Оренда авто в Канаді

Шукаєте недороге авто в оренду в Канаді? Знайдіть найвигіднішу пропозицію просто зараз!

Торонто, ON, Канада
8 груд. — 15 груд.
Торонто, ON, Канада
пт 8/12
Опівдні
пт 15/12
Опівдні
Вік водія:

Дізнавайтеся пропозиції від агенцій у понад 70 000 пунктах прокату.

Статистики та тенденції оренди авто у м. Канада

Корисні статистики, щоб допомогти вам забронювати ідеальне авто напрокат у м. Канада

У якій прокатній агенції країни (Канада) найнижчі ціни?

Наразі найдешевший прокат автомобілів у країні (Канада) пропонує агенція Thrifty. Тут користувачі знаходять пропозиції від ₴1 713 на день. У цієї компанії ви можете забронювати автомобіль дешевше, ніж у середньому по країні, а це ₴3 502/день. Варто мати на увазі, що ціни варіюються залежно від типу авто, а також того, де ви плануєте його орендувавти і на скільки днів.

Канада: яка прокатна агенція найпопулярніша в країні?

Budget є наразі найпопулярнішою агенцією у країні (Канада): саме тут орендували авто 41% користувачів momondo минулого місяця. Budget також користується популярністю, бо має 815 відгуків із середньою оцінкою 7,5 з 10. Однак майте на увазі, що у тому місті країни Канада, до якого ви подорожуєте, може не бути пунктів прокату Budget, тому ми радимо подумати про резервний варіант.

У якої агенції найбільше пунктів прокату по країні (Канада)?

Enterprise Rent-A-Car – це агенція, яка наразі час має найбільшу кількість пунктів прокату в країні (Канада). Вам буде не складно знайти зручне місце отримання авто, адже ви можете звернутися до будь-якої з 558 точок оренди по всій країні. Ви ще не знаєте, які міста відвідаєте, але впевнені, що хочете орендувати автомобіль в Enterprise Rent-A-Car? Торонто – найпопулярніше місто країни, і ви знайдете тут 39 пунктів прокату Enterprise Rent-A-Car.

Канада: які автомобілі мандрівники орендують найчастіше?

Вибір прокатних авто сьогодні чималий, але якщо країна, яку ви відвідуєте, – це Канада, то ми радимо звернути увагу на найпопулярніший тут клас автомобіля – Середній. За нашими оцінками, 33% користувачів momondo вибрали авто саме цього класу за останні 30 днів (вартість оренди становить в середньому ₴2 798 на день). Звичайно, хорошим варіантом може бути й інша машина залежно від того, скільки ви хочете витратити, що плануєте робити і яка очікується погода.

Найкращі пропозиції з прокату авто у м. Канада

Знайдіть найвигідніші пропозиції популярних агенцій з прокату авто – Канада
Citroen C3
або подібне (Економ)
До 2 пасажирів

₴647/день

5 груд. – 12 груд.
Citroen C3
Volkswagen Passat
або подібне (Середній)
До 5 пасажирів

₴718/день

5 груд. – 12 груд.
Volkswagen Passat
Toyota Camry
або подібне (Повнорозмірний)
До 5 пасажирів

₴862/день

5 груд. – 12 груд.
Toyota Camry
Ford Fiesta
або подібне (Економ)
До 2 пасажирів

₴952/день

8 груд. – 15 груд.
Ford Fiesta
Volkswagen Passat
або подібне (Середній)
До 5 пасажирів

₴1 020/день

5 груд. – 12 груд.
Volkswagen Passat
Volkswagen Passat
або подібне (Стандарт)
До 5 пасажирів

₴1 038/день

8 груд. – 15 груд.
Volkswagen Passat
Seat Leon
або подібне (Компакт)
До 4 пасажирів

₴1 060/день

5 груд. – 12 груд.
Seat Leon
Nissan Qashqai
або подібне (Джип компакт)
До 4 пасажирів

₴1 097/день

5 груд. – 12 груд.
Nissan Qashqai
Toyota RAV4
або подібне (Джип стандарт)
До 5 пасажирів

