Прокат авто в Бразилії

Шукаєте недороге авто в оренду в Бразилії? Знайдіть найвигіднішу пропозицію просто зараз!

Ріо-де-Жанейро, Ріо-де-Жанейро, Бразилія
30 черв. — 7 лип.
Те саме місце повернення
Ріо-де-Жанейро, Ріо-де-Жанейро, Бразилія
чт 30/6
Опівдні
чт 7/7
Опівдні
Вік водія:

Бразилія – орендуйте машину поблизу одного з популярних готелів

Бразилія: найбільш популярні готелі регіону

Car rental in Бразилія

Дізнайтеся все, що потрібно знати про оренду авто в регіоні Бразилія, і добре підготуйтеся до наступної поїздки.

Найбільше пунктів прокату автомобілів в країні (Бразилія) має агенція Localiza: їхня кількість складає 664 точки Localiza – це агенція, пункти прокату якої розміщено в усіх найцікавіших місцях країни. Наприклад, у місті Ріо-де-Жанейро є 18 точок прокату компанії Localiza.

У цій країні (Бразилія) правосторонній рух. Пам'ятайте про це, особливо якщо ви плануєте взяти автомобіль на прокат.

Бразилія посідає 120 місце з 137 за якістю доріг (станом на 2019 рік). За шкалою від 1 до 7 дороги всередині цієї країни отримали оцінку 2,8. Пам'ятайте, що дорожні умови можуть варіюватися залежно від регіону, який ви плануєте відвідати.

Максимальна допустима норма вмісту алкоголю в крові водія за законом цієї країни (Бразилія) – це 0,20‰. Однак перед поїздкою слід перевірити регіональне та місцеве законодавство: у різних містах норми можуть варіюватися, наприклад, можуть діяти додаткові правила, які залежать від віку та стажу водія, а також категорії автомобіля. Якщо вам ще немає 18 років – а це вік, з якого вживання алкоголю в цій країні (Бразилія) дозволено, – то ви можете отримати вищий штраф або серйозніше адміністративне покарання за керування автомобілем у стані сп'яніння. Загалом, сідати за кермо в нетверезому стані завжди небезпечно, незалежно від віку водія.

Найпопулярніший клас автомобілів у цій країні (Бразилія) – це Passenger Van. 20% наших користувачів вибрали таке авто під час планування своєї поїздки. Якщо Passenger Van відповідає вашим потребам, то оренда автомобіля цього класу може коштувати близько ₴1 474 на день. Зауважте, що ціни можуть варіюватися залежно від міста та обраної прокатної агенції.

Станом на минулий тиждень пальне у середньому по країні (Бразилія) коштувало ₴41,29 за літр. Якщо ви плануєте орендувати тут автомобіль, то радимо розрахувати вартість бензину, виходячи з відстані, яку ви плануєте подолати. Якщо ви хочете, щоб оренда автомобіля обійшлася не надто дорого, розгляньте країну з нижчими цінами на паливо. Такою може бути, наприклад, Алжир – тут середня ціна складає ₴9,08 за літр. Гонконг – це теж чудова країна, але тут вартість пального вища: близько ₴87,84 за літр станом на минулий тиждень.


Інші прокатні агенції регіону Південна Америка

Перегляньте ціни на оренду авто в м. Південна Америка

Час готуватися до прильоту у Бразилія


Переваги momondo

You should use momondo to book a car rental in Бразилія because it could save you time and money. momondo fetches and allows you to compare car rental prices and policies from thousands of car rental websites.

momondo makes it easier for you to find great car rentals in Бразилія, by allowing you to refine your search with numerous filtering options. You can narrow your selection by looking at price, car type, location and more.

Yes you can filter specifically for car rental companies in Бразилія offering free cancellation on momondo.

Yes, fair fuel policies are a specific filter offered on momondo for all car rental locations including Бразилія.

Enhanced cleaning services can be found on all car rental locations on momondo including Бразилія.

Unlimited mileage is indeed an option momondo offers on rental cars in Бразилія.


Here's why travelers choose to use momondo
Book with confidence
We compare rental car deals from over 70,000 locations, allowing you to make a quick and easy choice.
Eco Conscious
Choose from a range of vehicles including hybrid and electric options to ensure your travel is environmentally friendly.
No Hidden Costs
All prices shown will be in full. No hidden costs or charges so you have confidence in the price you see.