Пошук авіаквитків на рейси Motor Sich Airlines

Туди
Рейс назад
Any month
Порівняти із momondo |

Корисно знати про Motor Sich Airlines

Пунктуальність
62%
Затримки рейсів
24%
Скасування рейсів
0%

У 1984 році в Запоріжжі з’явилася авіакомпанія «Мотор Січ». Перевізник входить до складу ПАТ «Мотор Січ» – одного з найбільших виробників газотурбінних двигунів для авіатранспорту. Авіакомпанія «Мотор Січ» має право літати до країн Євросоюзу, Білорусі, а також здійснює регулярні і спеціальні рейси Україною (між Києвом, Львовом, Запоріжжям і Одесою). Крім того, багато рейсів здійснюється з партнерськими авіакомпаніями, наприклад, «Белавіа» (до Москви та Санкт-Петербурга, понад 30 напрямків до Європи і Азії).

Флот компанії налічує дев’ять літаків, серед них АН-140, АН-24, Як-40, АН-74ТК.

Офіційний сайт «Мотор Січ»: flymotorsich.com


Куди літає Motor Sich Airlines

Шукаєте дешеві авіаквитки на рейси авіакомпанії Motor Sich Airlines? Тут ви знайдете найпопулярніші напрямки, куди літає Motor Sich Airlines

Практична інформація для пасажирів «Мотор Січ»

Мотор Січ: реєстрація на рейс

Реєстрація починається за 120 хвилин (на міжнародні напрямки) або за 90 хвилин (на внутрішні напрямки) і закінчується за 40 хвилин до вильоту. За 23 години до вильоту розпочинається онлайн-реєстрація на офіційному сайті «Мотор Січ» (діє тільки на власні рейси перевізника). Прийом багажу на стійці розпочинається за 90 хвилин і закінчується за 40 хвилин до вильоту.

Онлайн-реєстрація неможлива для вагітних жінок – пасажирам цієї категорії необхідно зареєструватися в аеропорті, заповнивши декларацію про самопочуття і надавши висновок лікувального закладу про відсутність протипоказань (діє 7 днів від дати його видачі). Також реєструватися виключно в аеропорті мають пасажири з немовлятами (без надання дитині окремого місця), пасажири, що потребують спецобслуговування, і пасажири з тваринами. Запит на перевезення пасажирів з обмеженою рухливістю потрібно надати авіакомпанії не пізніше ніж за 48 годин до вильоту.

«Мотор Січ»: вартість багажу

Пасажири економ-класу можуть провозити до 20 кг багажу (вага ручної поклажі входить до цієї норми). Кількість одиниць багажу при цьому може обмежуватися лише на рейсах, що виконуються партнерськими авіакомпаніями. Максимальний розмір кожного місця багажу «Мотор Січ» – до 158 см у сумі трьох вимірів. Немовлятам, які перевозяться без надання окремого місця в салоні, дозволено взяти 1 місце багажу до 10 кг (не більше 115 см).

За кожний кілограм наднормативної ваги необхідно заплатити 1$ (на внутрішніх рейсах) або 6$ (на міжнародних рейсах). Максимальна вага одного місця багажу (враховуючи наднормативний) не має перевищувати 23 кг і 158 см. Оплата багажу «Мотор Січ» відбувається перед реєстрацією в аеропорті або під час бронювання квитків.

«Мотор Січ»: ручна поклажа

Вага ручної поклажі входить до загальної норми безкоштовного багажу і не має становити понад 5 кг. Максимальний розмір поклажі «Мотор Січ» становить 115 см. Додатково до салону літака «Мотор Січ» можна взяти портфель або жіночу сумку, теку для паперів, парасолю, одиницю верхнього одягу, ноутбук, дитяче харчування (для дітей до 1 року), коляску (вагою до 4,5 кг і розміром до 53х97х27 см) або автокрісло (якщо немовля займає окреме місце).

Загальний обсяг рідин не має перевищувати 1 л – кожна речовина (гель, паста, парфуми, сиропи тощо) поміщується у контейнери до 100 мл кожний.

Харчування «Мотор Січ»

Обслуговування всіх пасажирів авіакомпанії відбувається за стандартами економ-класу. Незалежно від напрямку і тривалості рейсу всім пасажирам «Мотор Січ» надаються під час польоту закуски, гарячі та холодні напої. Спеціального харчування перевізник не пропонує.

«Мотор Січ»: обмін квитків

Для того щоб змінити дату вильоту або інші дані в авіаквитках «Мотор Січ», зверніться до контактного центру компанії за телефоном: +38 (061) 265-40-32. За внесення змін до заброньованого квитку стягуються збори.

Для повернення квитків «Мотор Січ» необхідно надіслати прохання на електрону пошту компанії (refund@flymotorsich.com). За повернення коштів перевізник може стягувати штраф.

Бонусна програма «Мотор Січ»

Станом на 2018 рік програми лояльності в авіакомпанії «Мотор Січ» не передбачено.


Основні авіакомпанії, що пропонують схожі авіарейси

Знайдіть дешеві квитки авіакомпаній, які обслуговують рейси в Україні