Готелі Південна частина Тихого океану

Готелі у Південна частина Тихого океану

Знайдіть найкращі ціни на готелі м. Південна частина Тихого океану

Заїзд
Виїзд
Порівняти із momondo |

Південна частина Тихого океану: популярні країни, де можна забронювати готель

Хотіли б відвідати континент Південна частина Тихого океану, але не знаєте, куди вирушити? Дізнайтеся, які країни пропонують найкращі ціни
Ціна
₴2 427 - ₴8 899
НАЙПОПУЛЯРНІША КРАЇНА НА КОНТИНЕНТІ ПІВДЕННА ЧАСТИНА ТИХОГО ОКЕАНУ Австралія відвідують на 43% більше користувачів Користувачі momondo шукають готель у країні Австралія частіше, ніж у будь-якому іншому регіоні континенту (Південна частина Тихого океану)
НЕДОРОГА КРАЇНА НА КОНТИНЕНТІ ПІВДЕННА ЧАСТИНА ТИХОГО ОКЕАНУ Австралія на 58% дешевше Південна частина Тихого океану: готелі у країні Австралія дешевші, ніж в інших популярних місцях континенту. Тут вони коштують у середньому лише ₴2 426 за ніч.
НАЙДОРОЖЧА КРАЇНА НА КОНТИНЕНТІ ПІВДЕННА ЧАСТИНА ТИХОГО ОКЕАНУ Фіджі на 37% дорожче Південна частина Тихого океану: готелі у країні Фіджі дорожчі, ніж в інших популярних місцях континенту. Тут вони коштують у середньому ₴8 898 за ніч.

Південна частина Тихого океану: інформація для мандрівників

Які міста найпопулярніші серед користувачів, котрі шукають готелі за напрямком Південна частина Тихого океану?

Найпопулярніші міста на континенті Південна частина Тихого океану – це Сідней (користувачі momondo відвідують його на 91% частіше за інші), Окленд та Наді (на 38% та 38% відповідно). Не пропустіть їх і ви, якщо мета вашої мандрівки Південна частина Тихого океану.

У яких містах континенту Південна частина Тихого океану номер у готелі обійдеться найдешевше?

Найбюджетніше місто для мандрівників, мета подорожі яких Південна частина Тихого океану, – це Jabiru, де готелі зазвичай на 60% дешевші, ніж у середньому на континенті. Приблизна ціна на номер у готелі м. Jabiru становить ₴2 277. Хорошою альтернативою місту Jabiru можуть бути Сідней та Канберра.

Ціна за ніч у м. Сідней зазвичай складає лише ₴2 317, що на 59% нижче за середню вартість номера по регіону Південна частина Тихого океану.

Якщо вас більше цікавить м. Канберра, то готель там можна забронювати за ₴2 904 на добу, а це на 49% дешевше, ніж в середньому на континенті (Південна частина Тихого океану).

Яку ціну можна вважати хорошою пропозицією на готелі в м. Південна частина Тихого океану?

Якщо брати до уваги всі країни континенту Південна частина Тихого океану, то середня ціна номера в готелі становитиме ₴5 662 на добу. Усе, що дешевше, вважатиметься на momondo хорошою пропозицією.

Якщо ви хочете відвідати країну на території Південна частина Тихого океану, де загалом не дуже високі ціни, розгляньте можливість відвідати країну Австралія (у середньому ₴2 426 за ніч), {4} ({5} за ніч) або {6} ({7} за ніч). Це найбюджетніші з точки зору цін на готелі країни на континенті Південна частина Тихого океану.


Хочете зупинитися ще десь на цьому континенті?

Шукаєте натхнення? Південна частина Тихого океану – чудовий вибір, тут багацько цікавих країн, найпопулярніші з яких шукайте нижче

Популярні рейси до м. Південна частина Тихого океану

Найпопулярніші у пошуку рейси до м. Південна частина Тихого океану із зазначенням найнижчих цін та мінімального часу в дорозі
Kiev – Melbourne
Найшвидший переліт
22 год. 05 хв.
Найнижча ціна
₴36 252
Lviv – Adelaide
Найшвидший переліт
36 год. 45 хв.
Найнижча ціна
₴60 006
Готелі Південна частина Тихого океану