Пошук авіаквитків на рейси Vueling

Туди
Рейс назад
Any month
Порівняти із momondo |

Корисно знати про Vueling

Пунктуальність
88%
Затримки рейсів
6%
Скасування рейсів
0%
Ручна поклажа
55x40x20
10 кг
Зареєстрований багаж
Можуть стягуватись додаткові збори

Бюджетна авіакомпанія Vueling Airlines базується в Барселоні (Іспанія) і входить до трійки найпопулярніших європейських лоукостерів. Вона була створена в 2004 році і того ж року здійснила свої перші комерційні рейси.

Флот компанії налічує близько 30 одиниць – літаки Vueling Airlines здійснюють регулярні рейси більше ніж у 100 напрямках. Перевізник пропонує перельоти до всіх основних міст Іспанії, а також Європи, Північної Африки і Близького Сходу, пропонуючи як прямі, так і стикувальні рейси з пересадкою у Барселоні або Римі.

Офіційний сайт Vueling Airlines: vueling.com


Практична інформація для пасажирів Vueling

Vueling: реєстрація на рейс

Пройти онлайн-реєстрацію можна в будь-який зручний час на офіційному сайті Вуелінг не пізніше ніж за 4 години до вильоту рейсу. В тарифах Optima і Excellence включена безкоштовна онлайн-реєстрація. У тарифі Basic можна безкоштовно пройти онлайн-реєстрацію і обрати місце в салоні (за наявності вільних місць) не раніше ніж за 7 днів і не пізніше ніж за 4 години до вильоту літака (окрім рейсів з аеропортів Кардіфа, Леона, Праги і Лондона («Хітроу»), термін онлайн-реєстрації у яких закінчується за 24 години до вильоту).

Якщо ви подорожуєте з дитиною, необхідно пройти реєстрацію в аеропорту, щоб вам надали відповідне місце в салоні. До того ж на стійці реєстрації ви зможете безкоштовно здати в багаж 2 додаткових місця (колиску, люльку або дорожнє ліжечко). Пасажири віком від 2 до 15 років повинні подорожувати на окремому місці, що передбачає придбання для них окремого квитка.

Vueling Airlines: вартість багажу

У тарифі Basic зареєстрований багаж Vueling Airlines в ціну квитка не входить. Пасажири з квитками Optima можуть без доплати взяти з собою 1 місце багажу вагою до 23 кг. Тариф Excellence дозволяє без доплати провезти до 2 місць багажу (до 23 кг кожне). Пасажири Vueling Airlines можуть взяти з собою до 3 місць багажу вагою до 23 кг кожне.

Оплата багажу «Вуелінг» на сайті вигідніша, ніж в аеропорту. Наприклад, у тарифі Basic перше місце багажу обійдеться від 13 євро при оплаті онлайн і в 40 євро при оплаті в аеропорту. Друге та третє місця багажу коштуватимуть від 40 і 70 євро відповідно. При перевищенні обмежень по вазі багажного місця в аеропорту стягується плата у розмірі 12 євро за кожен кілограм багажу (максимальна вага одного багажного місця і багажу, що перевозиться одним пасажиром на одному рейсі, становить 32 кг).

Vueling Airlines: ручна поклажа

У салоні можна провозити сумку або валізу вагою до 10 кг (в тарифі Excellence – до 14 кг). Максимальний розмір ручної поклажі Vueling Airlines становить 55х40х20 см. Крім того, ви можете взяти до салону ще одну маленьку сумку або портфель (не більше 35х20х20 см) і один пакет з покупками з магазинів Duty Free.

У ручній поклажі також можна провозити їжу, необхідну дитині в подорожі, включаючи каші і пюре в ємностях більше 100 мл.

Харчування Vueling

Безкоштовне харчування (закуски, сандвічі або гаряча страва) пропонується лише в тарифі Excellence. Усі інші пасажири можуть замовити щось з меню безпосередньо на борту літака.

Vueling Airlines: обмін квитків

Можливість зміни дати, часу рейсу та імені пасажира, а також скасування поїздки є лише в тарифі Excellence. Також тільки в цьому тарифі є можливість повернення квитків Vueling Airlines з компенсацією їх вартості.

Бонусна програма Vueling Airlines

Vueling Club дозволяє накопичувати милі Avios (бонусні бали) при бронюванні авіаквитків Vueling Airlines за будь-яким тарифом. У тарифі Basic 1 євро дорівнює 3 балам, у тарифах Optima Excellence – 4 балам. Також ви можете накопичувати милі Avios, роблячи покупки через Avios eStore. Набрані бали потім можна використовувати для повної чи часткової оплати квитків. Зареєструватися в програмі можна на офіційному сайті Vueling.


Основні авіакомпанії, що пропонують схожі авіарейси

Знайдіть дешеві квитки авіакомпаній, які обслуговують рейси в Україні