Пошук авіаквитків на рейси Qatar Airways

Туди
Рейс назад
Any month
Порівняти із momondo |

Корисно знати про Qatar Airways

Пунктуальність
68%
Затримки рейсів
11%
Скасування рейсів
3%
Ручна поклажа
56х36х23
10 кг
Зареєстрований багаж
Можуть стягуватись додаткові збори

Національна катарська авіакомпанія Qatar Airways Company Q.C.S.C. з’явилась в Досі в 1993 році за ініціативою правлячої сім’ї. Літаки Qatar Airways регулярно здійснюють польоти з міжнародного аеропорту «Хамад» у 150 міжнародних напрямках – до країн Африки, Азії, Європи, Північної і Південної  Америки, Нової Зеландії, Австралії. Найпопулярніші напрямки у Європі – Барселона, Лондон, Париж і Стамбул.

Флот авіакомпанії складається з літаків Airbus (А320, А321, А319, А330, А350) і Boeing (777, 787). Крім того, використовується кілька літаків Bombardier (Global 5000, Challenger 605) і Gulfstream (G500 і G650).

Офіційний сайт Qatar Airways: qatarairways.com


Практична інформація для пасажирів Qatar Airways

Qatar Airways: реєстрація на рейс

Щоб зекономити час, скористайтеся онлайн-реєстрацією і стійками швидкої реєстрації багажу в аеропорті. Онлайн-реєстрація для рейсів в/із США починається за 24 години до вильоту. Для всіх інших рейсів онлайн-реєстрація починається за 48 годин і закінчується за 90 хвилин до вильоту рейсу.

Реєструючись на рейс онлайн, пасажири отримують ваучер на знижку 10% для покупок у магазинах Duty Free в міжнародному аеропорту «Хамад».

Реєстрація в аеропорті традиційно починається за 3 години та закінчується за 1 годину до вильоту. Офіційний сайт Qatar Airways рекомендує пасажирам приїжджати до аеропорту за 3 години до вильоту.

Qatar Airways: вартість багажу

На більшості рейсів «Катар Ейрвейс» норма багажу для економ-класу становить 30 кг, для бізнес-класу – 40 кг, для першого класу – 50 кг. При цьому розмір багажу Qatar Airways не має перевищувати 300 см у сумі трьох вимірювань.

На рейсах до/з Бразилії у будь-якому класі допускається до 2 одиниць багажу вагою до 32 кг кожна. На рейсах до/з Канади, США і Аргентини в економ-класі дозволено провозити 2 одиниці багажу вагою до 23 кг, в першому та бізнес-класах – 2х32 кг.

Якщо норма безкоштовного багажу перевищена, ви можете придбати додаткові кілограми – їхня вартість залежить від засобу оплати (онлайн платити вигідніше) і напрямку. В середньому 1 кг додаткового багажу коштує від 25 до 70$. Максимум можна замовити 100 кг багажу на людину. Оплата багажу Qatar Airways відбувається на сайті перевізника, в одному з офісів Qatar Airways або на стійці реєстрації в аеропорту.

Qatar Airways: ручна поклажа

В першому і бізнес-класах на борт можна взяти 2 місця ручної поклажі загальною вагою до 15 кг. В економ-рейсі дозволено лише 1 місце вагою до 7 кг (або до 10 кг на рейсах до Бразилії).

Максимальний розмір ручної поклажі Qatar Airways – 50х37х25 см. Ноутбуки та сумки для ноутбуків включаються в норму провезення ручної поклажі. Додатково можна взяти з собою жіночу сумку або невеликий портфель, переносну дитячу люльку, пальто чи плащ, парасольку, пару милиць або тростину, товари, придбані в магазинах безмитної торгівлі в день польоту. В ручній поклажі дозволяється провозити рідини, гелі, пасти, аерозолі у контейнерах об’ємом до 100 мл. Контейнери, об’єм яких перевищує 100 мл, не приймаються до перевезення, навіть якщо вони заповнені частково. Контейнери необхідно покласти у прозорий пакет об’ємом 1 літр і розміром не більше 20х20 см.

Харчування Qatar Airways

Пасажирам економ-класу подаються гаряча страва (одна з трьох на вибір), закуски і десерти. В бізнес- і першому класах пропонується великий вибір страв, а також алкогольних і безалкогольних напоїв у будь-який час польоту.

Спеціальне харчування (вегетаріанське, фруктове, дитяче, діабетичне, низькокалорійне тощо) необхідно замовляти не пізніше ніж за 24 години до вильоту. Всі страви на рейсах «Катар Ейрвейс» халяльні.

Qatar Airways: обмін квитків

Внести зміни в бронювання можна на офіційному сайті перевізника. Для повернення квитків Qatar Airways зверніться до найближчого офісу перевізника. Знайти контакти можна в відповідному розділі офіційного сайту Qatar Airways. Гроші повернуть протягом 14–28 днів. Якщо ви придбали квитки в турагентстві, зверніться до продавця.

Бонусна програма Qatar Airways

У межах програми Privilege Club пасажирам нараховуються милі (Qmiles) при кожному бронюванні авіаквитків Qatar Airways або використання послуг більше ніж 100 партнерських компаній. За реєстрацію в програмі і перше бронювання нараховується 2 тисячі миль. Милі можна витратити на підвищення класу обслуговування, оплату покупок в аеропорті або додаткового багажу. Крім можливості заробляти милі Qmiles, учасники програми користуються такими привілеями, як пріоритет на листі очікування, знижки на квитки за милі або доступ до залів очікування.


Основні авіакомпанії, що пропонують схожі авіарейси

Знайдіть дешеві квитки авіакомпаній, які обслуговують рейси в Україні