Пошук авіаквитків на рейси Qatar Airways

Туди
Рейс назад
Any month
Порівняти із momondo |

Корисно знати про Qatar Airways

Пунктуальність
68%
Затримки рейсів
11%
Скасування рейсів
3%
Ручна поклажа
56х36х23
10 кг
Зареєстрований багаж
Можуть стягуватись додаткові збори

Національна катарська авіакомпанія Qatar Airways Company Q.C.S.C. з’явилась в Досі в 1993 році за ініціативою правлячої сім’ї. Літаки Qatar Airways регулярно здійснюють польоти з міжнародного аеропорту «Хамад» у 150 міжнародних напрямках – до країн Африки, Азії, Європи, Північної і Південної  Америки, Нової Зеландії, Австралії. Найпопулярніші напрямки у Європі – Барселона, Лондон, Париж і Стамбул.

Флот авіакомпанії складається з літаків Airbus (А320, А321, А319, А330, А350) і Boeing (777, 787). Крім того, використовується кілька літаків Bombardier (Global 5000, Challenger 605) і Gulfstream (G500 і G650).

Офіційний сайт Qatar Airways: qatarairways.com


Практична інформація для пасажирів Qatar Airways

Qatar Airways: реєстрація на рейс

Щоб зекономити час, скористайтеся онлайн-реєстрацією і стійками швидкої реєстрації багажу в аеропорті. Онлайн-реєстрація для рейсів в/із США починається за 24 години до вильоту. Для всіх інших рейсів онлайн-реєстрація починається за 48 годин і закінчується за 90 хвилин до вильоту рейсу.

Реєструючись на рейс онлайн, пасажири отримують ваучер на знижку 10% для покупок у магазинах Duty Free в міжнародному аеропорту «Хамад».

Реєстрація в аеропорті традиційно починається за 3 години та закінчується за 1 годину до вильоту. Офіційний сайт Qatar Airways рекомендує пасажирам приїжджати до аеропорту за 3 години до вильоту.

Qatar Airways: вартість багажу

На більшості рейсів «Катар Ейрвейс» норма багажу для економ-класу становить 30 кг, для бізнес-класу – 40 кг, для першого класу – 50 кг. При цьому розмір багажу Qatar Airways не має перевищувати 300 см у сумі трьох вимірювань.

На рейсах до/з Бразилії у будь-якому класі допускається до 2 одиниць багажу вагою до 32 кг кожна. На рейсах до/з Канади, США і Аргентини в економ-класі дозволено провозити 2 одиниці багажу вагою до 23 кг, в першому та бізнес-класах – 2х32 кг.

Якщо норма безкоштовного багажу перевищена, ви можете придбати додаткові кілограми – їхня вартість залежить від засобу оплати (онлайн платити вигідніше) і напрямку. В середньому 1 кг додаткового багажу коштує від 25 до 70$. Максимум можна замовити 100 кг багажу на людину. Оплата багажу Qatar Airways відбувається на сайті перевізника, в одному з офісів Qatar Airways або на стійці реєстрації в аеропорту.

Qatar Airways: ручна поклажа

В першому і бізнес-класах на борт можна взяти 2 місця ручної поклажі загальною вагою до 15 кг. В економ-рейсі дозволено лише 1 місце вагою до 7 кг (або до 10 кг на рейсах до Бразилії).

Максимальний розмір ручної поклажі Qatar Airways – 50х37х25 см. Ноутбуки та сумки для ноутбуків включаються в норму провезення ручної поклажі. Додатково можна взяти з собою жіночу сумку або невеликий портфель, переносну дитячу люльку, пальто чи плащ, парасольку, пару милиць або тростину, товари, придбані в магазинах безмитної торгівлі в день польоту. В ручній поклажі дозволяється провозити рідини, гелі, пасти, аерозолі у контейнерах об’ємом до 100 мл. Контейнери, об’єм яких перевищує 100 мл, не приймаються до перевезення, навіть якщо вони заповнені частково. Контейнери необхідно покласти у прозорий пакет об’ємом 1 літр і розміром не більше 20х20 см.

Харчування Qatar Airways

Пасажирам економ-класу подаються гаряча страва (одна з трьох на вибір), закуски і десерти. В бізнес- і першому класах пропонується великий вибір страв, а також алкогольних і безалкогольних напоїв у будь-який час польоту.

Спеціальне харчування (вегетаріанське, фруктове, дитяче, діабетичне, низькокалорійне тощо) необхідно замовляти не пізніше ніж за 24 години до вильоту. Всі страви на рейсах «Катар Ейрвейс» халяльні.

Qatar Airways: обмін квитків

Внести зміни в бронювання можна на офіційному сайті перевізника. Для повернення квитків Qatar Airways зверніться до найближчого офісу перевізника. Знайти контакти можна в відповідному розділі офіційного сайту Qatar Airways. Гроші повернуть протягом 14–28 днів. Якщо ви придбали квитки в турагентстві, зверніться до продавця.

Бонусна програма Qatar Airways

У межах програми Privilege Club пасажирам нараховуються милі (Qmiles) при кожному бронюванні авіаквитків Qatar Airways або використання послуг більше ніж 100 партнерських компаній. За реєстрацію в програмі і перше бронювання нараховується 2 тисячі миль. Милі можна витратити на підвищення класу обслуговування, оплату покупок в аеропорті або додаткового багажу. Крім можливості заробляти милі Qmiles, учасники програми користуються такими привілеями, як пріоритет на листі очікування, знижки на квитки за милі або доступ до залів очікування.