Готелі Європа

Готелі у Європа

Знайдіть найкращі ціни на готелі м. Європа

Заїзд
Виїзд
Порівняти із momondo |

Європа: популярні країни, де можна забронювати готель

Хотіли б відвідати континент Європа, але не знаєте, куди вирушити? Дізнайтеся, які країни пропонують найкращі ціни
Ціна
₴1 984 - ₴5 097
НАЙПОПУЛЯРНІША КРАЇНА НА КОНТИНЕНТІ ЄВРОПА Україна відвідують на 85% більше користувачів Користувачі momondo шукають готель у країні Україна частіше, ніж у будь-якому іншому регіоні континенту (Європа)
НЕДОРОГА КРАЇНА НА КОНТИНЕНТІ ЄВРОПА Польща на 48% дешевше Європа: готелі у країні Польща дешевші, ніж в інших популярних місцях континенту. Тут вони коштують у середньому лише ₴1 983 за ніч.
НАЙДОРОЖЧА КРАЇНА НА КОНТИНЕНТІ ЄВРОПА Італія на 27% дорожче Європа: готелі у країні Італія дорожчі, ніж в інших популярних місцях континенту. Тут вони коштують у середньому ₴5 097 за ніч.

Європа: інформація для мандрівників

Які міста найпопулярніші серед користувачів, котрі шукають готелі за напрямком Європа?

Найпопулярніші міста на континенті Європа – це Львів (користувачі momondo відвідують його на 82% частіше за інші), Одеса та Київ (на 68% та 65% відповідно). Не пропустіть їх і ви, якщо мета вашої мандрівки Європа.

У яких містах континенту Європа номер у готелі обійдеться найдешевше?

Найбюджетніше місто для мандрівників, мета подорожі яких Європа, – це Бургос, де готелі зазвичай на 75% дешевші, ніж у середньому на континенті. Приблизна ціна на номер у готелі м. Бургос становить ₴1 049. Хорошою альтернативою місту Бургос можуть бути Ізмір та Зальцбург.

Ціна за ніч у м. Ізмір зазвичай складає лише ₴1 414, що на 66% нижче за середню вартість номера по регіону Європа.

Якщо вас більше цікавить м. Зальцбург, то готель там можна забронювати за ₴1 695 на добу, а це на 59% дешевше, ніж в середньому на континенті (Європа).

Європа – які цікаві місця континенту варто відвідати?

Найпопулярніші цікаві місця на території Європа – це Аркадія, Ostia Antica і Парк "Паризький Діснейленд". Зазвичай вони приваблюють величезну кількість туристів.

Аркадія розташовується в м. Одеса, де середня ціна за готельний номер становить ₴6 815 за добу.

Якщо мета вашої подорожі Ostia Antica, то варто зупинитися в м. Рим – тут вартість номера на добу складає ₴4 064.

А от щоб відвідати Парк "Паризький Діснейленд", забронюйте номер в одному з готелів м. Chessy (номер у середньому можна знайти за ₴3 922/ніч).

Яку ціну можна вважати хорошою пропозицією на готелі в м. Європа?

Якщо брати до уваги всі країни континенту Європа, то середня ціна номера в готелі становитиме ₴4 090 на добу. Усе, що дешевше, вважатиметься на momondo хорошою пропозицією.

Якщо ви хочете відвідати країну на території Європа, де загалом не дуже високі ціни, розгляньте можливість відвідати країну Польща (у середньому ₴1 983 за ніч), Росія (₴2 237 за ніч) або Німеччина (₴3 117 за ніч). Це найбюджетніші з точки зору цін на готелі країни на континенті Європа.


Stay anywhere in Європа for the right price

Not sure where to book your hotel in Європа? Check out these beautiful countries and find the right fit for your getaway

Відкривайте для себе світ

Європа кличе? Як щодо одного з цих унікальних місць для вашої наступної поїздки:
Готелі Європа