Прокат авто в Таїланді

Шукаєте недороге авто в оренду в Таїланді? Знайдіть найвигіднішу пропозицію просто зараз!

Бангкок, Таїланд
1 лип. — 8 лип.
Те саме місце повернення
Бангкок, Таїланд
пт 1/7
Опівдні
пт 8/7
Опівдні
Вік водія:

Таїланд – орендуйте машину поблизу одного з популярних готелів

Таїланд: найбільш популярні готелі регіону

Car rental in Таїланд

Дізнайтеся все, що потрібно знати про оренду авто в регіоні Таїланд, і добре підготуйтеся до наступної поїздки.

Найбільше пунктів прокату автомобілів в країні (Таїланд) має агенція THAIRENTACAR : їхня кількість складає 32 точки Якщо ви ще не знаєте, куди саме вирушити, то розгляньте Пхукет – одне з найпопулярніших міст країни. Тут ви знайдете 1 пункт прокату агенції THAIRENTACAR .

Таїланд – це країна з лівійстороннім рухом. Якщо ви зазвичай їздите по протилежній стороні дороги, вам може знадобитися якийсь час, щоб до цього звикнути, тому будьте уважні за кермом орендованого авто.

Дорожню мережу країни (Таїланд) було оцінено на 4,4 (де 1 – це найнижчий, а 7 – найвищий бал). Завдяки цьому вона посідає 51 місце у світі (усього 137 країн). Якість покряття може значно відрізнятися в різних регіонах, тому наведену оцінку варто використовувати лише як орієнтир.

Як для громадян країни (Таїланд), так і для нерезидентів максимальний рівень алкоголю в крові водія, визначений законом, становить 0,50‰. Поліція використовує спеціальні пристрої для визначення вмісту алкоголю в організмі. Від отриманого значення залежить, чи має місце правопорушення. Тому не забувайте, що якщо ви за кермом, то в будь-якому регіоні країни (Таїланд) вміст алкоголю у вашій крові не повинен перевищувати 0,50‰. Візьміть до уваги, що вживання алкоголю особами молодше 20 років тут заборонено, як і керування автомобілем у стані сп'яніння.

Що стосується оренди авто у цій країні (Таїланд), то мандрівники зазвичай беруть на прокат Economy. 50% користувачів momondo орендували автомобіль цього класу за останні 30 днів за ціною в середньому ₴532 на день.

У середньому по країні (Таїланд) пальне коштує близько ₴44,69 за літр. Зауважте, що це середня ціна станом на минулий тиждень, тому може варіюватися у різних містах країни. Для порівняння, Алжир наразі має найнижчі ціни на паливо (₴9,06 за літр). А якщо ваша країна призначення – це Гонконг, то тут вартість пального найвища (у середньому ₴87,61 за літр).


Таїланд: прокат авто в популярних регіонах

Таїланд — знайдіть ідеальне авто напрокат для своєї подорожі в будь-який із популярних регіонів

Час готуватися до прильоту у Таїланд


Переваги momondo

Using momondo to book a car rental in Таїланд could save you time and money. momondo searches thousands of car rental websites and locations to provide you with a wide selection of options and cars to choose from.

Once you have performed a search for a car rental in Таїланд, momondo will show the results and enable you to find the best deal by using our filters; here you can narrow your search down by vehicle type, price, agencies and a multitude of policies that can apply.

Yes you can filter specifically for car rental companies in Таїланд offering free cancellation on momondo.

Yes, simply select the fair fuel policy filter after performing a search for rental cars in Таїланд on momondo.

Enhanced cleaning services can be found on all car rental locations on momondo including Таїланд.

Yes, unlimited mileage options can be found on rental cars in Таїланд on momondo.


Here's why travelers choose to use momondo
Book with confidence
We compare rental car deals from over 70,000 locations, allowing you to make a quick and easy choice.
Eco Conscious
Choose from a range of vehicles including hybrid and electric options to ensure your travel is environmentally friendly.
No Hidden Costs
All prices shown will be in full. No hidden costs or charges so you have confidence in the price you see.