Пошук авіаквитків на рейси Georgian Airways

Туди
Рейс назад
Any month
Порівняти із momondo |

Корисно знати про Georgian Airways

Пунктуальність
82%
Затримки рейсів
5%
Скасування рейсів
3%

Грузинська авіакомпанія Georgian airlines – приватний перевізник, заснований в Тбілісі в 2004 році на базі національної компанії Airzena. На сьогодні це флагманська авіакомпанія Грузії.

Окрім внутрішніх рейсів між Тбілісі і Батумі, літаки Georgian airlines здійснюють регулярні рейси переважно до країн Європи (України, Росії, Австрії, Нідерландів, Греції, Великої Британії, Італії, Іспанії, Франції, Німеччини), а також Ізраїлю і Вірменії. У перевізника сучасний флот, що складається із середньомагістральних літаків BOEING 737, Embraer і CRJ.

Офіційний сайт Georgian Airways: georgian-airways.com


Практична інформація для пасажирів Georgian Airways

Georgian Airways: реєстрація на рейс

Онлайн-реєстрація розпочинається за 24 години до вильоту і закінчується за 2 години до вильоту. Зареєструватися можна на офіційному сайті Georgian Airways.

Поки що онлайн-реєстрація доступна тільки в аеропортах «Внуково» (Москва), «Шота Руставелі» (Тбілісі), «Бориспіль» (Київ), «Батумі», «Рузине» (Прага), «Відень», «Єреван». Також можна зареєструватися на рейс просто в аеропорту – рекомендовано прибувати за 3 години до вильоту рейсу.

Georgian Airways: вартість багажу

Норма безкоштовного провозу багажу для пасажирів економ-класу становить не більше 25 кг. Для напрямків Тбілісі–Москва, Санкт-Петербург, Київ (і назад) діє норма максимальної ваги у 25 кг. У бізнес-класі можна безкоштовно провозити 1 місце багажу вагою до 32 кг. Максимальний розмір багажу Georgian Airways має становити 158 см у сумі трьох вимірів.

Дітям від 2 до 12 років надається така ж норма безкоштовного провезення багажу, як для дорослих пасажирів. Для немовлят до 2 років (без надання окремого місця) норма безкоштовного багажу становить 1 місце (115 см) вагою до 10 кг, також дозволяється провозити коляску або крісло.

При перевищенні норм стягується оплата багажу Georgian Airways. Перевищення за вагою (до 32 кг) коштуватиме: 50 (Європа), 35 (Росія, Україна, Ізраїль) або 25 (Єреван, Батумі)  євро. Кожне додаткове місце коштуватиме 75 (Європа), 50 (Україна, Росія), 65 (Ізраїль) або 30 (Єреван, Батумі) євро.

Georgian Airways: ручна поклажа

Пасажирам економ-класу дозволяється провозити в салоні 1 місце вагою до 8 кг, пасажирам бізнес-класу – до 12 кг. Максимальний розмір ручної поклажі Georgian Airways складає 115 см в сумі трьох вимірів. Окрім ручної поклажі, пасажир може перевезти безкоштовно парасолю, тростину, дамську сумку або портфель, ноутбук, фотокамеру, харчування для немовляти під час польоту, милиці, сумку з покупками з Duty Free.

Харчування Georgian Airways

Харчування та напої на борту включені в усі тарифи авіакомпанії «Джорджіан Ейрвейз». В економ-класі меню включає традиційні грузинські страви, випічку і солодощі, грузинські сири і напої. Пасажирам бізнес-класу додатково запропонують свіжий салат і великий вибір вин. Жодна страва на борту не містить свинини.

Georgian Airways: обмін квитків

Економ-тариф Light не передбачає можливості обміну або повернення квитків Georgian Airways. В тарифі Standard можна змінювати дату вильоту за додаткову плату (50 євро за квиток). Тариф економ-класу Flexible дозволяє змінювати та повертати авіаквитки Georgian Airways за додаткову плату (50 євро). В тарифі Business можна вносити зміни або повертати квиток без доплат.

Бонусна програма Georgian Airways

Програми лояльності для пасажирів «Джорджіан Ейрвейз» на сьогодні не розроблено.


Основні авіакомпанії, що пропонують схожі авіарейси

Знайдіть дешеві квитки авіакомпаній, які обслуговують рейси в Україні