Пошук авіаквитків на рейси SWISS

Туди
Рейс назад
Any month
Порівняти із momondo |

Корисно знати про SWISS

Пунктуальність
79%
Затримки рейсів
10%
Скасування рейсів
1%
Ручна поклажа
56х36х23
10 кг
Зареєстрований багаж
Можуть стягуватись додаткові збори

Найбільший перевізник Швейцарії – авіакомпанія SWISS (Swiss International Air Lines) – з’явився в Цюріху після банкротства компанії Swissair. Сьогодні компанія обслуговує понад 100 напрямків у 43 країнах світу. Літаки Swiss Air Lines здійснюють регулярні рейси з аеропортів Женеви і Цюріха до країн Європи, Азії і Африки, а також Південної та Північної Америки.

Середній вік флоту становить 11,7 років. У «Свісс» використовують переважно літаки Airbus 320, 330, 340, 319, 321, Boeing 777, Bombardier BD-500.

Офіційний сайт SWISS: swiss.com


Практична інформація для пасажирів Swiss International Air Lines

Swiss International Air Lines: реєстрація на рейс

Онлайн-реєстрація розпочинається за 23 години і закінчується за 1 годину до вильоту – пасажири зможуть самостійно обрати і зарезервувати місце. Зареєструватися можна на офіційному сайті Свісс.

Також під час бронювання авіаквитків Swiss International Air Lines можна обрати послугу «Автоматична реєстрація» – вас зареєструють автоматично приблизно за 20 годин до вильоту і відправлять посадковий талон електронною поштою. Стійки реєстрації в аеропортах розпочинають роботу приблизно за 3–2 години і закриваються за 30–40 хвилин до вильоту – точний час залежить від напрямку і аеропорту.

Квитки для дітей до 2 років коштують 10% від загальної вартості. При цьому окреме місце для дитини не надається – під час польоту малеча має сидіти у вас на колінах, пристебнута спеціальним паском.

Swiss Air Lines: вартість багажу

На європейських рейсах безкоштовний багаж передбачений у тарифах Classic&Flex (1х23 кг) і Business (2х32 кг). У тарифі Light багаж потрібно оплачувати додатково. Максимальний розмір багажу «Свісс Ейр» становить 158 см. При перельоті з дітьми віком до 4 років у всіх тарифах пасажир має право на перевезення складаної дитячої коляски. При перельоті з дітьми до 2 років за тарифами Classic, Flex і Business дозволяється 1 місце багажу до 23 кг на кожну дитину.

На міжконтинентальних рейсах у вартість квитка в усіх класах входить як мінімум 1 місце багажу. В тарифі SWISS Economy дозволяється провозити 1х23 кг, в SWISS Business – 2 місця до 32 кг кожне, SWISS First – 3 місця до 32 кг кожне. Також право на 1 місце багажу до 23 кг має кожна дитина віком до 4 років.

Оплата багажу SWISS з надмірною вагою коштуватиме 100–200 євро (в межах Європи і на міжконтинентальних рейсах відповідно). Якщо багаж перевищує норму за розмірами, потрібно буде доплатити 50–100 євро за місце. При перевищенні і розмірів, і ваги багажу стягується доплата в 150–300 євро.

Swiss Air Lines: ручна поклажа

В SWISS Економ дозволяється провозити 1 місце ручної поклажі вагою до 8 кг, в SWISS Бізнес і в першому класі – до 2 місць загальною вагою до 8 кг. Максимальний розмір ручної поклажі «Свісс Ейр» становить 55x40x23 см. Додатково до салону можна взяти дамську сумочку, сумку з ноутбуком або портфель розміром до 40x30x10 см, дитяче сидіння або пару милиць.

Для рейсів з Південної Африки і в її межах діють особливі правила. В економ-класі можна провезти з собою одне місце багажу (до 56x36x23 см і до 7 кг) і одну вузьку сумку для ноутбука). У бізнес- і першому класах можна провезти з собою два місця багажу (до 56x36x23 і до 7 кг) і одну вузьку сумку для ноутбука).

Харчування Swiss International Air Lines

Безкоштовне харчування пропонується в усіх класах обслуговування «Свісс». В економ-класі, залежно від тривалості польоту, подають аперитив, легкі закуски або основні страви. В бізнес- та першому класах пропонується більш різноманітне меню від найкращих шеф-кухарів Швейцарії. Спеціальне харчування замовляється не пізніше 24 годин до вильоту.

Swiss Air Lines: обмін квитків

Тариф Light не дозволяє змінювати бронювання або оформляти повернення квитків Swiss Air Lines. В тарифі Classic можна перебронювати квиток за додаткову плату, в тарифі Flex – безкоштовно перебронювати та анулювати квиток (за додаткову плату). У гнучкому тарифі Business перебронювання та повернення квитка безкоштовні.

Бонусна програма Swiss Air Lines

Пасажири «Свісс» можуть взяти участь у програмі Moles&More, що дозволяє отримувати милі за польоти авіакомпаніями альянсу Star Alliance або оплачуючи покупки кредитною картою SWISS Miles&More. Обміняти милі можна на авіаквитки (від 15 тисяч миль), підвищення класу обслуговування або цінні подарунки (від 3 тисяч миль). Базою для розрахунку є тариф у євро (ціна квитка + додаткові збори авіакомпанії-партнера Miles&More), помножений на коефіцієнт (залежить від статусу учасника програми).


Основні авіакомпанії, що пропонують схожі авіарейси

Знайдіть дешеві квитки авіакомпаній, які обслуговують рейси в Україні