₴1 210/день

5 груд. – 12 груд.
Toyota RAV4

Вигідна оренда авто у м. Канада, знайдена на momondo

Канада: знайдіть авто напрокат, яке підходить вам якнайкраще

Невеликі cars

₴1 095 - ₴3 553

Усі категорії авто

₴1 137 - ₴3 668

Середня ціна оренди в м. Канада — ₴2 126, а найвигідніший час для прокату авто категорії невеликі car в м. Канада – це березня. У цьому місяці ціни на 49% нижчі, ніж у будь-який інший час року, і вартість прокату машини типу невеликі car становить лише ₴1 095 на день. Вартість оренди авто категорії невеликі car зазвичай На 22% дешевше середньої вартості оренди авто у м. Канада. Середня вартість прокату авто в м. Канада варіюється залежно від таких факторів, як попит, популярність моделі та термін бронювання. Нижче наведено найкращі ціни на авто категорії невеликі car у м. Канада, знайдені на momondo за останній тиждень.

Середня ціна оренди в м. Канада — ₴2 538, а найвигідніший час для прокату авто категорії середні car в м. Канада – це січня. У цьому місяці ціни на 62% нижчі, ніж у будь-який інший час року, і вартість прокату машини типу середні car становить лише ₴990 на день. Вартість оренди авто категорії середні car зазвичай На 6% дешевше середньої вартості оренди авто у м. Канада. Середня вартість прокату авто в м. Канада варіюється залежно від таких факторів, як попит, популярність моделі та термін бронювання. Нижче наведено найкращі ціни на авто категорії середні car у м. Канада, знайдені на momondo за останній тиждень.

Середня ціна оренди в м. Канада — ₴2 939, а найвигідніший час для прокату авто категорії великі car в м. Канада – це січня. У цьому місяці ціни на 61% нижчі, ніж у будь-який інший час року, і вартість прокату машини типу великі car становить лише ₴1 155 на день. Вартість оренди авто категорії великі car зазвичай на 9% дорожче за середньої вартості оренди авто у м. Канада. Середня вартість прокату авто в м. Канада варіюється залежно від таких факторів, як попит, популярність моделі та термін бронювання. Нижче наведено найкращі ціни на авто категорії великі car у м. Канада, знайдені на momondo за останній тиждень.

Середня ціна оренди в м. Канада — ₴3 337, а найвигідніший час для прокату авто категорії Джип в м. Канада – це грудня. У цьому місяці ціни на 64% нижчі, ніж у будь-який інший час року, і вартість прокату машини типу Джип становить лише ₴1 233 на день. Вартість оренди авто категорії Джип зазвичай на 20% дорожче за середньої вартості оренди авто у м. Канада. Середня вартість прокату авто в м. Канада варіюється залежно від таких факторів, як попит, популярність моделі та термін бронювання. Нижче наведено найкращі ціни на авто категорії Джип у м. Канада, знайдені на momondo за останній тиждень.

Середня ціна оренди в м. Канада — ₴1 710, а найвигідніший час для прокату авто категорії фургон в м. Канада – це березня. У цьому місяці ціни на 43% нижчі, ніж у будь-який інший час року, і вартість прокату машини типу фургон становить лише ₴977 на день. Вартість оренди авто категорії фургон зазвичай На 37% дешевше середньої вартості оренди авто у м. Канада. Середня вартість прокату авто в м. Канада варіюється залежно від таких факторів, як попит, популярність моделі та термін бронювання.

Citroen C3
або подібне (Економ)
До 2 пасажирів

₴647/день

5 груд. – 12 груд.
Citroen C3
Citroen C3
або подібне (Економ)
До 2 пасажирів

₴952/день

8 груд. – 15 груд.
Citroen C3
Seat Leon
або подібне (Компакт)
До 4 пасажирів

₴1 060/день

5 груд. – 12 груд.
Seat Leon

Агентства із прокату авто в м. Канада

Усі найбільші агентства із прокату авто у м. Канада

Enterprise Rent-A-Car

558 пунктів прокату

Discount Car & Truck Rentals

294 пункти прокату