Готелі Південна Америка

Готелі у Південна Америка

Знайдіть найкращі ціни на готелі м. Південна Америка

Заїзд
Виїзд
Порівняти із momondo |

Південна Америка: популярні країни, де можна забронювати готель

Хотіли б відвідати континент Південна Америка, але не знаєте, куди вирушити? Дізнайтеся, які країни пропонують найкращі ціни
Ціна
₴1 706 - ₴3 214
НАЙПОПУЛЯРНІША КРАЇНА НА КОНТИНЕНТІ ПІВДЕННА АМЕРИКА Бразилія відвідують на 65% більше користувачів Користувачі momondo шукають готель у країні Бразилія частіше, ніж у будь-якому іншому регіоні континенту (Південна Америка)
НЕДОРОГА КРАЇНА НА КОНТИНЕНТІ ПІВДЕННА АМЕРИКА Колумбія на 26% дешевше Південна Америка: готелі у країні Колумбія дешевші, ніж в інших популярних місцях континенту. Тут вони коштують у середньому лише ₴1 706 за ніч.
НАЙДОРОЖЧА КРАЇНА НА КОНТИНЕНТІ ПІВДЕННА АМЕРИКА Бразилія на 29% дорожче Південна Америка: готелі у країні Бразилія дорожчі, ніж в інших популярних місцях континенту. Тут вони коштують у середньому ₴3 213 за ніч.

Південна Америка: інформація для мандрівників

Які міста найпопулярніші серед користувачів, котрі шукають готелі за напрямком Південна Америка?

Найпопулярніші міста на континенті Південна Америка – це Ріо-де-Жанейро (користувачі momondo відвідують його на 88% частіше за інші), Сан-Паулу та Кіто (на 73% та 49% відповідно). Не пропустіть їх і ви, якщо мета вашої мандрівки Південна Америка.

У яких містах континенту Південна Америка номер у готелі обійдеться найдешевше?

Найбюджетніше місто для мандрівників, мета подорожі яких Південна Америка, – це Калі, де готелі зазвичай на 63% дешевші, ніж у середньому на континенті. Приблизна ціна на номер у готелі м. Калі становить ₴838. Хорошою альтернативою місту Калі можуть бути Ліма та Форталеза.

Ціна за ніч у м. Ліма зазвичай складає лише ₴1 981, що на 14% нижче за середню вартість номера по регіону Південна Америка.

Якщо вас більше цікавить м. Форталеза, то готель там можна забронювати за ₴2 194 на добу, а це на 4% дешевше, ніж в середньому на континенті (Південна Америка).

Яку ціну можна вважати хорошою пропозицією на готелі в м. Південна Америка?

Якщо брати до уваги всі країни континенту Південна Америка, то середня ціна номера в готелі становитиме ₴2 300 на добу. Усе, що дешевше, вважатиметься на momondo хорошою пропозицією.

Якщо ви хочете відвідати країну на території Південна Америка, де загалом не дуже високі ціни, розгляньте можливість відвідати країну Колумбія (у середньому ₴1 706 за ніч), Перу (₴1 981 за ніч) або {6} ({7} за ніч). Це найбюджетніші з точки зору цін на готелі країни на континенті Південна Америка.


Хочете зупинитися ще десь на цьому континенті?

Шукаєте натхнення? Південна Америка – чудовий вибір, тут багацько цікавих країн, найпопулярніші з яких шукайте нижче
Готелі Південна Америка