Пошук авіаквитків на рейси Emirates

Туди
Рейс назад
Any month
Порівняти із momondo |

Корисно знати про Emirates

Пунктуальність
75%
Затримки рейсів
11%
Скасування рейсів
1%
Ручна поклажа
56х36х23
10 кг
Зареєстрований багаж
Можуть стягуватись додаткові збори

У 1985 році для розвитку туризму та інфраструктури Арабських Еміратів у Дубаї з’явилася авіакомпанія Emirates. Спочатку у її розпорядженні було всього два літаки, а сьогодні це один із найбільших світових перевізників, який здійснює регулярні рейси до Азії, Африки, Європи, Океанії, а також Південної і Північної Америки (Канади і США). Серед найпопулярніших рейсів, що здійснюють літаки «Емірейтс», – польоти до Дубаю, Сінгапуру, Гонконгу, а також на Маврикій.

Авіакомпанія є найбільшим експлуатантом моделей Boeing 777 і Airbus A380 – найбільш сучасних і комфортабельних широкофюзеляжних літаків. Крім того, у флоті перевізника використовуються Airbus А319 для VIP-перельотів.

Офіційний сайт Emirates: emirates.com


Практична інформація для пасажирів Emirates

Emirates: реєстрація на рейс

Онлайн-реєстрація починається за 48 годин і закінчується за 90 хвилин до відправлення рейсу. Пройти онлайн-реєстрацію можна на офіційному сайті Emirates. Якщо пасажир здає багаж, йому потрібно прибути до аеропорту не пізніше ніж за 90 хвилин до відправлення. Якщо багаж не здається, в аеропорт потрібно прибути не пізніше ніж за 60 хвилин до відправлення.

Emirates: вартість багажу

Пасажири економ-класу можуть провозити до 35 кг багажу залежно від типу тарифу (20 кг в Special, 30 кг в Saver або Flex, 35 кг в Flex Plus). Пасажири бізнес-класу можуть провозити 40 кг, першого класу – до 50 кг багажу. Пасажири всіх класів можуть зареєструвати до 10 одиниць багажу, якщо їх загальна вага не перевищує зазначену норму класу. Кожна одиниця багажу Emirates не повинна перевищувати 32 кг, максимальний розмір – 150 см у сумі вимірів.

Оплата багажу Emirates, що перевищує норми безкоштовного провозу, відбувається безпосередньо в аеропорту, на стійці реєстрації. Дізнатись актуальні ціни можна, скориставшись калькулятором норми провозу багажу.

Emirates: ручна поклажа

Пасажирам першого та бізнес-класів дозволяється взяти з собою до салону дві одиниці поклажі вагою до 7 кг: основний багаж і додаткову невелику сумку. Максимальний розмір ручної поклажі Emirates – 45х35х20 см; розміри додаткової сумки – 55x38x20 см. Пасажирам економ-класу дозволяється провозити одне місце ручної поклажі габаритами не більше 55х38х20 см і вагою до 7 кг.

Пасажирам, що вилітають з Індії, дозволяється провозити 1 місце ручної поклажі. При цьому розмір багажу в ручній поклажі не може перевищувати 115 см. Пасажири рейсів, що вилітають з Бразилії, можуть провезти до 10 кг ручної поклажі.

Пасажирам, що подорожують з дітьми, незалежно від класу, дозволяється провозити одне додаткове місце зареєстрованого багажу розміром до 55х38х20 см і вагою до 10 кг (при наявності обмежень за вагою) або до 23 кг (при наявності обмежень за кількістю місць). Крім того, пасажирам, які подорожують з немовлятами (без надання місця), дозволяється брати з собою за наявності місця в салоні одну переносну люльку або одну повністю складану коляску.

Харчування Emirates

В усіх класах обслуговування пасажирам пропонується різноманітне меню, а також алкогольні й безалкогольні напої. Для дітей від 2 до 12 років можна замовити спеціальне меню. Для немовлят до 2 років на борту передбачені молочні суміші та великий вибір дитячого харчування.

Emirates: обмін квитків

В економ-тарифі Flex зміна дати вильоту можлива зі збором від 75 євро. Повернення квитків Emirates в цьому тарифі допускається в окремих випадках. Тариф Business Flex або First Flex дозволяє змінювати дату вильоту зі збором 100 євро, а за 200 євро повертати квиток. У тарифах Economy Flex Plus, Business Flex Plus і First Flex Plus змінювати дату вильоту або повертати авіаквитки Емірейтс можна безкоштовно.

Бонусна програма Emirates

Програма лояльності Emirates Skywards дозволяє учасникам заробляти і витрачати милі, літаючи рейсами Emirates або партнерських авіакомпаній. Кількість миль, що нараховується пасажиру, залежить від маршруту, типу тарифу, класу і рівня участі в програмі. Зібрані милі можна витратити на квитки (від 15 тисяч миль) і підвищення класу на рейсах «Емірейтс» (від 9 тисяч миль) або партнерських компаній.


Основні авіакомпанії, що пропонують схожі авіарейси

Знайдіть дешеві квитки авіакомпаній, які обслуговують рейси в Україні