Пошук авіаквитків на рейси flydubai

Туди
Рейс назад
Any month
Порівняти із momondo |

Корисно знати про flydubai

Авіакомпанія flydubai (або Dubai Aviation Corporation) з’явилася в 2009 році як державне дубайське підприємство.

Авіакомпанія «Флайдубай» здійснює регулярні перельоти майже в 70 країн світу. Літаки відправляються з міжнародного аеропорту Дубая і міжнародного аеропорту «Аль-Мактум». Перевізник літає за 80 напрямками до країн Близького Сходу, Африки, Азії і Європи. Серед найпопулярніших напрямків – рейси до Росії (12 напрямків), Саудівської Аравії (11 напрямків), Ірану, Іраку, Індії, Грузії, України.

Літаки flydubai – це найновіші Boeing 737-800, які вважаються одними з найекологічніших на планеті.

Офіційний сайт flydubai: flydubai.com


Практична інформація для пасажирів flydubai

flydubai: реєстрація на рейс

Онлайн-реєстрацію проходять від 24 годин до 90 хвилин до вильоту. Для цього достатньо ввести номер бронювання, прізвище і пункт вильоту на офіційному сайті flydubai.

Також можна зареєструватися в одному з терміналів самообслуговування в аеропорту (можливо тільки для рейсів, що відправляються з Дубая) в період від 4 годин до 60 хвилин до вильоту. Пройти паспортний контроль необхідно мінімум за 60 хвилин до вильоту. Виходи на посадку закриваються за 20 хвилин до вильоту.

У Дубаї та всіх інших аеропортах ви можете зареєструватися на одній зі стійок реєстрації flydubai. Вони відкриваються за 3 години до вильоту і закриваються за 60 хвилин до вильоту.

flydubai: вартість багажу

В економ-класі пасажири можуть попередньо заплатити за реєстрацію 20 кг багажу на будь-якому рейсі flydubai. Для того  щоб взяти більше багажу, необхідно попередньо заплатити за реєстрацію 30 кг або 40 кг. Максимально дозволена кількість одиниць – 3. Кожна одиниця багажу flydubai повинна важити не більше 32 кг і не перевищувати габарити 75x55x35 см.

Пасажири бізнес-класу можуть зареєструвати до 3 місць багажу загальною масою до 40 кг. Кожна одиниця має бути не більше 32 кг і 75x55x35 см.

flydubai: ручна поклажа

В економ-класі можна провозити не більше 7 кг ручної поклажі (1 одиницю). Крім цього, ви можете взяти з собою один ноутбук або одну дамську сумку/портфель (не перевищують габарити 25 см х 33 см х 20 см) або один пакет з дьюті-фрі. Загальна вага ручної поклажі не повинна перевищувати 10 кг. Пасажири бізнес-класу можуть провозити 2 одиниці загальною вагою до 14 кг. В обох випадках розмір ручної поклажі flydubai не має перевищувати 55х20х38 см.

Пасажири з дитиною можуть додатково взяти з собою одну сумку для одягу (підгузків, дитячого харчування). Максимальний розмір цієї сумки, згідно з офіційним сайтом «Флайдубай» – 55х38х20 см.

Харчування flydubai

На рейсах тривалістю до 90 хвилин пасажири економ-класу можуть купити закуски (сандвічі, снеки, холодні і гарячі напої). На рейсах від 90 хвилин можна завчасно (під час бронювання або пізніше, не менш ніж за 24 години до вильоту рейсу) замовити гаряче харчування. Пасажирам бізнес-класу надається широкий вибір страв з міжнародного меню і великий сортамент вин і безалкогольних напоїв.

flydubai: обмін квитків

В економ-класі діють два тарифи. Перший доступний лише на деяких напрямках і передбачає платний обмін – не менше ніж за добу до вильоту ви зможете внести зміни в бронювання за додаткову плату (150 дирхамів з людини за рейс плюс різниця в тарифах). Якщо ви плануєте обміняти авіаквитки flydubai пізніше ніж за 24 годин до вильоту, авіакомпанія не поверне гроші, витрачені за перший квиток, – лише сплачений податок. Другий діє на всіх напрямках «Флайдубай» і передбачає можливість обміняти квитки безкоштовно (ви сплачуєте лише різницю в тарифах).

У бізнес-класі оплачується лише різниця в тарифі. Комісія за зміни до вильоту не стягується (незалежно від того, коли були внесені зміни до квитка).

Пасажирам, які оформлюють повернення квитків, flydubai не повертає грошей – замість цього пропонуються ваучери для оплати майбутніх перельотів.

Бонусна програма flydubai

Програма бонусів від flydubai має назву OPEN. В її межах пасажири отримують по 1 балу за кожний 1$, витрачений на авіаквитки або оплату додаткових послуг (замовлення харчування, бронь місця з додатковим простором для ніг). Накопичені бали можна витратити на квитки, оплату багажу «Флайдубай» або для підвищення класу обслуговування.


Основні авіакомпанії, що пропонують схожі авіарейси

Знайдіть дешеві квитки авіакомпаній, які обслуговують рейси в Україні