Пошук авіаквитків на рейси Yan Air

Туди
Рейс назад
Any month
Порівняти із momondo |

Корисно знати про Yan Air

Українська авіакомпанія Yanair виникла в 2012 році в Житомирі і за рік розпочала здійснювати регулярні рейси за маршрутом Київ–Чернівці. Серед найпопулярніших напрямків перевізника – регулярні прямі рейси з Києва та Одеси до Тель-Авіва і Тбілісі, а також рейси зі Львова, Одеси і Києва до Батумі. Крім того, літаки Yanair здійснюють чартерні рейси до Бургаса, Анталії, Хургади, Шарм-еш-Шейха, Попради, Киттили, Марса-Алама.

На сьогодні флот компанії налічує близько 10 літаків, серед яких Airbus 321, Airbus 320, Saab-340, Boeing 737.

Офіційний сайт Yanair:  yanair.ua


Куди літає Yan Air

Шукаєте дешеві авіаквитки на рейси авіакомпанії Yan Air? Тут ви знайдете найпопулярніші напрямки, куди літає Yan Air

Практична інформація для пасажирів Yanair

Yanair: реєстрація на рейс

Реєстрація пасажирів на рейси Yanair відбувається лише в аеропорту і починається не пізніше ніж за 2 години до вильоту (для міжнародних перельотів) або не пізніше ніж 90 хвилин (для внутрішніх перельотів). Згідно з офіційним сайтом «Ян Ейр», час початку реєстрації може трохи змінюватися залежно від умов аеропорту вильоту. Закінчується реєстрація не раніше, ніж за 40–30 хвилин до часу вильоту міжнародного або внутрішнього рейсу відповідно. Онлайн-реєстрації перевізником поки що не передбачено.

Час закінчення посадки встановлюється для кожного рейсу індивідуально (але не раніше ніж за 10 хвилин до вильоту).

Yanair: вартість багажу

В літаках Boeing-737 і А-320 пасажири економ-класу можуть безкоштовно перевозити до 23 кг багажу (моряки – 2х20 кг), у бізнес-класі – до 32 кг. Максимальний розмір одної багажної одиниці не повинен перевищувати 158 см у сумі трьох показників. Пасажири економ-класу літаків Saab-340 можуть безкоштовно перевозити до 15 кг (до 158 см). Діти до 2 років, що здійснюють переліт без надання окремого місця, можуть безкоштовно перевозити 1х10 кг (не більше 115 см). Для чартерних рейсів кількість безкоштовного багажу залежить від договору фрахтування, складаючи не менше 15 кг (до 158 см).

Наднормативний багаж Yanair треба оплатити додатково –5$ за кожний кілограм. Оплата багажу Yanair відбувається під час оформлення квитків або безпосередньо в аеропорту до реєстрації. Спортивне обладнання на рейсах «Ян Ейр» можна перевозити безкоштовно.

Yanair: ручна поклажа

В літаках Boeing-737 і А-320 в економ-класі до салону можна взяти не більше 7 кг ручної поклажі, в бізнес-класі – не більше 10 кг. Максимальний розмір ручної поклажі Yanair становить 55х40х20 см. У літаках Saab-340 до салону приймаються речі вагою не більше 5 кг (до 45х30х15 см). Також на борт можна взяти дамську або чоловічу сумку, теку для паперів, дитяче харчування, дорожню люльку для дітей віком до 1 року (загальною вагою до 5 кг).

Харчування Yanair

На всіх рейсах перевізника, незалежно від класу обслуговування, протягом польоту подають холодні напої. У бізнес-класі додатково пропонується великий вибір алкоголю. Безкоштовне харчування передбачено не на всіх рейсах – актуальну інформацію необхідно уточнювати у представника ТОВ «ЯнЕйр». Спеціальне харчування (релігійне, дитяче, вегетаріанське, дієтичне, страви з морепродуктів) необхідно замовляти не пізніше 24 годин до вильоту.

Yanair: обмін квитків

В економ-тарифі Promo повернення квитків Yanair не передбачено. Вносити зміни в бронювання можна, але лише до вильоту і зі штрафом (75–100$). Економ-тариф Eco дозволяє повертати квитки або змінювати дату вильоту зі штрафом (50–75$). В економ-тарифі Flex дозволяється повернення або зміна квитків Yanair до вильоту зі штрафом від 0 до 25$.

Бонусна програма Yanair

Станом на початок 2018 року власної програми лояльності в авіакомпанії Yanair не розроблено.


Основні авіакомпанії, що пропонують схожі авіарейси

Знайдіть дешеві квитки авіакомпаній, які обслуговують рейси в Україні