Voco Vienna Prater By IHG

Житло в оренду, де є Бар/лаунж

4 зірки
8,5
Дуже добре
на основі 2420 відгуків
2 420 перевірених оцінок
нд 27.9
-
пн 28.9
2 гостя, 1 номер
Пропозиції від
₴2 870
/Найдешевше авто типу "ціна за ніч"
Тип номера
Постачальник
Усього за ніч
Стандартний номер, тип ліжка не зазначено
₴2 870
Стандартний номер, 1 двоспальне ліжко
₴3 392
Двохмісний номер, 1 двоспальне ліжко
₴3 764
Про
Номери
Послуги
Відгуки
Розташування

Property safety measures

Посилені гігієнічні заходи

Щоденне прибирання, широкодоступні гігієнічні засоби.

Дотримання безпечної відстані

Можливість дотримуватися безпечної відстані у холі готелю.

Безконтактна реєстрація заїзду і виїзду

Обмежений контакт із персоналом і гостями готелю.

Voco Vienna Prater By IHG room price & deals

нд 27.9
-
пн 28.9
Тип розміщення
Посилання на бронювання
Стандартний номер, тип ліжка не зазначено
Стандартний номер, 1 двоспальне ліжко
Стандартний номер, 2 двоспальні ліжка
Стандартний номер, тип ліжка не зазначено
Стандартний номер, 1 двоспальне ліжко
Стандартний номер, 1 двоспальне ліжко
Стандартний номер, тип ліжка не зазначено
Стандартний номер, тип ліжка не зазначено
Стандартний номер, 2 двоспальні ліжка
Стандартний номер, 2 двоспальні ліжка
Стандартний номер, 1 двоспальне ліжко
Стандартний номер, 1 двоспальне ліжко
Стандартний номер, 1 двоспальне ліжко
Стандартний номер, 1 двоспальне ліжко
Стандартний номер, тип ліжка не зазначено
Стандартний номер, тип ліжка не зазначено
Стандартний номер, тип ліжка не зазначено
Стандартний номер, 1 двоспальне ліжко
Стандартний номер, 1 двоспальне ліжко
Стандартний номер, тип ліжка не зазначено
Стандартний номер, тип ліжка не зазначено
Стандартний номер, тип ліжка не зазначено
Стандартний номер, 1 двоспальне ліжко
Двохмісний номер, 1 двоспальне ліжко
Двохмісний номер, тип ліжка не зазначено
Двохмісний номер, 1 двоспальне ліжко
Двохмісний номер, 1 двоспальне ліжко
Двохмісний номер, 1 двоспальне ліжко
Двохмісний номер, 1 двоспальне ліжко
Двохмісний номер, 1 двоспальне ліжко
Двохмісний номер, тип ліжка не зазначено
Двохмісний номер, 1 двоспальне ліжко
Двохмісний номер, 1 двоспальне ліжко
Двохмісний номер, 1 двоспальне ліжко
За яким принципом ми сортуємо результати і як це залежить від нашої комісії?
Дізнатися більше
*Остаточна ціна включає місцеві податки та збори (сплачуються під час виїзду).

Готель Amenities & Facilities

  • Бар/лаунж
  • Обслуговування в номерах
  • Безкоштовний Wi-Fi
  • Заварник для чаю/кавоварка
  • Бізнес-центр
  • Wi-Fi на всій території
  • Телевізор з плоским екраном
  • Телевізор
  • Безкоштовні туалетні приналежності
  • Зручності для проведення зустрічей/банкетів

Voco Vienna Prater By IHG Reviews

8,5
Дуже добре
2420 перевірених оцінок
Чудово
1037
Дуже добре
572
Добре
485
Гаразд
138
Задовільно
120
Посередньо
28
Незадовільно
40
Сортування::Найновіші

Фільтри

Усі фільтри

Фільтри

Оцінка гостей
Категорія гостей
Пора року

Оцінка за постачальником

Voco Vienna Prater By IHG room booking info

Заїзд/Виїзд

Заїзд у будь-який час після 15:00, виїзд будь-коли до 12:00

Скасування бронювання/передоплата

Правила скасування бронювання та передоплати залежать від категорії номера і постачальника.

Frequently asked questions

  • Скільки коштує номер у Voco Vienna Prater By IHG порівняно з іншими 4-зірковими готелями у м. Відень?

    Різниця в ціні між 4-зірковими готелями в м. Відень (у середньому ₴10 256/ніч) та вартістю номера у Voco Vienna Prater By IHG (₴4 574/ніч) складає ₴5 682/ніч.

  • Як далеко готель Voco Vienna Prater By IHG розташований від такої пам'ятки, як Відень?

    Відстань від аеропорту Відень до готелю Voco Vienna Prater By IHG становить 17,4 км, а загальний час у дорозі – близько 32 хв. (залежно від ситуації на дорогах і часу доби).

  • Як найкраще дістатися до готелю Voco Vienna Prater By IHG з аеропорту Відень?

    Якщо ви шукаєте спосіб дістатися з аеропорту Відень до готелю Voco Vienna Prater By IHG, то скористайтеся таксі або каршеринговим сервісом – це хороша ідея не лише для трансферу, а й для пересування містом протягом вашого візиту.

