Пошук авіаквитків на рейси Georgian Airways

Туди
Рейс назад
Any month
Порівняти із momondo |

Корисно знати про Georgian Airways

Пунктуальність
82%
Затримки рейсів
5%
Скасування рейсів
3%

Грузинська авіакомпанія Georgian airlines – приватний перевізник, заснований в Тбілісі в 2004 році на базі національної компанії Airzena. На сьогодні це флагманська авіакомпанія Грузії.

Окрім внутрішніх рейсів між Тбілісі і Батумі, літаки Georgian airlines здійснюють регулярні рейси переважно до країн Європи (України, Росії, Австрії, Нідерландів, Греції, Великої Британії, Італії, Іспанії, Франції, Німеччини), а також Ізраїлю і Вірменії. У перевізника сучасний флот, що складається із середньомагістральних літаків BOEING 737, Embraer і CRJ.

Офіційний сайт Georgian Airways: georgian-airways.com


Практична інформація для пасажирів Georgian Airways

Georgian Airways: реєстрація на рейс

Онлайн-реєстрація розпочинається за 24 години до вильоту і закінчується за 2 години до вильоту. Зареєструватися можна на офіційному сайті Georgian Airways.

Поки що онлайн-реєстрація доступна тільки в аеропортах «Внуково» (Москва), «Шота Руставелі» (Тбілісі), «Бориспіль» (Київ), «Батумі», «Рузине» (Прага), «Відень», «Єреван». Також можна зареєструватися на рейс просто в аеропорту – рекомендовано прибувати за 3 години до вильоту рейсу.

Georgian Airways: вартість багажу

Норма безкоштовного провозу багажу для пасажирів економ-класу становить не більше 25 кг. Для напрямків Тбілісі–Москва, Санкт-Петербург, Київ (і назад) діє норма максимальної ваги у 25 кг. У бізнес-класі можна безкоштовно провозити 1 місце багажу вагою до 32 кг. Максимальний розмір багажу Georgian Airways має становити 158 см у сумі трьох вимірів.

Дітям від 2 до 12 років надається така ж норма безкоштовного провезення багажу, як для дорослих пасажирів. Для немовлят до 2 років (без надання окремого місця) норма безкоштовного багажу становить 1 місце (115 см) вагою до 10 кг, також дозволяється провозити коляску або крісло.

При перевищенні норм стягується оплата багажу Georgian Airways. Перевищення за вагою (до 32 кг) коштуватиме: 50 (Європа), 35 (Росія, Україна, Ізраїль) або 25 (Єреван, Батумі)  євро. Кожне додаткове місце коштуватиме 75 (Європа), 50 (Україна, Росія), 65 (Ізраїль) або 30 (Єреван, Батумі) євро.

Georgian Airways: ручна поклажа

Пасажирам економ-класу дозволяється провозити в салоні 1 місце вагою до 8 кг, пасажирам бізнес-класу – до 12 кг. Максимальний розмір ручної поклажі Georgian Airways складає 115 см в сумі трьох вимірів. Окрім ручної поклажі, пасажир може перевезти безкоштовно парасолю, тростину, дамську сумку або портфель, ноутбук, фотокамеру, харчування для немовляти під час польоту, милиці, сумку з покупками з Duty Free.

Харчування Georgian Airways

Харчування та напої на борту включені в усі тарифи авіакомпанії «Джорджіан Ейрвейз». В економ-класі меню включає традиційні грузинські страви, випічку і солодощі, грузинські сири і напої. Пасажирам бізнес-класу додатково запропонують свіжий салат і великий вибір вин. Жодна страва на борту не містить свинини.

Georgian Airways: обмін квитків

Економ-тариф Light не передбачає можливості обміну або повернення квитків Georgian Airways. В тарифі Standard можна змінювати дату вильоту за додаткову плату (50 євро за квиток). Тариф економ-класу Flexible дозволяє змінювати та повертати авіаквитки Georgian Airways за додаткову плату (50 євро). В тарифі Business можна вносити зміни або повертати квиток без доплат.

Бонусна програма Georgian Airways

Програми лояльності для пасажирів «Джорджіан Ейрвейз» на сьогодні не розроблено.