Прокат авто в Ізраїлі

Шукаєте недороге авто в оренду в Ізраїлі? Знайдіть найвигіднішу пропозицію просто зараз!

Тель-Авів, Ізраїль
16 серп. — 23 серп.
Те саме місце повернення
Тель-Авів, Ізраїль
вт 16/8
Опівдні
вт 23/8
Опівдні
Вік водія:

Вигідна оренда авто у м. Ізраїль, знайдена на momondo

Ізраїль: знайдіть авто напрокат, яке підходить вам якнайкраще

Невеликі – авто

₴753 - ₴5 336

Усі категорії авто

₴753 - ₴5 336

Середня ціна оренди в м. Ізраїль — ₴1 275, а найвигідніший час для прокату авто категорії Невеликі в м. Ізраїль – це жовтня. У цьому місяці ціни на 41% нижчі, ніж у будь-який інший час року, і вартість прокату машини типу Невеликі становить лише ₴753 на день. Вартість авто категорії Невеликі зазвичай На 9% дешевше середньої вартості оренди машин у м. Ізраїль. Середня вартість прокату авто в м. Ізраїль варіюється залежно від таких факторів, як попит, популярність моделі та термін бронювання. Нижче наведено найкращі ціни на авто категорії Невеликі у м. Ізраїль, знайдені на momondo за останній тиждень.

Ford Fiesta
або подібне (Економ)
До 2 пасажирів

₴112/день

15 серп. – 22 серп.
Ford Fiesta

Ізраїль – орендуйте машину поблизу одного з популярних готелів

Ізраїль: найбільш популярні готелі регіону

Car rental in Ізраїль

Дізнайтеся все, що потрібно знати про оренду авто в регіоні Ізраїль, і добре підготуйтеся до наступної поїздки.

Ізраїль: якщо ви плануєте поїздку до цієї країни і хотіли б орендувати автомобіль, врахуйте, що Sunnycars має найбільше пунктів прокату. Часто одну з 48 точок цієї агенції ви можете знайти в аеропорту або центрі міста. Sunnycars – це агенція, пункти прокату якої розміщено в усіх найцікавіших місцях країни. Наприклад, у місті Тель-Авів є 9 точок прокату компанії Sunnycars.

У цій країні (Ізраїль) правосторонній рух, і це правило діє як для місцевих жителів, так і для іноземців. Майте на увазі, що їзда по зустрічній смузі може привести до серйозних аварій і штрафів за порушення правил дорожнього руху.

За даними 2019 року, Ізраїль займає 46 місце у світі за якістю доріг. Ця країна має оцінку якості доріг 4,6 з 7, де 7 – це найвищий можливий бал. Майте на увазі, що погода та будівельні роботи також можуть вплинути на дорожні умови під час вашого візиту.

Максимальна допустима норма вмісту алкоголю в крові водія за законом цієї країни (Ізраїль) – це 0,50‰. Однак перед поїздкою слід перевірити регіональне та місцеве законодавство: у різних містах норми можуть варіюватися, наприклад, можуть діяти додаткові правила, які залежать від віку та стажу водія, а також категорії автомобіля. Якщо вам ще немає 18 років – а це вік, з якого вживання алкоголю в цій країні (Ізраїль) дозволено, – то ви можете отримати вищий штраф або серйозніше адміністративне покарання за керування автомобілем у стані сп'яніння. Загалом, сідати за кермо в нетверезому стані завжди небезпечно, незалежно від віку водія.

Мандрівники, місце призначення яких – Ізраїль, зазвичай орендують авто класу Economy. Це може бути пов'язано з погодою, розвагами, які вони запланували, або їхнім бюджетом. За останні 30 днів 43% наших користувачів забронювали Economy для своєї поїздки до цієї країни (Ізраїль) за середньою ціною ₴2 173 на день.

Минулого тижня середня ціна пального у регіоні Ізраїль складала ₴88,65 за літр. Для порівняння, Алжир наразі має найнижчі ціни на паливо (₴11,41 за літр). А якщо ваша країна призначення – це Гонконг, то тут вартість пального найвища (у середньому ₴109,62 за літр).


Інші прокатні агенції регіону Близький Схід

Перегляньте ціни на оренду авто в м. Близький Схід

Час готуватися до прильоту у Ізраїль


Переваги momondo

Booking a car rental in Ізраїль via momondo could save you time and money. momondo provides you with a wide selection of options and cars as we search thousands of car rental websites and locations to enable you to make the best choice for your trip.

momondo enables you to find the best car rental deal in Ізраїль by providing useful filters to narrow your search. Filters include, but are not limited to: price, body type, rental company and specific policies that you may want.

Yes momondo does have a filter to only highlight car rental deals which offer free cancellation. This filter is available for all car rental searches on momondo including those for cars in Ізраїль.

Absolutely! momondo offers this feature when searching for a rental car in Ізраїль.

Yes, rental cars in Ізраїль with enhanced cleaning options can be searched for on momondo.

Yes, unlimited mileage options can be found on rental cars in Ізраїль on momondo.


Here's why travelers choose to use momondo
Book with confidence
We compare rental car deals from over 70,000 locations, allowing you to make a quick and easy choice.
Eco Conscious
Choose from a range of vehicles including hybrid and electric options to ensure your travel is environmentally friendly.
No Hidden Costs
All prices shown will be in full. No hidden costs or charges so you have confidence in the price you see.