Пошук авіаквитків на рейси Brussels Airlines

Туди
Назад
Any month
Порівняти із momondo |

Корисно знати про Brussels Airlines

Ручна поклажа
56х36х23
10 кг
Зареєстрований багаж
Можуть стягуватись додаткові збори

Авіакомпанія Brussels Airlines – національний перевізник Бельгії, який було створено в 2005 році. Сьогодні він працює у понад 90 напрямках, здійснюючи регулярні рейси до 20 європейських країн, а також польоти до Східної, Центральної і Західної Африки. Крім того, літаки Brussels Airlines літають у трьох напрямках до Північної Америки (до Вашингтону, Торонто і Нью-Йорку) і Індії (Мумбаї).

Сучасний флот компанії налічує близько 50 літаків. Далекомагістральні рейси виконують переважно Airbus A330-200 і A330-300. На європейських маршрутах переважно  використовуються Airbus А319/А320, деякі напрямки обслуговують Sukhoi Superjet 100-95.

Офіційний сайт Brussels Airlines: brusselsairlines.com


Практична інформація для пасажирів Brussels Airlines

Brussels Airlines: реєстрація на рейс

Якщо пасажир придбав авіаквитки «Брюсельс Ейрлайнз» тарифів Check&Go або Light&Relax, він має бути в аеропорту не менш, ніж за годину до вильоту, – реєстрація завершується за 40 хвилин до вильоту. Реєстрація для пасажирів з квитками Flex&Fast and Bizz&Class закінчується за 30 хвилин до вильоту. На рейсах до Африки, США, Канади та Індії реєстрація завершується за 70 (в економ-класі) або 60 хвилин (в бізнес-класі) до вильоту.

Також ви можете заздалегідь пройти онлайн-реєстрацію на офіційному сайті Brussels Airlines.

Brussels Airlines: вартість багажу

У тарифі Check&Go багаж не включений у вартість квитка. В тарифах Light&Relax і Flex&Fast дозволяється безкоштовно провозити 1х25 кг. В Bizz&Class ця норма збільшена до 32 кг. Максимальний розмір багажу становить 158 см. Оплата багажу Brussels Airlines здійснюється заздалегідь або безпосередньо в день вильоту. В будь-якому класі можна замовити 1–5 додаткових багажних місць. Вартість багажу Brussels Airlines залежить від часу замовлення багажу (заздалегідь – приблизно на 30–50% дешевше), тарифу і ваги. В середньому  орієнтуйтеся на суму від 15 євро (додаткове місце до 32 кг у тарифах Light&Relax або Flex&Fast) до 145 євро (третє-п’яте додаткові місця вагою до 32 кг і більше 158 см у тарифах Check&Go, Light&Relax і Flex&Fast). Актуальні розцінки можна подивитися в розділі «Багаж» на офіційному сайті Brussels Airlines.

Brussels Airlines: ручна поклажа

Тарифи Check&Go, Light&Relax і Flex&Fast дозволяють провозити 1 місце ручної поклажі та 1 маленький аксесуар (жіночу сумку, портфель, сумку з ноутбуком, чохол з камерою) загальною вагою до 12 кг. У тарифі Bizz&Class дозволяється 2 місця ручної поклажі та 1 маленький аксесуар (загальною вагою до 16 кг). Максимальний розмір ручної поклажі «Брюсель Ейрлайнс» не має перевищувати 23х40х55 см, розмір аксесуару – 40х10х30 см.

Харчування Brussels Airlines

Безкоштовні закуски і напої пропонуються в тарифах   Flex&Fast (холодні закуски на рейсах до 2,5 годин і гарячі закуски на рейсах від 2,5 годин) і Bizz&Class (необмежений вибір страв у меню). Спеціальне харчування доступне лише для пасажирів бізнес-класу під час європейських рейсів – замовляти необхідно не пізніше 48 годин до вильоту. Пасажири, які подорожують з дітьми до 2 років, можуть замовити дитяче харчування на всіх міжконтинентальних рейсах. На європейських напрямках така послуга доступна лише в тарифах Flex&Fast і Bizz&Class.

Brussels Airlines: обмін квитків

Зміна та повернення квитків Brussels Airlines в тарифі Check&Go неможлива. В тарифі Light&Relax можна безкоштовно змінити час рейсу, вилетівши раніше (зміни вносяться лише в аеропорту в день вильоту). Найгнучкіший економ-тариф – Flex&Fast, він дозволяє безкоштовно змінити дату або час рейсу, а також здати квиток до вильоту, повернувши гроші. З тарифом Bizz&Class можна безкоштовно змінити дату і час рейсу або здати квиток до вильоту і повернути гроші.

Бонусна програма Brussels Airlines

Пасажири Brussels Airlines можуть збирати милі в межах програми Miles&More – достатньо регулярно літати рейсами перевізника або користуватися послугами понад 350 партнерів. Зібрані милі можна використати на покупку авіаквитків або оплату багажу. Також можна взяти участь у програмі лояльності LOOP – за кожний витрачений на європейські рейси євро пасажиру нараховується 3 бали (LOOPs). За допомогою них також можна оплачувати квитки. Якщо на потрібний переліт не вистачає, «доплатити» можна звичайними грошима – один LOOP «коштує» 1 євроцент.