Оренда авто Centauro в аеропорту Аеропорт Барселона — Ель-Прат

Знаходьте й порівнюйте чудові пропозиції оренди авто від агенції Centauro в аеропорту Аеропорт Барселона — Ель-Прат

Барселона, Іспанія - Барселона — Ель-Прат (BCN)
11 жов. — 18 жов.
Те саме місце повернення
Барселона, Іспанія - Барселона — Ель-Прат (BCN)
ср 11/10
Опівдні
ср 18/10
Опівдні
Вік водія:

Пропозиції оренди авто від Centauro в аеропорту Аеропорт Барселона — Ель-Прат

Знайдіть ідеальне авто в оренду на momondo

Невеликі

₴265 - ₴1 481

Усі категорії авто

₴272 - ₴1 859

Найкращий час взяти авто класу Невеликі в оренду в агенції Centauro в аеропорту Барселона — Ель-Прат – це серпень, коли ціни у середньому тримаються на рівні ₴265 за день. ₴265 за день – це на 60% дешевше за середньорічну ціну на оренду авто класу Невеликі від агенції Centauro в аеропорту Барселона — Ель-Прат, яка своєю чергою становить ₴665. У той час, як серпень – це, можливо, найдешевший місяць, щоб взяти напрокат авто класу Невеликі від агенції Centauro в аеропорту Барселона — Ель-Прат, травень – це найдорожчий місяць. Однак навіть у цей час (травень) ви можете знайти вигідні пропозиції на автомобілі класу Невеликі в агенції Centauro залежно від того, в який день ви бронюєте.

Найкращий час взяти авто класу Джип в оренду в агенції Centauro в аеропорту Барселона — Ель-Прат – це серпень, коли ціни у середньому тримаються на рівні ₴294 за день. ₴294 за день – це на 71% дешевше за середньорічну ціну на оренду авто класу Джип від агенції Centauro в аеропорту Барселона — Ель-Прат, яка своєю чергою становить ₴1 026. У той час, як серпень – це, можливо, найдешевший місяць, щоб взяти напрокат авто класу Джип від агенції Centauro в аеропорту Барселона — Ель-Прат, травень – це найдорожчий місяць. Однак навіть у цей час (травень) ви можете знайти вигідні пропозиції на автомобілі класу Джип в агенції Centauro залежно від того, в який день ви бронюєте.


Відгуки про агенцію Centauro

10,0
ЧудовоНа основі 3 перевірених відгуків
10,0Ціна-якість
10,0Комфорт
10,0Отримання/повернення
10,0Чистота


Візьміть авто напрокат в іншій агенції в аеропорту Аеропорт Барселона — Ель-Прат

Не знайшли ідеальне авто в агенції Centauro? Порівняйте пропозиції на прокат авто від інших популярних агенцій у м. Аеропорт Барселона — Ель-Прат.

Прокатні агенції Centauro поблизу аеропорту Аеропорт Барселона — Ель-Прат

Нижче ви знайдете інформацію про всі прокатні пункти агенції Centauro біля аеропорту Аеропорт Барселона — Ель-Прат, включаючи адресу та номер телефону
Переглянути пункти агенції Centauro біля аеропорту Аеропорт Барселона — Ель-Прат
C/ Alta Ribagorza nº 30-34
+34 93- 1931844

Аеропорт Барселона — Ель-Прат: оренда авто від Centauro – поширені запитання

Скільки коштує орендувати авто в агенції Centauro в аеропорті Барселона — Ель-Прат?

Середня вартість прокату авто від агенції Centauro в аеропорті Барселона — Ель-Прат становить ₴851 на день. Проте вам може пощастити знайти пропозиції оренди авто вже від ₴423 на день, що на 58% дешевше за найвищу знайдену ціну (₴1 023).

Які авто найчастіше орендують в агенції Centauro в аеропорті Барселона — Ель-Прат?

Авто типу Compact – найпопулярніший вибір для оренди від агенції Centauro в аеропорті Барселона — Ель-Прат. Однією з причин популярності цього типу авто є ціна – у середньому ₴608 на день. Хоча 43% користувачів momondo вибирають цей тип авто, ви завжди можете орендувати інше авто відповідно до власних потреб.

Де знайти пункти оренди авто агенції Centauro в аеропорті Барселона — Ель-Прат?

Якщо ви летите до аеропорту Барселона — Ель-Прат, найближчий прокатний пункт агенції Centauro розташовано за адресою C/ Alta Ribagorza nº 30-34. Контактні дані цього прокатного пункту: +34 93- 1931844.

Чи агенція Centauro пропонує послуги трансферу або отримання авто в оренду з аеропорту Барселона — Ель-Прат (BCN)?

Так, агенція Centauro надає можливість отримати авто з аеропорту Барселона — Ель-Прат (BCN).


Найпростіший спосіб керувати поїздкою (Барселони)

З нами легко планувати, організовувати та подорожувати з друзями чи родиною. Сервіс "Поїздки" безкоштовний і доступний незалежно від того, де ви бронюєте.