Прокат авто в Мексиці

Шукаєте недороге авто в оренду в Мексиці? Знайдіть найвигіднішу пропозицію просто зараз!

Канкун, Кінтана-Роо, Мексика
16 серп. — 23 серп.
Те саме місце повернення
Канкун, Кінтана-Роо, Мексика
вт 16/8
Опівдні
вт 23/8
Опівдні
Вік водія:

Мексика – орендуйте машину поблизу одного з популярних готелів

Мексика: найбільш популярні готелі регіону

Car rental in Мексика

Дізнайтеся все, що потрібно знати про оренду авто в регіоні Мексика, і добре підготуйтеся до наступної поїздки.

Найбільше пропозицій з оренди авто має Sunnycars (Мексика). Наразі ця агенція має 158 пунктів прокату як в аеропортах, так і в центрах міст по всій країні. Ви ще не знаєте, які міста відвідаєте, але впевнені, що хочете орендувати автомобіль в Sunnycars? Плая-дель-Кармен – найпопулярніше місто країни, і ви знайдете тут 8 пунктів прокату Sunnycars.

Відвідуючи цю країну (Мексика), пам'ятайте, що тут правосторонній рух. Порушення цього правила може призвести до аварій або як мінімум неприємностей з дорожньою поліцією.

Із 137 країн Мексика посідає 54 місце за якістю доріг. За шкалою від 1 до 7, де 7 є найвищою оцінкою, дороги всередині країни було оцінено на 4,3. Якість дорожнього покриття у країні може варіюватися залежно від місця та погоди.

Згідно з місцевим законодавством (Мексика), допустима кількість алкоголю в крові у водія становить 0,80‰. В окремих регіонах і містах можуть діяти додаткові правила щодо зазначеного обмеження. Ознайомтеся з ними, перш ніж бронювати автомобіль. Мексика – це країна, де вживання алкоголю особами до 18 років} заборонено. Закон також передбачає суворіші покарання за керування автомобілем у стані сп'яніння для тих, хто молодший за цей вік.

Найпопулярніший клас автомобілів у цій країні (Мексика) – це Mini. 40% наших користувачів вибрали таке авто під час планування своєї поїздки. Якщо Mini відповідає вашим потребам, то оренда автомобіля цього класу може коштувати близько ₴1 551 на день. Зауважте, що ціни можуть варіюватися залежно від міста та обраної прокатної агенції.

Середня ціна пального за минулий тиждень у регіоні Мексика – ₴42,67 за літр. Якщо ви передумаєте орендувати автомобіль в цій країні (Мексика), то розгляньте інший варіант – Алжир. Минулого тижня тут були найнижчі ціни на пальне у світі (₴11,41 за літр). Гонконг – це, для порівняння, країна із найвищою вартістю палива (у середньому ₴109,62 за літр), але оренда авто тут цілком того варта.


Інші прокатні агенції регіону Північна Америка

Перегляньте ціни на оренду авто в м. Північна Америка

Час готуватися до прильоту у Мексика


Переваги momondo

You should use momondo to book a car rental in Мексика because it could save you time and money. momondo fetches and allows you to compare car rental prices and policies from thousands of car rental websites.

By the use of filters, momondo makes finding a great car rental in Мексика easier. Whether it is price, car type, amenities or policies, momondo allows you to refine your search with these and more filters to find the best deal for you.

Of course! momondo has a dedicated filter for users to specifically look at car rentals in Мексика which offer free cancellation.

Yes, simply select the fair fuel policy filter after performing a search for rental cars in Мексика on momondo.

You certainly can. momondo has a dedicated filter for enhanced cleaning services for all car rental locations including Мексика.

momondo offers a filter specifically for unlimited mileage on car rentals in Мексика.


Here's why travelers choose to use momondo
Book with confidence
We compare rental car deals from over 70,000 locations, allowing you to make a quick and easy choice.
Eco Conscious
Choose from a range of vehicles including hybrid and electric options to ensure your travel is environmentally friendly.
No Hidden Costs
All prices shown will be in full. No hidden costs or charges so you have confidence in the price you see.