  • Чи можна зупинятися у готелі Voco Vienna Prater By IHG з тваринами?

    Voco Vienna Prater By IHG дозволяє тварин на своїй території.

  • Чи можна пообідати чи повечеряти у Voco Vienna Prater By IHG?

    Гості, які зупинилися в готелі Voco Vienna Prater By IHG, можуть замовити доставку їжі та напоїв з кухні просто в номер.

  • Чи є у готелі Voco Vienna Prater By IHG басейн?

    На жаль, у нас немає даних щодо наявності басейну у готелі Voco Vienna Prater By IHG. Ми радимо зателефонувати на стійку реєстрації Voco Vienna Prater By IHG за номером +43 1 2144000 і запитати.

  • За яким номером я можу зателефонувати у Voco Vienna Prater By IHG?

    З усіх питань, які стосуються готелю Voco Vienna Prater By IHG або вашого перебування у ньому, телефонуйте +43 1 2144000.

  • Чи доступний у готелі Voco Vienna Prater By IHG Wi-Fi?

    Так, гості готелю Voco Vienna Prater By IHG мають доступ до Wi-Fi.

  • О котрій годині виїзд із готелю Voco Vienna Prater By IHG?

    Час виїзду в готелі Voco Vienna Prater By IHG – 12:00. Пізній виїзд може бути можливий за запитом на рецепції.

  • Скільки коштує номер у готелі Voco Vienna Prater By IHG?

    У залежності від бажаного типу номера та дат подорожі ціна може різнитися. Середня ціна за добу в готелі Voco Vienna Prater By IHG, м. Відень становить ₴8 748, але можна знайти чудові пропозиції лише за ₴3 361. Тарифи для вашої поїздки можна знайти у формі вище.

  • Чи в готелі Voco Vienna Prater By IHG є послуги пральні?

    У готелі Voco Vienna Prater By IHG є послуги пральні. Зверніться до рецепції, щоб дізнатися більше. Праска та прасувальна дошка включені як популярні зручності.

  • Скільки операторів можна знайти на momondo, щоб вибрати готелі з розташуванням Відень?

    З місяця вересня 2026 року є декілька операторів (6 310) у категорії готелі з розташуванням Відень.

  • Коли востаннє оновлено на momondo ціни в категорії готелі з розташуванням Відень?

    Ціни в категорії готелі з розташуванням Відень оновлюються кожного дня.

Places of interest near Voco Vienna Prater By IHG

Attractions in Відень, Австрія curated by momondo
Адреса готелю Voco Vienna Prater By IHG: Engerthstrasse, 173-175, 1020 Відень, Vienna

Top landmarks

  • Prater1.2 км
  • Vienna International Centre1.5 км
  • Hotel Metropole2.5 км
  • Wien Mitte Railway Station2.6 км
  • Ernst-Happel-Stadion2.7 км
  • كاتدرائية فيينا2.9 км
  • Stephansplatz2.9 км
  • Karntner Strasse3.2 км
  • Hofburg3.3 км
  • Universität Wien3.4 км
  • Wiener Staatsoper3.5 км
  • Karlsplatz3.7 км

momondo’s favorite Відень hotels

Hilton Vienna Waterfront

Handelskai 269, Відень, Vienna

8,3
4 зірки

₴7 057

24hours Apartment Hotel

Grohnergasse 1, Відень, Vienna

7,5
3 зірки

₴6 239

NH Danube City

Wagramer Strasse 21, Відень, Vienna

8,4
4 зірки

₴4 930

NH Vienna Airport Conference Center

Einfahrtsstrasse 1-3, Відень, Vienna

8,5
4 зірки

₴7 446

Meininger Hotel Wien Downtown Sissi

Schiffamtsgasse 15, Відень, Vienna

7,5
3 зірки

₴3 263

Leonardo Hotel Vienna Westbahnhof

Matrosengasse 6-8, Відень, Vienna

8,2
4 зірки

₴4 334

Austria Trend Hotel Ananas

Rechte Wienzeile 93-95, Відень, Vienna

8,1
4 зірки

₴3 693

Premier Inn Wien City Hauptbahnhof

Sonnwendgasse 8, Відень, Vienna

8,5
4 зірки

₴3 858

Заощаджуйте на бронюванні готелів з momondo

Вигідні пропозиції на готелі

Вигідні пропозиції на готелі

Порівнюйте ціни на понад 3 млн готелів і помешкань на одному сайті.

Безкоштовне скасування

Безкоштовне скасування

Скористайтеся фільтрами, щоб знайти готелі з безкоштовним скасуванням.

Мільйони відгуків

Мільйони відгуків

Перегляньте оцінки, які базуються на мільйонах відгуків від реальних гостей.

Сповіщення про ціну

Сповіщення про ціну

Ще не готові бронювати? , щоб стежити за цінами.

Найпростіший спосіб керувати поїздкою (Відень)

З нами легко планувати, організовувати та подорожувати з друзями чи родиною. Сервіс "Поїздки" безкоштовний і доступний незалежно від того, де ви бронюєте.

Дізнаватися про зниження цін

Щоденні листи про змінення цін — тільки з послугою сповіщення про ціну.
2 гостя, 1 номер
нд 27.9
пн 28.9

Відень: знайдіть кращі варіанти житла