Пошук авіаквитків на рейси Aegean Airlines

Туди
Назад
Any month
Порівняти із momondo |

Корисно знати про Aegean Airlines

Пунктуальність
87%
Затримки рейсів
6%
Скасування рейсів
0%

Авіакомпанія Aegean Airlines з’явилася в грецьких Афінах в 1987 році і спочатку мала назву Aegean Aviation. Спеціалізуючись на VIP-перевезеннях, в 1992 році компанія стала першим приватним авіаперевізником Греції, а в 1999 році отримала сучасну назву.

Основна частина рейсів здійснюється з аеропортів в Афінах та Салониках. Перевізник здійснює регулярні рейси більш ніж до 40 країн, а також у 153 напрямках у межах Греції. Aegean Airlines літають майже в усі країни Європи (ці напрямки вважаються найпопулярнішими), а також до Росії, Єгипту, Ізраїлю, Саудівської Аравії, Шрі-Ланки, Китаю, США.

Серед літаків Aegean Airlines переважають Airbus (319, 320, 321), також використовуються ATR і Dash (8-100 і 8 Q400).

Офіційний сайт Aegean Airlines: aegeanair.com


Практична інформація для пасажирів Aegean Airlines

Aegean Airlines: реєстрація на рейс

Пройти онлайн-реєстрацію можна не раніше ніж за 48 годин до вильоту (і не пізніше ніж за 30 хвилин до вильоту) за допомогою додатка Aegean або на офіційному сайті Aegean Airlines. Пасажир має прибути до виходу на посадку як мінімум за 20 хвилин до відправлення рейсу. Онлайн-реєстрація недоступна пасажирам, що запросили спеціальне і/або медичне обслуговування, а також неповнолітнім пасажирам, що подорожують самі.

Згідно з інформацією з офіційного сайту Aegean Airlines, за 24 години до вильоту можна зареєструватися в аеропорті в кіосках самообслуговування.

Aegean Airlines: вартість багажу

В економ-класі GoLight не передбачено безкоштовного зареєстрованого багажу (лише коляску для дітей до 2 років). Клас Economy Flex дає змогу безкоштовно взяти 1 одиницю багажу вагою до 23 кг (дитина до 2 років також має право на 1х23 кг і складну коляску). В бізнес-класі дозволяється провозити 2 одиниці до 32 кг кожна (дитина до 2 років може провезти 1х32 кг). Максимальний розмір багажу Aegean Airlines при цьому не має перевищувати 158 см (у сумі сторін). Збори за додаткові одиниці багажу (до 23 кг) та фіксована ставка за додаткову вагу, що перевищує норму, становить від 12 до 80 євро залежно від напрямку і способу оплати багажу Aegean Airlines. Найдешевший спосіб – попереднє замовлення онлайн, найдорожчий – оплата біля виходу на посадку.

Пасажири зі статусом Miles+Bonus Gold & Star Alliance Gold мають право на 3 місця вагою до 32 кг в бізнес-класі, 2 місця до 23 кг в Economy Flex або 1 місце до 23 кг в Economy GoLight.

Дітям 2–12 років у тарифах Flex і Business дозволяється провозити 1х23 кг і 2х32 кг відповідно.

Aegean Airlines: ручна поклажа

В економ-класі можна безкоштовно провозити 1 одиницю ручної поклажі вагою до 8 кг, а також 1 особисту річ (жіночу сумку, портфель, маленький рюкзак). У бізнес-класі дозволяється провозити 2 одиниці ручної поклажі (до 8 кг і до 5 кг) і особисту річ. 1 одиницю ручної поклажі (до 6 кг) можна взяти для дитини до 2 років, для дітей від 2 до 12 років діють дорослі вимоги.

Розмір ручної поклажі Aegean Airlines не має перевищувати 56х45х25 см.

Харчування Aegean Airlines

Пасажирам економ-класу подають безкоштовні напої та легкі закуски на кожному внутрішньому рейсі. На міжнародних рейсах в економ-класі пропонують обід із грецьких страв, а також безкоштовні алкогольні і безалкогольні напої. У бізнес-класі пропонують холодну страву й обід, великий вибір алкогольних та безалкогольних напоїв. На міжнародних рейсах додатково пропонують сортамент грецьких вин.

Aegean Airlines: обмін квитків

Тариф GoLight дає змогу обміняти квитки з доплатою 30 євро (на внутрішніх рейсах) або 40–50 євро (на міжнародних рейсах). Якщо ви плануєте вносити зміни в авіаквитки Aegean Airlines, обирайте тариф економ-класу Flex – він дозволяє змінювати бронювання без додаткових зборів. Безкоштовний обмін квитків також передбачено в тарифах бізнес-класу Flex або Business.

У разі повернення квитків Aegean Airlines їхня вартість покупцю не компенсується.

Бонусна програма Aegean Airlines

Програма Miles+Bonus дає змогу пасажирам накопичувати преміальні милі за придбання авіаквитків (200–2000 миль за рейс залежно від класу обслуговування і напрямку), проживання в партнерських готелях (від 250 миль за ніч), використання карток Visa (за кожну покупку вам будуть нараховуватися бали). Накопичені милі можна обміняти на авіаквитки Aegean Airlines або підвищити клас місця (від 5 тисяч миль), використати в якості оплати за готель (від 15 тисяч миль) або оренду автівки в Hertz (від 8 тисяч миль за добу).

Зареєструватися в програмі можна на сайті Aegean Airlines.