія?

У м. Тронгейм діє обмеження швидкості 50 км/год, яке також поширюється на довколишні міста та селища. Максимальна швидкість руху в передмісті та на автомагістралях складає 90 км/год та 110 км/год відповідно. Якщо ви плануєте орендувати автомобіль у м. Тронгейм, обов'язково візьміть до уваги ці обмеження.

Які авто мають попит серед мандрівників, які відвідують м. Тронгейм?

За нашими даними, Hyundai Accent та Volkswagen Polo мають найбільший попит серед мандрівників, які шукають авто напрокат у м. Тронгейм. Ціни на оренду Hyundai Accent у м. Тронгейм варіюються залежно від прокатної агенції, але наші користувачі виявили, що в середньому вони тримаються на рівні ₴1 624 на день, хоча й знижуються іноді до ₴571 на день. Вартість оренди Volkswagen Polo також може бути різною, але, як правило, становить близько ₴1 423 на добу (найнижчі ціни починаються від ₴650).

Яка погода у м. Тронгейм, Норвегія цього місяця (вересень)?

Цього місяця (Тронгейм) у м. вересень в середньому випадає 110 мм опадів, а середня температура становить 9 °C. Ця інформація може допомогти вам вибрати найвідповідніше авто в оренду для вашої подорожі до м. Тронгейм.

Яке авто рекомендує орендувати momondo, якщо мандрівку заплановано на вересень?

Якщо брати до уваги погоду, то вересень в м. Тронгейм зазвичай не спостерігається екстремальних температур або інших явищ, які могли б вплинути на вибір авто напрокат. Хоча, за нашими даними, користувачі momondo для оренди в м. Тронгейм найчастіше шукають машини конкретних марок. Мандрівники, яким важлива ціна оренди, у м. Тронгейм зазвичай беруть напрокат невеликі авто – саме вони зазвичай найдешевші. Прикладами таких машин в оренду можуть бути Hyundai Accent, Volkswagen Polo та Ford Focus Wagon.

Чи погода у м. Тронгейм така сама, як на території решти регіону Сер-Тренделаг?

Тим, хто бажає орендувати авто в м. Тронгейм для подорожі прилеглими районами, буде корисно знати, що температура в регіоні Сер-Тренделаг протягом цього місяця (вересень) зазвичай становить близько 9 °C з кількістю опадів 110 мм.


Норвегія: прокат авто в інших містах

Перегляньте ціни на оренди авто в містах Осло, Тромсе та Берген, Норвегія

Почніть планувати поїздку у м. Тронгейм